آیا دموکرات ها در نهایت به اینجا ؟

تصویر توسط João Fazenda

در اوایل هفته گذشته دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در لاس وگاس فقط قبل از اینکه شروع به نظر می رسد به عنوان اگر مایکل بلومبرگ است cutman ممکن است راش بر روی صحنه در طول یک شکست تجاری حمل تف سطل آب و یخ بسته شهردار سابق نیویورک ساخته شده یک مشاهده در مورد نامزدها. “اگر ما در این پنل همه که اشتباه بود در عدالت کیفری مدتی در حرفه خود,” او گفت: “می شد و هیچ کس دیگری در اینجا.”

او تقریبا درست است. نفت خام راه خلاصه باقی مانده عملی مدعی دموکراتیک زمینه است که به یاد داشته باشید که رای دهندگان باید یک انتخاب: یک شهردار سابق که دفاع و پشتیبانی توقف-و-frisk شیوه که هدفمند آفریقایی-آمریکایی و لاتین در مردان; یکی دیگر از شهردار سابق که اخراج یک رئیس پلیس پس از او ضبط تماس های تلفنی است که در آن سفید ارشد افسران نژادپرستانه نظرات; دادستان سابق که ممکن است کمک کرده اند ارسال یک اشتباه متهم نوجوان سیاه-ager به زندان; یک معاون سابق رئیس جمهور که شرکت نوشت: 1994 لایحه جرم; دموکراتیک سوسیالیستی که رای دادند و در دفاع از آن لایحه یا سناتور الیزابت وارن که برگزار شد تنها پس از سال 2013 است و هیچ قابل مقایسه با لکه بر روی ضبط. فردی سیاستمداران اغلب به صورت بدهی با خاص بخش از رای دهندگان. آن را غیر معمول, هر چند برای بسیاری از در یک زمینه به حساس در چنین یک موضوع مشابه; در حال حاضر به طور کامل سفید دموکراتیک تخته سنگ است که خواسته به توضیح مواضع گذشته جنایی-مسائل عدالت و به طور خاص اثرات آن موقعیت بر مردم از رنگ.

آیا دموکرات ها در نهایت به اینجا ؟ بخشی از مشکل این تاریخ به سال 1994 جرم لایحه که جو بایدن رهبری به عنوان رئیس کمیته قضایی مجلس سنا و رئیس جمهور بیل کلینتون امضا و به قانون است. این لایحه بود در پاسخ به هشدار دهنده نرخ جرم و جنایت خشونت آمیز—و به یمن اتهامات که دموکرات ها شد نرم در این مسئله است. این شامل حمله-سلاح بان کی مون و خشونت علیه زنان عمل می کنند اما آن را نیز اعمال خشن فدرال جملات و اجباری “سه اعتصاب” قوانین است. حتی پس هیچ کس در دموکراتیک رهبری پس از آن می تواند پیش بینی کرده اند که جنایی-عدالت اصلاحات را عامل کاملا به عنوان آن را در زمان سیاست است. هیلاری کلینتون برگزار شده از سال 2001 تا 2013, اما آن را تا سال 2016 که او به نام برای سخن گفتن او ساخته شده بود در سال 1996 در مورد “superpredators,” گفت که “ما باید آنها را به پاشنه.” قبل از این انتخابات بایدن بود و به ندرت به چالش کشیده و بر نقش خود در این جنایت ، مشکل فقط در این لایحه اما فرهنگی ویرانی جرم حبس که به نظر می رسید به دريا و ابر آویزان بیش از حزب, ایجاد آسیب پذیری حتی برای جوان تر پیشرفته تر و nonwhite دموکرات. سناتور کامالا هریس 2020 کمپین hounded نگرانی در مورد او سال به عنوان دادستان و سناتور کوری بوکر کاهش یافته است قبل از سوال به طور گسترده ای مطرح شده در مورد نظارت از نیوآرک اداره پلیس در طول تصدی خود به عنوان شهردار.

در غیر قابل تصور طنز—به نظر می رسد که تقریبا همه ما زمان ironies غیر قابل تصور بود چندی پیش—وضعیت یک فرصت برای ارائه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور اغلب به نظر می رسد چالش زبان انگلیسی اما او مسلط است در بدبینی. در سال 2016 او هم اعلام کرد که او به “نظم و قانون” نامزد و خواسته آفریقایی-آمریکایی “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟” در واقع تقریبا یک میلیون کمتر آفریقایی-آمریکایی ها رای دادند که در آن سال بیش از در سال 2012. برخی از بخشی از این افت انعکاس این واقعیت است که این اولین انتخابات در هشت سال بدون یک نامزد در بالای بلیط; بخش دیگری ممکن است نسبت به رای دهندگان-سرکوب تاکتیک. اما آن را نیز ناشی از یک درک است که هیلاری کلینتون هم هیچ تفاوتی یا حداقل بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در امور مسابقه—و درک رانده شد نگرانی در مورد عدالت کیفری. در سال 2016 تهمت برنده فقط هشت درصد از رای اما او تعجب آور سیزده درصد از سیاه نر رای دادن.

آن است که عابر پیاده در این نقطه به یاد داشته باشید که وجود دارد تفاوت بین تهمت و کلینتون. آنهایی که بزرگ است. مغلوب ساختن پیشی جستن نژادی بدبینی به اوج با امضای او در دسامبر سال 2018 از اولین مرحله عمل که مجموعه های خارج برای جبران نابرابری های فدرال از صدور دستورالعمل. اما او هیچ اصلاح طلب. او تحت فشار قرار دادند و او اول دادستان کل, جف جلسات به سرکوب در سطح پایین مجرمان مواد مخدر. جلسات نیز دستور وکلای آمریکا به دنبال مجازات اعدام در برخی موارد دارو و متوقف برنامه هایی که به دنبال اصلاحات مزمن مشکل ادارات پلیس.

با اینحال مغلوب ساختن پیشی جستن است آشنائی سیاه رای دادن. او به طور منظم سیاهی کم سابقه نرخ بیکاری در میان آفریقایی-آمریکایی ها (در حالی که کاهش به نقطه ای از آن است که شصت و هفت درصد بالاتر از میانگین ملی). در ماه سپتامبر گفت که رهبران از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها است که تعهد خود را به آنها بود “بزرگتر و بهتر و قوی تر از هر دولت تا کنون.” در ماه اکتبر او میزبانی یک عکس آماده جمع آوری از محافظه کاران در کاخ سفید است. در این سال دولت از آدرس اتحادیه او معرفی افراد از رنگ که دریافت کنندگان خود احسان—دانش آموزان جانبازان یک مادر تنها—حتی به عنوان او را تضعیف مدال ریاست جمهوری آزادی به راش Limbaugh. ترین لحظه های تیز مبارزات انتخاباتی خود پخش آگهی در سوپر باول که برجسته آلیس ماری جانسون, یک زن بود که بیست و دو سال از عمر برای بی خشونت مواد مخدر جرم قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل حکم در دستور کیم کارداشیان.

او هنوز هم یک راه برای رفتن است. ماه گذشته واشنگتن پست گزارش داد که هشتاد و سه درصد از آفریقایی-آمریکایی ها بر این باورند که مغلوب ساختن پیشی جستن یک نژادپرست و شصت و پنج درصد فکر می کنم که این “بد” به سیاه و سفید در آمریکا است. استراتژی خود را هر چند به نظر می رسد طراحی شده است برای متقاعد کردن رای دهندگان سیاه نه آنقدر که او بهتر از آنها فکر می کردند اما حزب دموکرات نامزد بدتر خواهد بود. (با توجه به آخرین اخبار و گزارش انتظار می رود که این استدلال به ویژگی های اجتماعی روسیه-رسانه دروغ مبارزات به عنوان آن را در سال 2016.) بدون تفاوت استدلال هنوز هم غلط باشد بدون در نظر گرفتن که دموکراتها نامزد احتمالی است که در هر موضوع—عدالت کیفری و مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش کنترل اسلحه, مهاجرت و تغییرات آب و هوایی—که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردم از رنگ. و هیچ حزب دموکرات را بپرسید هالیوود به فیلم نژادپرستانه کلاسیک “بر باد رفته” به عنوان برگ برنده را در یک هفتۀ گذشته ،

غیر قابل انکار است که تهمت استوکس خشم رای دهندگان که به حمایت از او کمتر شناخته شده است که خود را روشن امید به القاء یاس و ناامیدی در کسانی که نمی. ضروری برای دموکرات ها به شکست نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن بلکه بدبینی که تابع او. یک محاسبه برای reëlection نیست که چگونه بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار را به او رای. این چگونه بسیاری از خواهد بود منصرف از رأی گیری در همه. ♦

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>