تاریخچه با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن: رئیس جمهور و در سال 1917 همه گیر که نیست

President Donald Trump
رئیس جمهور تکرار مرجع به یک “سال 1917 آنفولانزا” ممکن است به پایین به عنوان یک مغلوب ساختن پیشی جستن کلاسیک بی معنی و غیر ضروری screwup.عکس با جلب Angerer / گتی

به عنوان coronavirus همه گیر شده خود را مختل ریاست جمهوری و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب شکایت در مورد وحشتناک دست که سابقه کار داشتن او. این “معضل مرگبار” که رخنه کرد تا به او و مختل عصر طلایی رفاه برای امریکا “چیزی در جهان نه دیده می شود برای یک مدت طولانی و طولانی” را به عنوان تهمت قرار داده و آن را در روز دوشنبه در یکی از خود را در حال حاضر آشنا ریف. “شما احتمالا می تواند بازگشت به سال 1917 که در آن بود و وحشتناک یک دوره از زمان,” او اضافه شده است. “همه شما می دانید آنچه اتفاق افتاده در سال 1917.” روز سه شنبه او در بازگشت دوباره به موضوع خود را در یک بار-در-یک-قرن بد شانس. “حتی اگر شما برگردید به سال 1917” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک رویداد خانه کوچک-رهبران کسب و کار “که بود بدتر از همه اما آن را نیز به عنوان بد نیست که در اینجا. آن را بسیار بد آن را بسیار خشن است. آن بد بود اما نه کاملا مانند آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر.”

به جز البته که بسیار بد, بسیار خشن, بدترین-از-همه-زمان شیوع آنفولانزای بود و نه یک بیماری همه گیر در سال 1917. آنفولانزا که به کشته شدن بیش از شش صد و پنجاه هزار آمریکایی شناسایی شد در ایالات متحده در بهار 1918 و تا به حال منجر به کشته شدن حدود پنجاه میلیون نفر در سراسر جهان در سال 1920. مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباه یکی از آن کوچک و به ظاهر بی اهمیت خطاهای که هر کسی و به خصوص ما واقعیت به چالش کشیده جمهور را ممکن است. اما تهمت معلوم است با اشاره به یک سال 1917 آنفولانزا ده ها بار از اواسط ماه مارس تقریبا همیشه زمانی که شکایت در مورد خود بدبختی در پیشرو کشور از طریق چنین تاریخی رویداد نادر است. “هیچ کس تا به روت برای این کار هیچ کس دیده است این من می گویند از سال 1917 بود که بزرگترین آنها همه بزرگترین از این نوع نبرد. احتمالا بزرگترین از همه آنها درست است ؟ سال 1917” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در آوریل 4th. این هفته نظرات بدون لغزش زبان.

زمانی که من چک Factbase یک وب سایت است که کاتالوگ مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات من در بر داشت که او تا به حال ساخته شده است حداقل بیست و هفت مراجع به یک سال 1917 آنفولانزای همه گیر از مارس 11th, و است که به حساب نمی آید که بدون مقدمه مرجع او در اواخر بعد از ظهر پنجشنبه در حالی که یک بار دیگر در صحبت با خبرنگاران. یک جستجو از وب سایت کاخ سفید یافت می شود که مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر 1917 در بیست و سه روز پس از اواسط ماه مارس. در یک تعداد انگشت شماری از موارد—شش با شمارش من—مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه کننده به دو سال 1917 و 1918 نشان می دهد که کسی تا به حال شاید سعی او صحیح تاریخ اما او هرگز نمی تواند کاملا آن را به چوب. داستان از یک سال 1917 آنفولانزای همه گیر ممکن است به پایین به عنوان یک مغلوب ساختن پیشی جستن کلاسیک بی معنی و غیر ضروری screwup که آن نیز بسیار گفتن در مورد رئیس جمهور.

وجود دارد یکی دیگر از دلایل تهمت را تکرار مراجع به یک بیماری همه گیر وجود ندارد در سال 1917 به نظر می رسد به طوری ناسازگار: مغلوب ساختن پیشی جستن خود پدربزرگم فوت از آنفولانزا در سال 1918 به احتمال زیاد از موج اول شیوع. بازگشت به خانه از یک پیاده روی در شهر نیویورک یک روز که ممکن است فریدریش مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پسر خود را که او احساس بیمار با توجه به مورخ Gwenda بلر. به زودی پس از او مرده بود. نوه اش بزرگ شده بود و رئیس جمهور ایالات متحده در طول یک زمان جهانی همه گیر. او نمی علنا ذکر است که چگونه پدربزرگش درگذشت. “سیاستمدار دیگر ممکن است به خوبی به دست گرفتن خود را در مرگ پدر بزرگ در طول 1918-19 همه گیر به عنوان یک نقطه همدلی با کسانی که از دست داده اند خانواده و دوستان به COVID-19 اما همدلی است نه در مغلوب ساختن پیشی جستن راهکار” بلر که در مصاحبه تهمت پدر در مورد فردریش مغلوب ساختن پیشی جستن مرگ اما نمی تواند آینده رئیس جمهور برای صحبت در مورد آن را برای او 2000 تاریخچه خانواده به من گفت. “در این بیماری همه گیر در همه چیز او M. O. است در مورد پیروزی vanquishing و تخریب ادراک دشمنان و تهدیدات از مهاجران به رسانه ها به coronavirus نه در مورد شناسایی با از دست دادن و غم و اندوه است.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است معروف در طول تاریخ بی سواد یک جمهوری خواه رئیس جمهور که از شگفت زده publicly که آبراهام لینکلن از حزب حامی عضو G. O. P. در یک ماه تاریخ سیاه رویداد او صحبت از فردریک داگلاس که در قرن نوزدهم طرفدار الغای برده داری رهبر, به عنوان اگر او هنوز زنده بودند و “به رسمیت شناخته شده و بیشتر و بیشتر.” در “بسیار پایدار نابغه” کتاب اخیر در مورد تهمت توسط فیلیپ Rucker و کارول Leonnig از واشنگتن پستوجود دارد یک حکایت در مورد رئیس جمهور بازدید از U. S. S. آریزونا یادبود در هاوایی با جان کلی خود را پس از آن رئیس ستاد. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد می دانم که تقریبا هیچ چیزی در مورد حمله کردن دزدکی حرکت کردن که باعث شد ایالات متحده در ورود به جنگ جهانی دوم است. “هی جان این همه چیز در مورد ؟” این کتاب به نقل از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان گفت. “این چه تور؟”

رئیس جمهور جهل در مورد تاریخچه این است که اغلب در تقابل با تمایل خود را برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک جهان-تاریخی شکل گسترده و با اهمیت است. فقط ماه به دولت او, او به نام او در انتخابات ریاست جمهوری موفق ترین و انجام هر گونه از بنیانگذار آمریکا. “شده است وجود دارد هرگز یک رئیس جمهور که بیشتر به تصویب رسید قانون” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنج ماه پس از گرفتن کار معافیت تنها F. D. R. میان افسردگی “چه کسی انجام می شود کارهای بیشتری از آنچه که ما انجام داده ایم.” در آن زمان تهمت گذشته بود و امضا سی و نه قوانین همه آنها نسبتا جزئی.

این بیماری همه گیر کوروناویروس تنها برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک شکل از جارو اهمیت تاریخی هر چقدر که تحریف تاریخ است. “ما ساخته شده است بزرگترین اقتصاد در تاریخ جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز دیگر “و هیچ کس حتی اختلافات که” اگر از آن است که نه تنها مورد مناقشه اما کاملا بدیهی است که نادرست است. مغلوب ساختن پیشی جستن است به خوبی آگاه است که تمام عمر خود را در انتخابات ریاست جمهوری در حال حاضر در نتیجه همه گیر و چگونه او را درک است که آن را به کار گرفته. در حال حاضر تهمت و مشاوران او شروع به بازنویسی تاریخ این ویروس در راه است که نادیده تاخیر و کره زمین که به رهبری ایالات متحده به رنج می برند بدترین شیوع در جهان است.

صبح روز چهارشنبه وجود دارد “فاکس و دوستان” ظاهر برای سنین با مغلوب ساختن پیشی جستن son-in-law, Jared کوشنر که نقش کلیدی در پشت صحنه نقش خود در کاخ سفید را coronavirus پاسخ. “ما در طرف دیگر از جنبه های پزشکی از این” کوشنر گفت: “حیرت انگیز بیانیه با توجه به این که در عرض بیست و چهار ساعت ایالات متحده تا به حال فقط آمار بیش از یک میلیون و تایید عفونت و در فضایی هفته را با پیشی گرفتن از آمریکا مرگ و میر برای کل جنگ ویتنام. “دولت فدرال را به چالش افزایش یافت و این یک موفقیت بزرگ داستان” کوشنر اضافه شده است. تهمت نیز که در زمان مشاهده در ظاهر بعد از آن در روز چهارشنبه گفت: “ما کار درست را انجام داد. ما باور نکردنی است.” آخر این هفته با توجه به سیاست مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در نظر دارد برای شروع یک هفت رقم تلویزیون ملی-آگهی حمله رعد اسا “شعار تهمت عملکرد مدیریت coronavirus بحران است.” تبلیغات “را مجسم مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نشان دادن رهبری در مواجهه با مخالفت دموکرات ها و رسانه ها” سیاسی گزارش شده است.

تجدید نظر در تاریخچه خود را با توجه به منافع سیاسی چیزی است که همه سیاستمداران را. مغلوب ساختن پیشی جستن و شرکت در حال گستاخی تلاش برای انجام این کار حتی به عنوان بدن تعداد همچنان رو به افزایش و اقتصاد است که هنوز هم در حال غرق شدن. سی سال پیش در آغاز ماه آوریل حدود یک میلیون مورد در سراسر جهان گزارش شده و حدود پنجاه هزار مرگ و میر در سطح جهان است. وجود دارد بیش از یک میلیون نفر و بیش از شصت هزار مرگ و میر در ایالات متحده به تنهایی. بیشتر که مردم از coronavirus در پایتخت کشور ما نسبت به کل کشور یونان است. همانطور که برای اقتصاد جدید بیکاری آمار و ارقام منتشر شده در روز پنجشنبه نشان داد که بیش از سی میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری از بحران آغاز شد و اقتصاددانان پیش بینی سی درصد کاهش G. D. P. در سه ماهه دوم این سال—نوع غوطه دیده نمی شود پس از رکود بزرگ. چگونه است که این یک “موفقیت بزرگ”?

که با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان واقعی تاریخی رویزیونیسم من نگه داشتن به آینده را به سال 1917 سوال. چه این اشتباه کوچک ظاهری اهمیت تکرار دوباره و دوباره به ما بگویید در مورد تهمت و مستند تمایل به جنگ با حقایق تاریخی بزرگ یا کوچک است ؟ برای شروع, آن را تایید می کند یک حقیقت ضروری در مورد رئیس جمهور: او هرگز نمی خواهد اعتراف کند که او در اشتباه است حتی زمانی که او پرهیاهو و نادرست و هزینه آن را از او هیچ چیز به رفع خطا. این است که یک رهبر است که بیش از هجده هزار نادرست یا گمراه کننده ادعا می کند پس با توجه به واشنگتن پست واقعیت جستجوگر ستون بسیاری از آنها whoppers از مراتب بیشتر تاثیر مخرب تر از خود را تکرار اظهار غلط در مورد آنفولانزای همه گیر است که به احتمال زیاد کشته پدربزرگش.

وجود دارد دیگر برنامه به طور بالقوه بیشتر نگران کننده, توضیحات, اما, فراتر از صرف غرور و لجبازی در تداوم این خاص Trumpism. این نشان می دهد یک رئیس جمهور که یا قادر به پردازش اطلاعات هنگامی که او چیزی نادرست در سر خود را احاطه شده توسط مردم که حاضر به تصحیح او از ساخت یک اشتباه شرم آور را بارها و بارها یا کسانی که حاضر به قبول اشتباه و نه بازنویسی تاریخ را مطابق به اشتباه نسبت به سادگی خود را صحیح و حرکت می کند.

پس از پیدا کردن که برنده ساخته شده بود ده ها تن از مراجع به یک رویداد است که رخ نمی دهد در سال 1917 من پرسید: John Barry, یک مورخ که حساب قطعی از سرایت “بزرگ آنفلوانزا” موجب جورج دبلیو بوش رئیس جمهور خود را به فشار دولت بر همه گیر برنامه ریزی آنچه که او ساخته شده از مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباه است. “آن را کپسوله خیلی در مورد او” بری گفت: “جهل و نا امنی است که باعث می شود او حاضر به پذیرش و به طور کامل متعهد به اشتباه به جای اعتراف حتی کوچکترین خطا استکبار است که او می تواند دور با آن.”

در روز سه شنبه خبرنگار اخبار یاهو یک سوال پرسیدم که قضیه این بود که ایالات متحده در حال آزمایش کمتر شهروندان در سرانه اساس از کره جنوبی, یک پیشنهاد بعد از تصحیح با مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus coördinator دکتر دبورا Birx. مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار فوری عذرخواهی. “آیا شما با رفتن به عذر خواهی یاهو?” مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید. “همین دلیل است که شما در حال یاهو و هیچ کس نمی داند که جهنم شما هستند.” بعد او افزود: “هیچ کس نمی داند که شما هستند از جمله خود من. شما باید برای دریافت حقایق خود را راست.”

خبرنگار هم عذرخواهی و تصحیح رکورد. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن بعد که بعد از ظهر مکرر خود در مورد ریف وحشتناک 1917 اپیدمی او نیست. او یک رئیس جمهور معتقد است که حقایق را نمی شود به او یک مرد است که هرگز شناخته شده به عموم گفت ببخشید برای هر چیزی. مغلوب ساختن پیشی جستن است عذرخواهی برای اینکه اشتباه در مورد ویروس ناپدید و یا به صورت گفت که او تا به حال آن را به طور کامل تحت کنترل است. او باور ندارد که او خرس هر گونه مسئولیت “در همه” به صورت آهسته شروع تست را فعال کنید که این ویروس به گسترش برای هفته ها در سراسر این کشور است. او حتی عذرخواهی برای پیشنهاد به آمریکایی ها در هفته گذشته است که اگر آنها تزریق مواد ضد عفونی کننده آن را ممکن است ویروس از بین برود. آیا جای تعجب است که خود را reëlection مبارزات انتخاباتی خواهد شد در حال حاضر بازار عمیق ترین شکست خود را در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یک موفقیت درخشان?


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme