چگونه کانادا 'وزیر همه چیز را می بیند جهان

جهانی با نخست وزیر جاستین ترودو رفتن به قرنطینه مسئولیت بیشتری ممکن است سقوط به معاون او Chrystia Freeland

توسط NEWS-SINGLE در 25 اسفند 1398
Sait Serkan Gurbuz / AP

کانادا منابع خبری را خواستار شده است این کشور با معاون نخست وزیر Chrystia Freeland که "وزیر همه چیز" برای ماه می باشد. اخیر گسترش coronavirus تنها با توجه به این که عنوان وزن بیشتر. یک هفته پیش نخست وزیر جاستین ترودو ساخته شده Freeland ناظر فدرال پاسخ به همه گیر. و در حال حاضر با ترودو ورود 14 روز در قرنطینه پس از همسرش سوفی Grégoire Trudeau, آزمایش مثبت برای این بیماری Freeland به نظر می رسد آماده به در هنوز مسئولیت بیشتر.

قبل از ورود به پارلمان کانادا و به زودی پس از آن کابینه در سال 2013 Freeland مشغول به کار تمام وقت به عنوان یک روزنامه نگار. مقالات او نوشت: برای اقیانوس اطلس هر دو قبل و بعد از انتخابات ارائه برخی از بینش به نظر او از جغرافیای سیاسی و اقتصاد جهانی—سیستم های که در آن او در حال حاضر یک بازی بیشتر نقش قدرتمند تر از همیشه قبل از.

"افزایش جدید نخبگان جهانی" (ژانویه/فوریه 2011)

بحران مالی جهانی Freeland مشاهده روشن جدید در افزایش تمرکز ثروت در دست نخبگان چند—یک روند در حال حاضر مشهود برای سال در آن نقطه است. اما آن را نیز او نوشت: روشن ساخته است که "غنی از امروز ... متفاوت از غنی دیروز ... آنها در حال تبدیل شدن به یک transglobal جامعه از همسالان است که بیشتر مشترک با یکی از هموطنان خود را در بازگشت به خانه."

او استدلال کرد که جامعه به نمایندگی از "جدید حکومت توانگران" در سراسر جهان بود که با مشغول ایجاد ثروت شروع بشردوستانه پایه و مقابله با مقررات اقتصادی. "امریکا واقعا نیاز بسیاری از آن plutocrats," او نوشت: اما آنچه در آن آنها مورد نیاز برای انجام بیشترین چیزی است که آنها حداقل می خواستم برای: به اشتراک گذاری ثروت خود را.

"این است که سرمایه داری در دردسر؟" (دسامبر 2013)

Freeland بازگشت به اقتصاد جهانی نخبگان اما این بار با تمرکز بر کسانی که در میان گروهی که به جای کار برای حفظ وضعیت فعلی غرب سرمایه داری نگران بودند که آن را به حال تبدیل شدن به ناکارآمد است.

"چه ساخته شده این امکان را برای فروش این نسخه از سرمایه داری به جامعه بود قول می دهم که اگر کسب و کار اجازه داده شد به سادگی با این کار همه ما بهتر خواهد بود," او نوشت. اما پس از بحران مالی برخی از مدیران مشغول به کار بودند برای بازگرداندن یک مدل بیشتر شبیه به یک است که تحت سلطه در 1950s و '60s زمانی که "امریکا از رهبران کسب و کار به طور گسترده ای بر این باور بودند مسئول به جامعه به عنوان یک کل و نه فقط سهامداران است."

"فروپاشی جهان" (مارس 2015)

"من معتقدم که دموکراسی سرمایه داری خود ثابت شده است که تنها قانع کننده جهانی و چشم انداز چگونه به زندگی می کنند زندگی خوب" Freeland نوشت. "اما" او استدلال "ثبات نظم جهانی" تا به حال موفق به ظهور پس از سقوط دیوار برلین با وجود وعده داده است که جهانی شدن و گسترش بازار دموکراسی را در یک "عصر طلایی."

آنچه تا به حال منجر به عوض او مشاهده شد رادیکالیسم, قطبش و "ضعف اقتصادی." او استدلال کرد که برای موفقیت در این مضطرب دولت جدید از دنیای کسب و کار را به آغوش پایدار فلسفه سرمایهداری که او مورد نوشت: در سال 2013.

"شرکت ها نه تنها نیاز به حساب ... internationality," او نوشت. "آنها همچنین نیاز به نشان می دهد که آنها در حال سرمایه گذاری در بیشتر خوب است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب