'چگونه می تواند CDC را که اشتباه است؟'

سلامت دولت برای مبارزه با بیماری آژانس conflating ویروسی و آنتی بادی آزمایش افت چند معیارهای مهم است که فر

توسط NEWS-SINGLE در 1 خرداد 1399
گتی / اطلس

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است conflating نتایج حاصل از دو نوع مختلف از coronavirus آزمون تحریف چندین معیارهای مهم و فراهم کردن کشور با یک تصویر نادرست از وضعیت بیماری همه گیر. ما یاد گرفته ایم که CDC در حال ساخت در بهترین حالت ناتوان کننده اشتباه: ترکیب نتایج آزمون که تشخیص زمان coronavirus عفونت با نتایج آزمایش که اندازه گیری که آیا کسی تا به حال این ویروس. نتیجه این است که دولت برای مبارزه با بیماری آژانس اغراق کشور توانایی تست افرادی که بیمار هستند با COVID-19. آژانس تایید کرد به اقیانوس اطلس در روز چهارشنبه است آن است که مخلوط کردن نتایج ویروسی و آنتی بادی آزمایش حتی اگر دو آزمون فاش کردن اطلاعات مختلف و استفاده می شود به دلایل مختلف.

این صرفا یک خطای فنی است. متحده تعیین کرده اند کمی دستورالعمل برای بازگشایی اقتصاد خود را بر اساس این اطلاعات ناقص امتیاز.

چندین ایالت از جمله ایالت پنسیلوانیا این سایت یکی از بزرگترین کشور شیوع بیماری و همچنین تگزاس گرجستان و ورمونت—آیا ترکیب داده ها در همان راه. ویرجینیا به همین ترتیب مخلوط ویروسی و آنتی بادی, نتایج آزمون تا آخرین هفته اما آن را معکوس دوره و فرماندار عذرخواهی برای این عمل پس از آن پوشش داده شده توسط Richmond Times-Dispatch و اقیانوس اطلس. مین به طور مشابه جدا داده های خود را در روز چهارشنبه; ورمونت مقامات ادعا کرد که آنها حتی نمی دانند که آنها انجام می دهند این است.

استفاده گسترده از این عمل بدان معنی است که آن باقی مانده است دشوار است به دقیقا می دانند که چقدر این کشور توانایی تست افرادی که به طور جدی بیمار با COVID-19 بهبود یافته است.

"شما رو به شوخی من" Ashish Jha, the K. T. Li استاد بهداشت جهانی در دانشگاه هاروارد و مدیر دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه به ما گفت که ما توصیف آنچه که CDC انجام شد. "چگونه می تواند CDC را که اشتباه است ؟ این ظروف سرباز یا مسافر است."

ویروسی آزمون های گرفته شده توسط سواب بینی یا نمونه بزاق به دنبال شواهد مستقیم از یک عفونت کروناویروس. آنها در نظر گرفته شده استاندارد طلایی برای تشخیص کسی که با COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس: دولت نظر مثبت ویروسی آزمون به تنها راه برای تایید یک مورد از COVID-19. آنتی بادی آزمایش در مقابل استفاده از نمونه خون را به دنبال سیگنال های بیولوژیکی است که یک فرد در معرض شده است به این ویروس در گذشته است.

منفی نتیجه آزمون به معنای چیزی متفاوت برای هر آزمون. اگر کسی تست منفی در یک ویروسی آزمون یک دکتر می تواند نسبتا با اعتماد به نفس که آنها بیمار در حال حاضراگر کسی تست منفی در یک آزمایش پادتن آنها احتمالا هرگز آلوده شده است و یا در معرض coronavirus. (و یا آنها داده شده ممکن است نتیجه نادرست—آنتی بادی آزمایش معروف کمتر دقیق در سطح فردی از ویروسی آزمون.) مشکل این است که CDC است تجمع نتایج منفی از هر دو آزمون با هم در آن گزارش.

مخلوط کردن این دو آزمون باعث می شود آن را بسیار سخت تر به درک معنای مثبت آزمایش و از آن ابرها اطلاعات مهم در مورد ایالات متحده در پاسخ به همه گیر Jha گفت. "ویروسی تست است به درک که چگونه بسیاری از مردم در حال آلوده شدن در حالی که آنتی بادی آزمایش است مانند نگاه در آینه. دو آزمون کاملا متفاوت هستند سیگنال های" او به ما گفت. با ترکیب این دو نوع, نتایج, سی دی ساخته شده است که هر دو آنها را "uninterpretable," او گفت:.

عمومی-ایستگاه های رادیویی WLRN در میامی برای اولین بار گزارش شده است که CDC مخلوط شد ویروسی و آنتی بادی, نتایج آزمون. پنسیلوانیا و مین گیری به ترکیب دو آزمون نشده اند که قبلا گزارش شده است.

کریستن Nordlund یک سخنگوی CDC به ما گفت که گنجاندن آنتی بادی داده در فلوریدا یکی از دلایلی است که CDC گزارش کرده است صدها نفر از هزاران نفر تست های بیشتر در فلوریدا از دولت است. این سازمان امیدوار است برای جدا کردن ویروسی و آنتی بادی, نتایج آزمون در چند هفته آینده او گفت: در یک ایمیل.

اما تا زمانی که آژانس می کند تا نتایج آن خواهد بود مشکوک و دشوار به تفسیر می گوید ویلیام Hanage یک استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد. در علاوه بر این به گمراه کردن مردم در مورد امور این اختلاط "باعث می شود زندگی واقعی اپیدیولوژی فوق العاده دشوار است."

"ترکیب یک تست است که طراحی شده است برای تشخیص عفونت فعلی با یک آزمون است که تشخیص عفونت در برخی از نقطه در گذشته فقط واقعا گیج کننده و muddies ها آب" Hanage به ما گفت.

CDC متوقف شد انتشار چیزی شبیه یک پایگاه داده کامل روزانه نتایج تست در فوریه 29. هنگامی که آن را از سر گرفته و انتشار داده ها از آزمون در هفته گذشته یک صفحه از وب سایت خود توضیح داد جدید خود را COVID داده ردیاب گفت که تنها ویروسی آزمايشات موجود در آن آمار و ارقام. "این داده ها نشان دهنده تنها ویروسی آزمون. آنتی بادی آزمایش در حال حاضر دستگیر شده در این اطلاعات" صفحه گفت: اخیرا در مارس 18.

دیروز که زبان تغییر یافت. همه اشاره به disaggregating دو نوع متفاوت از آزمون ناپدید شد. "این اطلاعات وارد شده از تعدادی از منابع" نسخه جدید بخوانید. متن به شدت ضمنی که هر دو نوع آزمايشات موجود در حساب را به صراحت بگویند.

CDC داده و نیز تبدیل شدن به بیشتر مطلوب بیش از گذشته چند روز. روز دوشنبه یک صفحه در وب سایت آژانس گزارش داد که 10.2 میلیون ویروسی آزمون انجام شده است در سراسر کشور پس از همه گیر شروع با 15 درصد از آنها را -- و یا در حدود 1.5 میلیون—آینده مثبت است. اما دیروز پس از CDC تغییر شرایط خود در آن گفت: در همان صفحه ای که 10.8 میلیون آزمون از هر نوع انجام شده است در سراسر کشور. در عین حال آن رای مثبت تا به حال کاهش یافته است توسط یک درصد است. در همان روز آن را گسترش شرایط خود در این سی دی اضافه شده 630,205 جدید آزمون, اما آن اضافه شده تنها 52,429 نتایج مثبت است.

این چیزی است که نگرانی های جها. از آنجا که آنتی بادی آزمایش به معنای استفاده در جمعیت عمومی نه فقط علامتی مردم آنها را در اکثر موارد پایین تر درصد مثبت رای از ویروسی آزمون. بنابراین ترکیب ویروسی و آنتی بادی آزمایش "رانندگی خواهد شد رای مثبت خود را در یک بازی بسیار مهیج راه," او گفت:.

عدم روشن ملی دستورالعمل منجر به آشفتگی گسترده در مورد چگونگی تست داده باید گزارش شود. پنسیلوانیا گزارش منفی ویروسی و آنتی بادی آزمایش در همان متریک یک سخنگوی دولت تایید کرد به ما در روز چهارشنبه. دولت این کشور را بدترین شیوع بیماری با بیش از 67,000 موارد مثبت. اما آن را نیز به آرامی بهبود آن تست عملکرد تست حدود 8000 نفر در یک روز. در عین حال در حال حاضر غیر ممکن است بدانید که چگونه به تفسیر هر یک از آن انباشته نتایج.

تگزاس که در آن نرخ جدید COVID-19 عفونت کرده سرسختانه حاضر به سقوط یکی از مهمترین نگرانی متحده (همراه با گرجستان). این تگزاس ناظر اول گزارش هفته گذشته دولت بود و اینکه آن ویروسی و آنتی بادی نتایج با هم. در روز سه شنبه فرماندار گرگ ابوت را تکذیب کرد که دولت شد ترکیب نتایج اما دالاس ناظر گزارش می دهد که این است که هنوز انجام این کار است.

در حالی که تعداد تست در هر روز افزایش یافته است در تگزاس صعود به بیش از 20 ، 000 ترکیب نتایج به این معنی است که تست داده اساسا uninterpretable. آن است که غیر ممکن است و خداوند در درصد مثبت ویروسی آزمون در تگزاس است. آن است که غیر ممکن است بدانید که چگونه بسیاری از 718,000 نتایج منفی بودند نه به معنای تشخیص یک فرد بیمار. دولت بازگشت نیست یک درخواست برای نظر و نه آن را به تولید داده ها توصیف آن آنتی بادی یا ویروسی نتایج به طور جداگانه. (برخی از ایالت ها دستورالعمل زیر را از شورای دولت و ارضی اپیدیولوژی گزارش آنتی بادی-تست مثبت به عنوان "احتمالی" COVID-19 موارد بدون از جمله آنها تایید بالغ.)

گرجستان در یک وضعیت مشابه است. همچنین دیده می شود آن COVID-19 عفونت فلات در میان خروش در تست. مانند تگزاس این گزارش بیش از 20 ، 000 نتایج جدید در روز چهارشنبه اکثر آنها منفی است. اما از آنجا که با توجه به این مکن تلگرافآن را نیز ترکیب آن ویروسی و آنتی بادی نتایج آن درست است درصد مثبت نرخ غیر ممکن می دانند. (دفتر فرماندار بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.)

این نتایج آسیب های عمومی توانایی درک آنچه اتفاق می افتد در هر یک دولت است. در مقیاس ملی آنها تماس قدرت آمریکا در پاسخ به کروناویروس به سوال. تعداد آزمایشات انجام شده در سراسر کشور هر روز بیش از دو برابر در ماه گذشته افزایش از حدود 147,000 یک ماه پیش به بیش از 413,000 روز چهارشنبه با توجه به COVID ردیابی پروژه در اقیانوس اطلساست که جمع آوری داده های گزارش شده توسط دولت و ارضی دولت ها است. در هفته گذشته روزانه تعداد آزمون رشد کرده حدود 900,000.

در همان زمان بخشی از آزمون های آینده را مثبت کرد, از هفت روز به طور متوسط از 10 درصد در ماه است شروع به 6 درصد در روز چهارشنبه.

"شماره پیشی گرفته اند آنچه که من انتظار" جها گفت. "احساس من این است که مردم واقعا تعجب است که ما نقل مکان کرد و تا آنجا که ما در یک دوره زمانی کوتاه. من فکر می کنم همه ما انتظار می رود حرکت می کند و همه ما انتظار بهبود اما سرعت و اندازه است که بهبود بوده است و یک شگفتی بزرگ است."

از معاشرت با ویروسی و آنتی بادی آزمایش نشان می دهد که برخی از آن سود ممکن است گمراه کننده باشد. اگر حتی یک سوم کشور را به دست آورید در تست آمده است با گسترش آنتی بادی آزمایش نه ویروسی آزمون و سپس توانایی خود را برای شناسایی شیوع بسیار کوچکتر از آن به نظر می رسد. وجود دارد هیچ راهی برای تعیین چه مقدار از افزایش اخیر در تست از آنتی بادی آزمایش تا زمانی که پرجمعیت ترین ایالت در کشور—در میان آنها تگزاس گرجستان و پنسیلوانیا نشان می دهد ساکنان خود را همه چیز در داده ها.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب