چگونه پاییز د وایلد ساخته شده "اما" پس خوراکی

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانهای اخیر یک بعد از ظهر طولانی نیست قبل از این هنوز از "اما"

توسط NEWS-SINGLE در 6 اسفند 1398

های اخیر یک بعد از ظهر طولانی نیست قبل از این هنوز از "اما" اولین فیلم بلند سینمایی توسط پاییز de Wilde لس آنجلس مبتنی بر کارگردان و عکاس بازدید موزه متروپولیتن در نیویورک است. د وایلد است که شش فوت و دو تن آلو-رنگی Borsalino فدورا ("من دوباره بردن من کلاه و بیل اهالی به من کمک کرد") بالا یقه بلوز صورتی تیره یک خط قنتد, ژاکت, انبه پرادا ایرانیان کیسه نیروی دریایی شلوار و جوراب صورتی و سیاه و سفید آکسفورد کفش. او انجام ظریف نیشکر ("من ورم مفاصل و من تصمیم به پنهان کردن آن دیگر") و شبیه یک سرگرم تخت flâneur. "من سبک آیکون ها دو نفر: اسکار وایلد و Paddington Bear," او گفت:.

او دارای یک حافظه ویژه از ملاقات: او پنج سال با دختر در خواب—"او مانند یک رشته"—روی یک نیمکت در مقابل جکسون پولاک "در پاییز ریتم (شماره 30)," بیلبورد-اندازه اکشن نقاشی از سال 1950. "او نگاه بسیار شگفت آور" د وایلد گفت. "مردم شروع به جمع آوری در اطراف برای گرفتن عکس است." Arrow د وایلد در حال حاضر بیست است که خواننده در یک گروه به نام Starcrawler و شش فوت سه: بسیار طولانی ماکارونی. د وایلد بعد دوباره ایجاد پولاک چرت زدن تصویر در یک عکس با الیاس چوب پوشیدن Rodarte لباس خواب.

"ما فقط دردسر درست می کردم وقتی که او تلاش خود را به کفش های خاموش," او گفت:.

"اما" با یک فیلمنامه اقتباس از جین آستن توسط رمان نویس النور Catton آید در یک لحظه خاص زمانی که تعدادی از مدیران و سازندگان در حال reimagining کلاسیک girls' داستان ("زنان کوچک") و دوزخ ("دیکنسون") و بازی کردن جسارت و استقلال خود را از قهرمانان در راه است که احساس جدید. د وایلد حیله گر هوس—که در فیلم های کوتاه برای پرادا, عکس برای Rodarte و آلبوم را پوشش می دهد برای Jenny Lewis, بک سفید راه راه Childish Gambino و الیوت اسمیت در میان دیگران—باعث می شود آستن آشنا داستان جوانی دخالت در ریجنسی انگلستان نگاه pleasingly عجیب و غریب است.

د وایلد را دوست دارد به "داستان با رنگ," او گفت:. این فیلم باز می شود در یک گلخانه سرشار از نارنجی و صورتی گل; خانم گودارد شبانه روزی-مدرسه دختران حرکت در یک گله à la "مادلین" یا "کنیز داستان," با پوشیدن لباس قرمز capes و رنگ پریده bonnets; صورتی و سبز دکور از هارتفیلد اما خانه تداعی کیک لایه مات با گراوند. "من می خواستم آن را به مانند یک قنادی" د وایلد گفت. "به من گفت: همه ادارات, 'رنگ نیاز به احساس خوراکی است.' "در میان این مظاهر انسان خود را می توانید نگاه کنید تقریبا ساده.

د وایلد به سمت ملاقات کلاسیک مجسمه. "در مد تحقیقات برای 'اما' من شیفته تغییر در مد زنان در ریجنسی دوره—از جستجو های مرتبط لباس زیر ساعت شنی hoopskirts به اساسا nightgowns," او گفت:."اشراف بود تجاوز به ایتالیا و یونان از خود مجسمه و آوردن آنها به انگلستان; به نظر می رسد بنابراین بدیهی است که با الهام از آنها." او به اتهام گذشته و اقیانوس آرام جزیره bis قطب ("باور نکردنی!") و ادامه داد: "برای اولین بار مردان می تواند به شکل بدن یک زن در زیر لباس خود را—به شکل لب به لب او زمانی که باد وزید." او ساخته شده یک منحنی-کفل ژست. در روشن دهلیز یونانی و رومی, مجسمه سازی, دادگاه, de Wilde تحسین مجسمه های باستانی' Austenian امکانات: امپراتوری کمر, تنگ حلقه های باریک و نرم بازوها و عضلات فتور.

آستن رمان که قهرمان است که نه تنها خوش تیپ و باهوش و پولدار اما یک روحیه busybody است د وایلد گفت: "خیلی در مورد اما رعایت همه چیز در داخل سر او"; آستن قدردانی از پوچی باعث می شود سرگرم کننده خود را به وفق دهند. "زندگی عجیب و غریب" د وایلد رفت. او دو را. "مثل این." پشت سر او دو دختر نوجوان دختران در سن بودند messing با یک تلفن همراه در نزدیکی یک armless مجسمه. "او یک بومرنگ خود را شکسته آلت تناسلی," او گفت:.

جعل در د وایلد دیدم Austenian جزئیات در همه جا. عبور یک نمایشگاه به نام "ساخت شگفتی" با صدای بلند با تیک تاک و whirring از چرخ دنده های او کشیده شد به یک ساعت که شبیه طلا-برگ steampunk R2-D2. "این لعنتی باور نکردنی!" او گفت:. یک پسر کوچک نگاه کردن در او. "صدای ساعت است و در هر اتاق در 'اما' " او رفت. "اما زندگی منظم و مزین. اما ساعت کار نمی کند دیگر در زندگی او است."

د وایلد در رشد هنر: پدر او است که در دهه شصت-counterculture عکاس جری د وایلد و مادرش مریم به طور منظم در زمان او را به موزه ها. به عنوان یک بچه ده وایلد بود در معرض ابتلا به "موزه خستگی," او گفت: "از آنجا که من نمی دانستم چگونه بیش هوشیار مغز من بود. بنابراین من استفاده می شود به بازی این بازی که در آن من می خواهم حفظ ترکیب رنگ که من دوست داشتم: اسطو خودوس عادی, زرد, سبز تیره گل سرخ." او اشاره در نزدیکی یک نقاشی. "آیا شما به یاد داشته باشید که او شیرازه بود قرمز ؟ اما که قرمز لعنتی شگفت انگیز! سبز است در پایان مقابل این طیف و آن را جذاب به چشم ما است."

او را تحت فشار به اروپا گالری. Gérôme را "Pygmalion و Galatea," در حدود سال 1890 بود بزرگ "الهام" او گفت:. "من muses." او اشاره کرد "اما" 'ثانیه ستاره. "Anya Taylor-Joy یک الهه شعر و موسیقی, Mia Goth یک الهه شعر و موسیقی, Johnny Flynn یک الهه شعر و موسیقی." او نگاه دوباره. "البته این یک انسان است تا او را با خود الهه شعر و موسیقی." عبور از یک سال 1831 دیوید آنژو d ' مجسمه نیم تنه یک زن با موهای خود را مدل دهید در تخم مرغ به شکل نان او گفت: "خانم التون!," و در زمان یک عکس. مرد برهنه به ارمغان آورد به ذهن تاجر-عاج را "یک اتاق با نمایش" از سال 1985 که او تا به حال "اما" بازیگران دیده بان. "تالاب صحنه"—frolicking سیاه تندرست—"یک لحظه تاثیرگذاری در زندگی من" de Wilde گفت. "و این گفته خیلی در مورد آزادی مورد نظر آنها—مردان و همچنین زنان است." آنها همچنین نمایش "Bringing Up Baby": "من می خواهم برای نشان دادن یک زن سرکش با ساخت هر کس در اطراف او نمی آموزد."

به عنوان او گفت: او ایستاده بود در مقابل گوستاو کوربه را "زن با یک طوطی" از سال 1866—یک زن برهنه, جاسوس بر روی یک ورق در خوشمزه سکون او موهای مواج گسترش دست خود را طولانی شد به انجمن خوش آمدید رنگی سبز پرنده. "این است که چگونه من احساس امروز صبح" د وایلد گفت: لبخند زدن. "این است که من از emoji برای امروز." ♦tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب