چگونه آمریکایی ها بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده

کتاب رئیس جمهور تیره عاطفی ارث تبدیل به ملت است. شاتر / اطلس .c-book-in-review{font-size:12px;font-

توسط NEWS-SINGLE در 26 تیر 1399
شاتر / اطلس
بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد توسط Mary L. تهمت Simon & Schuster

ثانیهقبل از اینکه بخشی از یک ایمیل هشدار که نیویورک تایمز فرستاده شده به خوانندگان خود را بیش از آخر هفته: "خبر فوری: رئیس جمهور Trump عینک ماسک عموم برای اولین بار."

اعلام نمی خواهد به نظر می رسد در نگاه اول به شایستگی ضرورت. اخبار به طور معمول مسائل از شوک آن آیات نشان می دهد یک پارگی در فرض منظور از همه چیز—و این بود بعد از همه به روز رسانی در مورد چهره پارچه. اما حقیقت تلخ این بود که این بیت از اخبار برای همه پوچی خود را نیز سزاوار تعیین. پس از چند ماه مقاومت ظاهری ناشی از غرور و لج و لجبازی—دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه بود در نهایت deigned به مدل ساده بهداشت عمومی پروتکل ثابت برای توقف گسترش یک ویروس است که بیش از کشته 129,000 آمریکایی است. تغییر تهمت ذهن—نتیجه بنا به گزارش ها از مذاکره و "شفاعت" در بخشی از دستیاران خود را—نه فقط یک ورزش در اپتیک; این امر صرفه جویی در زندگی می کند. دیرهنگام توسعه نمی تواند واجد شرایط به عنوان یک خبر خوب. اما این خبر.

و آن را یک نوع از اخبار است که بیش از سه سال به تهمت دوران همه بیش از حد آشنا. آمریکایی ها آگاهی خود را از رئیس جمهور وجود دارد در حال حاضر تقریبا در سطح سلولی: هرگز عمومی شده است تا از نزدیک آشنا با بدنه اجرایی آن انگیزه و بی ثبات humors. 5 صبح توییتهایی به ما بگویید وقتی که او بیدار است. تن خود را به ما می گوید زمانی که او عصبانی یا خشمگین. خود بیضی دعوت ما را برای پر کردن در جاهای خالی: او چه معنی است ؟ چه خواهد شد او را انجام دهد ؟ رئیس جمهور به طور سنتی باید عملکرد آن در حذف; مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل غیر قابل اجتناب است. اخبار به طور منظم گزارش خود funks و خشمها تبدیل چه بود یک بار صرفا تلویحی از اخبار و رویدادهای ملی—رئیس جمهور احساسات—به متن. به گزارش گویا است: مغلوب ساختن پیشی جستن را از سر هوی و هوس هستند و مسائل مربوط به امنیت ملی است. خشم خود را می تواند تهدید کند. غرور خود را می تواند آسیب برساند. ترسناک است که دانش تبدیل شده آمریکایی ها در طول زمان به یک ملت از صندلی روانشناسان در تلاش برای درک کارکرد خاص و روان. تلاش های بی ثمر هستند اما آنها همچنان همه یکسان است. عمومی—هر دو در وجود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در همه جا و از آنجا که از آن باقی می ماند و همیشه گوش به فرکانس.


یکدور زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران شد و پیدا کردن راه هایی برای گول زدن اتهام خود را به قرار دادن ماسک خود یک کتاب شروع به راه خود را در اطراف رسانه های آمریکایی رسانه های. بیش از حد و هرگز به اندازه کافیبا مغلوب ساختن پیشی جستن زاده, مریم مغلوب ساختن پیشی جستن است هر دو یک خاطره و یک مانیفست. یکی از آن نامه این است که ذهن رئیس جمهور به موضوع بسیار ثابت است فراتر از تعمیر. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او نشان می دهد است معما نیست تا پاسخ داده شود و یا یک رمز و راز حل شود; او آنچه که او است ، او یک گو پیچیده شده در یک اسپری قهوهای مایل به زرد. و او است چه او در حال حاضر واقعا در تمام طول. مریم تهمت, chastened توسط خود او پیش از آن سکوت در مورد عموی او unfitness برای دفتر صدایی که دیر زنگ. مردم رنج می برد او می نویسد: از آنجا که عموی او است ناتوان از درک افراد دیگر رنج می برند. مردم به دلیل درگذشت عموی او مراقبت بیشتر در مورد توهم شایستگی از تحقق آن است. "توانایی های خود را برای کنترل شرایط نامطلوب با دروغ گفتن و نخ ریسی و obfuscating" او می نویسد—یک قدرت او متکی است در طول زندگی اش—"کاهش یافته است به نقطه ای از ناتوانی جنسی در میان مصیبت ما در حال حاضر مواجه است."

با این psychographic خواندن رئیس جمهور مری مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام این کار بسیاری دیگر از آمریکایی ها شده اند: تجزیه و تحلیل رمز گشایی توضیح داد. او اما منحصر به فرد واجد شرایط برای این تلاش است. در علاوه بر این به او عضویت در مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده مریم تهمت دارای مدرک دکترا در روانشناسی بالینی. (او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته ادبیات تطبیقی: به عنوان سیاسی بگویید-alls رفتن او کتاب قابل ملاحظه ای به خوبی نوشته شده است.) نویسنده ارزیابی عموی او است هر دو hedged و بی پرده است. "من هیچ مشکل" او می نویسد: "تماس دونالد یک عاشق—او در دیدار تمام نه معیارهای مشخص شده در راهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانی (DSM-5)—اما این برچسب می شود ما تنها تا کنون." او می افزاید که مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد دارای اختلال شخصیت وابسته, یک تشخیص داده نشده ناتوانی در یادگیری (ساختن آن دشوار برای او را به پردازش و حفظ اطلاعات جدید در مورد جهان) و اختلالات خواب (به احتمال زیاد مربوط به خود را عادت به خوردن برخی از 12 رژیم غذایی کک در روز) و این که او نیز بسیار احتمالا مخالف.

که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا تهمت خانواده سعی کردم و موفق به توقف این کتاب را انتشار. و به همین دلیل کاخ سفید در پاسخ به این کتاب ادعا می کند با استفاده از آشنا حرف از "خبر جعلی." (رئيس جمهور در مطبوعات, منشی, Kayleigh McEnany گفت: کتاب در هفته گذشته: "این مسخره اتهامات پوچ است که به هیچ وجه تحمل در حقیقت." او افزود: "من هنوز برای دیدن کتاب, اما آن است که یک کتاب از دروغ.")

مریم تهمت را تشخیص داده و در نهایت ساخته شده و در فاصله. "واقعیت این است که" او تصدیق میکند, "دونالد بیماری بسیار پیچیده و رفتار خود به طوری که اغلب غیر قابل توضیح است که در آینده با یک دقیق و جامع تشخیص نیاز به یک باتری کامل روانی و neurophysical آزمون است که او هرگز برای نشستن." مری وضعیت به عنوان یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده هر چند بدان معنی است که او می تواند به تقویت برخی از ارزیابی با حکایات. یادداشت های او بارها و بارها دونالد امادگی برای قلدری. او می نویسد که در زمانی که همین جونیور و اریک جوان بودند دونالد خواهد کشتی با بچه ها بدون کشیدن مشت و خسته از این بازی به عنوان به زودی به عنوان آنها به اندازه کافی بزرگ برای مبارزه با به عقب. او به یاد می آورد ruefully یک روز که پدر او فردی دوم-قدیمی ترین تهمت فرزند بود که در نزدیکی, مرگ در مغلوب ساختن پیشی جستن خانه و خانواده در کوئینز در سن 42—بدن خود را ضعیف نیست فقط با اعتیاد به الکل, او معتقد است بلکه با انباشته توهین از یک خانواده است که او را دیدم به عنوان یک ناامیدی. مریم دور در مدرسه در زمان; دونالد به نام مادر freddy's همسر سابق, به اطلاع او این است که "فردی احتمالا آن را ندارد." او با عجله به مغلوب ساختن پیشی جستن ، "هنگامی که مادرم وارد یک زمان کوتاه بعد" مریم می نویسد: "پدربزرگ و مادربزرگ من نشسته بودند به تنهایی توسط تلفن در کتابخانه; دونالد ... رفته بود به فیلم."

او شکنندگی او استدلال می کند یک منبع. زمانی که دونالد بود یک کودک نو پا به مریم تهمت می گوید در آن مادر خود را نزدیک به درگذشت یک عفونت است که درمان نشود بعد از او به هنگام تولد به فرزند پنجم رابرت. او در بازیابی—و به طور موثر وجود ندارد و به عنوان یک پدر و مادر—برای بیش از یک سال است. و بنابراین این کتاب استدلال می کند, زنی که در حال حاضر مستعد ابتلا به سرما خودخواهی تبدیل شد و حتی بیشتر خارج از زندگی کودکان خود را. دو جوانترین بچه ها دونالد و رابرت بودند به خصوص تحت تاثیر قرار. آنها از چپ به رحمت یک پدر که به نظر می رسید برای لذت بردن از این ایده از والدین بیش از خود عمل است. فرد مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به نوه اش بود و خود محور و دستکاری و زن ستیز را دیدم که پدر و مادر به عنوان زنان کار می کنند. (او همچنین او می نویسد: یک احتمال مخالف.) که ترکیبی از شرایط مریم مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد سمت چپ دونالد ولع مصرف توجه و عشق است که هرگز نمی آمد. در محل راحتی است که کودکان به طور معمول به دنبال از مراقبان آنها او استدلال می کند دونالد آموخته و به جای آن به دنبال تصویب ساده—و او به دنبال آن از پدر و مادر است که وجود دارد. او honed رفتار خود را به طوری که آن را می خواهم لطفا خود سلطه گر ، او درونی چه هر یک از مغلوب ساختن پیشی جستن کودکان را در راه مختلف ساخته شده است به درک: در مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده ظلم و ستم بود ارز.

دونالد در مری گفتن نمی خواهد نیاز به درک بسیار دیگری. به دلیل شرایط خاص خود در دوران کودکی مریم استدلال او متوقف شد در حال توسعه است. 74-سال-پیرمرد او معتقد است که ما هنوز یک کودک است. بدون پدر و مادر به مدل همدلی برای او نشان می دهد دونالد بسته در خود را تا زمانی که خود خواسته و خواسته شد که همه برای او وجود دارد. تماشای پدرش دونالد آمد به برابر مهربانی را با ضعف است. او از مد افتاده خود را به عنوان یک "قاتل." او تحت درمان تعهدات به افراد دیگر به عنوان یک غیر قابل تحمل نوع سازش. سال پیش دونالد مادر مریم گفت که زمانی که او و فرد فرستاده دونالد به نیویورک آکادمی نظامی در سن 13—یک مجازات برای یک پسر که در معرض خشونت و کسی که حاضر به دنبال هر گونه قوانین—او شده بود خوشحالم که به دیدن او بروید. "من نباید آن می گویند" او اذعان می کند سال بعد "اما زمانی که او رفت و به آکادمی نظامی من خیلی برطرف شد."

زمانی که من به عنوان خوانده شده است که من احساس اضطراب سخت و ناگهانی. احساس کردم دیگر اضطراب سخت و ناگهانی در هنگام خواندن مریم مغلوب ساختن پیشی جستن نتیجه رسیدند که "در پایان وجود خواهد داشت بدون عشق دونالد در همه فقط دردناک خود را تشنه آن است." برای خواندن این کتاب است که به احساس به شدت غمگین برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پسر unmissed توسط مادرش و شکست خورده توسط مردم به معنای پرورش او است. اما به خواندن این کتاب همچنین به احساس بی نهایت بدتر برای تمام کسانی که رنج می برد به دلیل درد خود را—برای کسانی که ساخته شده اند به زندگی می کنند در مدار مغلوب ساختن پیشی جستن فاجعه است. مریم تهمت برجسته مکانیسم است که او را عمو زخم به ملی هستند. این رئیس جمهور است که صدمه دیده است منحصر به فرد; جهان پر است از نیاز دارید و می خواهید و درد. تفاوت در این است که بیشتر احساسات مردم را نمی خواهد به تشدید شرایط اضطراری ملی.


منn در اواخر سال 2018 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشسته برای یک در یک مصاحبه با فاکس نیوز کریس والاس. "بیایید شروع با دولت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن" والاس گفت: برای باز کردن مکالمه. "چه تاریک است خلق و خوی خود را?"

سوال شده اند قابل توجه تا به حال درگیر آن دیگر رئیس جمهور از مغلوب ساختن پیشی جستن. اما والاس مشغول بود در نوع گزارش است که تبدیل به revealingly مشترک در طول مغلوب ساختن پیشی جستن عصر—نوعی که رفتار رئیس جمهور دمدمی مزاج احساسات به عنوان مسائل ملی ضرورت است. به نیویورک تایمز خبرنگار علامت Leibovich در سال 2018 لقب نوع "شکستن خلق و خو." و تا کنون پس از مغلوب ساختن پیشی جستن glided پایین پله برقی خود را gilt-لایه لابی اعلام قصد خود را برای تبدیل شدن به رئیس جمهور این ژانر را شکوفا کرده است. از طریق آن آمریکا بوده است اطلاع داد که رئیس جمهور بوده است, در زمان های مختلف, "خشمگین" و "تلخ" و "جسارت" و "brooding" و "شلاق" و "کالایی" و "فرسایش" و "explod[ing] با خشم" و "رام تقریبا عبوس" و "یکی از عمیق ترین funks از ریاست جمهوری خود." از طریق آن و همچنین آمریکایی بارها و بارها گفته است که رئیس جمهور این است که "به طور فزاینده ای منزوی" است که بطور قابل توجهی بدتر عاطفی خود را وضعیت: برای یک رئیس جمهور که رژیم غذایی شامل گوشت قرمز رژیم غذایی کک و regurgitated ستایش تنهایی می تواند کمک به یک "تاریک خلق" (یا "ترش خلق" یا "خلق و خوی ناپاک"). آن می تواند باعث این رهبر است که مسئول نظامی و اقتصادی و هسته ای کدهای به عقب نشینی به "پیله ای از تلخی و خشم."

شکستن خلق و خوی به عنوان یک نوع از روزنامه نگاری وجود دارد تقریبا همین دلیل است که رئیس جمهور تصمیم به انجام یک ماسک صورت در این آخر هفته شد اخبار: trump's احساسات تبدیل شده اند حقایق سیاسی آمریکا زندگی و مسائل مرگ و زندگی است. به عنوان دیوانه نظریه چرخش به سمت داخل خواندن مغلوب ساختن پیشی جستن احساسات می شود و برای یک addled عمومی یک شکل از حفاظت از خود -- و یک عمل گذشته رفت و آمد مکرر. ما می دانیم چه اتفاقی می افتد زمانی که او احساس می کند در معرض تهدید است. ما می دانیم آنچه می آید از او در خشم است. نورون آتش تکانه های خود را بدون کنترل و کودکان در قفس و کلی کشته و معترضان مسالمت آمیز در حال اشک با تانک در خیابان. این مسیر از یک رویداد دیگر قدرت ریاست جمهوری که آنچه در آن است که نگران کننده است. خلق و خوی او می شود دیگران بدبختی همه بیش از حد به راحتی.

آمریکایی ها و کسانی که به تماشای این مجموعه مقالات از خارج از کشور زندگی می کنند در هرج و مرج است که نتایج. ما حرکت مصرفی ترس است. صبح دیروز در مصاحبه با ABC News, مریم مغلوب ساختن پیشی جستن به نام عموی او به استعفا. که البته خواهد شد نادیده گرفته شود. قانون اساسی که لایه های روانی بینش بالای آن ردیف از رئالیسم سیاسی به حساب در پیشبرد برای بسیاری از نقص شخصیت که ممکن است احاطه رئیس جمهور آمریکا. آن نیست اما پیش بینی عمق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخلاقی و پوچی. یک چارچوب سیاسی است که یک بار امیدوار به بررسی خود را بدترین انگیزه های کمی ارائه می دهد پاسخ برای یک رهبر است که به عنوان یک 1997 نیویورکر مشخصات توصیف جمهور آینده "وجود unmolested با غرش از یک روح است."

آنچه که شاید تکان دهنده ترین مورد بیش از حد و هرگز به اندازه کافی—یک کتاب که در آن خرس تکرار یک روانشناس بالینی است که شناخته شده به رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا تمام زندگی خود را تشخیص داده و او را به عنوان یک احتمال مخالف—این است که چگونه عمیقا unshocking آن استدلال هستند. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تعریف خود زمینه این که آیا شما در نظر آن را یک آسیب شناسی و یا به عنوان برخی از مدافعان ترجیح می دهند به یک طراوت ملامت به وضعیت موجود است که به طور گسترده ای درک. اما مریم تهمت متصل نقطه بین رئیس جمهور و روان و ملت است. او سوگوار سهولت که با آن پویایی او "malignantly ناکارآمد خانواده" باید حل و فصل خود را بر روی آمریکا. یکی از ironies دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تقریبا مادام العمر نبرد در برابر آسیب پذیری او نشان می دهد که اثرات آن را در سمت چپ او—و کشور—منحصر به فرد آسیب پذیر:

خود را از آسیبهای ارائه شده اند او خیلی ساده فکر [که] در آن طول می کشد چیزی بیش از تکرار به او چیزهایی که او می گوید و در مورد خود ده ها بار در روز او را باهوش ترین, بزرگترین, بهترین برای او را به انجام هر آنچه که آنها می خواهند, آیا آن را ... خیانت متحدان اجرای اقتصاد خرد کردن کاهش مالیات و یا اهانت آمیز هر موسسه است که کمک به ایالات متحده را افزایش و شکوفایی لیبرال دموکراسی است.

در این روند بسیار چیزی که بنیانگذاران آمریکا به دنبال جلوگیری از در آزمایش آنها گذاشته—عمومی برگزار شد اسیر امیال بی ثبات حاکم—آمده است به پاس ندارد و به رغم قانون اساسی حمایت اما دقیقا به این خاطر از آنها. مریم تهمت و سرزنش او پدر بزرگ و مادر بزرگ خود را برای ظهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او نیز مقصر بانک ها که داشتن منافع در مغلوب ساختن پیشی جستن را در خود اساطیر تامین مالی او را از طریق بد در سرمایه گذاری و ورشکستگی. او مقصر رسانه ها—شایعات از 1980s, تلویزیون را نشان می دهد از اوایل 2000s سیاسی فشار 2016—که درمان دروغ خود را به عنوان سرگرمی بی ضرر. او مقصر تمام کسانی که می دانند آنچه که او است و هنوز هیچ چیز. در اوایل سال جاری در نیویورک تایمز مقاله نویس Jamelle Bouie مشاهده چگونه وسوسه انگیز آن است—و در عین حال احمقانه داده می شود همه ما می دانیم—به دنبال خوانایی در مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار. هیچ است وجود دارد. هیچ استراتژی است. وجود دارد تنها حیوانی غریزه تیز بیش از چند دهه نامحدود با همدلی یا وفاداری یا عشق. این عدم قطعیت گشودن. خود کمان خم unsteadily. چه خواهد شد او در حال حاضر ؟

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب