چه جریان: چارلز برنت حساب با سابقه در "نات ترنر: یک مزاحم ملک"

چارلز برنت مستند "نات ترنر: یک مزاحم ملک" نمودار چگونه نویسندگان باید هر دو تشکیل شده و تغییر شکل تاریخچه را ا

توسط NEWS-SINGLE در 31 خرداد 1399
A man's eyes.
چارلز برنت مستند "نات ترنر: یک مزاحم ملک" نمودار چگونه نویسندگان باید هر دو تشکیل شده و تغییر شکل تاریخچه را از نظر ترنر و شورش برده.منبع: کالیفرنیا Newsreel

نوآوری در سبک سینمایی اگر آنها در همه قابل توجه و همچنین باز کردن ابعاد جدیدی از دانش و احساسات و آگاهی است. گسترش شکل گسترش محتوا—نه تنها در داستان بلکه در فیلم های مستند. یک مثال فوق العاده ای است که چارلز برنت شجاعانه و تخیلی فیلم "نات ترنر: سخت اموال" از سال 2003. (این جریان در آمازون نخست و Vimeo.) در یک متواضع و ساده راه آن می آمیزد غیرداستانی داستان و metafiction—یک روایت صدای بیش از حد دراماتیک reënactments و در دوربین مصاحبه از جمله با برنت خود را—برای ایجاد یک عمیقا شخصی و تحليلی از تاریخ است. این فیلم موضوع نیست و صرفا داستان Nat Turner و شورش است که او رهبری در ساوتهمپتون County, Virginia در سال 1831; همچنین داستان چگونه زندگی خود شناخته شده تبدیل شده است و چگونه آن را به تصویر کشیده شده است. برنت فیلم سینمایی کار تاریخ نگاری, نمودار چگونه نویسندگان خلق هر دو شکل و کج و معوج سابقه تاریخی و شکل و یا پیچ و تاب افکار عمومی. برای برنت این رکورد و نفوذ خود را گسترش به تاریخ آمریکا بیش از همه و منعکس کننده وضعیت فعلی سیاست آمریکا به عنوان پیشنهاد در این روایت (صحبت Alfre Woodard): "برای یک ملت قادر به آمدن به شرایط با میراث برده داری Nat Turner باقی مانده است سخت اموال."

برنت یکی از مهم, مدرن, مدیره, بهترین و شناخته شده برای خود را چشمگیر امکانات (از جمله "قاتل گوسفند" "به خواب با خشم" و "شیشه سپر"—دومی فهیم درام در مورد سیستمیک نژادپرستی در پلیس). در اینجا از همان آغاز او به ارمغان می آورد خود را مشتاق نمایشی جهت به او مستند موضوع و فرایند خود را. او dramatizes حوادث در حالی که آنها توصیف شده در داستان (برنت اسکریپت نوشت با کریستوفر فرانک و Kenneth S. گرینبرگ) نشان دادن یکی از شورشیان به قتل یک زن و شوهر در بستر خود و پس از آن نشان تعقیب و دستگیری شورشیان با شبه نظامیان و اوباش. قیام آغاز شد و در اوت 21, 1831; حداقل پنجاه سفید نفر کشته شدند; شورشیان نیروهای شامل در این فیلم می گوید: تنها شصت تا هشتاد نفر و پاسی که آنها را تعقیب می کردن شماره در حدود سه هزار نفر است. به عنوان مورخ اریک Foner می گوید برنت نام از قربانیان شناخته شده است اما کسانی که از آنهایی که سیاه و سفید—نه شورشیان و نه دیگر افرادی که کشته شدند توسط سفید پوستان در انتقام. این فیلم هر دو توصیف و dramatizes چند همزمان به حساب ترنر از جمله "Wanted", پوستر, حکاکی ضبط خود را (در 30 اکتبر 1831) و اصولا جزوه "اعترافات نات ترنر" که در آن نوشته شده است و منتشر شده توسط یک وکیل Thomas R. خاکستری که—به دلایلی که هنوز ناشناخته—مصاحبه رهبر شورش در زندان و ظاهرا رونویسی ترنر حساب عمر و اعمال.

برنت بازسازی این مصاحبه به طور چشمگیری با Carl Lumbly بازی ترنر و تام Nowicki, بازی, خاکستری, تاکید بر ترنر شرح خود را به عنوان یک مذهبی رویایی یک پیامبر است. این فیلم خواستار توجه ویژه به یکی از خاص ارز که در آن خاکستری می پرسد ترنر در حال حاضر که شورش شده است خرد شده و او خود را تحت بازداشت "آیا شما به خودتان پیدا کنید اشتباه در حال حاضر؟" ترنر در پاسخ "بود نه مسیح مصلوب?" برنت بر این لحظه از این "اعترافات" را به نشان می دهد movingly ترنر خود آگاهی تاریخی ، اما برنت نیز با تکیه بر شهادت دانشمندان قرار می دهد بسیار ترکیب جزوه در کانون توجه است. برای هنری لوئیس دروازه جونیور "اعترافات" برگ باز "به این سوال که صدای وجود دارد"; مریم کمپ دیویس می گوید که او شک و تردید است که ترنر صحبت کرد که خاکستری به تصویر می کشد او را; و وینسنت هاردینگ در نظر انتشار skeptically اما نه زیرکی بیان کرد: "ما نمی توانیم نات ترنر 'اعترافات' در ارزش اسمی, اما آن نیز بسیار روشن است که ما نمی توانیم آن را به بازیگران کنار گذاشته است."

یکی از ایده مرکزی فیلم است که سیاست خشونت در جنبش آزادی است. ریک فرانسیس یک مرد سفید پوست از تبار قربانیان شورش می گوید: "کشتار زنان و کودکان چوب در craw" و معتقد است که ترنر "قطعا یاد می شود بهتر است تاریخ اگر او تا به حال محدود قتل به مردان بالغ و یا فقط سفید و بزرگسالان است." (به خاطر بهتر توسط چه کسی؟) بروس ترنر یک نسل از Nat Turner صحبت می کند با قدرت ترنر اصل: "این بد است که او را دیدم چیزی بود که لازم بود به آنها نابود شوند. و تنها راه برای نیروی تخریب که بد بود به قیمت خیلی بالا که کسانی که تمرین بودند برده داری در نهایت شکایت برای صلح و بگو: ما نمی توانیم در حفظ و برده داری به دلیل آن هزینه خواهد شد ما بیش از حد.' "قانونی محقق مارتا Minow trenchantly می افزاید که با توجه به ترنر شورش "برای بسیاری از مردم آنها شناسایی با مردم بی گناه آنها با شناسایی کودکان بی گناه. این یک موقعیت است که بسیار راحت تر از شناسایی با slaveholders."

برنت نظر دیگر نمایندگی از ترنر از جمله هریت بیچر استو رمان "درد" منتشر شده در سال 1856; مقاله نوشته شده است در طول جنگ داخلی توسط ویلیام ولز قهوه ای یک طرفدار الغای برده داری بود که موفق به فرار از بردگی و یک سال 1935 توسط رندولف ادموندز. فیلم dramatizes صحنه از هر با بازیگران مختلف به تصویر کشیدن ترنر در هر نسخه. یکی به خصوص در حال حرکت دنباله شامل برده روایت مجموعه فدرال نویسندگان پروژه یک قرارداد جدید برنامه در نوزده-سی سالگی است که در آن نویسندگان از جمله زورا نیل Liquid انجام مصاحبه با افراد تاریخی از ارتباط. برنت به طور چشمگیری reënacts مصاحبه با یکی که قبلا بردگی مرد به نام آلن کرافورد بود که یک صد و دو سال از زمانی که این مصاحبه صورت گرفت در سال 1937 و کسی که تا به حال شنیده داستان در مورد ترنر در حالی که در حال رشد در Southampton شهرستان است. (این واقعیت است که برنت تا به حال به reënact گفتگو وجود دارد که تنها به عنوان یک متن است دردناک یادآوری است که فیلم سازان مستند نیست در پاسخ به این لحظه از تاریخ آمریکا است.)

ترین کاوش در دنباله این فیلم مربوط به بدنام ترین تصویر از ترنر توسط ویلیام Styron در رمان "اعترافات نات ترنر" از سال 1967. بازیگر و کارگردان Ossie Davis توصیف خود را در دوران کودکی زمانی که او و دیگر کودکان سیاه و سفید, بازی عمل کرده و شورش برگزار شد و ترنر به عنوان یک قهرمان. دروازه توصیف خواندن این کتاب به عنوان یک نوجوان ، ager در یک شب. در عین حال Styron کتاب مورد انتقاد قرار گرفته به خصوص توسط نویسندگان برای خود ادعا که ترنر تا به حال یک رابطه دوستانه با—و lusted پس از—یک-نوجوان سیاه و سفید دختر بچه ای به نام مارگارت وایتهد را بخواهد (با توجه به رنگ خاکستری جزوه) کشته شد با دست خود. برنت به ارمغان می آورد طیف گسترده ای از منتقدان به این فیلم از جمله Ekwueme مایکل Thelwell که یک عضو از یک گروه ده نفری از سیاه و نویسندگان که به چالش کشیده این کتاب در زمان انتشار آن و که در نظر Styron را تصویر "یک عمل استکبار بیرون آمدن از یک عميق جهل." اما برنت نیز مصاحبه Styron خود را که در دفاع از تصمیم خود را بر این اساس که او در نتیجه به ترنر "ابعاد انسانی." (Davis پاسخ می دهد که او در حال حاضر در نظر گرفته ترنر انسان و تنها سفید خوانندگان ممکن است پناه هر گونه پوچ شک و تردید است.) نویسندگان دیگر از جمله دروازه Loyle Hairston و ری Winbush انتقاد Styron برای چرخاندن شخصیت ترنر به تداوم و تقویت سفید مردم خطرناک و کلیشه های رایج از تمایلات جنسی مرد.

حتی بیشتر قابل توجه برنت dramatizes توالی از Styron رمان که مجسم ترنر رابطه با مارگارت با همان حرارت و مهارت است که به او اختصاص داده است به دیگر دلسوز تضمینی—و او خود را روی صفحه نمایش فعالیت در مجموعه و در محل با خدمه مورد شلوغ چراغ درخشان, دوربین آماده شدن بازیگران در حال آماده شدن و برنامه ریزی برای شلیک مواد که او می یابد کاملا مغایر با خود حساسیت. در اثر برنت به عنوان یک مدیر خود را تبدیل به یک بازیگر هر دو دوربین و در پشت آن به عنوان او نقش نقش سازندگان مانند Styron با او تلاش برای شناسایی و که حساسیت او تلاش برای پس گرفتن بلافاصله و به طور مستقیم. داستان "نات ترنر: یک مزاحم ملک" است که بیش از تاریخ از نمایندگی Turner; آن را تلاش برای به تصویر کشیدن و به سوال های خلاق و تخیلی فرآیند خود—و به فاش کردن آن اتصالات شخصی و تاریخی درک.



tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب