چگونه Chris Hayes حس می کند از "جهانی-تاریخی تحولات ناگهانی و عمده"

پخش Chris Hayes شده است در اخبار به تازگی برای گزارش تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی علیه معاون رئیس جمهور ج

توسط NEWS-SINGLE در 21 اردیبهشت 1399
Chris Hayes
پخش Chris Hayes شده است در اخبار به تازگی برای گزارش تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی علیه معاون رئیس جمهور جو بایدن.تصویر توسط کلسی Wroten

قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس شکل رسانه ها اولویت های همراه فقط در مورد همه چیز, دیگری, MSNBC میزبان Chris Hayes بود که هزینه های بسیاری از وقت خود را پوشش دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری و تحول از حزب دموکرات که هیز خود بود و مسلما منادی. متولد در برانکس هیز فارغ التحصیل از قهوه ای در سال 2001 و شروع یک حرفه ای در روزنامه نگاری. او نوشت: در این زمان و کشورو دو unapologetically جناح چپ مجلات و ساخته شده یک نام برای خود به عنوان یک مثبت, مترقی ضد جنگ مفسر در جورج دبلیو بوش امریکا است. من به یاد داشته باشید ملاقات با او برای قهوه یک دوجین یا بیشتر سال پیش در واشنگتن و درخواست مشاوره خود را در کسب و کار. او سخاوتمندانه با زمان خود و ضعیف حتی با استانداردهای حرفه ای. او به نظر می رسید در مورد حداقل به احتمال زیاد فرد به پرش به تلویزیون.

شما قطعا می تواند شنیدن صدای مترقی در جریان اصلی تلویزیون در آن زمان, اما آنها تقریبا همیشه فرم Phil Donahue یا Keith Olbermann هر دو سفید مردان با تعداد زیادی از پخش تاریخ است. و در عین حال در سال 2010 هیز آغاز شد مهمان-میزبانی برای MSNBC را Rachel Maddow—یک جوان مورخ و دیگر بعید کابل-اخبار ستاره—قبل از گرفتن خود را آخر هفته برنامه است. در سال 2012 هیز چاپ اول کتاب "گرگ و میش "نخبگان" که در نگاه چگونه ما گرامی شایسته سالاری رفته بود فاسد. سال بعد او شروع به میزبانی روزهای هفته شب برنامه "همه با Chris Hayes" که مخلوط آخرین اخبار و تجزیه و تحلیل ارائه ایدئولوژیک سازگار اما مهمترین آنها unshouty رویکرد به حوادث روز. در سال 2017 هیز چاپ دوم کتاب "یک مستعمره در یک ملت" در مورد اینکه چگونه مفاهیم ما از پلیس و دادگستری مطلع نژاد و تاریخ آمریکا. او همچنین میزبان پادکست "چرا این اتفاق می افتد؟," یک سری از مصاحبه در سیاست و دیگر موضوعات.

هیز شده است در اخبار به تازگی برای گزارش تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی علیه جو بایدن که ناشی از یک بخش از MSNBC بینندگان به تقاضای خود را شلیک. روز چهار شنبه در صحبت با او از طریق تلفن در مورد آن بحث و طیف وسیعی از موضوعات دیگر از چگونه coronavirus تغییر کرده است, اخبار محیط زیست, چرا برنی ساندرز از دست دموکراتیک اولیه مسابقه به بایدن به تحولات اخیر در NBC News. ما گفتگو ویرایش شده برای طول و وضوح زیر است.

چگونه است که زندگی روزمره خود را تغییر به دلیل coronavirus?

زندگی روزمره است عمیقا متفاوت به آن است كه اساسا همه در امریکا. ما در یک خانه در خارج از شهرستان که در آن نزدیکی ما وجود دارد این است که یک مکان از راه دور است که من می توانید برای پخش. مزایای که من و خانواده خیلی بیشتر. من به خانه چند دقیقه بعد از من پایان نشان می دهد, به عنوان مخالف به مانند یک ساعت بعد.

من نه انجام کارهای عادی است که همه ما در جهان کار به عنوان پدر و مادر از بچه های جوان: رها کردن بچه های خود را خاموش و سپس شروع روز کاری خود را و سپس آمدن به خانه در شب. به جای داخلی (persian) است که دائما در حال حاضر. من فقط کار کثیف انجام چیزهای متعدد گذشته از اینکه یک قانون حرفه ای و یک پادکست میزبان و همچنین صفحه اصلی-تحصیل بچه ها. من به خانه از مدرسه آنها را برای چند ساعت. او است که قطعا انجام بیشتر. به طوری که بخشی از آن کاملا متفاوت و بسیار شدید است. دوباره در جهان, کوچکترین ویولن. من صد در صد آگاه باشید که من در فوق العاده موقعیت ممتاز است که من هستم و اساسا در هر ثانیه است که در واقع شده است بخش عظیمی از این تجربه—فقط قدردانی ثابت قدرشناسی در مورد خانواده و سلامت و همه کسانی که همه چیز. اما که گفت: من هم یک پدر و مادر از بچه های جوان راه است که بسیاری از مردم و صفحه اصلی-تحصیل فرزندان خود را و پس از آن کار سخت است.

چگونه خود را نشان می دهد تغییر کرده است ؟

من میزبانی کرده اند که نشان می دهد برای هفت سال به علاوه, و بنابراین من در دوره های که در آن وجود دارد بسیار کم اگزوژن مخاطبان و علاقه بسیار بالا اگزوژن علاقه مخاطبان. در حال حاضر یک دوره که در آن منافع وجود دارد. اما نکته این است که هر دو لذت بخش و متحرک سازی زمانی که شما در یک لحظه با یک بسیار مهم داستان است که مردم می خواهید به شنیدن در مورد این است که شما قادر به شر چیزی راحت شدن از نگرانی های شما اغلب در این کسب و کار "چگونه ما مردم به تماشای ؟ ما چگونه می توانیم به مردم علاقه ؟ چگونه رسم ما آنها را در؟" است که مالیات و گاهی اوقات مردم فقط نه این که علاقه مند است.

این یک کسب و کار است که حول محور توجه مخاطبان و بنابراین شما آزادی از چیزی است که من فکر نمی کنم در آن شرایط در حال حاضر. من اساسا مانند "فوری وجود دارد, جهان-تاریخی تحولات ناگهانی و عمده است که ما وظیفه پوشش و توضیح به عنوان بهترین ما می توانیم با همان اندازه و وضوح و اخلاقی ضرورت و همدلی و زمینه و دقت و دقت به عنوان ما می توانیم رزمی هر روز که کار ما هر روز" و من لازم نیست که به نگرانی در مورد بسیاری از چیزهای دیگر.

واقعا مهم داستان است که در حال حاضر این داستان که می خواهید مردم به خواندن و یا تماشای آن است که همیشه چنین نیست.

وجود دارد کمتر متقابل فشار. ما اساسا رفتن به سعی کنید برای انجام بهترین ما می توانیم پوشش این داستان. من فکر می کنم احتمالا وجود دارد برخی از خستگی راه در. من به برخی از. من فکر می کنم همه ما انجام دهد. اما من همچنین می گویند که چه چیزی واقعا باعث می شود این داستان را متفاوت تر از سایر داستان من تا کنون پوشش داده شده است که آن را کپسوله طیف کاملی از انسان موسسات سازه اشکال دانش و مناطق مورد علاقه. این یک پزشکی داستان; این یک بیولوژیکی داستان; این یک اپیدمیولوژیک داستان; این بهداشت عمومی داستان آن جامعه شناختی داستان; این یک داستان آموزش و پرورش; آن را به یک اقتصاد; این دولت داستان; آن را سیاسی داستان. هیچ داستان وجود دارد این است که یک COVID-19 داستان در حال حاضر.

خوب نیز وجود دارد که فقط کمتر از داستان های دیگر, به دلیل وجود دارد هیچ و هیچ و هیچ دیگر لوایح در حال تصویب در واشنگتن است. من حدس می زنم میچ مک کانل گرفتن یک قاضی از طریق.

آره. دقیقا. من می گویند که همچنین در یک راه عجیب و غریب رهایی بخش به دلیل آن معنی است که شما احساس نمی مورد ضرب و شتم به داخل زمین توسط تکرار. آن را در یک هواپیما از دست رفته که شما برای پوشش سی و پنج روز ،

اجازه دهید این رکورد نشان می دهد که شما در حالی که خمیازه کشیدن به شما گفتند آن را یک داستان خسته کننده اما O. K.

خوب من خسته ام اسحاق است.

شما کسی که پادکست و شما فراموش کابل و شما بسیار فعال در توییتر. خود را چگونه می بینید نقش متفاوت بودن در این سه رسانه اگر شما انجام دهید ؟

که همه آنها قوانین نانوشته. من فکر می کنم صدای من است صدای من در هر سه متفاوت اما از نظر نحوه تعامل آن با پلت فرم. اخبار کابل متوسط است که در آن ما باید در بهترین شب بیش از دو میلیون بیننده. شما باید آگاه باشند از این طیف از مردم شما در حال صحبت کردن است و یک طیف بسیار گسترده ای. توییتر یک رسانه است که بسیار شل تر گاه به گاه بیشتر بی حرمتی و همچنین بیشتر بازگشتی بیشتر dialogic. شما پاسخ بیشتر; شما نیز دائما ارجاع چیزهایی که دیگران گفت و در داخل جوک و الگوهای رفتاری و چیزهایی مانند آن است که کار نمی کند و همچنین در کابل.

ما تا به حال یک لحظه دیگر شب جایی که من تا به حال یک صدای جیر جیر در مورد رئیس جمهور با در نظر گرفتن این خط جدید در مورد چگونگی شهروندان باید به فکر می کنم از خود را به عنوان رزمندگان که من فقط پیدا کردن unimaginably—فقط incomprehensibly—منحرف و از نظر اخلاقی ورشکسته است. من تا به حال یک صدای جیر جیر که رئیس جمهور شد trotting به از ایده انجام Pickett را مسئول در برابر ویروس با پرستاری-صفحه اصلی ساکنان به عنوان پیاده نظام است. ما برای رفتن به جلو و عقب در مورد اسکریپت و من مانند "ما باید با استفاده از Pickett را شارژ خط؟" سپس ما مانند "شما نیاز به توضیح آنچه Pickett مسئول است." یک صدای جیر جیر شما می توانید نگاه کنید و شما می توانید مانند "من نمی دانم چه Pickett مسئول است." شما می توانید آن را گوگل یا نیست و یا شما آن را می دانم یا شما نیست و شما از طریق. اما اگر شما که در کابل برای افرادی که نمی دانم آن را عجیب و غریب و بیگانه و یا گیج کننده است. پس چرا شما انجام می شود ؟

من فکر می کنم پادکست در برخی از راه طبیعی ترین شکل برای من در آن نیست زمان یا طول محدودیت در همان راه شما می توانید فقط کنجکاو و کنجکاو و شما می توانید همه چیز را در زمان واقعی و تولید نسبتا قانع کننده محتوا که در فرم بدون تلاش برای گرفتن مردم توسط lapels و یا پیشنهاد خود را طول می کشد. من واقعا دوست دارم که یک مقدار زیادی.

شما می توانید گسترش است.

من فکر می کنم راه وجود دارد که شما می توانید بیشتر از آن را به یک تلویزیون نشان می دهد اما من می خواهم بگویم که پیشنهادهای متوسط که بیشتر متناسب با این راه است که من می خواهم برای پردازش اطلاعات خودم. آن را مناسب برای من. آن را احتمالا می آید به طور طبیعی به من چه من می خواهم بگویم مناسب کتاب و مقاله-نوشتن احتمالا به طور طبیعی می آید به من بیش از حد, بیش از کابل خبر می کند.

به نوبه خود به این کمپین: آیا شما فکر می کنم برنی ساندرز نیست نامزد?

من می گویند سه عامل. یکی ناتوانی در بخشی از مردمی خود را برای ایجاد یک ائتلاف بزرگ به اندازه کافی برای برنده شدن نامزدی تا حدودی به دلیل بنیادی خطای راهبردی برای باور این امر می تواند یک تقسیم-به اندازه کافی درست است که آنها می تواند برنده با سی درصد است. دلیل دوم این است که وجود دارد فوق العاده ای بود از ترس که من فکر می کنم که در واقع نیست که تجربی مبتنی است که او خواهد بود یک سر-به-سر-رقابت انتخاباتی فاجعه و مردم بودند بنابراین در رابطه با ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن است که زمانی که او جلو-دونده که ترس نامیده می شد به ذهن در یک راه بسیار قدرتمند است که به پایان رسید تا بهره جو بایدن و صدمه زدن به Sanders. زمانی که من در داده ها, من فقط فکر نمی کنم وجود دارد برخی از بسیار روشن است که او قابل ملاحظه ای است و بدیهی است که یک بزرگتر در قبال انتخابات از گفتن جو بایدن. من هنوز هم فکر می کنم که درست است احتمالا.

آخرین چیزی که بود فقط عجیب و غریب زمان آن. او پیشتاز و سپس جو بایدن که کمپین رو به زوال است بسیار چشمگیر پیروزی در کارولینای جنوبی و سپس سه شنبه بود و چند روز بعد و وجود این نوع راش برای خروجی تا حدودی شبیه به سال 2004 و جان کری. دموکراتیک رای دهندگان احساس طبعا مانند آنها نمی خواهم اولیه را به رفتن در آن ، من فکر می کنم این باعث شد agita: "بیایید یک نامزد و به مبارزه مغلوب ساختن پیشی جستن." ساندرز انجام نشده کار برای ساخت یک ائتلاف و سپس بایدن این هفته عالی و نیم و پس از آن ویروس می آید. آن را مانند "O. K., ما در حال انجام است." آن را بسیار عجیب و غریب است.

ساندرز پیش بینی غلط در مورد قادر بودن به نفع خود با سی تا سی و پنج درصد و نه نیاز به گسترش ائتلاف و پس از آن نگرانی در مورد electability که در مجموعه ای با حزب دموکرات رای دهندگان: کسانی که دو طرف یک سکه ؟

من فکر می کنم آنها مرتبط است, اما من فکر می کنم آنها متمایز است. من فکر می کنم که حرفه ای دانشمند کلاس سیگنال فرستنده برای electability نگرانی. من فکر می کنم مردمی در حزب واقعا در مورد مراقبت از انتخابات نگرانی های ارگانیک, اما سیگنال هایی که فرستاده می شوند در مورد این نگرانی تمایل به آمده از تعداد نسبتا کمی از élites سیاسی و حرفه ای ،

از نظر ساختمان ائتلاف برخی از گزینه های بودند لفظی چیز, مانند, مثلا,, "من احساس نزدیک به این فرد ؟ او صحبت را به من به عنوان یک افتخار دموکرات? من افتخار دموکرات و من مانند برنی ساندرز اما همه او در مورد این است که چگونه حزب جمهوری خواه و حزب دموکرات هر دو نمی تواند ما را متوقف کند." وجود دارد یک دسته از لفظی انتخاب است که من فکر می کنم شدند بیگانه به گسترده عصری اولیه رای دهندگان بودند که احتمالا ایرادات.

آیا شما یک حس چرا کسانی که انتخاب شدند ساخته شده است ؟

من نمی. من فکر می کنم بخشی از آن است که او را به نوعی لجبازی. من فکر می کنم شما می توانید تا کمی در انگیزه ساختار پایگاه های خود به خصوص زمانی که شما در حال اجرا یک عملیات است که به طور کامل وابسته به مردمی صندوق جمع آوری. من نمی دانم اگر این مورد است که به طور خاص با اتصال به آن لفظی انتخاب, اما من نمی دانم گسترده تر حقیقت که این انگیزه گاهی اوقات می تواند کاملا متفاوت است.

در برخی از راه آن احساس می کند مانند این اولیه نشان داد که این حزب نزدیک به جایی که همیشه بوده است. آن را فقط انتخاب جو بایدن و آن انتخاب یک دسته از میانه در سال 2018 در رقابتی کرسی مجلس. اما از راه های دیگر آن را احساس به عنوان اگر با دقیق قضاوت سیاسی شاید برنی ساندرز خواهد بود نامزد و احتمالا رئیس جمهور بعدی.

آره من فکر می کنم آن را سخت به مرتب کردن بر اساس آن چیزهایی است. من فکر می کنم این نسل تقسیم در حزب بودند برخی از starkest و بزرگتر بودند و حتی نسبت به بسیاری از دیگر تقسیم مانند سطح آموزش و پرورش و نژاد و چیزهایی مانند آن. افراد جوان در سراسر انواع دسته بندی های—تحصیلی نژاد هر—واقعا دوست برنی ساندرز. شهروندان ارشد در سراسر انواع مختلف جغرافیایی سوابق تحصیلی, نژاد, درآمد نمی مانند برنی ساندرز. آنها رای در نرخ های بالاتر زندگی آنها از طریق جنگ سرد ، . . از نظر ایدئولوژی من فکر می کنم که حزب منتقل شده است اساسا به چپ tangibly فقط از نظر سیستم عامل سیاست—اما من همچنین فکر می کنم در مورد ساندرز نقد کمی است که پرسنل است سیاست است. شما می توانید می گویند هر آنچه شما در حال رفتن به می گویند در سخنرانی های خود و خود سیستم عامل اما آیا مردم در اطراف مؤمنان واقعی هستند اهمیت زیادی است. شما می توانید نوشتن یک پلت فرم است که می گوید بزرگ ملی با سرمایه گذاری در زیرساخت ها هزینه های سبز جدید معامله و پس از آن اگر شما را استخدام نمی دونم لری سامرز به عنوان مثال شما در حال رفتن به دریافت نسخه های مختلف است که از اگر شما استخدام یکی از اقتصاددانان در ساندرز اردوگاه راست?

من فکر می کنم برخی از ساندرز مردم بدبینی در مورد درجه که در واقع وجود دارد بوده است اساسی ایدئولوژیک جنبش است. به حدی که آنها فکر می کنم آن را جعبه-چک کردن برای یک گروه از مردم که اساسا متفاوت ایدئولوژیک دید. من فکر می کنم حقیقت این است که جایی در میان. همچنین, این است که تمام پیش - عظیم جهان-تاریخی تحولات ناگهانی و عمده به طوری که می داند در حال حاضر ؟

آیا شما فکر می کنم که نقد چپ در این انتخابات که وضعیت موجود غیر قابل قبول بود در راه های مختلف و تا به حال تغییر است و سیاست های مورد نیاز به فکر کردن در راه های جدید—بسیار قانع کننده تر از سمت چپ باور است که آنها می توانند دوباره اختراع سیاست و سیاست بود و اساسا تغییر کرده است ؟ این ممکن است چیزی برای انجام با سال 2016 و این ایده که تهمت تغییر همه چیز را در مورد سیاست.

من کاملا با آن موافقم. من فکر می کنم این نقد در مورد وضعیت جمعیت و وسعت از چالشها—که بسیاری از آنها شده اند از عهده این تحولات ناگهانی و عمده در این فاجعه ملی ما دستخوش ممکن است اغراق آمیز به نظر می رسید قبل از coronavirus. مانند "اوه ما یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که عمیقا شکسته" که من معتقد بودم در آن زمان, اما من فکر می کنم مردم پاسخ می دهند و می گویند خوب "شاید شما اغراق چیزها و افرادی مانند مراقبت های بهداشتی خود را."

ما "نوآوری است."

ما نوآوری بلکه افرادی مانند خود را با حمایت کارفرما بیمه بهداشت و درمان. آن را مانند در حال حاضر ما بیست میلیون نفر از مردم که ندارد که ندارد. [اواسط ماه آوریل, بیست میلیون آمریکایی شغل خود را از دست و برآورد توسط موسسه سیاست های اقتصادی نشان می دهد که حدود نه میلیون آمریکایی خود را از دست کارفرما-ارائه بیمه درمانی.] من فکر می کنم تمام کسانی که نقد بودند قانع کننده به من. وجود دارد یک بخش خاصی از ساندرز مردمی که من فکر می کنم, فکر می کردم که اگر آنها قادر به پیروزی باریک جناحی نبرد آنها اساسا می تواند تصرف کاخ و این که چگونه آن کار می کند. آنها فقط نمی متقاعد کردن مردم به اندازه کافی و گاهی اوقات آن را احساس مانند آنها در تلاش بودند.

آیا شما یک حس از آنچه که متوسط Chris Hayes بیننده فکر اصلی ؟

آن را سخت به بگویید. آنچه من می خواهم بگویم این است که واقعا وجود دارد قابل ملاحظه و قابل توجه و بی تردید بخشی از بینندگان که واقعا نمی مانند برنی ساندرز واقعا نه مثل ما داشتن او را در نشان می دهد و اجازه دهید ما می دانیم که در توییتر. من می خواهم به روشنی در اینجا: من واقعا فکر می کنم وجود دارد یک مشکل واقعی در پوشش مبارزات انتخاباتی است که من فکر می کنم تعداد قابل توجهی از مردم در رسانه ها واقعا تا به حال هیچ تماس واقعی با ساندرز حامیان دیگر از کسی که چرخش آنها را آنلاین و یا خواهرزاده خود را که می رود به Vassar. وجود دارد کمی از یک حباب و این جایی است که گفتگو در مورد برنی bros و آزار آنلاین در می آید. وجود دارد بسیاری از ساندرز طرفداران خارج وجود دارد در جهان است. آنها نه فقط مانند افراد آنلاین و یا از بچه های کالج که در حال جاروب در برخی ایدئولوژیک فعالیت. وجود دارد یک دلیل او را به خوبی در میان تمام کسانی که در اتحادیه کازینو کارگران در وگاس.

هفته گذشته شما را تحت پوشش تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی علیه جو بایدن و پس از آن وجود دارد توییتر کمپین #FireChrisHayes. چه شما را از آن واکنش و چگونه گسترده آیا شما فکر می کنم که احساس است که در میان رای دهندگان دموکرات و/یا MSNBC بینندگان?

من فکر کردم این واکنش احتمالا تا حدودی نماینده یک احساس واقعی در میان بسیاری از بینندگان و تا حدی کمی توییتر دیوانگی که لزوما نماینده. من درک می کنم که ما در این میان واقعا ژرف ملی فاجعه است که در آن ما در حال از دست دادن هزاران نفر از هموطنان ما-آمریکایی ها هر روز من فکر می کنم بسیار بیش از آنچه که ما باید, و ما در حال رفتن به در بزرگ سطح افسردگی از بیکاری است. مخاطرات احساس بسیار عمیق و ایده هر چیزی که به ما طول می کشد به دور از احساس می کند که مانند یک خیانت است. من مرتب از دریافت آن است. من هم—و من قصد دارم از راه من در اینجا به طور عادلانه در مقدمه بنابراین اگر شما فقط من افراط—

من متوجه شده ام.

من همچنین فکر می کنم که یکی از درس از سال 2016 یکی از مشکلات این است که شما فقط باید یک کمپین را پوشش دهد. شما واقعا فقط باید دو نامزد بنابر این همه چیز است که نوع از مجموع صفر و هیلاری کلینتون ایمیل هستند یک مثال کامل است. آن را کاملا خوب برای پوشش این داستان است. این یک داستان بود. اما آن را پوشانده بود در سفارشات از قدر و بیش از آنچه که از آن می شده اند و مردم این را دوباره پخش خود را در حال حاضر و وحشت زده در مورد آن است.

که ممکن است, اما شما همچنین فقط فکر می کنم که آن را فقط رتبه تعصب و مردم نمی خواهید به آن را بشنوند حتی اگر آن را یک اتهام تجاوز جنسی?

بله. که بخشی از آن را بیش از حد. وجود دارد تمام انواع "این فرد یک گیاه است. وجود دارد که آیا از طریق این قطعه از شواهد من می توانم نقطه به نقطه و یا فقط محض مفهوم گسترده برخی از توطئه است." و یا حتی یک توطئه فقط اساسا "این محصول از یک بدیهی است که ریاکارانه سیاسی ضربه های شغلی." من فکر نمی کنم مردم در واقع بر این باورند که, اما من فقط فکر می کنم که تمایل به این باور است که قدرتمند است و آن را احتمالا ارزش تلاش را به بررسی کنید که. سپس مردم آنلاین هستند مانند "چگونه شما جرات سخنرانی من condescendingly در مورد آنچه که من باید باور داریم و آنچه که من باید باور نمی?" آن را مانند شما می توانید بر این باورند هر آنچه شما می خواهید. آن را مانند صحبت کردن در مورد عادات خاص از ذهن است که احتمالا برای ما خوب به همه سعی کنید به کار بر روی.

من نمی خواهم برای قرار دادن MSNBC در همان رده به عنوان برخی دیگر از کابل-شبکه های خبری در همه, اما آیا شما فکر می کنم که کابل خبر به طور کلی و MSNBC شامل برخی از نقش در پرورش یک آب و هوا که در آن پارانویا در مورد طرف دیگر و یا بیش از حد تعصب یا توطئه نظریه پردازی می توانید پیدا کردن یک زمین مشترک?

من فکر می کنم آن را در واقع نسبتا بومی و بخشی از انسان-پردازش اطلاعات در همه زمان ها. من نمی دانم. من فکر می کنم که اغلب این راه است که ما درک بهتری از جهان است. اگر شما برگردید و نگاه کنید COINTELPRO مسائل و اساسا این نوع ترکیبی از حقه های کثیف و نظارت که F. B. I. شد با استفاده از سیاه و پلنگ و دیگران یکی از اثرات این بود که آن آنها را سوار آجیل. همه آنها شروع به رفتن کمی دیوانه و فوق العاده پارانوئید اما این که بخشی از این نقطه آن است. پس من هم نمی خواهم به این سازمان دور از واقعی بازیگر در اینجا است که دولت روسیه انجام این کارها در سال 2016 که واقعا تا به حال بسیار عمیق و ملموس جلوه و تولید کرده اند مقداری از دیوانگی و پارانویا است. من نمی خواهم به از دست دادن بینایی از خود آژانس در تولید است که امور. من فکر می کنم که در برخی از راه, شد, دانه که دارای گل آذین به هر آنچه که ما در حال خرید و فروش در حال حاضر.

اما نیز وجود دارد یک نام تجاری خاص از #ResistanceDemocrat که از تماشای MSNBC و یا از چیزهای خاصی در توییتر می توانید به یک توطئه طرز فکر.

وجود دارد کاملا یک خرده فرهنگ از توطئه تفکر در میان دموکرات ها و یا گسترده ضد مغلوب ساختن پیشی جستن ائتلاف. من صد در صد بپذیریم که. که منتقله از بسیاری از چیزها است. من فکر می کنم, من فکر می کنم—من فقط برای صحبت کردن خودم—و این است . . . من نمی دانم. جهان گیج کننده است و من احساس نمی من می دانم که تمام پاسخ. آنچه که من سعی به انجام این کار به بهترین توانایی من—من می دانم که من نمی توانم تمام وقت—است که سعی کنید برای حفظ بهترین عادات ذهن در صورتی که حس می کند.

من مطمئن هستم که شما می شنوید که مردم می گویند چیزهایی مانند "آیا تماشای کابل نیوز" و یا "آیا زمان زیادی را صرف تماشای اخبار تلویزیون." چرا کابل خبر مثل این ؟ آن چیزی است که با رسانه یا نه ؟

هیچ چیزی وجود دارد وجود دارد. من فکر می کنم متوسط طراحی شده است که توسط آن طراحی نشده است. آن را به دلیل انگیزه ای ساختار توجه است که ماهیت رسانه است نوع بمباران خود توجه سیناپس و تلاش برای گرفتن آنها را در همه زمان ها است که هم درست از توییتر در واقع. من حدس می زنم من می گویند که موجود در آن محل تمام وقت به صورت اخبار مصرف است که احتمالا سالم نیست. من نمی دانم اگر من کارفرمایان دارم من گفت این, اما من آن را می گویند به هر حال. من فکر نمی کنم من می گویند: "بهترین شرط بندی شما به مصرف خبر به دیده بان هشت ساعت از کابل نیوز در روز است." که نمی خواهد من نسخه ای برای کسی در مورد بهترین راه برای دریافت اخبار است. من فکر می کنم شما باید به یک دسته از منابع مختلف. هر چه اتفاق می افتد neurochemically با انتشار اندروفین و این توجه سیناپس شلیک—و پس از آن وجود دارد یک چیز جدید و کمی نرم و کلیک کردن صدا از توییتر با طراوت یا breaking-news بنر در کابل خبر—که همه در حال انجام این کار در تقریبا شيميايي سطح بر شما.

کسانی هستند که در اثر تنش با بهترین عادات بهداشت روانی در قشر است که ما می خواهیم به کشت? احتمالا. این چالش به انجام هر دو—به انجام چیزی است که با داشتن یک اثر است که قانع کننده مردم به تماشای در حالی که همچنین تلاش برای نه فقط زالو مردم در یک مارمولک-مغز برسد ؟ که این هدف است. اما وجود دارد برخی از نوع تنش است. وجود تنش بین چیزهایی که ما را وادار در این brain-stem سطح و بهترین اشکال از ذهن ما می خواهیم به ساکن به عنوان دموکراتیک شهروندان است.

چه شما را از مدیریت های اخیر تغییرات در NBC News? [در دوشنبه NBC Universal اعلام کرد که خروج از ان بی سی نیوز رئیس اندرو نبود که نظارت این شرکت در پاسخ به اتهام سوء رفتار جنسی در برابر Matt Lauer.]

من احساس می کنم پس از حذف آنها به من می گویند. من نوعی شگفت زده کرد. من نمی دانم که آنها اتفاق می افتد, پس از آن من تو را دیدم که آنها تا به حال اتفاق افتاده است. ما شده اند در دفتر در شش هفته است که در محل که هر نوع شایعات به حدی بود که شایعات بی اساس—که خواهد بود جایی که شما می شنوید آن را از لحاظ جسمی. حذف شدن از آن, آن را, مانند, آه, وای, O. K. من هرگز ملاقات کسر کند [رئیس ان بی سی Telemundo و عدم جایگزینی] و امید به, من مطمئن هستم که به زودی در برخی از نقطه.

NBC News حال رسوایی مربوط Matt Lauer و اتهامات سوء رفتار جنسی و پس از آن ما نیز شاهد چیزهای مشابه در اخبار CBS با لس Moonves و دیگران. شما صحبت کردن در زمانی که همکار من رونان فارو کتاب بیرون آمد جزئیات NBC News آهسته راه رفتن خود گزارش از ترس که Harvey Weinstein گزارش می شود به گزارش Lauer. آیا شما فکر می کنم چیزی است که وجود دارد بومی در تلویزیون-اخبار کسب و کار, حتی اگر ما می دانیم—

آره من فقط رفتن برای تکمیل جمله شما برای شما. آن سخت است برای گفتن. است فرهنگ TV اخبار ویژه بد در راه است که یا آن را در همه جا و در همه جا به خصوص که قدرتمند ، این #MeToo داستان تقریبا فراکتال است که آن را مانند, "اوه, یک داستان در مورد یک بسیار قدرتمند نفر که فرار هالیوود" و سپس همان پویایی دوباره پخش را به یک شعر استاد که در جهان از شعر استاد, شعر استاد بسیار قدرتمند و همان پویا خود را آشکار. من واقعا نمی دانم.

آن مسائل زیادی را برای مردم به احساس می کنید که محل امن و جدی در مورد این مسائل و شفاف و به خصوص من فکر می کنم بسیار درخشان و با استعداد زنان است که من به اندازه کافی خوش شانس برای کار با است که آنها احساس قدرت و محافظت شده و شبیه برابر است. هیچ کتاب بسته است در تمام این برای هر کس در طول هر موسسه—اتاق خبر شرکت های خصوصی, موسسات دولتی—را که حق است.

اما آیا شما احساس می کنید که اگر چیزهای مشابه آمد تا در ان بی سی نیوز در حال حاضر آنها خواهد بود به کار گرفته شده متفاوت است ؟

من فکر می کنم من انجام دهد. یا من فکر می کنم این: من فکر می کنم تعلق تغییر اجتماعی و درک از چه روش نیاز به و چه شفافیت نیاز به, است به طوری که وجود خواهد داشت بیشتر مراقب باشید در تلاش برای مطمئن شوید که همه چیز به کار گرفته شد در راه است که شکستن نیست ایمان با افرادی که در داخل ساختمان.

شما تا به حال یک مینیاتور جنجال یک مدت طولانی و طولانی پیش که در آن شما سوال تمرین با اشاره به کاهش سربازان به عنوان "قهرمانان" و اینکه که مناسب بود یا "فصاحت تقریبی برای توجیه برای جنگ بیشتر." چه چیزی شما را از این ایده صحبت کردن در مورد کارگران خط مقدم به عنوان قهرمانان در حال حاضر ؟

وجود مفهوم است که گاهی اوقات ما اجتماعی مشورت وضعیت در جای واقعی و اساسی همه چیز در جای اساسی مراقبت. "ما شما را تحسین می کنم و این چیزی است که شما دریافت کنید." من خوانده ام متعدد انتقادات در امتداد آن خطوط و من فکر می کنم چیزی به آن. دیگر چیزی که من فکر کردم در مورد این قهرمان چیزی است که وقتی که اتفاق افتاده است چیزی که واقعا برای من بود فقط در مورد دقت و همدلانه در مورد افرادی که تجربه از دست دادن و غم و اندوه خود را و چقدر مهم است که به عنوان یک چهره عمومی و پلت فرم. بدون توجه به آنچه شما در حال ساخت در هر کدام سیاسی valence مردم ضرر و زیان واقعی هستند. غم و اندوه خود را واقعی است. عزاداری خود واقعی است. شما که به طور جدی و احترام به آن.

این به آن معنا نیست که پایان این گفتگو از سیاست های چشم انداز. این معنا نیست که شما نمی توانید مخالفت با جنگ شما نمی توانید مخالفت با lockdown—هر آنچه که سیاست خود را اولویت است. اما این به آن معنا همه ما یک وظیفه به عنوان انسان به عنوان اعضای جامعه مدنی در یک شرکت جمعی از دموکراسی و همچنین هر کسی که با یک پلت فرم فقط مانند همدلی و دقیق با دل دیگران.

این تکان دهنده ترین چیز در مورد که در آن ما در حس—

اسحاق و من به معنای واقعی کلمه نمی تواند دریافت بیش از آن. من صرف بخش عظیمی از روز من فقط با این احساس ضربه در قفسه سینه با تماشای مطلق blitheness و بی اعتنایی و casualness و sociopathic casualness, در مورد ضرر و زیان گسترده. آنها نه دور از من. اعضای خانواده از کارکنان ما. همسایه ماست. مردم من می دانم که بدست بسیار بیمار است. آن را برخی از چکیده چیز. این یک ملموس چیز بسیار واقعی و برای تماشای این مطلق توجهی از آن توسط برخی افراد از رئیس جمهور در پایین آن است که بسیار تکان دهنده و هولناک و enragingو تقریبا جنون آور.

من فکر نگه داشتن اگر شما در اطراف رفت و در تلویزیون و یا در شهر نیویورک پس از 9/11 و شما در خانه یا در مصاحبه ها بودن مثل "آه بچه ها شما می دانم که شصت هزار نفر در اینجا مرگ از آنفولانزا. من کاملا مطمئن نیستم که چه معامله بزرگ است در اینجا." شما را صدا مانند یک مخالف و شما احتمالا بدست پانچ در صورت. شما قطعا باید بدست اخراج از تلویزیون. آن را مانند هر یک از آن شده اند که پاسخ درست اما این امر شده اند sociopathic. چه نوع دیوانه وار شما خواهد بود ؟

من می خواهم بگویم شده است وجود دارد بحث برای چند سال گذشته بین چپ و چپ در مورد اینکه آیا مغلوب ساختن پیشی جستن یک نشانه و یا یک علت آمریکا کاهش آمریکایی نابرابری و آمریکا brokenness با دکمه سمت چپ مشاهده او را بیشتر به عنوان یک نشانه و مرکز-چپ مشاهده او را بیشتر به عنوان یک علت. چگونه coronavirus شما را به فکر می کنم در مورد آن متفاوت است اگر آن را ندارد ؟

من فکر می کنم من احتمالا بیشتر در علامت اردوگاه نسبت به علت اردوگاه اما من هم لازم نیست مقدار زیادی از تحمل برای افرادی که می خواهید برای elide یا براق خاص terribleness چگونه این فرد به کار گرفته شده است. قبل از coronavirus احساس من در مورد تهمت بود که او بدتر جمهور و بدتر فرد برای این کار از جورج دبلیو بوش که من فکر می کنم بود وحشتناک جمهور و وحشتناک برای این کار است. اما به دلیل تاریخی چیزهایی که اتفاق افتاده بود تحت بوش—عمدتا 9/11, راه اندازی جنگ و ترور و جنگ عراق—بوش ایجاد کرده بود بیشتر بدبختی در جهان بود و در واقع انجام می شود بدتر از همه چیز از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما من فکر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدتر شد و در آن نشان داده شد در چند مناطق خاص که در حاشیه جامعه آمریکا در شرایط که دارای قدرت است. پاسخ به طوفان ماریا که یک فاجعه بود و هرگز کاملا بحث آن شده است باید نشان داد که چگونه او واکنش نشان می دهند به یک فاجعه است. روانی شکنجه و برخی از آشکار ربایی بازدید پس از مهاجرت جمعیت و افرادی که به دنبال پناهندگی نیز این چشم انداز روشنی از آنچه در آن مانند به نظر می رسد که این نوع از sociopathic مشاهده فاقد همدلی سفر کرده است در مردم. آن همه در حال حاضر. اما از نظر خطرات که ما در حال برخورد با چرخش چرخ رولت از تاریخ و سرنوشت ما فرار کرده بود cataclysm و آن را همیشه به نظر می رسید به من که آن را تنها یک موضوع از زمان. و در حال حاضر در اینجا ما هستند.


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب