امنیت داخلی بود که به مقصد برای تبدیل شدن به یک مامور نیروی

از اوایل ماه جولای ماموران فدرال در نظامی-سبک لباس را برپا نبرد علیه معترضان در پورتلند اورگان با استفاده از گ

توسط NEWS-SINGLE در 4 مرداد 1399
Federal agents standing across from protesters one of which has their arms in the air
از اوایل ماه جولای ماموران فدرال در نظامی-سبک لباس را برپا نبرد علیه معترضان در پورتلند اورگان با استفاده از گاز اشک آور و nonlethal مهمات.عکس توسط ماسون Trinca / نیویورک تایمز / Redux

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه, چاد گرگ سرپرست وزارت امنیت داخلی در پاسخ به گزارش های رسانه ها که ناشناس ماموران فدرال با استفاده از بینام و وسایل نقلیه شده اند, دستگیری معترض در پورتلند اورگان است. از اوایل ماه جولای در نظامی-سبک لباس را برپا نبرد علیه معترضان وجود دارد با استفاده از گاز اشک آور و nonlethal مهمات; ویدیو و عکس بیرون آمدن از پورتلند نشان داده اند صحنه های جنگ شهری با آنچه به نظر می رسد مانند یک ارتش منظم در حال حرکت معترضان غیر مسلح شب پس از شب. از طرف D. H. S. و خدمات نظامی گرگ مسئولیت مسلح با حضور در پورتلند. او اظهار داشت که آژانس او بود انجام دقیقا آنچه در آن ایجاد شده بود به انجام. حق با او بود.

منطق برای ایجاد D. H. S. عنوان گذاشته شده توسط جورج دبلیو بوش بود که دانش و مهارت و توانایی هایی است که می تواند متوقف 9/11 حملات بودند گسترش در میان بسیاری از سازمان های دولتی با هیچ واحد مسئول مبارزه با تروریسم است. پیشنهاد برای ایجاد بخش ارائه شده فرضی نمونه هایی از شکست به coördinate در میان سازمان های مختلف. هنگامی که یک کشتی میره به ایالات متحده آب مثلا گارد ساحلی تا به حال قدرت برای متوقف کردن آن را برای بازرسی بود اما تا به قانون مهاجرت و تابعیت خدمات به مقابله با مردم در هیئت مدیره و به گمرک و حفاظت مرزی و یا وزارت جهاد کشاورزی برای جلوگیری از هر گونه خطرناک و یا غیر قانونی محموله. نمونه های ساخته شده D. H. S. به نظر می رسد مانند چیزی است که باید وجود داشته باشد. که منطق برگزار می شود, هر چند تنها اگر شما فکر می کنید درباره, سفر, مهاجرت و تجارت در درجه اول به عنوان نگرانی های امنیتی. کشورهایی هستند که فکر می کنم می خواهم که. من در یکی—آن را به نام اتحاد جماهیر شوروی و آن را به آژانس کمیته دولتی امنیت (K. G. B.) که شاخکهای خود در هر منطقه از جامعه است.

ایجاد D. H. S. مشخص شده تغییر در راه است که آمریکایی ها فکر می کنم و بحث در مورد کشور و مردم است. چهار سال پیش در یک مقاله برای مجله بارروزنامه نگار جیمز Traub ترسیم ظاهر و تکامل از کلمه "میهن" در زبان آمریکایی. "ظهور 'میهن' ... آهنگ ظهور از ملی حس آسیب پذیری" Traub نوشت. "همانطور که ما از آن استفاده کنید در حال حاضر, 'میهن' به معنی 'این کشور تا آنجا که آن را در معرض خطر است.' "کلمه تا به حال ظاهر در سال 1997 در یک گزارش پنتاگون هشدار داد که مفرد تهدید برای ایالات متحده امنیتی که اتحاد جماهیر شوروی یک بار مطرح شده بود جایگزین منتشر تهدید از منابع مختلف. توسط 2001, "میهن" بود ناگهانی کشش—این یک کلمه ای که پیدا کرده بود به معنی آن است. زمان Traub نوشتن بود در سال 2016 همه از رقیب جمهوری خواه نامزدی برای ریاست جمهوری—یک گروه که در آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است هنوز هم به نظر می رسید یک پرت شد قاچاق در ترس برای زمین. "میهن" نیز nativist مدت: آن را به این کشور که در آن شما به دنیا آمده اند و یا دیگری آن را همراه با مقدماتی "به تصویب رسید" که نشان می دهد که ادعای خود را به میهن مشروط است. (مطمئن شوید که به اندازه کافی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فدرال است نقل مکان کرد به سمت دیدن شهروندکشتی به عنوان ابطال.)

"Homeland" است اضطراب مبارز کلمه: این نشان دهنده یک محل تحت حمله نیاز به مهاجم دفاع از شکل تغییر خطرات. اصلی پیشنهاد برای D. H. S. توصیف آژانس به عنوان "یک دولت جدید ساختار برای محافظت در برابر دشمنان نامرئی است که در اعتصاب می تواند با طیف گسترده ای از سلاح"; یک مثال فرضی از نامرئی دشمن بود "غیر شهروند که در نظر دارد برای ورود به کشور ما حمله می کند و یکی از مواد شیمیایی ما امکانات." کشور استفاده می شود برای محافظت از خود در برابر دیگر ملل و خصمانه نیروهای نظامی اما در حال حاضر آن را تا به حال به ترس افراد است. این قضیه که راز نیروهای پلیس در حال ساخته شده است. خود اظهار داشت: هدف این است که برای پیدا کردن خطر که در آن انسان عادی فعالیت به نظر می رسد در حال وقوع است. D. H. S. آغاز شد و با بسیج در برابر خارجی متولد شده از طریق اداره مهاجرت و گمرک (که جایگزین قانون مهاجرت و تابعیت خدمات). منطق پلیس مخفی این امر است که آن دائمی است که به دنبال در مکان های جدید برای تهدید.

زمانی که بوش امضا Homeland Security عمل در ماه نوامبر سال 2002 آوردن D. H. S. به وجود او تبلیغ آن به عنوان "گسترده ترین سازماندهی مجدد دولت فدرال پس از هری ترومن امضا امنیت ملی عمل می کنند" و صحبت از "ظالم قاتلان که حرکت و طرح در سایه". او قول داد: "ما در شکار. یک نفر در یک زمان." بوش را تکرار کلمات قول می دهم که سوخت ولادیمیر پوتین افزایش در روسیه است. در یک سخنرانی که به ارمغان آورد او را به طور ناگهانی شهرت در سال 1999 سابق K. G. B. سرهنگ وعده داده شده به "شکار" تروریست ها و "مردن آنها را در outhouse" در صورتی که جایی که آنها به طور اتفاقی پیدا کردم. پلیس مخفی, حتی زمانی که آن را به نظر می رسد و به نظر می رسد به عمل مانند یک ارتش همیشه یک فرد به عنوان هدف خود را. هدف آن این است که یک فرد به تنهایی صورت ممکن است از دولت است.

در پورتلند مردان در نظامی-سبک لباس برداشت شده اند و بازداشت افراد در حالی که آنها در حال راه رفتن به تنهایی اغلب پس از اعتراض به پایان می رسد. در کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه گرگ متعلق به تاکتیک ردیابی افراد و چیدن آنها در برخی از راه دور از تظاهرات. "هنگامی که شما به پانصد ششصد خشونت آمیز افراد جنایتکاران در سراسر خیابان را از شما تلاش به تحمیل آسیب در اموال خود را و در اجرای قانون افسران ... ما نمی به که جمعیت," او گفت:. "ما نمی سعی کنید برای رفتن به یک خشونت آمیز جمعیت از چهار صد نفر و تلاش برای دستگیری افراد—که خطرناک است." علامت گذاری مورگان اقدام کمیسر ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی توضیح داد که نیروهای نظامی خود را با استفاده از بینام و وسایل نقلیه به دلیل خودروهای پلیس در شهرهای دیگر شده بود مورد حمله معترضان; به طور مشابه او گفت: مردان خود را ندارد نام خود را بر روی لباس خود را برای ترس از حملات بر خانه و خانواده خود. C. B. P. بزرگترین مجری قانون در کشور است. رهبر آن—که در همان جلسه اعلام کرد که نیروهای نظامی خود را بسیار آموزش دیده و با تجربه در سرکوب شورش و رئیس خود را, چاد گرگ شد گفتن ملت است که آنها وحشت زده از معترضان. این مردان نشان دهنده یک سازمان دولتی متولد شده از ترس. تاکتیک های خود را طراحی شده برای ایجاد یک مقدار مساوی از ترس در مردم آنها را به عنوان دشمنان خود را. پلیس مخفی است که همیشه یک ترور-تولید ماشین آلات.

مورگان شده است در حال اجرا C. B. P. پس از ماه جولای سال گذشته; Wolf شده است در سر D. H. S. پس از نوامبر. هر دو مردان باید کلمه "اقدام" قبل از خود را به عنوان, چرا که نه تایید شده است توسط سنا. اخیر طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط طرفداران برای پناهجویان مدعی است که گرگ اشغال پست خود به طور غیر قانونی به دلیل یک قانون فدرال به نام جای خالی قانون مکان دو-صد-و-ده-روز محدودیت در تصدی یک "اقدام" افسر. استنفورد استاد حقوق آن یوسف اوکانل که نوشته است در مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از "اقدام" مسئولان—او به کار بیشتر آنها و دیگر از روسای جمهور گذشته—به من گفت از طریق e-mail است که گرگ انتصاب ساخته شده بود در تخلف از قانون فدرال امنیت داخلی عمل می کنند. (همان نقطه مطرح شده توسط top دموکرات کنگره که سال گذشته به نام برای مواقع اضطراری بررسی D. H. S. قرار ملاقات.) زیر جای خالی قانون برخی از اقدامات از یک نامشروع منصوب وزیر خواهد بود و باطل و از درجه اعتبار ساقط است. هیچ کس نمی داند چگونه این محدودیت می تواند اجرا شود و یا چه عواقب ممکن است.

به عنوان ما به یادگیری بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در پرتلند—به عنوان فیلم از فدرال آمريکا به راه انداختن جنگ با معترضان سیل رسانه های اجتماعی و به عنوان رئیس جمهور تهدید به ارسال سربازان به دیگر شهرستانها بزرگ -- ما در حال تماشای کامل و شاید اجتناب ناپذیر ترکیبی از یک داخلی-امنیت superagency و یک رئیس جمهور که رد تمام مکانیسم های پاسخگویی از جمله سنا تایید روند. آنچه ما همچنین شاهد یک طوفان کامل از ترس: میراث ترس کشت در پی 9/11 و ترس که برنده مبارزات انتخاباتی در سال 2016 و همچنان به مبارزات انتخاباتی در حال حاضر.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب