چگونه می توانم به شما کمپین در طول یک بیماری همه گیر?

سیاست COVID-19 تحت الشعاع قرار دارد تقریبا در هر جنبه از زندگی آمریکایی از جمله 2020 انتخابات است. کا

توسط NEWS-SINGLE در 7 فروردین 1399
کایل Grillot / بلومبرگ / گتی

لری Feagan انتخاباتی دکمه در آمد سه هفته پیش. این دموکرات در حال اجرا برای دولت قانونی صندلی در واشنگتن چهارم منطقه به دنبال به جلو به توزیع آنها در زیر تخته سنگ از حوادث او برنامه ریزی شده بود—جمع آوری اعانه کنوانسیون درب-ضربه زدن. هفته آینده را لغو کند. واشنگتن دولت برای اولین بار در کشور به گزارش یک مورد تایید شده از رمان coronavirus. و با وجود هشدارهای از خارج از کشور چین, ایتالیا—واشنگتن است که در آن کشنده شدت از این ویروس برای اولین بار به نمایش در آمد برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. به عنوان نامزدهای دیگر شروع استراتژیسازی در مورد چگونه به حرکت کمپین حوادث آنلاین, Feagan یک پرستار پزشک که متخصص در طب داخلی انداخت و خودش را دوباره به کار درمان بیماران.

"ما تا به حال به refocus," Feagan به من گفت که من نام او را در روز دوشنبه. او فقط به خانه بازگشت از یکی دیگر از 10 ساعت در روز از پزشکی از راه دور پزشکی در اسپوکین—triaging بیماران از طریق تلفن برای فوقانی-علائم تنفسی به امید نگه داشتن آنها را از خسته کننده به درمانگاه. "من نیاز به مراقبت از مردم در منطقه و مردم در جامعه من," او گفت:. "این هفته من پزشک پرستار."

خرده فروشی و سیاست در آمریکا در انتظار هستند. و اگر چه آنها را ندارد بسیاری از تفاوت در ریاست جمهوری مسابقه جان طرف سیاسی-علوم و استاد دانشگاه گفت: من در شخص رویدادهای حیاتی برای داوطلبان در حال اجرا پایین رای گیری برای موقعیت خود را در نهادهایی مانند مجلس نمایندگان ایالات متحده, دولت Senates شهرستان شوراهای محلی و یا مدرسه تخته.

"من فکر نمی کنم کسی در حال رفتن به توجه به هر چیزی به غیر از coronavirus" سیاسی استراتژیست James Carville به من گفت. "آن را مانند سال 1943" میانه جنگ جهانی دوم, او گفت:. "چه فاک دیگری است که وجود دارد به بحث در مورد؟"

Even آن را به عنوان ساخته شده در حال اجرا برای دفتر سخت تر coronavirus بحران تاکيد دولت و دولت های محلی. زمانی که آمریکایی ها به دنبال ثابت رهبری آنها اغلب در بر داشت در آن مقامات از دولت فدرال است. به عنوان همکاران من رابینسون مایر و Alexis C. Madrigal نوشت: آخر این هفته مقامات فدرال "در زمان تنها غیر منطقی و نامناسب اقدامات برای جلوگیری از این ویروس را گسترش" بود که آن را ravaging استان ووهان در چین و botched توسعه آزمون است که می تواند به کمک ملت درک شدت از مشکل است.

بسیاری از مردم در حال اجرا به صورت محلی و دولتی مانند Feagan نیست تمام وقت نامزد. بسیاری از آنها پدر و مادر هستند که زندگی در حال حاضر در شار به دلیل تعطیلی مدارس و یا زیان کار گفت: Amanda Litman از بنیانگذاران اجرا برای چیزی که کمک می کند تا جذب افراد جوان را برای اجرا انتخاب می شوند ، "بسیاری از آنها در کارهایی که ممکن است در نظر گرفته شود اولین پاسخ دهندگان در حال حاضر" او به من گفت. "این بدان معناست که آنها در حال حاضر متعادل کردن کار از خانه و یا واقعا استرس بالا شغل با در نظر گرفتن مراقبت از خود را به کودکان و نوجوانان [و] با مبارزه. که به اندازه کافی سخت بود زمانی که مبارزه به معنای رفتن به حوادث در شب و ضربه زدن درب تمام آخر هفته. آن را 10 برابر سخت تر در حال حاضر."

برای امتیازهای بهترین چیزی که می توانید انجام دهید برای ترکیبات است که انجام کار خود را. رقبا لزوما باید که ساخته شده است در خروجی برای نشان دادن رهبری ، آنها را مجبور به استفاده از تلویزیون و تبلیغات دیجیتال برای دریافت پیام های خود را است. اما پایین-رای گیری مسابقه که در آن است که تبلیغات بیشتر مورد نیاز در ازای فرد در مبارزات هستند که با حداقل پول در هوا را دریافت کنید.

که کمتر از یک مشکل در کنگره مسابقات—که در آن هدف اهدا کنندگان مبالغ زیادی از پول—از محلی و برخی از دولت های مسابقات. "ما می دانیم که بسیاری از رای گیری کنگره و نژادها [هستند] ملی," طرف به من گفت. در آن مسابقه نامزدها ممکن است بیشتر احتمال دارد به افسار خود را به مسائل ملی مانند مراقبت های بهداشتی و یا اصلاحات مالیاتی—مسائل که هستند از نزدیک مرتبط به فرمانده. "پس از آن واقعا احساسات افراد در مورد شرایط در کشور به عنوان یک کل و به خصوص احساسات خود را در مورد رئیس جمهور رانندگی برخی از این [انتخابات] نتایج."

از ابتدا رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن undersold شدت این ویروس را به مردم آمریکا و وعده های ساخته شده در مورد دولت توانایی مهار آن را که او نمی تواند نگه داشتن. قانونگذاران جمهوری خواه یکنواخت برگزار خط حزب در پیام. و آهسته راه رفتن بحران یک وضعیت بد تبدیل شده است نمایی بدتر است.

از جمله مسائل ملی نمی خواهد تحت تاثیر قرار دادن الیزابت Doyel یک استراتژیست سیاسی در برتر آبی استراتژی دموکراتیک گروه مشاوره به من گفت. "آن را جذاب به بحث در مورد رئیس جمهور یا یک سناتور ایالات متحده," Doyel گفت. "اما من فکر می کنم که ما در حال دیدن که شهرداران و شهرستان-اعضای شورای مهم برای ما" در زمان بحران.

رهبری نمی آید و تنها از مقامات منتخب ، و بنابراین لری Feagan است که به عنوان یک پرستار پزشک برای شرکت. در Facebook صفحه عمومی-اطلاعیه های خدمات مشاوره به مردم برای حمایت از وعده های غذایی بر روی چهار چرخ ارائه اطلاعات در مورد چگونه آنها می توانید دریافت مزایای بیکاری و توضیح چگونگی تمدید گواهینامه رانندگی باید جایگزین اطلاعیه رویداد. او به تصویب رسید یک شعار جدید انواع, یکی از او استفاده کرده است هم به عنوان یک پرستار پزشک: "حال شما چطور است و چگونه می تواند به من کمک کند؟"

او به صراحت درخواست آرا و او به من گفت که او احتمالا شروع به انجام زوم حوادث به زودی, اما در حال حاضر این چیزی است که مبارزات انتخاباتی خود را به نظر می رسد.

"من امیدوارم که ما رای دهندگان را درک خواهد کرد که" Feagan به من گفت: "و هنگامی که زمان می آید برای ما به انتخاب به بالا که در آن ما به سمت چپ خاموش من امیدوارم که ما باید حمایت خود را."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب