تاریخ قضاوت خواهد کرد مغلوب ساختن پیشی جستن توانمندسازها به شدت

منتشر شده در مطبوعات در اقیانوس اطلس ژوئیه/اوت موضوع آن Applebaum گزارش چرا رهبران جمهوری خواه رها اصول خو

توسط NEWS-SINGLE در 13 خرداد 1399

به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گذارد و زمینه را برای تنظیم فدرال آمريکا در برابر جمعیت آمریکا, Anne Applebaum می پرسد: چه چیزی باعث می شود مردم به کنار گذاشتن اصول خود در حمایت از رژیم فاسد? و چگونه می توانم آنها را پیدا کردن راه خود را به عقب ؟ مانند ویشی فرانسه در 1940s یا آلمان شرقی در سال 1945 بالا رتبه بندی اعضای حزب جمهوری خواه در سال 2020 آمریکا را انتخاب کرده اند به پذیرش یک ایدئولوژی است که در تیز تضاد با ارزش های خود را. با کمک و معاونت در جرم جمهور تهمت حتی به دروغ خود را بارها و بارها در معرض آنها تبدیل شده ایم همدست و با گاز اشک آور در خیابان ها و بیش از 100 ، 000 مرده را از coronavirus قیمت همکاری در حال حاضر تبدیل به فوق العاده بالا.

برای پوشش از اقیانوس اطلس's ژوئیه/اوت موضوع تحریریه آن Applebaum نوشته است "تاریخ قضاوت خواهد کرد مغلوب ساختن پیشی جستن توانمندسازها شدت," پرقدرت کیفرخواست از عالی رتبه جمهوری خواهان چنین به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo دادستان کل ویلیام Barr و سناتور لیندزی گراهام—که رها شده خود را آرمان در حمایت از فعال کردن تهمت به بارها و بارها قرار داده و منافع خود را بالاتر از آمریکا است. "اول مغلوب ساختن پیشی جستن توانمندسازها پذیرفته دروغ در مورد افتتاح در حال حاضر آنها را قبول تراژدی وحشتناک و از دست دادن رهبری آمریکا در جهان است. بدتر می تواند به دنبال. آمده ماه نوامبر خواهد آنها را تحمل کند—حتی abet—حمله به نظام انتخاباتی: باز تلاش برای جلوگیری از پستی رای دادن به مراکز رای دهی بسته به ترساندن مردم از رأی دادن دارد؟" Applebaum می نویسد. "هر یک از نقض قانون اساسی و مدنی ما صلح می شود جذب می شود توجیه و پذیرفته شده توسط مردم که یک بار پس از یک زمان بهتر می دانستند."

در یک جارو مقاله است که تساوی در هر دو زمان گزارش و درس از تاریخ Applebaum به دنبال درک کنند که چرا برخی از مردم اثبات مایل به خیانت به ایده ها و آرمان های آنها هنگامی که ایستاده بود در حالی که دیگران رد. به دنبال در مورد آلمان شرقی در طول جنگ سرد Applebaum نظر ولفگانگ لئونارد و مارکوس ولف. هر دو نفر مطرح شده در برجسته آلمانی کمونیست خانواده اما گرگ عضو فاسد رژیم کمونیستی در حالی که لئونارد شد یک منتقد. هم در مردان می تواند فاصله بین تبلیغات و واقعیت است. در عین حال یکی باقی مانده مشتاق همکار در حالی که دیگر نمی تواند تحمل خیانت به آرمان خود را. چرا ؟ اخیرا سناتور لیندزی گراهام و میت رامنی هر دو برای فرار از رئیس جمهور در برابر تهمت در سال 2016 و هر دو حاضر به حمایت از او هنگامی که او نامزد جمهوری خواه. اما پس از انتخاب Applebaum می نویسد: "این گریم که بازی گلف با مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که بهانه ای برای او در تلویزیون که حمایت خود را از رئیس جمهور حتی به عنوان او به آرامی نابود آمریکا اتحاد با اروپا با کردها—که گراهام به حال دفاع تمام عمر خود را. در مقابل آن رامنی که در ماه فوریه شد تنها سناتور جمهوری خواه برای شکستن صفوف خود را با همکاران, رای گیری برای استیضاح رئیس جمهور." دوباره: چرا ؟

Applebaum نظر چند دلیل رهبران جمهوری خواه در ادامه به فعال مغلوب ساختن پیشی جستن: آن است که یک تمایل به نزدیک شدن به قدرت و یا صادقانه ایدئولوژیک اعتقاد دارد ؟ خالص فساد و یا به سادگی از ترس ؟ یکی سابق دولت رسمی می گوید Applebaum این دلیل است که "آنها می ترسند" بودن حمله مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر از مورد تمسخر و یا خجالت از دست دادن حلقه های اجتماعی خود و یا در حال disinvited به احزاب است. آنها می ترسند که خود را دوستان و هواداران و به خصوص اهدا کنندگان خود را در بیابان آنها را. Applebaum می نویسد: "آنها می ترسند و در عین حال آنها به نظر نمی رسد می دانم که این ترس به سوابق و یا آن می تواند عواقب داشته باشد. آنها نمی دانند که مشابه امواج از ترس کمک کرده اند دیگر تبدیل دموکراسی به دیکتاتوری."

بنابراین در حالی که سرهنگ الکساندر Vindman در بر داشت شجاعت به گزارش رئیس جمهور نامناسب تماس تلفنی با همتای اوکراینی خود و مغلوب ساختن پیشی جستن معاون سابق دستیار فیونا هیل علیه او شهادت عالی رتبه جمهوری خواهان سکوت. Applebaum می پرسد: "چه آن را در مقابل, برای پنس یا Pompeo به نتیجه گیری کرد که رئیس جمهور خرس مسئولیت فاجعه بار سلامت و بحران اقتصادی ؟ چه آن را برای سناتور جمهوریخواه به اعتراف خود که مغلوب ساختن پیشی جستن وفاداری فرقه از بین بردن این کشور آنها ادعا می کنند به عشق ؟ چه آن را به دستیاران خود و زیردستان برای رسیدن به همان نتیجه به استعفا و به مبارزه با رئیس جمهور؟"

خواندن "تاریخ قضاوت خواهد کرد مغلوب ساختن پیشی جستن توانمندسازها به شدت" در اقیانوس اطلس. ژوئیه/اوت شماره از مجله را ادامه خواهد داد به انتشار در اقیانوس اطلس در سراسر هفته های آینده.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب