ما چگونه تغییر امریکا ؟

تصویر توسط Jamiel قانونFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.قیا

توسط NEWS-SINGLE در 19 خرداد 1399
A group of protesters making a large shadow
تصویر توسط Jamiel قانون

قیام ملی در پاسخ به, قتل عام جورج فلوید یک چهل و شش ساله سیاه پوست توسط چهار مینیاپولیس افسران پلیس شده است ملاقات با شوک رفعت و نگرانی و ترس و حرکات همبستگی. آن مقیاس شده است تعجب آور است. در سراسر ایالات متحده در شهرهای بزرگ و کوچک خیابان ها را پر کرده اند با جوان, چند نژادی جمعیت که تا به حال به اندازه کافی. در بزرگترین شورش های پس از لس آنجلس شورش سال 1992 خشم و تلخی در نژادپرست و بی بند و خشونت پلیس سوء استفاده و حتی قتل را در نهایت ریخته در هر گوشه ای از ایالات متحده است.

بیش از هفده هزار سرباز گارد ملی مستقر شده اند—بیشتر از سربازان در حال حاضر در اشغال عراق و افغانستان—به قرار دادن قیام. بیش از ده هزار نفر دستگیر شده اند; بیش از دوازده نفر بیشتر مردان آفریقایی-آمریکایی کشته شده اند. حکومت تحمیل شده بود در حداقل سی شهرها از جمله نیویورک و شیکاگو, فیلادلفیا, اوماها و Sioux City. تظاهرات سازماندهی شده از آکرا به Dublin—در برلین و پاریس و لندن و فراتر از آن. و با کمال تعجب پس از دو هفته فلوید از مرگ اعتراض نکرده اند به پایان رسید. روز شنبه گذشته شاهد بزرگترین تظاهرات تا کنون به ده ها هزار نفر از مردم جمع آوری شده در بازار ملی و راهپیمایی پایین خیابان بروکلین و فیلادلفیا.

بی امان خشم و با سرعت از شورش مجبور متحده به شانه خود سکندری تلاش برای به زانو در آوردن این رمان coronavirus که در ادامه به سلامت هزاران نفر در ایالات متحده است. رهبران دولت شده اند بسیار ماهر تر در فراخوانی گارد ملی و coördinating اقدامات پلیس برای مقابله با راهپیمایان از آنها در هر یک از تلاش های خود را برای محدود کردن ویروس. در هر دو نامردی و استبداد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به تماس بگیرید تا ارتش ایالات متحده به اشغال شهرهای آمریکا است. "بحران" نیست شروع به توصیف سیاسی گرداب است که انداخته شده است.

شده اند وجود دارد تظاهرات برنامه ریزی شده وجود دارد و نیز خشونت و مواد منفجره طغیان است که تنها می تواند به عنوان یک شورش یا قیام. شورش نه تنها صدای بی سابقه به عنوان دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور معروف گفت: آنها rowdy ورود مظلوم را از قلمرو سیاسی. تبدیل شدن آنها به یک مرحله سیاسی تئاتر که در آن شادی و نفرت و غم و اندوه و خشم و هیجان برخورد شدید در یک مسهل ، آنها یک جشنواره از مظلوم.

برای یک بار در زندگی خود بسیاری از شرکت کنندگان دیده می شود, شنیده می شود و احساس ، مردم کشیده از حاشیه به یک نیروی قدرتمند است که دیگر نمی توان نادیده گرفت, مورد ضرب و شتم و یا به راحتی دور انداخته. ارائه شده برای اولین بار طعم آزادی واقعی زمانی که پلیس برای یک بار ترس از جمعیت شورش می تواند مخرب سرکش خشونت آمیز و غیر قابل پیش بینی. اما در آن متناقض و درهم و برهم کردن ظهور خواسته ها و آرمان های یک جامعه متفاوت از یکی از ما در آن زندگی می کنیم. نه تنها شورشیان بیان خود, ترس, اما آنها همچنین ویترین کل ما معضل اجتماعی. به عنوان پادشاه گفت: "از شورش در اواخر نوزده-دهه شصت "من نمی غم انگیز است که آمریکایی های سیاه و سفید هستند شورش; این بود که نه تنها اجتناب ناپذیر است اما برجسته مطلوب است. بدون این شکوه و خروش در میان سیاهان, قدیمی بهانه و procrastinations را ادامه داد به طور نامحدود. مردان سیاه و سفید را انجام می دهد و درب بسته در گذشته از کشنده انفعال. به جز برای بازسازی آنها هرگز در تاریخ طولانی خود در خاک آمریکا تلاش می کند با چنین خلاقیت و شجاعت برای آزادی خود. این ما روشن سال از ظهور; هر چند آنها دردناک و آنهایی که آنها را نمی توان اجتناب کرد."

پادشاه ادامه داد: "سیاه و سفید انقلاب است خیلی بیشتر از یک مبارزه برای حقوق سیاهان. آن است که امریکا را مجبور به چهره همه آن مرتبط معایب—نژادپرستی و فقر و نظامی گری و ماتریالیسم. آن است که افشای زشتی است که ریشه عمیق در کل ساختار جامعه ما است. این نشان می دهد سیستمیک به جای سطحی معایب و نشان می دهد که بازسازی رادیکال از جامعه خود به خود این مسئله مواجه می شود."

در حال حاضر آن را باید روشن شود چه خواسته های جوان, مردم سیاه و سفید عبارتند از: پایان دادن به نژادپرستی پلیس سوء استفاده و خشونت و حق آزاد اقتصادی اجبار فقر و نابرابری.

سوال این است: ما چگونه تغییر این کشور ؟ این یک سوال جدید; برای آفریقایی-آمریکایی این مسئله را به عنوان قدیمی به عنوان ملت خود است. بخش بزرگی از دلیل که شورشیان تورم خیابان با مشت گره کرده و چشمان رسا است امتناع یا ناتوانی این جامعه را درگیر این سوال را در راه رضایت بخش. در عوض کسانی که پرسیدن سوال هستند patronized با صدایی سخنرانی های ساخته شده با alliterative apologia اغلب آمیخته با قرائت مورد معنای امریکا و در نهایت در دفاع از وضع موجود است. وجود دارد و در صورت لمس فقر از عقل فقدان تخیل و ابتذال از ایده های ثاقب جریان اصلی سیاست امروز است. پیر و شکست خورده گزاره های بازیافت, اما اعلام, به عنوان, جدید, احیای بدبینی و ترس.

نگاهی به نظرات اخیر سابق رئیس جمهور باراک اوباما. در توییتر اوباما توصیه که "تغییر واقعی نیاز به اعتراض به برجسته کردن یک مشکل و سیاست به پیاده سازی راه حل های عملی و قوانین است." او ادامه داد: می گویند که "خاص وجود دارد مبتنی بر شواهد اصلاحات که ایجاد اعتماد صرفه جویی در زندگی می کند و منجر به کاهش جرم و جنایت بیش از حد" از جمله سیاست های پیشنهادی خود را نیروی کار در قرن 21 پلیس تشکیل در سال 2015. چنین ساده ساده-اعلام برنامه نتواند پاسخ به اساسی ترین سوال: چرا پلیس اصلاحات در ادامه به شکست است ؟ آفریقایی-آمریکایی ها شده اند و نشان دادن در برابر پلیس سوء استفاده و خشونت پس از شیکاگو شورش سال 1919. اولین شورش به طور مستقیم در پاسخ به سوء استفاده پلیس رخ داده است در سال 1935 در هارلم. در سال 1951 مشروط آفریقایی-آمریکایی فعالان مسلح با یک طومار با عنوان "ما به اتهام نسل کشی" تلاش برای متقاعد کردن سازمان ملل متحد به نگرانی دولت آمریکا را قتل مردم سیاه و سفید. دادخواست خود را به عنوان خوانده شده:

هنگامی که روش کلاسیک از مجازات بود طناب. در حال حاضر آن است پلیس گلوله. برای بسیاری از آمریکایی پلیس دولت قطعا آن قابل رویت ترین نماینده. ما که تسلیم مدارک نشان می دهد که کشتار سیاهان تبدیل به سیاست پلیس در ایالات متحده و سیاست پلیس است عملی ترین بیان از سیاست های دولت است.

از آن شده است عدم پاسخ و عدم "راه حل های عملی" به ضرب و شتم و آزار و قتل که باعث شده است تا مردم به خیابان ها برای به چالش کشیدن معمولی تسلط پلیس در جوامع است.

بسیاری از آنها در مقایسه با شورش ملی امروز به شهری از قیام نوزده-شصت, اما از آن است که بلافاصله به شکل لس آنجلس شورش سال 1992 و اعتراضات را به راه انداخته در سراسر کشور است. 1992 قیام رشد خارج از نا امید مخلوط رو به رشد فقر و خشونت تولید شده توسط, جنگ مواد مخدر و گسترش بیکاری است. در سال 1992 رسمی سیاه بیکاری رسیده بود بالا چهارده درصد بیش از دو برابر است که از سفید آمریکایی است. در جنوب مرکزی لس آنجلس که در آن قیام در زمان برگزاری بیش از نیمی از مردم بیش از سن شانزده بیکار بودند و یا از نیروی کار. ترکیبی از خشونت پلیس و وزارت امور خارجه-تحریم اقامت از خشونت علیه یک کودک در نهایت روشن فیوز.

ما به یاد داشته باشید که در 3 مارس 1991 رادنی کینگ سیاه رانندگان شد و مورد ضرب و شتم چهار L. A. افسران پلیس در کنار اتوبان. اما این نیز درست است که دو هفته بعد یک پانزده ساله, دختر سیاه, Latasha Harlins بود به ضرب گلوله در سر راحتی صاحب فروشگاه به زودی Ja Du پس از یک رویارویی در مورد اینکه آیا Harlins در نظر گرفته شده برای پرداخت هزینه برای یک بطری آب پرتقال. یک هیئت منصفه در بر داشت Du به جرم قتل نفس و توصیه می شود به حداکثر مجازات حبس اما قضاوت در مورد مخالفت و محکوم Du به پنج سال تعلیقی خدمات اجتماعی و پنج صد دلار خوب است. L. A. شورش آغاز شد و در 29 آوریل سال 1992 زمانی که ماموران که تا به حال مورد ضرب و شتم شاه بودند به طور غیر منتظره تبرئه شد اما آن را نیز سوخت توسط این واقعیت است که یک هفته زودتر یک دادگاه تجدید نظر بود را تایید کرد کمتر حکم برای رقیق.

که بلافاصله پس از حکم یک چند نژادی ازدحام از فعالان در خارج از مقر اداره پلیس لس آنجلس شعار "نه عدالت بدون صلح!" و "گناه!" به عنوان مردم شروع به جمع آوری در جنوب مرکزی پلیس وارد شده و اقدام به دستگیری آنها قبل از تحقق است که آنها برتری دارند و ترک صحنه. در یک نقطه, L. A. بار بازگو کرد و در هفتاد و اول و Normandie خیابان دو صد نفر "صف تقاطع بسیاری با مطرح مشت. تکه های آسفالت و بتن پرتاب شد و در اتومبیل. برخی فریاد می زدند: "این یک چیز سیاه و سفید.' دیگران فریاد زد: "این است که برای Rodney King.' "در پایان روز بیش از سه صد آتش سوزی سوخته در سراسر شهرستان در مقر پلیس و تالار شهر در مرکز شهر و در محله فیرفکس و وستوود. در آتلانتا و صدها جوان مردم شعار می دادند "رادنی کینگ" را به عنوان آنها شکست را از طریق فروشگاه ویندوز در کسب و کار منطقه از شهرستان. در شمال کالیفرنیا هفت صد نفر از دانشجویان برکلی دبیرستان راه می رفت از کلاس های خود را در اعتراض. در طول پنج روز L. A. قیام ظهور به عنوان بزرگترین و مخرب ترین شورش در تاریخ ایالات متحده با شصت و سه مرده از یک میلیارد دلار در اموال خسارت نزدیک به بیست و چهار صد زخمی و هفده هزار و دستگیر شد. رئیس جمهور جورج دبلیو بوش استناد قیام قانون به بسیج واحد از تفنگداران دریایی ایالات متحده و ارتش به سرکوب شورش. یک مرد سیاه پوست به نام تری آدامز به صحبت کرد L. A. بارو اسیر انگیزه و روحیه. "مردم ما در, درد," او گفت:. "چرا ما باید در قرعه کشی یک خط در برابر خشونت? سیستم قضایی نیست."

قیام در L. A. مشترک با قیام از نوزده-شصت یک اشتعال جرقه پلیس سوء استفاده گسترده از خشونت و خشم شورشیان. اما در نوزده-شصت و خیط و پیت کردن اقتصاد و هنوز دست نخورده مفهوم قرارداد اجتماعی بدان معنی است که رئیس جمهور لیندون جانسون می تواند تلاش برای غرق حقوق مدنی جنبش و قدرت افراط گرایی با هزینه های اجتماعی و دولت-برنامه توسعه از جمله عبور از مسکن و توسعه شهری قانون از سال 1968 که تولید اولین دولت حمایت های کم درآمد صاحب خانه فرصت در جهت آفریقایی-آمریکایی است.

اواخر نوزده-دهه هشتاد و اوایل دهه نود اقتصاد در رکود و قرارداد اجتماعی بوده و به خرد کن پاره پاره. این قیام از نوزده-شصت و عظیم هزینه های اجتماعی در نظر گرفته شده برای آنها را تحت کنترل گرفتند اختیار داشت توسط این حق را برای تولید یک واکنش در برابر گسترش دولت رفاه. سیاسی محافظه کاران استدلال کرد که بازار نه دولت مداخله می تواند ایجاد بازده و نوآوری در ارائه خدمات عمومی است. این لفاظی بود و همراه با تلخ نژادپرستانه خصوصیات آفریقایی-آمریکایی که با اتکا به طور نامتناسبی در برنامه های رفاهی. رونالد ریگان تسلط هنر رنگ-کور نژادپرستی در پست-مدنی-حقوق دوران با او پرتوی از "رفاه ملکه است." نه تنها این تحریف هموار کردن راه برای تضعیف دولت رفاه آنها تقویت نژادپرستانه توهم در مورد وضعیت سیاه امریکا است که مشروعیت محرومیت و به حاشیه رانده است.

لس آنجلس قیام نه تنها در معرض پلیس دولت است که آفریقایی-آمریکایی ها قرار گرفتند اما همچنین کشف توخالی هسته ای از اقتصاد ایالات متحده پس از قرار اقتصادی نبوغ ریگان انقلاب است. این قیام از نوزده-دهه شصت بودند تحقیر به عنوان مسابقه شورش زیرا آنها محدود تقریبا به طور انحصاری به تفکیک جوامع سیاه. L. A. شورش سرعت در حال گسترش در سراسر شهر: پنجاه و یک درصد از کسانی که دستگیر شده بودند لاتین و تنها سی و شش درصد بودند ، تعداد کمتری از سفید پوستان بودند نیز دستگیر شدند. مقامات دولتی استفاده کرده بودند نژادپرستی به عنوان یک اهرم برای برچیدن دولت رفاه اما اثرات احساس شد در سراسر هیئت مدیره. هر چند آفریقایی-آمریکایی بودند نامتناسب دریافت کنندگان رفاه سفید پوستان ساخته شده تا اکثر آنها رنج می برد بیش از حد زمانی که کاهش تحمیل شده بود. به عنوان ویلی براون بود که در آن سخنران از کالیفرنیا مجلس نوشت: در San Francisco Examiner, روز پس از قیام "برای اولین بار در تاریخ آمریکا بسیاری از تظاهرات و خیلی از خشونت و جرم و جنایت به ویژه غارت شد, چند نژادی—سیاه پوستان سفید پوستان اسپانیایی و آسیایی شد و همه درگیر." هر چند به طور معمول تفکیک شده از یکدیگر به لحاظ اجتماعی هر گروه در بر داشت راه برای بیان خود را با هم تداخل دارند نارضایتی در خشمگین شورش علیه L. A. P. D.

دوره پس از L. A. شورش نمی usher در طرح های جدید به منظور بهبود کیفیت زندگی افرادی که شورش کردند. به خلاف بوش سخنگوی کاخ سفید مارلین Fitzwater سرزنش قیام اجتماعی-رفاه برنامه های دولت های قبلی گفت: "ما معتقدیم که بسیاری از مشکلات ریشه ای است که منجر به درونی-شهرستان مشکلات آغاز شد در دهه شصت و هفتاد و که آنها شکست خورده اند." نوزده-نود شد یک لحظه از همگرایی سیاسی راست و حزب دموکرات به عنوان حزب دموکرات سمان خود را به نوبه خود نسبت به مشابه دستور کار خشن کاهش بودجه به برنامه های اجتماعی و اصرار که آفریقایی-آمریکایی سختی بود نتیجه غیر اصولی ساختار خانواده. در ماه مه سال 1992 بیل کلینتون عادی خود را قطع فعالیت های انتخاباتی برای سفر به جنوب مرکزی لس آنجلس جایی که او ارائه تجزیه و تحلیل خود را از آنچه رفته بود بنابراین اشتباه است. مردم غارت او گفت: "از آنجا که آنها بخشی از سیستم در تمام کنه. آنها ما را به اشتراک بگذارید ارزش و فرزندان خود را در حال رشد در یک فرهنگ بیگانه از ما بدون خانواده و بدون در محله بدون کلیسا بدون پشتیبانی."

دموکرات ها در پاسخ به سال 1992 در لس آنجلس شورش با فشار دادن این کشور بیشتر پایین جاده از مجازات و عذاب در آن جنایی-سیستم عدالت. جو بایدن دموکراتیک فعلی ریاست جمهوری پیشتاز پدید آمده از آتش آخرین بار brandishing جدید "لایحه جرم" که متعهد به قرار دادن یک صد هزار نفر بیشتر پلیس در این خیابان به نام اجباری احکام زندان برای برخی جرایم, افزایش بودجه پلیس و زندانها و گسترش استفاده از مجازات اعدام. دموکراتها تاکید بر نظم و قانون بود همراه با یک حمله بی امان در حق رفاه کمک. توسط 1996, کلینتون تا به حال به دنبال از طریق تعهد خود را به "end رفاه به عنوان ما آن را می دانم." بایدن حمایت این قانون با این استدلال که "فرهنگ رفاه باید جایگزین فرهنگ کار است. فرهنگ وابستگی باید جایگزین فرهنگ خودکفایی و مسئولیت شخصی است. و فرهنگ تداوم نباید دیگر یک راه زندگی است."

1994, جرم, لایحه یک ستون در پدیده جرم حبس و تحمل تهاجمی پلیس و مجازات کارگردانی در آفریقایی-آمریکایی محله. این کمک برای ساخت جهان است که جوان سیاه مردم در برابر شورش امروز. اما سرکش ضرب و جرح در رفاه و مواد غذایی نیز مشخص شده این آخرین شورش. این کاهش در بخش بزرگی از دلیل است که این بیماری همه گیر کوروناویروس فرود آمد در ایالات متحده به خصوص در امریکا است. این ها دلایلی است که ما را زنده شبکه امنیت در این کشور از جمله مواد غذایی تمبر و پرداخت نقدی در زمان های سخت است. ضعف اجتماعی ایالات متحده آمریکا-دولت رفاه است و ریشه های عمیق بود اما برگشت ناپذیر پاره زمانی که دموکرات ها بودند در راس.

جریان آب و هوا به سختی می توان کاهش داد به درسهای سیاسی از گذشته اما میراث نود غالب تفکر سیاسی از مقامات منتخب امروز. زمانی که جمهوری خواهان اصرار بر بستن کار نیاز به مواد غذایی در میان همه گیر با بیکاری در بیش از سیزده درصد آنها برآمده از تنبیهی روح سیاست های شکل گرفته توسط کلینتون, بایدن و دیگر پیشرو دموکرات ها در سراسر نوزده-نود. بنابراین هر چند بایدن به شدت می خواهد ما را به این باور است که او یک منادی تغییر, خود, رکورد طولانی از خدمات عمومی می گوید: در غیر این صورت. او ادعا کرده است که باراک اوباما انتخاب او به عنوان همسر در حال اجرا بود یک نوع absolution برای بایدن از معاملات در دموکراتها نژاد-طعمه سیاست نوزده-نود. اما از افراط جنایی-سیستم عدالت و عدم وجود یک دولت رفاه به نابرابری ریشه در یک لجام گسیخته قدیمی اقتصاد بازار بایدن به شکل بسیار از جهان است که این نسل به ارث برده است و شورش در برابر.

مهم تر از ایده های honed در نوزده-دهه هشتاد و نود در ادامه به ضرب و شتم در مرکز بایدن را در دستور کار سیاسی است. مبارزات انتخاباتی خود مشاوران شامل لری سامرز که به عنوان کلینتون وزیر خزانه داری بود مشتاق حامی زدایی و همانطور که اوباما رئیس مشاور اقتصادی در طول رکود اقتصادی تایید وال استریت نجات در حالی که اجازه می دهد میلیون ها نفر از آمریکایی ها به طور پیش فرض بر روی وام مسکن خود را. آنها همچنین شامل رام امانوئل که تصدی عنوان شهردار شیکاگو به پایان رسید خوار و هنگامی که آن را نشان داد که دولت او تحت پوشش پلیس قتل هفده ساله Laquan مک دونالد که به ضرب گلوله کشته شد شانزده بار توسط یک افسر پلیس است. اما امانوئل آسیب به شیکاگو زد بسیار عمیق تر از خود و دفاع از یک به خصوص نژادپرستانه و توهین آمیز نیروی پلیس. او همچنین انجام بزرگترین واحد بسته شدن مدارس دولتی در تاریخ ایالات متحده—نزدیک به پنجاه در یک سقوط کرد از بین بردن, در سال 2013. پس از دو نظر را ترک کردند و این شهر در همان شکسته و وضعیت او در بر داشت آن را با چهل و پنج درصد از جوانان سیاه و سفید مردان در شیکاگو هر دو از مدرسه و بیکار.

این نقاط به اهمیت گسترش ملی ما بحث در مورد چه ails کشور فراتر از نژادپرستی و خشونت پلیس. ما همچنین باید در مورد شرایط نابرابری اقتصادی است که زمانی که آنها قطع با نژادی و تبعیض جنسیتی نقطه ضعف آفریقایی-آمریکایی ها در حالی که همچنین ساخت آنها را در معرض خشونت های پلیس. در غیر این صورت ما در معرض خطر کاهش نژادپرستی به ظالمانه و اعمال عمدی از فاسد شدن افراد در حالی که کم اهمیت جلوه دادن تجمعی تاثیر سیاست های عمومی و بخش خصوصی و تبعیض است که بدون در نظر گرفتن قصد شخصی را فلج حیات آفریقایی-آمریکایی زندگی است.

هنگامی که تمرکز باریک به بربریت از قانون که به سرقت برده جورج فلوید زندگی این اجازه می دهد تا برای امثال رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش وارد گفتگو و ادعای محکوم به نژاد پرستی. بوش نوشت: در نامه ای سرگشاده در Floyd قتل که "آن باقی مانده است تکان دهنده شکست است که بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار به خصوص جوان آمریکایی آفریقایی تبار مردان هستند مورد آزار و اذیت و تهدید در کشور خود را دارند." این امر می تواند خنده دار اگر جورج دبلیو بوش نبودند grim reaper که پنهان در زیر یک کفن او به عنوان "مهربان محافظه کاری." به عنوان فرماندار تگزاس او نظارت شایع و نژادپرستانه مرگ-پنالتی سیستم شخصا امضاء در اجرای یک صد و پنجاه و دو زندانی مردم نامتناسب تعدادی از آنها آفریقایی-آمریکایی است. به عنوان رئیس جمهور بوش نظارت فوقالعاده بی کفایت دولت در پاسخ به طوفان کاترینا که منجر به مرگ نزدیک به دو هزار نفر و آواره ده ها هزار نفر از آمریکایی های آفریقایی تبار ساکنان نیواورلئان. که بوش قادر به sanctimoniously وارد بحث در مورد آمریکا نژادپرستی در حالی که نادیده گرفتن نقش خود را در آن تداوم و روزی صحبت می کند به سطحی از گفتگو. اگر چه بسیاری از در حال تبدیل شدن راحت spurting از عباراتی مانند "سیستمیک نژادپرستی" راه حل پیشنهاد باقی می ماند و فرو رفته در سیستم است که در حال نقد. نتیجه این است که ریشه ظلم و ستم و نابرابری است که تشکیل آنچه که بسیاری از فعالان آن به عنوان "نژادی سرمایه داری" در سمت چپ در محل.

جو بایدن در اخیر نادر, عمومی, ظاهر, آمد, به فیلادلفیا برای توصیف رهبری لازم را برای خروج از این زمان حاضر است. سخنرانی خود را صدا به عنوان اگر آن را می تواند ساخته شده اند در هر زمان و در بیست سال گذشته. او اعلام یک پیشنهاد به پایان chokeholds—حتی اگر بسیاری از ادارات پلیس انجام داده اند که در حال حاضر حداقل بر روی کاغذ. اداره پلیس نیویورک است که یکی از آنها هر چند این جلوگیری نمی کند دانیل Pantaleo از خفگی اریک گارنر به مرگ و نه آن باعث Pantaleo بود به زندان فرستاده می شود برای آن است. بایدن خواستار پاسخگویی نظارت و جامعه محور. این طرح برای مهار نژادپرستانه پلیس هستند به عنوان قدیمی به عنوان اولین اعلامیه برای اصلاحات که بیرون آمد از Kerner کمیسیون در سال 1967. پس از آن هم به عنوان ملت شهرستانها combusted به دیوانگی از شورش فدرال اصلاح طلبان برشمرده تغییرات به سیاست پلیس مانند این و بیش از پنجاه سال بعد پلیس باقی می ماند غیر قابل نفوذ به اصلاحات و اغلب در متکبر امتناع پاشنه. آن است که به سادگی حیرت انگیز است که جو بایدن نه تنها معنی دار و یا ایده های جدید برای ارائه در مورد کنترل پلیس است.

باراک اوباما در یک مقاله که او پست شده در رسانه, توصیف رای گیری به عنوان جاده به ساخت "تغییر واقعی" اگر چه او همچنین می نویسد که "اگر ما می خواهیم به تغییر واقعی و سپس انتخاب نیست بین اعتراض و سیاست است. ما باید هر دو را انجام دهد. ما باید به بسیج به منظور بالا بردن آگاهی و ما باید به سازماندهی و بازیگران ما رای را به مطمئن شوید که ما انتخاب نامزدها که اقدام به اصلاحات است." اوباما در حال توسعه تمایل به مداخله در بحث های سیاسی به عنوان اگر او بودند کنجکاو و جدا ناظر به جای سابق officeholder از قدرتمند ترین موقعیت در جهان است. سیاه و سفید زندگی مهم جنبش نمایاندن در طول سال پایانی اوباما در انتخابات ریاست جمهوری. در هر مرحله از توسعه خود را, اوباما به نظر می رسید قادر به جلوگیری از سوء استفاده پلیس که دامن زدن توسعه آن است. از آن آسان است به گرفتار در پیچیدگیهای فدرالیسم و محدودیت در قدرت اجرایی داده شده است که پلیس و سوء استفاده از چنین مسئله محلی. اما اوباما را بعد از همه تشکیل یک ملی نیروی کار با هدف ارائه راهنمایی و رهبری در پلیس پاسخگویی و ما می توانیم با در نظر گرفتن اثر آن از نظر امروز.

اوباما نیروی کار در قرن 21 پلیس تحویل داده شصت و سه از جمله پایان دادن به "دهها" و گسترش "جامعه محور" تلاش. آن را به نام "آموزش بهتر" و بازسازی کل جنایی-سیستم عدالت. اما آنها بیش از پیشنهادات وجود دارد هیچ ساز و کاری را در این کشور هجده هزار های مختلف اجرای قانون پیروی کنند. نیروی کار موقت گزارش منتشر شده در مارس 2, 2015. که ماه پلیس در سراسر این کشور کشته شدن یک صد و سیزده نفر سی بیشتر از ماه قبل است. در آوریل 4th, والتر اسکات, گزارشی مرد در حال اجرا به دور از یک پلیس, Micheal Slager در شمال چارلستون کارولینای جنوبی به ضرب گلوله کشته شد و پنج بار از پشت. هشت روز بعد آمریکا بود و توسط پلیس بالتیمور قرار داده شده در یک ون با هیچ محدودیت و رانده بی پروا در اطراف شهرستان. زمانی که او پدید آمده از ون ستون فقرات او بود هشتاد درصد قطع در گردن او. او هفت روز بعد. بالتیمور منفجر شد در خشم. و بالتیمور بود نه مثل فرگوسن میسوری بود که اجرا سفید و سیاسی استقرار و گشت توسط یک نیروی پلیس. از شهردار استفانی Rawlings-بلیک به چند نژادی نیروی پلیس بالتیمور سیاه و سفید بود-led شهرستان.

حتی به عنوان گستاخ خشونت از اجرای قانون آمده است به تمرکز واضح تر در پنج سال گذشته شده است وجود دارد تقریبا هیچ نتیجه از نظر بودجه شهرداری تخصیص. پلیس در ادامه به جذب پوچ بخش محلی عامل بودجه—حتی در ادارات هستند که منابع خجالت و سوء استفاده از پرونده های حقوقی. در لس آنجلس با بحران بی خانمانی و خارج از کنترل اجاره پلیس جذب حیرت انگیز پنجاه و سه درصد از این شهر را به طور کلی صندوق. شیکاگو شهر با شدت فاسد و سوء استفاده از نیروی پلیس صرف سی و نه درصد از بودجه خود را در پلیس. فیلادلفیا بودجه عملیاتی نیاز به recalibrated به دلیل سقوط از مجموعه های مالیاتی و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس; تنها آژانس که نمی خواهد رنج می برند هر گونه کاهش بودجه است که اداره پلیس. در حالی که مدارس دولتی مقرون به صرفه مسکن خشونت-پیشگیری برنامه نویسی و پلیس-نظارت هیئت مدیره آماده شدن برای سه صد و هفتاد میلیون دلار در بودجه کاهش, اداره پلیس فیلادلفیا که در حال حاضر جلب شانزده درصد از این شهر بودجه و زنجان به دریافت بیست و سه میلیون دلار افزایش دهد.

در طول اوباما و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکست برای مهار نژادپرستانه پلیس شیوه بوده است مرکب از رکود اقتصادی در آفریقایی-آمریکایی جوامع اندازه گیری متوقف نرخ مالکیت خانه و گسترش نژادی شکاف ثروت. این شکست حکومت و سیاست همه تقصیر اوباما است? البته نه زمانی که شما اجرا در وعده های بزرگ و تغییر و در نهایت نظارت وحشیانه وضعیت موجود مردم جلب تار نتیجه گیری از این آزمایش است. برای بسیاری از افراد فقیر و طبقه کارگر آفریقایی-آمریکایی که هنوز هم افتخار عظیم در اولین رئیس جمهور سیاه و همسر خود میشل اوباما نتیجه این است که انتخاب این کشور اولین رئیس جمهور سیاه پوست بود که هرگز تغییر نمی کند امریکا است. حتی ممکن است تفسیر ناکامی دولت اوباما به عنوان برخی از کيندلينگ را که ملت به آتش کشیده.

ما نمی توانیم اصرار بر "تغییر واقعی" در ایالات متحده با ادامه استفاده از همان روش استدلال و شکست خورده سیاسی استراتژی است که ما به ارمغان آورده اند به این لحظه. ما نمی توانیم اجازه می دهد تا زمان حرکت به تحریمهای باریک بحث در مورد اصلاح ، اوباما در این مقاله نوشت: "من تو را دیدم یک سالمند زن در حال مصاحبه امروز در اشک چون تنها فروشگاه مواد غذایی در محله خود شده بود سطل آشغال. اگر سابقه هر گونه راهنمای فروشگاه های که ممکن است سال ها به عقب می آیند. پس بیایید نه بهانه خشونت و یا توجیه آن و یا در آن شرکت کنند." اگر ما به فکر این مشکلات در بزرگ و پهن و یا در یک سیستمیک راه ما ممکن است بپرسید: چرا فقط یک فروشگاه مواد غذایی در این محله? که ممکن است منجر به یک بحث در مورد تاریخچه مسکونی تفکیک در آن محله و یا کار تبعیض یا تحت ذوات مدارس در منطقه است که ممکن است به نوبه خود به ارائه بینش عمیق تر به یک از خود بیگانگی است که بسیار عمیقی در آن شدت که در آن مردم را وادار به مبارزه با شدت ضد شورش به تقاضای همه چیز را تغییر دهید. و این جایی است که مشکل در واقع آغاز می شود. جامعه ما نمی تواند پایان این شرایط بدون عظیم هزینه ها.

در سال 1968 پادشاه در هفته قبل از او به قتل رسید گفت: "در یک معنا من حدس می زنم شما می توانید می گویند ما درگیر در مبارزه طبقاتی." او صحبت کردن به هزینه های این برنامه خواهد بود که لازم است برای بلند کردن, سیاه مردم از فقر و نابرابری که در و از خود نمادهای نژادپرستانه و انقیاد. پایان دادن به تبعیض نژادی در جنوب, سپس, شد, ارزان در مقایسه با هزینه های لازم برای پایان دادن به این نوع از تبعیض است که نگه داشته نژادهای قفل از مزایای استفاده آمریکا از جامعه از مشاغل با درآمد بالا به خوبی ذوات مدارس خوب مسکن و یک بازنشستگی راحت. قیمت بلیط بسیار تند اما اگر ما به یک مکالمه واقعی در مورد ما چگونه تغییر امریکا آن را باید با یک ارزیابی صادقانه از دامنه محرومیت درگیر است. نژادپرستانه و فاسد پلیس است که در نوک کوه یخ است.

ما باید به ایجاد فضای جدید در سیاست, ایده های جدید تشکل های جدید و افراد جدید است. انتخابات بایدن ممکن است توقف بدبختی یکی دیگر از تهمت, مدت, اما آن را نمی خواهد متوقف کردن مسائل اساسی که باید در مورد آورده بیش از یک صد هزار COVID-19 مرگ و میر و یا مستمر تظاهرات در برابر پلیس سوء استفاده و خشونت است. خواهد دولت فدرال برای متوقف کردن بحران بلندی از اخراج خواهد کرد که به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه و سفید ، آن را با استفاده از قدرت و اقتدار خود را به مجازات پلیس و برای خالی کردن زندان ها و زندان که نه تنها مورد اجتماعی مرگ اما در حال حاضر نیز سایت های شایع COVID-19 عفونت است ؟ آن را پایان دادن به جنگ در مواد غذایی و اجازه می دهد آفریقایی-آمریکایی ها و دیگر ساکنان این کشور برای غذا خوردن در میان بدترین بحران اقتصادی از زمان رکود بزرگ? آن را تامین مالی مراقبت های بهداشتی نیاز از ده ها میلیون نفر آفریقایی-آمریکایی که مستعد ابتلا به بدترین اثرات coronavirus و در حال مرگ به عنوان یک نتیجه ؟ آن را به ارائه منابع به تخلیه مدارس دولتی اجازه می دهد به سیاه و سفید کودکان این فرصت را به یاد بگیرند که در صلح ؟ آن را توزیع مجدد صدها میلیارد دلار لازم برای بازسازی ویران طبقه کارگر جوامع است ؟ وجود خواهد داشت مراقبت های روز رایگان و حمل و نقل ؟

اگر ما جدی در مورد پایان دادن به نژاد پرستی و اساسا تغییر ایالات متحده باید شروع کنیم با یک واقعی و جدی ارزیابی از مشکلات است. ما کاهش دهد و این کار با ادامه تماس بر عوامل و بازیگران که سوخت بحران زمانی که آنها تا به حال فرصت برای کمک به آن را حل کند. اما مهمتر از تلاش برای تبدیل این کشور را نمی توان محدود به چالش کشیدن خود را وحشیانه پلیس به تنهایی. باید آن را تسخیر منطق است که منابع مالی پلیس و زندان در هزینه های عمومی و مدارس و بیمارستان ها. پلیس نباید مسلح با گران توپخانه در نظر گرفته شده به ضرب و جرح و قتل غیر نظامیان در حالی که پرستاران کراوات کیسه زباله در اطراف بدن خود و استفاده از ماسک در بیهوده تلاش برای نگه داشتن coronavirus در خلیج.

ما باید از این منابع برای بازسازی ایالات متحده, اما از آن خواهد شد در هزینه plutocrats و غارتگران و در آن نهفته است سه صد ساله چيستان: آمریکا استادانی ارزش های زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی به طور مستمر undone با واقعیت از بدهی ناامیدی و انسانی تخریب نژادپرستی و نابرابری.

آشکار شورش در ایالات متحده آمریکا امروز دارای وعده های واقعی برای تغییر در این کشور است. در حالی که آن را نشان دهنده تاریخ و شکست های گذشته تلاش برای مقابله با نژاد پرستی و خشونت پلیس این تظاهرات را نمی توان کاهش می یابد به آنها. بر خلاف قیام در لس آنجلس که در آن کره ای کسب و کار هدف قرار گرفتند و برخی سفید تماشاگران بودند مورد ضرب و شتم و یا از قیام نوزده-دهه شصت که محدود به سیاه و سفید محله های امروز تظاهرات خیره کننده در همبستگی نژادی خود را. Whitest متحده در این کشور از جمله مین و آیداهو داشته اند تظاهرات شامل هزاران نفر از مردم. و آن را فقط به دانش آموزان و یا فعالان; خواسته برای پایان دادن به این نژادپرستانه و خشونت را بسیج طیف گسترده ای از مردم عادی که در حال تغذیه.

این تظاهرات در حال ساخت در باور نکردنی زمینه قبلی تکرار سیاه زندگی مهم جنبش است. امروز جوان سفید مردم مجبور به اعتراض نه تنها به دلیل نگرانی در مورد بی ثباتی این کشور و خود را به خطر بیافتد آتی در آن بلکه به خاطر نفرت علیه سفید برتری و پوسیدگی از نژاد پرستی. چشم انداز خود را در شکل گرفته است در طول چند سال گذشته توسط ضد نژادپرستانه سیاست B. L. M. حرکت که حرکت فراتر از دیدن نژادپرستی به عنوان فردی یا نگرشی به درک آن است که عمیقا ریشه در نهادهای کشور و سازمان.

ممکن است این حساب در بخش, برای شرکت, سیاسی, بنیاد است که در این دور از مبارزه آغاز شده است بر اساس. این توضیح می دهد که چرا فعالان و سازمان دهندگان باید به سرعت قادر به جمع آوری برای حمایت از خواسته های پال خواستار قطع بودجه دولت و در برخی موارد معرفی ایده ها در مورد پایان دادن به پلیس در دسترس نباشد. آنها توانسته اند به سرعت لینک پف کرده police بودجه برای حمله به دیگر جنبه های بخش دولتی و محدودیت در شهرستانها توانایی های شرکت به بحران های اجتماعی که اخيرا توسط COVID-19 بیماری همه گیر. آنها را بر ساخته شده زنده خاطرات قبلی را شکست و حاضر به تسلیم به خالی یا لفاظی محور خواستار تغییر دهید. این شواهد دوباره از نحوه مبارزات ساخت بر یک دیگر هستند و نه فقط بازیافت حوادث از گذشته است.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب