یکشنبه خواندن: شروع

عکس توسط دکتر اندرسون / AP / شاترFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان بر

توسط NEWS-SINGLE در 11 خرداد 1399
Graduating seniors lined up six feet apart in front of empty bleachers
عکس توسط دکتر اندرسون / AP / شاتر

در این ماه دانش آموزان در جشن فارغ التحصیلی در راه است که ما نمی تواند پیش بینی کرده اند در آغاز سال است. مدارس و کالج ها و موسسات دیگر در حال تغییر—قلاب مانند بقیه از ما, با, اجتماعی, فن آوری و بهداشت عمومی تحولات. این هفته ما در حال آوردن شما یک انتخاب قطعات در آموزش عالی و مدرسه زندگی در گذر. در "چگونه Coronavirus همه گیر است در هم شکسته اسطوره کالج در امریکا" ماشا Gessen می نویسد: در مورد اینکه چگونه این ویروس تغییر مقطع کارشناسی تجربه در عمیق, احتمالا طولانی مدت راه. در "Coronavirus و پاره روایت از پردیس زندگی" دن Chiasson به بررسی آنچه در آن به معنی برای کالج به توقف حتی به طور موقت فقط به عنوان بزرگسالان جوان و کشف توانایی های بالقوه خود. هوآ هسو بررسی چگونگی انفجار بدهی های دانشجویی است که تعریف جدیدی از خانواده آمریکایی در یک قطعه از سال 1986 رمان نویس مری مک کارتی بازگو تجارب خود را در مدارس عمومی و خصوصی و در نظر آنها چگونه به کمک قالب به فکری. سرانجام در "آنچه که من آموخته" David Sedaris ارائه یک طنز دیپلم آدرس مورد حضور در دانشگاه پرینستون (که در آن او هرگز matriculated). ما امیدواریم که شما در پیدا کردن خوانش در برنامه درسی این هفته به عنوان جذاب به عنوان کار می کنیم.

—دیوید Remnick


"چگونه Coronavirus همه گیر است در هم شکسته اسطوره کالج در امریکا"
تصویر از فضل J. Kim

جوان مردم فکر می کنم از دانشگاه به عنوان یک سرمایه گذاری در آینده خود را. در حال حاضر که در آینده در حال تغییر است در راه آنها می تواند درک نمی.


"Coronavirus و پاره روایت از زندگی پردیس"

کالج ها در سراسر کشور در حال تلاش برای کشف کردن راه خود را به جلو در یک داستان است که در آن معانی را به طور ناگهانی به شدت و frighteningly تغییر کرده است.


"بدهی های دانشجویی است تبدیل خانواده آمریکایی"
تصویر سازی تا Lauer

هزینه تحصیل—و "آینده روشن" است که ظاهرا همراه با آن—تبدیل به یکی از تعریف نیروهای زندگی طبقه متوسط.


"گرفتن یک آموزش و پرورش"

در زمانی که من نزدیک به شکست بسیاری از افراد مدرسه من واقعی آموزش و پرورش بود در راه است.


"آنچه که من آموخته"
تصویر توسط بری Blitt

و آنچه من گفتم در پرینستون.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن