چگونه یک درمان بالقوه برای Coronavirus تبدیل شده تا در یک دانشمند فریزر

در این مسابقه به توسعه آنتی بادی داروهای COVID-19 یک تیم در بر داشت خود را پیش از بسته.عکس توسط الساندرو Grass

توسط NEWS-SINGLE در 31 تیر 1399
Blood tubes for antibody testing at a hospital.
در این مسابقه به توسعه آنتی بادی داروهای COVID-19 یک تیم در بر داشت خود را پیش از بسته.عکس توسط الساندرو Grassani / نیویورک تایمز / Redux

در سال 1998 زمانی که دانشمند هلندی Berend بوش تصمیم گرفت به مطالعه coronaviruses زندگی کاری خود را توجه به سطح آنها به دست آورد در میان محققان پزشکی بود به طوری که دکترای برنامه او ملحق شد و در گروه علوم دامپزشکی. Coronaviruses است که می تواند باعث عفونت های شدید شدند و گردش در میان حیوانات, اما این نوع که مردم می توانند قرارداد به ندرت ناشی از هر چیزی بدتر از سرماخوردگی. "برای سلامت انسان آن نیست که مهم است" بوش گفت.

که شروع به تغییر زمان در اطراف او تکمیل دکترای خود را در دانشگاه اوترخت. در سال 2002 و 2003, سارس, یک بیماری ناشی از کروناویروس که تا به حال افتاده از خفاش به انسان موجب وحشت گسترده و کشته شدن حدود هشت صد نفر. بوش شروع به کار بر روی پتانسیل درمان برای آن است. برای چند ماه او و همکارانش احساس چشم از جهان علمی بر روی آنها—او دعوت شده بود به صحبت در مورد پاتوژن در چندین کنفرانس—اما هنگامی که شیوع موجود بود بهره مشکلاتی روبرو شد. زندگی در آزمایشگاه بود low-pressure; در تعطیلات آخر هفته او دوست داشت به اجاره یک قایق و قایقرانی بروید.

در سال 2012 هر چند وجود دارد موج جدید توجه هنگام MERSیکی دیگر از بیماری های ناشی از کروناویروس, کشته و نزدیک به نه صد نفر عمدتا در شبه جزیره عربستان. این MERS شیوع یک درس مهم برای بوش و دیگر دانشمندان: coronaviruses است که می تواند گونه پرش نمی شد یک بار در یک قرن چیزی به عنوان برخی را بر عهده داشتند. در حال حاضر آنها را ثابت کرده بود دو بار در یک دهه چیزی. بوش در حال حاضر در دانشکده در اوترخت به دنبال شناسایی آنتی بادی است که نشان داد وعده در مبارزه با این بیماری است. آنتی بادی های Y شکل پروتئین است که برخی از سلول های سفید خون را در پاسخ به یک ماده خارجی یک آنتی ژن و بخش مهمی از راه بدن ما مبارزه با عفونت. آنها بسیج در برابر ویروس ها با اتصال به بخشی از ذرات ویروس و یا virion. برخی از آنتی بادی عمل می کنند مثل خانگی چراغ احضار حمله دیگر اجزای سیستم ایمنی بدن. دیگران خنثی کردن ویروس به طور مستقیم جلوگیری از آن را از حمله به سلول.

همه coronaviruses هستند احاطه پروتئین و MERS, سارسو "سرماخوردگی" نوع coronavirus سهم بخش های خاصی از آن پروتئین است. یک گسترده واکنش آنتی بادی بوش فکر می "شاید کمک به ما در برابر آینده همه گیر." او در آغاز با موش بود که از لحاظ ژنتیکی مهندسی شده به طوری که آنها خواهد پاسخ به آنتی ژن های انسان-نوع آنتی بادی داد و موش یک پروتئین است که به نظر می رسد در انسان-آلوده coronaviruses. چند هفته یا بیشتر بعد تیم خود را استخراج آنتی بادی تولید سلول از موش و جدا ویروس-اتصال آنتی بادی است. از این مجموعه ای از آنتی بادی بوش و همکارانش شناسایی پنجاه و یک که مشغول به کار در برابر سارسو چندین بودند که "به طور گسترده واکنشی" در برابر چند coronaviruses. "آنها بدون استفاده فوری," او گفت: "من نمی خواهم به دور انداختن همه چیز." بوش را تیم بازی بلند بازی: آنها خود قرار داده نمونه در فریزر و منتظر.

امروز COVID-19 بیماران بسیار نیست درمان به عنوان پشتیبانی شده: در موارد شدید به آنها داده می شود ضد التهاب استروئیدی به طور معمول—و قرار دادن بر روی هواکش به طوری که آنها می توانید نگه دارید تا زمانی که این ویروس دوبله SARS-CoV-2, تسلیم برای سیستم ایمنی بدن خود را, و یا بالعکس. چه بسیاری از محققان در حال تلاش برای پیدا کردن یک راه برای جلوگیری از عفونت از تاسیس در وهله اول. در اینجا سه حالت وجود دارد حمله کند.

با ارزش ترین سلاح است که البته یک واکسن. یک منبع فراوان از یکی از موثر می تواند همه گیر به پایان رسید و بسیاری از نامزدها در حال توسعه است. هنوز همه به خوبی پاسخ به واکسن به خصوص در افراد مسن که بیشتر در معرض خطر این بیماری و کسانی که با تضعیف سیستم ایمنی بدن. برخی از افراد مانند کودکان بسیار جوان ممکن است قادر به گرفتن واکسن در همه. افراد دیگر را رد واکسن مهم نیست که چه تصادفی شده شاهددار می گویند در مورد آن ایمنی و اثر بخشی. همچنین واکسن چند هفته موثر باشد بنابراین اگر شما به تازگی آلوده شده است, آن را احتمالا نمی خواهد به شما کمک کند. و این به احتمال زیاد سال—و قابل توجهی در زیرساخت ها برای تولید و عرضه کافی از هر واکسن و تحویل آن به میلیاردها نفر از مردم.

روش دیگر این است که به تدبیر موثر ضد ویروسی—چیزی است که ما می تواند تجویز برای یک عفونت ویروسی در روال راه ما تجویز آنتی بیوتیک برای عفونت های باکتریایی. تا کنون broad-spectrum ضد ویروسی شده است گریزان و دقت بیشتر هدفمند ضد ویروس در حال حاضر در حال آزمایش در برابر کروناویروس جدید به نظر می رسد بیش از متوسط موثر است. جلعاد را remdesivir دریافت کرده است مقدار زیادی از توجه و در عین حال به نظر می رسد به سرعت بازیابی بار توسط فقط چند روز و تنها در برخی از COVID-19 بیماران.

این برگ نوع درمان است که بوش با او به خوبی مواجه نگردند فریزر شده بانکی در مفید آمده است: یک آنتی بادی به مواد مخدر. ارائه شده با نوع درست از آنتی بادی می تواند به مبارزه با یک ویروس تقریبا به عنوان اگر شما در حال حاضر می خواهم شده است ايمن در برابر آن. آنتی بادی ضد مواد مخدر می تواند زندگی و کار-صرفه جویی در پیشگیری کننده برای مراقبت از سلامت کارگران و دیگران با خطر بالا بودن و یا در معرض خطر بالای بیماری های جدی اگر آنها هستند در معرض. این داروها ندارد و در دراز مدت قدرت که واکسن انجام; آنها نمی وادار کردن بدن به تولید آنتی بادی های خاص خود را دارد و آنها به طور پیوسته ترک خون—شات حتی ممکن است آخرین ماه است. هر چند آنتیبادی مواد مخدر نیست و تقریبا به عنوان طولانی مدت به عنوان واکسن آنها می تواند در دسترس هر چه زودتر—ضروری عکاسی در اندازه گیری.

بوش در چهل و پنج است lithe قصد و preternaturally پسرانه, یک Tintin ویروس شناسی. او در هلند و در نزدیکی دریای شمال و با پدرش رفت و آمد مکرر برای کار خود را به عنوان یک شیمیدان در رویال داچ شل و مادرش مشغول تماشای او پس از چهار خواهر و برادر او آزادی کافی برای بزحمت راه رفتن در اطراف تپه های شنی ساحلی با سگ خود را, تماشای shorebirds. او هنوز هم به نظر می رسد کمی بر باد رفته با tousled مو بور حتی در داخل خانه. زمانی که او برای اولین بار وارد در اوترخت مجهز به یک رشته میکروبیولوژی از دانشگاه Wageningen او مورد مطالعه چگونه coronaviruses عمل بود که چگونه او را مجذوب شد با یک کلید از ویژگی های این ویروس: سنبله پروتئین است.

Coronavirus پوشش داده شده است در این پروتئین ها—از این رو خود را "تاج"-مانند ظاهر. توسط چفتی کردن بر روی پروتئین های این آنتی بادی می تواند به جلوگیری از ویروسی شدن داخل سلول های ضرب و ایجاد عفونت تمام عیار. همراه با بوش تیم محققان در حوزه های مختلف بیوتکنولوژی شرکت در نقاط دیگر جهان نشان داده اند وعده اوایل نتایج در شبیه سازی آنتی بادی است که می تواند موثر در برابر SARS-CoV-2.

کشف آنتی بادی' خواص محافظ قدمت آن به سال 1890 زمانی که پزشکان در برلین نشان داد که تجویز سرم خون از حیوانات که تا به حال شده است شما با دیفتری یا کزاز می تواند یکی دیگر از حیوانات ایمنی بدن به همان بیماری است. در انسان به اصطلاح نقاهت پلاسما استفاده شده است برای انواع بیماری های ویروسی. اما سرم درمان می تواند منجر به عوارض—گیرنده می تواند کوه خطرناک پاسخ ایمنی بدن به پروتئین های زاید در سرم و آن را سخت به حذف قوانین تبعیض آمیز در مفید مقادیر.

آنتی بادی ها دقیقا هدف: هر نوع پاسخ به خاص خارجی پروتئین و تولید شده است توسط یک خاص سلول های سفید خون و یا فرزندان خود را. (ژنتیکی یکسان سلولی مانند این است که شناخته شده به عنوان یک "کلون.") در نوزده-هفتاد محققان در دانشگاه کمبریج—ژرژ Köhler یک زیست شناس و César Milstein آرژانتین است زیست شیمیدان—راهی برای تولید آنتی بادی در خارج از بدن است. این شامل ترکیب یک آنتی بادی تولید سلول های سفید خون با سرعت تکثیر نوع از سلول های سرطانی. این روش ثابت قادر به تولید آنتی بادی اختصاصی در مقدار کافی به پزشکی مفید است.

از جمله "مونوکلونال" آنتی بادی باید پس از تدوین شده به عنوان درمان برای آسم, بیماری کرون و آرتریت روماتوئید, مولتیپل اسکلروزیس, انواع مختلف سرطان و بیشتر; در 2018, monoclonals به نمایندگی از شش نفر از ده دارو فروش. در عین حال monoclonals که به طور کلی گران قیمت برای تولید باید به ندرت توسعه داده شده است برای مبارزه با بیماری های عفونی در انسان است. به جای واکسن مستقر شده اند در برابر تهدیدات ویروسی و آنتی بیوتیک ها در برابر باکتری ،

در زمان پس از MERS شیوع بیماری فروکش کرده بود و بوش بسته شده بود خود, فریزر, آنتی بادی ها, او تا به حال ادامه تحصیل coronaviruses بنابراین زمانی که یک داستان در مورد یک شیوع پنومونی-مانند بیماری در ووهان چین رسیده او در اوایل این سال او را پرداخت توجه بیشتر از. این ووهان شهرداری کمیسیون بهداشت اعلام کرده بود بیست و هفت مورد از این ناشناخته عفونت و بوش می گوید او "بلافاصله احساس خطر." هیچ کس در عین حال می دانست که علت اما برخی فکر می کردم که زندگی حیوانات بازارهای دخیل بودند. بوش مشکوک است که یکی دیگر از coronavirus ممکن است عبور کرده اند به گونه مانع است. "و به عنوان یک coronavirologist شما مانند آنچه شما می توانید انجام دهید در آزمایشگاه برای کاهش این ؟" او گفت:. "من بلافاصله فکر کردم از آنتی بادی های ما تا به حال در فریزر."

در اولین روز در محل کار بوش به نام فرانک Grosveld یک زیست شناس سلول در مرکز پزشکی اراسموس در روتردام و شریک زندگی خود را در آنتی بادی پروژه و مورد بحث و ذوب کردن تمام پنجاه و یک نمونه است. در روز چین برای عموم به اشتراک گذاشته ژنتیکی توالی از رمان پاتوژن و بوش حدس تایید شد—آن بود coronavirus مانند سارس و MERS.

بوش و Grosveld شد مشتاق به سعی خود را ذوب کردن آنتی بادی در برابر جدید کروناویروس. اما نمونه SARS-CoV-2 نیست و در عین حال در دسترس در هلند و نه بوش و نه Grosveld را labs به حال امنیت زیستی اقدامات مورد نیاز برای کار با چنین خطرناک پاتوژن. به طوری که آنها ساخته شده با استفاده از یک کانال حرکتی افقی به روش تست آنتی بادی است. آن درگیر القا کمتر خطرناک ویروس به اتخاذ همان سنبله پروتئین جدید کروناویروس بود. به این ترتیب محققان می توانید ببینید که آیا آنها آنتی بادی را محکم نگاه داشتن. این امر می تواند مانند تست غیر فعال کردن استراتژی در یک بمب detonator پس از جدا کردن آن از مواد منفجره.

پس از یک هفته و یا پس از کار پر زحمت آنها مشخص شد که چهار نفر از این آنتی بادی در مجموعه خود را محدود به یک بخش از SARS-CoV-2 سنبله پروتئین است. که فقط گام اول. "اتصال به سنبله پروتئین یک چیز است اما مسدود کردن عفونت است چیز دیگری" بوش گفت. برخی از آنتی بادی می تواند انجام دهد اما نه دوم. گام بعدی دیدن شد که آنتی بادی بررسی دو جعبه.

ویروس ها در احاطه پروتئین کت به طور معمول با استفاده از این پروتئین در فرایند تهاجم و آلوده کردن سلول. اول یک virion اسکله با یک گیرنده در غشای یک سلول هدف. سپس در یک فرآیند به نام غشاء fusion آن melds با غشاء در راه است که به شکل یک منفذ که از طریق آن virion می تواند وارد سلول داخلی در نهایت مصرف بیش از سلول های مختلف توابع در خدمات از تکرار خود است. خنثی سازی آنتی بادی اغلب بلوک ویروس ها و جلوگیری از آنها را از docking سازگار با گیرنده های خود را در هدف قرار دادن سلول های. اما یک آنتی بادی که بوش تیم مورد مطالعه قرار گرفته است که آنها به نام 47D11 حال یکی دیگر از مکانیسم عمل: خنثی کردن ویروس ها با دخالت های بعدی فرایند غشاء fusion.

یک دانشجوی دکترا در بوش آزمایشگاه Chunyan وانگ برای اولین بار به دیدن 47D11 انجام ترفند با استفاده از یک رنگ فلورسنت برای مشاهده این مواد در زیر میکروسکوپ. وانگ زد به بوش را به او بگویید ، در عرض چند هفته بوش و Grosveld تا به حال خود را منتشر یافته های اولیه بدون بررسی دقیق. یک تلویزیون محلی اخبار خدمه بازدید از آزمایشگاه. که آخرین بار خارجی ها اجازه داده شد در. دو روز بعد به هلند رفت و به آن نسخه از مستند.

وقتی که در تلویزیون بخش پخش آن را نشان داد گیج کننده شرایط از کشف صدها فنجان لوله و بطری های پراکنده در مورد آزمایشگاه کت بخور بیش از صندلی. و وانگ دستیابی به موفقیت تنها آغاز یک فرایند طولانی: 47D11 ممکن است به نظر می رسد موثر در سیستم پروکسی اما این تیم نیاز به تست آن در برابر ویروس معتبر. آنها فرستاده آنتی بادی به بارت Haagmans یک همکار Grosveld را که زد یک آزمایشگاه لازم اقدامات امنیت زیستی. او انجام این آزمایش مخلوط جدید کروناویروس با آنتی بادی و معرفی این مخلوط را به همراه یک فرهنگ است.

در یکشنبه شب Haagmans پیامک بوش خبر خوب: 47D11 کار کرده بود در برابر ویروس زنده. "من بلافاصله به رسمیت شناخته شده تاثیر" بوش گفت. این اولین آنتی بادی نشان داده شده است که قادر به خنثی کردن SARS-CoV-2 در آزمایشگاه است. او در آنجا ماند تا تمام شب در پایان این مقاله است. انجماد آنتی بادی است که خنثی سارس بود شرط می بندم که تا به حال پرداخت شده است.

محققان دیگر جای دیگر در جهان, حال, خود, خاص دارایی در مسابقه برای توسعه آنتی بادی برای درمان COVID-19. برای کارل هانسن که تا همین اواخر به تدریس فیزیک و مهندسی در دانشگاه بریتیش کلمبیا کلید یک روش برای غربالگری آنتی بادی یکهو. ما برای اولین بار صحبت کرد و در اواسط ماه مارس فقط به کانادا رفت و در lockdown; Hansen, اگر چه در تعطیلات در استرالیا در یک شهر ساحلی به نام نوسا یک surfers مکه است. با کمتر از یک هزار مورد تأیید در قاره نوسا بود مثل ملبورن در "در" در انتظار یک ابر سمی وارد از خارج از کشور و با فرود بر روی جمعیت. "شما نمی دانید هر چیزی در جریان است," او گفت:.

بیش از یک دهه پیش هانسن کمک تدبیر "ميکروفلوييدی" سیستم است که می تواند به طور همزمان اندازه گیری از دو صد هزار سلول های تک—یک تعداد بسیار بیشتری از آنچه ممکن است در شرایط عادی آزمایشگاه نیمکت. که تکنولوژی در حال حاضر بر اساس ونکوور-شرکت بر اساس نام AbCellera که هانسن تاسیس شد. زمانی که AbCellera دریافت خون از اوایل نقاهت COVID-19 بیمار آن تکنسین های با دقت فیلتر نمونه برای آنتی بادی-ساخت سلول های ایمنی که لود شد بر روی ميکروفلوييدی دستگاه. بیش از 5.5 میلیون بادی-سلول های تولید شد و به نمایش; آزمایش های بیشتر کاهش می یابد استخر به پنج صد آنتی بادی است که با اتصال به SARS-CoV-2. هانسن تیم حل و فصل یکی که به نظر می رسید هر دو بسیار قوی و نسبتا آسان برای تولید. در همکاری با الی لیلی و شرکت آمریکایی دارویی غول AbCellera آغاز آزمایشات بالینی برای بادی در ژوئن 1st. سرعت که در آن مواد مخدر کشف و فرآیند توسعه اتفاق افتاده—هفته به جای سال—نشان می دهد "یک فرصت برای reëvaluate چگونه مواد مخدر در حال توسعه" هانسن گفت.

تخصص در تولید آنتی بادی های متمایز Regeneron داروسازی است که مقر آن در تریتون, New York در سراسر خیابان را از نیکز' در حال حاضر خالی تمرین تسهیلات. آن افسر ارشد علمی جورج Yancopoulos شد و هنوز هم فارغ التحصیل و دانشجو در مولکولی ایمونولوژی در دانشگاه کلمبیا در زمانی که در اواسط دهه هشتاد به او پیشنهاد ساخت "انسانی" موش تراریخته—شبیه به یک است که بوش و Groseveld بعد مورد استفاده برای تولید آنتی بادی انسانی. چون Regeneron شده است ساخت monoclonals و پیچیده "بیولوژیک" برای سال های بسیاری از آن است که صنعتی تخصص و ظرفیت به سطح شیب دار بالا تولید سریع است. Regeneron دارای ردیف gleaming ده هزار لیتری مخازن—بركترس آماده برای پر کردن با محلول مواد مغذی و آنتی بادی تولید سلولی. هنگامی که آنتی بادی های انباشته شده در مقدار چالش این است که برای جدا کردن آنها از بی فایده در مخازن. این نیاز به در حال اجرا مایع از طریق یک سانتریفیوژ و به تدریج ظریف فیلتر تصفیه و بافر آن را به طوری که آنتی بادی به طور موثر متمرکز شده است. Regeneron می توانید شروع به فرآیند تولید "قبل از ما حتی دیده می شود که مولکول" ارشد شرکت معاون رئیس جمهور بالینی تولید و فرایند توسعه هانه Bak حفظ. "پس از آن روز ما دریافت خط تلفن ما فقط آن را در."

مانند AbCellera, Regeneron انتخاب آن آنتی بادی از یک استخر بزرگ از نامزدها بسیاری شناسایی شده در پلاسما از نقاهت COVID-19 بیماران در پلاسمای موشهای تراریخت. "ارزش داشتن بزرگترین ممکن است مجموعه ای از را انتخاب کنید است شما واقعا قادر به بهینه سازی هر یک از اموال شما می خواهید" Yancopoulos گفت. او می خواست آنتی بادی بودند که هر دو بسیار موثر در خنثی سازی ویروس و طولانی مدت. اما او نمی را انتخاب کنید فقط یکی: coronavirus درمانی که Regeneron شرط بندی بر روی یک کوکتل. انواع مختلف آنتی بادی ممکن است خود را متصل به بخش های مختلف از همان پروتئین و آنها با هم ممکن است خنثی کردن ویروس به طور موثر تر از هر کس خود را در آن. اگر این ویروس جهش ژنتیکی و evades یکی از آنتی بادی آن را هنوز هم می تواند آسیب پذیر را به دیگری. Regeneron سوار بر آزمایش های بالینی در ژوئن 11, دادن داوطلبان ترکیبی از دو آنتی بادی است.

یکی دیگر از شرکت زیست فناوری است که اتحاد پیوست مسابقه ویر فن آوری مستقر در سان فرانسیسکو است متمرکز بر تغییر یک انسان بادي به منظور آن را برای زنده ماندن طولانی تر در خون شاید تا دوازده هفته به جای تنها سه. ویر تولید این دستکاری آنتی بادی در حال حاضر با شریک زندگی خود را گلاکسو در مقادیر که حمایت از کارآزمایی های بالینی است که در آن امید به شروع بعد از این تابستان. در ماه ژوئن این شرکت در بندر BioMed با مشارکت دانشگاه اوترخت و دانشگاه اراسموس مرکز پزشکی موافقت به همکاری با ایلینوی بر اساس biopharmaceutical شرکت AbbVie در تولید بوش را 47D11—اول برای آزمایش های بالینی و پس از آن اگر این نتایج دلگرم کننده است برای استفاده های پزشکی.

آن را بیش از حد به زودی بدانید که آنتی بادی بهترین کار را در افراد بشر—Tychan در سنگاپور آغاز شده است آزمایش های انسانی برای دیگری مونوکلونال و احتمال وجود خواهد داشت اتاق برای بیش از یکی از آنها. اما با این حال تشویق محاکمه نتایج فرایند واقعی از تحویل مواد مخدر به شمار چالش های مختلف. برای یک چیز, قبل از آنتی بادی در حال تزریق به بیماران آنها را به حالت تعلیق در محلول نگه می دارد که اثر خود را دست نخورده. (به طور معمول بیولوژیکی مواد مخدر را نمی توان گرفته شده به عنوان یک قرص به دلیل پیچیده پروتئین را هضم خواهد شد و به جای آن به صورت داخل وریدی داده می شود.) "آنها باید برای جلوگیری از چسبیدن به همه چیز و آنها را برای جلوگیری از چسبیدن به یکدیگر" ویر را C. E. O. جورج Scangos گفت. بوش گفت که 47D11 نشان می دهد "هیچ پرخطر مسئولیت" برای چنین مشکلات است. "این آسان برای تولید و شما می توانید مقدار زیادی از نمونه است." اگر همه چیز می رود هموار یک یا بیشتر از این مدعی را در رسیدن به اولین نفر در مورد شش ماه.

در لبه برش از تحقیقات همه چیز به ندرت هموار. "است که فرایند تولید در مقیاس بزرگ تاریخی است که یک فرایند دشوار و می تواند یک تا دو سال" Yancopoulos گفت. حتی اگر آنتی بادی درمانی به دست آوردن سریع تایید آنها نمی تواند به طور گسترده ای در دسترس برای برخی از زمان. بخشی از مشکل این است که تولید کنندگان مواد مخدر شده اند و در حال اجرا در نزدیکی ظرفیت به منظور پایین نگه داشتن هزینه های عملیاتی. که محدودیت nimbleness که با صنعت می تواند پاسخ به خواسته های همه گیر. گیاهان در استفاده از نزدیک به بیست و چهار ساعت شبانه روز; ساخت تغییرات لازم برای تولید مواد مخدر متفاوت نیاز به زمان که در طی آن گیاهان بیکار است ،

تحقیقات علمی نیست ایمنی بدن به نگرانی های مالی ، زمانی که MERS شیوع فروکش Berend بوش حجم کار را هم به عنوان کمک های مالی به مطالعه coronavirus خشک شده بود. او رفت و برگشت به انتشار مقالات در coronaviruses در اسب و خوک و گربه و صرف تعطیلات آخر هفته دریانوردی در دریای شمال به جای ماندم, به در آزمایشگاه است. در آب او قادر به پاک کردن ذهن خود و بازگشت به کار با قدرت تجدید و یک دیدگاه تازه. به زودی او در تلاش برای متقاعد کردن همسر خود را که آنها باید خرید یک قایق به جای ادامه اجاره. "من می دانم که این امر می تواند بسیار غیر منطقی انتخاب به دلیل آن را یک سرمایه گذاری بد, اما آن را هنوز هم بسیار وسوسه انگیز است." "آن را ندارد به یک قایق بزرگ."

او اعمال می شود برای کمک به مطالعه مداخله استراتژی است که بهتر است در آماده سازی ما برای یک بیماری همه گیر کوروناویروس. همواره آنها را رد کرد. او نه تلخ ، "من نمی خواهم به کسی را," او گفت:. "من فکر می کنم اگر از شما خواسته coronavirologists چه در حال حاضر اتفاق افتاده است که شاید حتی فراتر از تخیل خود را. ما همه را شگفت زده کرد."


راهنمای Coronavirus

  • Coronavirus واکسن است در مسیر به سریع ترین تا کنون توسعه یافته است.
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • توصیه هایی برای حفظ اجتماعی فاصله سلماس بازگشایی از معاشرت و استفاده از حمام به پوشیدن ماسک.
  • چرا از راه دور کار بسیار سخت و چگونه می توان آن را ثابت شده است.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب