HBO را روی Cohn مستند یک درس برای مغلوب ساختن پیشی جستن

فرهنگ فیلم جدید بررسی مسیر از رئیس جمهور مربی از بی امان متجاوز به قربانی تمایلی است. سونیا Moskowitz

توسط NEWS-SINGLE در 29 خرداد 1399
سونیا Moskowitz / گتی

در اواخر دهه 1980 زمانی که تونی کوشنر در روند نوشتن فرشتگان در امریکا کوشنر و نشان می دهد co-مدیر اسکار Eustis رفت و به دیدار ایدز یادبود لحاف که تا به حال رفته بر روی صفحه نمایش برای اولین بار در مرکز Moscone در سان فرانسیسکو. در میان هزاران نفر از پانل یکی اختصاص داده شده به وکیل Roy Cohn. زیر Cohn نام بود که محاط در دشت حروف سیاه و محصور در داخل یک قاب مستطیل شکل, شد سه واژه ها: قلدر. ترسو. قربانی. "تونی به من نگاه کرد" Eustis بعد یاد "و گفت:" اگر من می توانم چیزی بنویسم نیمی به همان دیالکتیکی است که به عنوان آن خواهید بود یک شخصیت بزرگ است.'"

کوهن در اختیار ذاتا تئاتری کیفیت حتی قبل از او جاودانه در فرشتگان: برهنه venality از احساس زل زل نگاه کردن نفاق و نهفته خود نفرت. کوهن یک ضد همجنس, گی مرد و یک زن یهودی که تحت آزار و اذیت یهودیان دیگر در طول این ضد کمونیست جادوگر شکار از '50s. معروف ترین دستیار بود و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به آنها Cohn متصل خود را به عنوان یک مربی در طول دهه 70, آموزش جوجه املاک و مستغلات مغول و رییس جمهور آینده خود را شخصی کد برای برنده شدن: تسلط در هر تعامل هرگز اعتراف به خطا یا شکست هرگز پرداخت صورتحساب خود را و شکایت هر کسی که اشیاء را به رفتار مالی به تسلیم است. (این هفته به تنهایی مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری به طرح دعوی علیه سابق خود مشاور امنیت ملی جان بولتون بیش از بولتون آینده کتاب اتاق که در آن اتفاق افتاده است و به رئیس جمهور گزارش شده است که با توجه به اقدام مشابه علیه او زاده, مریم تهمت که خود کتاب در مورد او این است که میله میله برای انتشار در ماه جولای.)

رمز و راز از 45 رئیس جمهور و روان در این نقطه است که همه جانبه به عنوان آن است که واقعا یک رمز و راز در همه تهمت را فراهم می کند یادآوری روزانه خود پاتولوژیک خودشیفتگی عاطفی خود و شکنندگی فکری خود را incuriosity و کمبود همدلی است. و در عین حال دیدن چه چیزی کمک کرد او را به این راه می تواند آموزنده برای احتیاطی ارزش اگر هیچ چیز دیگری. قلدر. ترسو. قربانی. داستان Roy Cohn, که پخش HBO امشب جذاب است علاوه بر این به کانن برای Trumpologists اما آن را نیز یک مشاهده از تمام آسیب و آسیب دیده مردم می شود. اگر این فیلم تمایل به دارت در اطراف کوهن به عنوان یک موضوع و نه به طور کامل او را در معرض آن قطاری در عاطفی جزئیات پایدار هرج و مرج و غم و اندوه او تحمیل بر دیگران.

قلدر. ترسو. قربانی. است کارگردان پیچک Meeropol که پدربزرگ و مادربزرگ پدری بودند ژولیوس و اتل روزنبرگ. در سال 1951 زمانی که کوهن بود به سختی 24 سال است اما در حال حاضر دستیار آمریکا وکیل برای ایالت نیویورک, او با بازی در یک نقش محوری در Rosenbergs' جاسوسی محاکمه خستگی ناپذیر لابی قاضی برای اعدام می کنند. پس از هر دو مجرم شناخته شدند عبور اطلاعات را به اتحاد جماهیر شوروی و برق در خواندن و در سال 1953 خود را دو پسر بود به تصویب رسید و توسط ترانه سرا آبل Meeropol و همسرش. مایکل Meeropol پیچک پدر فراموش نشدنی حضور در این فیلم نشان متناوب در فیلم آرشیوی و مصاحبه با دختر خود را به نمایندگی از تلفات انسانی از کوهن اولین بازی قدرت.

برخی از مردم که می دانستند Cohn, حتی اعضای خانواده خود هستند unsparing در قضاوت خود را. "او تجسم شر" روزنامه نگار David Lloyd مارکوس Cohn پسر عموی اعلام کرد در این فیلم اضافه کرد "هر خانواده خود را روی Cohn." "من امیدوارم که نه!" مارکوس را gasps در پاسخ. "جهان خواهد بود مکان وحشتناک." اما بر خلاف 2019 مستند جایی که من روی Cohn?, که شیرجه زده Cohn تربیت در جزئیات بیشتر قلدر. ترسو. قربانی. غفلت به بررسی نیروهایی که ممکن است به شکل او را به این تصور به جای آن که او تا به حال فنر به زندگی بزرگسالی به طور کامل شکل گرفته است. او فارغ التحصیل از دانشکده حقوق در سن 20 قبل از پیدا کردن اولیه معروفیت طریق روزنبرگ دادگاه و بعد از آن کار برای جوزف مک کارتی ضد کمونیست در سنای فرعی. "او تا به حال به سختی مرد همیشه در اتاق" مارکوس توضیح می دهد. "او تا به حال به کسی است که بیشتر ماچو."

Meeropol هر چند در برابر این ایده که Cohn ساده بود تبه کار تخمگذار از یک پرتره از کسی که ظاهرا به عنوان کاریزماتیک و متصل به خوبی به عنوان او amoral. او به نظر می رسد بیشتر علاقه مند به برداشت او بر دیگران و در غرابت از منهتن جامعه در طول دهه 70 و 80 که در آغوش کوهن که آیا او توقف 21 باشگاه و یا رودخانه پارکینگ او بنا به گزارش شرکت متعلق به با اراذل و اوباش. پست-داغ Cohn صرف 30 سال به عنوان یک وکیل در شهر نیویورک به نمایندگی از مشتریان مانند جورج Steinbrenner و John Gotti. کوهن عینک tiaras به استودیو 54; او وحشت زده John Waters با فصل تابستان حضور در مقصد provincetown ("من نمی خواهم که من سوراخ بینی در همان نی است که به عنوان خوک" آب huffs در این فیلم سرگرم کننده ترین نقل قول); او به روپرت مرداک دریافت New York Post مصاحبه با رئیس مافیا Carmine "سیگار برگ" Galante. او به مردم گفت که به او مشغول بود به باربارا والترز مکرر تاریخ حتی به عنوان او بعدها در زمان پیتر Fraser, عاشق خود را نسبت به پایان زندگی خود به کاخ سفید و مطرح برای یک عکس با او و رونالد و نانسی ریگان. (راهپیمایی خود را بسیار دوست پسر جوان در اطراف یک رویداد میزبانی معروف ضد همجنس دولت بود و به طور معمول Cohnian ادعای قدرت.)

اما در مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل به نظر می رسید برای پیدا کردن چیزی نزدیک به یک روح قوم و خویشی: کسی که فقط به عنوان حاضر به عنوان او به خمیر مخالفت بدون مشکل بودن توسط scruples. در سال 1973 تهمت بود شکایت کرد توسط دولت برای نقض این نمایشگاه مسکن عمل می کنند و به طور غیر قانونی تبعیض علیه سیاه, مستاجران. کوهن مشاوره به countersue دولت برای $100 میلیون. (تهمت بود هر چند او در نهایت حل و فصل بدون اعتراف به گناه.) مغلوب ساختن پیشی جستن یک مصاحبه شونده را به یاد می آورد, "عاشق" با Cohn را pugnacious رویکرد و امتناع خود را به اعتراف به خطا و یا شکست در هر سطح. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن برج در حال ساخت بود ، کوهن همچنین معرفی مغلوب ساختن پیشی جستن به مافیا ارتباطات که به منظور تسهیل ساخت و ساز در طول یک سیمان اعتصاب کارگران. و از Cohn که هر دو فیلم مستند و افسانه گواهی پرداخت هرگز برای هر چیزی—خشکشویی صورتحساب شام اتومبیل او می خواهم اجاره و مالیات—مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است آموخته اند که حل و فصل حساب و یا جبران افرادی که برای شما کار می کنند برای schmucks. (آینده رئیس جمهور آموخته از مربی خود کمی بیش از حد خوب; او به Cohn یک جفت الماس بولگاری دکمه سر دست که فریزر کشف شده پس از Cohn مرگ شد knockoffs.)

تهمت نیز فاصله خود را از کوهن در پایان دومی زندگی زمانی که وکیل در حال مرگ بود از ایدز اما هنوز هم اصرار دارد به هر کسی که گوش که او به سرطان کبد. ("دونالد html کد یخ آب" کوهن این گزارش گفت: در آن زمان است.) Meeropol که شامل صحنه هایی از فرشتگان در امریکا, در این فیلم, به نظر می رسد زده غمگین طنز از سوژه مرگ—چگونه یک مرد که می خواهم برای همیشه از پیش بینی خود را تکینگی و قدرت شد یکی دیگر از آمار یک نام بر روی یک لحاف پانل در کنار ده ها هزار نفر از دیگران. قبل از Cohn درگذشت او نیز حرفه ای, humiliated, گرفتن تجمع برای تلاش خود را به کنترل بیش از مرگ یک مشتری و مستغلات. و پس از مرگ او IRS مصادره همه چیز را او می خواهم از چپ به فریزر: خانه و ماشین و هواپیما اثبات و نه حتی روی کوهن می تواند گول زدن غیر قابل اجتناب از مرگ و مالیات. اگر قلدر. ترسو. قربانی. پیام این است: سستی می آید برای همه در پایان و هزینه عادت disdaining وفاداری و احترام دیدن است که چگونه به سرعت مردم ناپدید می شوند زمانی که آنها دیگر هیچ ترس شما.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب