هرمان قابیل مردی که هموار راه را برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

این نامزد سابق ریاست جمهوری هرمان قابیل که روز پنج شنبه از COVID-19 شد آنومالی یک جمهوری خواه با یک غیر مومن م

توسط NEWS-SINGLE در 10 مرداد 1399
Herman Cain.
این نامزد سابق ریاست جمهوری هرمان قابیل که روز پنج شنبه از COVID-19 شد آنومالی یک جمهوری خواه با یک غیر مومن مبارزات انتخاباتی ، عکس های ملیسا طلایی / Redux

در اوایل ماه نوامبر 2011, Herman Cain, که تا به حال شده C. E. O. از پدرخوانده پیتزا و یک مجری رادیویی محافظه کار گره خورده بود در پای صندوقهای رای با سابق ماساچوست و فرماندار میت رامنی برای حزب جمهوری خواه نامزدی برای ریاست جمهوری. "من یک تاجر مشکل حل نه یک سیاستمدار" قابیل اغلب گفته. مثل من قابیل زندگی در آتلانتا که در آن او می خواهم مطرح شده توسط یک سرایدار و داخلی کارگر رفته بود به Morehouse College و کار کرده بود برای شرکت کوکا کولا. او یک شخصیت و من می خواستم برای مصاحبه با او. من تا آنجا که خود را ویژه رئیس ستاد علامت بلوک که من خال خال در آتلانتا ترافیک از همه جا. بلوک بوده است کشیدن یک سیگار فقط به عنوان او در یک کمپین آنلاین آگهی است که به تازگی رفته نیمه ویروسی. "ما هیجان زده در مورد استراتژی های" بلوک بعدا به من گفت. قابیل امضای پیشنهاد مالیات به سادگی شناخته شده به عنوان "9-9-9 باید مجموعه ای از مالیات بر درآمد فدرال مالیات بر فروش و مالیات شرکت همه در نه درصد است. آن را غیر ممکن بود برای فراموش کردن و به طور مکرر توسط کسانی که به طور جدی و یا در شوخی کردم در کشتی "قابیل قطار."

قابیل تا به حال فقط بهترین صندوق-افزایش روز بلوک به من گفت: بالا بردن $1.6 میلیون—با وجود گزارش های اخیر که بود "شکایت, تحریک کننده جنسی رفتار توسط قابیل" زمانی که او رئیس انجمن ملی رستوران در نوزده-نود. (اضافی زنان را پس از آن را مشابه اتهامات علیه او.) من از بلوک مورد اخیر بار داستان که تا به حال توصیف اتهامات و تا به حال نیز کشیده شده unflattering توجه به بلوک خود در گذشته به عنوان یک سیاسی عمل در ویسکانسین. (بلوک به عنوان میلواکی ژورنال سنتینل تا به حال گزارش شده است "متهم انتخابات نقض قانون" و "حل و فصل پرونده موافقت به پرداخت $15,000 خوب و به اقامت در خارج از ویسکانسین سیاست برای سه سال است.") "رسانه ها در چاه مستراح فقط نمی توانید آن را از" بلوک گفت. "ما هنوز در حال لگد زدن الاغ."

به زودی پس از آن قابیل خواهد صحبت می کنند و در دفاع از رویای آمریکایی نشست که قرار بود در توسط Koch برادران و برجسته بسیاری از جمهوری خواهان امید به باراک اوباما در سال 2012. قابیل تا به حال در خصوص حمایت از حزب چای جناح و حزب او موفق به دریافت یک خروش تشویق می کردند. بلوک کرده بود به من گفت که او می خواهم به من یک مصاحبه با Cain, اما آن را هرگز اتفاق افتاده است; قابیل به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را یک ماه بعد. بسیاری از هواداران خود را زیرفشار نسبت به نیوت گینگریچ. من حضور خود را valedictory تجمع صورت گرفت که در ستاد انتخاباتی درست کردن ایالتی 85 در کنار پاسیو-فروشگاه مبلمان. قابیل به نقل از یک آهنگ از "Pokémon: The Movie 2000": "زندگی می تواند یک چالش," او گفت: جمعیت عمدتا سفید و حامیان یکی از آنها آورده بود همراه یک سگ در یک "Corgis برای قابیل" ژاکت.

آن همه به نظر می رسد مثل یک هزار سال پیش قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات قبل از "خبر جعلی" شد shibboleth—و قبل از COVID-19 که در زمان قابیل زندگی پنج هفته پس از قابیل با حضور در یک تجمع برای مغلوب ساختن پیشی جستن در تولسا بدون حمایت از یک ماسک. او هفتاد و چهار. در توییتر تهمت اشاره کرد عبور خود را توصیف قابیل به عنوان "یک مرد بسیار ویژه آمریکایی پاتریوت و دوست بزرگ."

قابیل آنومالی بود نه سال پیش در یک جمهوری خواه با شل گرفتن در سیاست و نامتعارف کمپین سبک به علاوه علاقه برای اشاره به خود را در سوم شخص و گاهی اوقات تکان دهنده مجموعه ای از موقعیت. او پیشنهاد بیست و پا خاردار-سیم الکتریکی حصار در مرز بین ایالات متحده و مکزیک; او گفت که او نمی انتصاب یک مسلمان به کابینه خود; او می خواهم به دروغ ادعا کرد که رئیس جمهور اوباما مطرح شد در کنیا در حالی که بنحوی که اوباما نبود "واقعی ، هیچ کدام از این ها به نظر می رسید به صدمه زدن به قابیل شانس به عنوان او با عجله به اوایل اگر زودگذر منجر برای نامزدی ریاست جمهوری. پس از این آگهی با بلوک کشیدن یک سیگار به نظر می رسد ریچارد ماریوت یکی از دوستان قابیل و رئیس میزبان هتل ها و استراحتگاه گفت: بار "بدون توجه به آنچه که او می آید تا با آنها تمام بخند و بگو که بزرگ است. او متفاوت است.' اگر کسی دیگری بیرون آمد که آگهی آنها را پاره و او را از هم جدا."

پس از شنیدن قابیل از مرگ من به نام بلوک زندگی می کند که در ویسکانسین و در حال حاضر اجرا می شود یک شرکت که مبادرت به فروش محصولات است که ترکیب CBD و قره قاط-روغن دانه. قابیل خدمت در هیئت مدیره خود را و این دو نفر صحبت کرده بود در مورد این شرکت فقط چند هفته پیش. "من در تماس مکرر با او در مورد کسب و کار ما" بلوک را به من گفت. "ما قرار بود به یک کنفرانس تلفنی روز بعد اما او پیامک من و گفت که او می خواهم تشخیص داده شده است با COVID و میخوام رفتن به بیمارستان است." بلوک صدا طبعا متزلزل اخبار. "او نه تنها مانند یک پدر و یک مربی و یکی از بهترین دوستان من است اما یک مشاور بزرگ," او گفت:. "او یک مرد بود از مردم. او با طنین انداز مشترک فرد است. هنگامی که ما می توانید با انجام یک رویداد او می خواهم پیاده روی را از طریق آشپزخانه و لرزش دست با مردم در پشت اتاق. او همیشه در طنز خوب است." بلوک به من گفت که قابیل به حال ده اصل اساسی است. "و یکی که همیشه گیر کردن به من است 'هنگامی که شما می خواهید به درک یک مشکل صحبت کردن با کسی که نزدیک به مشکل,', " او گفت:.

بلوک احساس خاصی است که قابیل یاد می شود به عنوان مردی که هموار راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن. "من تا به حال ده ها اگر نه صدها نفر از مردم کرد و گفت که آنچه که ما با آقای قابیل انتخابات ریاست جمهوری گذاشته و زمینه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن," او گفت:. "و من واقعا معتقدم که." او افزود: "ما برای همیشه بگو اجازه قابیل قابیل بود.' مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین همین و هنوز هم می کند."

حتی پس از قابیل خود را دریافت کرد COVID-19 تشخیص او باقی مانده است بی باک خود را مغلوب ساختن پیشی جستن-مانند مخالفت با پوشیدن ماسک. زمانی که فرماندار کریستی Noem از داکوتای جنوبی در اوایل این ماه اعلام کرد که ماسک نمی خواهد مورد نیاز برای کسانی که حضور تهمت های اخیر Mount Rushmore بازدید قابیل توییتی حمایت خود را از این بیمارستان در همه کلاه: "مردم می خواهند!" بلوک به من گفت: "زمانی که COVID ضربه او بسیار مراقب باشید در مورد انجام کارهایی C. D. C. گفت. بنابراین من کمی شگفت زده تصویر شما را دیدم از او در تولسا بدون ماسک." او افزود: "شاید او ساخته شده یک استثنا در آن روز." او گفت: "او می خواهم انجام بسیاری از رفت و آمد در آن هفته چه کسی می داند که در آن او آن را کردم."

"من می دانم که رئیس جمهور تهمت بزرگی است و احترام به آقای قابیل" بلوک گفت. "و من می دانم که آقای قابیل بود که به دنبال به جلو به بودن در مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور این سقوط است." بلوک پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن ، "من فکر می کنم مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده است بیشتر از آنچه آقای قابیل را انجام داده اند" او گفت:. او متوقف شد. "دیگر از 9-9-9."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب