در اینجا یک طرح نجات قرار می دهد که مردم برای اولین بار

ایده های من رهبری یک اتحادیه است که نشان دهنده 50,000 خدمه پرواز شرکت های هواپیمایی در سراسر 20—و ما می تو

توسط NEWS-SINGLE در 3 فروردین 1399
لوکاس جکسون / ایسنا

Coronavirus مالی فاجعه برای حمل و نقل هوایی کوتولگی اقتصادی اثرات رکود بزرگ و 9/11 ترکیب. صنعت ما سقوط خواهد کرد در هفته بدون کمک دولت. برای صرفه جویی در حمل و نقل هوایی و در هر بخش از اقتصاد ما—ما نیاز به مطمئن شوید که حقوق و مزایای نگه داشتن جریان برای به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است.

این اتحادیه که من رهبری این انجمن از خدمه پرواز–CWA, نشان دهنده 50,000 خدمه پرواز شرکت های هواپیمایی در سراسر 20. و ما باید یک برنامه برای کمک به حمل و نقل هوایی کارگران و برای مهار بدترین شرکت های بزرگ رفتار در این فرآیند است.

پیشنهاد ما نیست از تکرار گذشته کمکهای مالی—مانند سال 2008 نجات بانک و یا شرکت هواپیمایی ایتالیا پس از 9/11—که در آن کسب و کار بزرگ کردم میلیاردها و کار مردم تا به حال به التماس برای فرستادن اسکرپ. این یک طرح نجات قرار می دهد که مردم برای اولین بار.

دلیل خوبی وجود دارد برای شروع با حمل و نقل هوایی وجود دارد اما هیچ دلیل خوبی برای توقف وجود دارد. ما می تواند به گسترش این رویکرد به بخش های دیگر اقتصاد به منظور نگه داشتن کسانی که قادر به مراقبت از خود را بنابراین ما می تواند تمرکز بر مبارزه با ویروس ها و کمک به آسیب پذیر ترین.

حمل و نقل هوایی است که سنگ بنای اقتصاد ما. ما حرکت میلیون ها نفر از مردم و میلیاردها دلار در هر محموله و صنعت ما پشتیبانی از مشاغل در هر بخش از اقتصاد ما. ما نیاز صنعت ما برای پرواز آماده می شود به عنوان به زودی به عنوان همه روشن است که صدا های عمومی-مقامات بهداشتی.

اما این ممکن نخواهد بود اگر کارگران گذاشته و یا furloughed به طور نامحدود. قانون فدرال نیاز به آموزش مداوم صدور مجوز و گواهی عدم سوء پیشینه امنیتی برای اکثر کارگران حمل و نقل هوایی از جمله خدمه پرواز خلبانان و مکانیک, اما همچنین فرودگاه-امنیت کارگران و کسانی که تمیز و سرویس هواپیما و پایانه های. اگر کارگران گذاشته و کسانی که گواهی عدم سوء پیشینه و مدارک مرور آن می تواند ماه ها یا حتی سال برای بازگشت به ظرفیت کامل ایجاد تنگنا است که قطع بهبود اقتصادی برای صنایع دیگر پس از تهدید از COVID-19 را تصویب کرده است.

واشنگتن در حال آماده سازی برای مرحله در. اما هیچ رشته متصل شده شرکت کمک مالی نمی خواهد کمک به کارگران امروز و آنها را کم کردن سرعت بازیابی ما زمانی که فوری بحران عبور می کند.

هنگامی که یک تصادف رخ می دهد در حمل و نقل هوایی و صنعت ما اتحادیه های ما و دولت ما با هم کار کنند برای جلوگیری از اتفاق می افتد دوباره. این چیزی است که ما نیاز به انجام در حال حاضر—با مردم-مدل اول.

این شروع می شود با شغل ما است. ما در حال درخواست از دولت برای ارائه کمک های مالی است که نگه داشتن هر هوانوردی کارگر بر حقوق و دستمزد با پرداخت کامل و مزایا برای مدت بحران است. چک به معنی ما می تواند خوراک خانواده های ما, اما آن را نیز بدان معنی است که ما می توانیم نگه داشتن ما آموزش و ترخیص کالا از زمان بنابراین ما در حال آماده بازگشت به کار به دقیقه ما تماس بگیرید.

صنعت ما نیز نیاز به کمک به نگه داشتن ما نگهداری ناوگان و سیستم در حال اجرا از طریق دولت به طور مستقیم وام. اما این نمی تواند فرصت دیگری برای مدیران به خط جیب خود یا قیف سود به وال استریت.

یکی از دلایل بزرگ این شرکت های هواپیمایی در بسیار مشکل است که در طول 10 سال گذشته آنها صرف 96 درصد از پول نقد آزاد خود را در buybacks به آب خود را در قیمت سهام به جای صرفه جویی برای آینده است. حمل و نقل هوایی اتحادیه جنگیدند این buybacks. ما هشدار داده است که آن را از خطوط هوایی در معرض رکود و ما راست بود. ما نمی توانیم اجازه دهیم که رفتار به مخاطره می اندازد صنعت ما ما شغل و اقتصاد ما دوباره.

به همین دلیل پیشنهاد ما شامل ممنوعیت سهام buybacks به عنوان یک بیماری از هر گونه وام به صنعت حمل و نقل هوایی. در همان زمان ما در حال درخواست از کنگره برای اعمال سختگیرانه ممنوعیت بر سود سهام و اجرایی جوایز به عنوان بخشی از هر گونه امداد رسانی بسته.

اما این همه نیست. شرکت ها باید به توافق برسند به افتخار همه موجود جمعی-چانه زنی موافقت نامه. و هر شرکت که فایل برای ورشکستگی به عنوان یک نتیجه از این بحران باید مورد نیاز برای قرار دادن کارگران برای اولین بار در ورشکستگی.

این رویکرد آثار منحصر به فرد برای کارفرمایان بزرگ—شرکت های هواپیمایی, بله, اما همچنین مهمان نوازی کسب و کار تولید کنندگان و خودروسازان و شرکت در بسیاری از صنایع است که در اعماق مشکل امروز. با استفاده از مستقیم کمک های مالی برای نگه داشتن حقوق و دستمزد کارگران در, ما می توانیم صرفه جویی میلیون ها نفر از کارگران است. کسب و کارهای کوچک, فرفره کارگران مترجمان آزاد و هنرمندان و دیگران را نیز نیاز به یک قوی خالص ایمنی در هفته ها و ماه های آینده به آنها کمک خواهد شد نیاز به روش های دیگر برای تکمیل این تلاش است.

ما نیاز به کمک عمده ای برای نجات اقتصاد ما. بیایید شروع به صرفه جویی در عنوان بسیاری از مشاغل به عنوان ما می توانیم با استفاده از بودجه فدرال برای نگه داشتن مردم در حقوق و دستمزد و آماده برای بازگشت به کار.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب