چگونه Coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است ؟

اندازه گیری کمک خواهد کرد که شناسایی عوامل موثر بر شدت COVID-19 موارد است.تصویر توسط الکساندر GlandienFacebook

توسط NEWS-SINGLE در 10 فروردین 1399
Abacus
اندازه گیری کمک خواهد کرد که شناسایی عوامل موثر بر شدت COVID-19 موارد است.تصویر توسط الکساندر Glandien

در هفته سوم مارس به عنوان COVID-19 اپیدمی هنوز خیره کننده در چین رسیدم در کلکته هند. من از خواب بیدار شدم به سوزان صبح—سیاه بادبادک خارج از اتاق هتل من بودند گردان به سمت بالا برداشته و با گرم شدن جریانات هوا—و من رفتم برای بازدید از حرم به الهه Shitala. نام او به معنای "سرد یک"; به عنوان اسطوره است او برخاسته از خاکستر سرد از یک قربانی آتش. گرما که او قرار است برای پراکندن است و نه فقط خشم تابستان که بازدید از شهرستان در اواسط ماه ژوئن بلکه درونی گرما از التهاب است. او است که به منظور محافظت از کودکان از آبله درمان درد کسانی که قرارداد آن و تعدیل خشم یک مرغان بیماری همه گیر.

حرم بود و یک ساختار در یک معبد چند بلوک از کلکته دانشکده پزشکی. در داخل وجود دارد یک مجسمه سفالین رنگی الهه, نشسته بر روی یک خر و او را حمل شیشه مایع خنک کننده—راه او شده است به تصویر کشیده شده برای یک هزاره. معبد شد و دو صد و پنجاه سال همراه من اطلاع داد. که تاریخ آن به حدود زمانی که حساب اول به نظر می رسد از یک فرقه مرموز از برهمنان سرگردان بالا و پایین Gangetic ساده به پسند عامه عمل tikaاولیه تلاش در تلقيح. این شامل مصرف ماده از یک آبله بیمار جوش—یک گودال مار زنده ویروس و استفاده از آن را به پوست خراشیده از یک مثلا فرد و سپس پوشش نقطه با یک کتانی کهنه.

هند پزشکان tika تا به حال به احتمال زیاد آن را آموخته از پزشکان عربی که تا به حال آموخته آن را از چینی ها. به عنوان اوایل به عنوان 1100 پزشکی شفا در چین تا به حال متوجه شدم که کسانی که جان سالم به آبله نمی رسد به بیماری دوباره (بازماندگان این بیماری بودند داوطلب خدمت سربازی به مراقبت از قربانیان جدید) و کسانى که در معرض قرار گرفتن بدن به یک بیماری محافظت آن از آینده نمونه از این بیماری است. پزشکان چینی می خرد آبله دلمه را به صورت پودر و insufflate آن را به یک کودک را سوراخ بینی با یک نقره لوله.

واکسیناسیون با ویروس زنده بود tightrope راه رفتن: اگر مقدار ویروسی inoculum در پودر بیش از حد بزرگ بود که کودک را به تسلیم کامل نسخه از بیماری—یک فاجعه رخ داده است که شاید یکی در یک صد بار. اگر تمام رفت و کودک را خفیف تجربه بیماری و واکسن کزاز برای زندگی است. با هفده-صدها عمل در حال گسترش در سراسر جهان عرب است. در هفده شصت, زنان در سودان تمرین tishteree ال jidderee ("خرید آبله"): یک مادر haggling با بیش از چگونه بسیاری از بیمار کودک رسیده پوسچول او خواهد خرید برای خود پسر یا دختر. آن را کاملأ پیچیده اندازه گیری هنر: ترین دانا درمانگران سنتی به رسمیت شناخته شده این ضایعات که به احتمال زیاد به عملکرد فقط به اندازه کافی ویروسی مواد, اما نه بیش از حد. اروپا نام برای این بیماری variola می آید از لاتین به صورت "کشف" و یا "پرکورکاش." روند immunizing در برابر آبله بود به نام "variolation."

خانم مریم Wortley مونتاگ همسر سفیر بریتانیا در قسطنطنیه به حال خودش زده شده توسط این بیماری در 1715 خروج کامل پوست و حفره دار با زخم. بعد در حومه شهر او شاهد عمل variolation و نوشت: به دوستان خود در تعجب شرح کار یک متخصص: "پیر زن همراه با مهره-پوسته کامل از این موضوع از بهترین نوع کوچک-آبله و می پرسد چه ورید شما لطفا به باز" که در نتیجه ان او "قرار می دهد و به ورید به عنوان مقدار ماده می تواند به عنوان دروغ بر سر او سوزن." بیماران بازنشسته به رختخواب برای چند روز با تب و بانو مونتاگ اشاره کرد پدید آمده قابل ملاحظه ای صدمه ندیده است. "آنها بسیار به ندرت بالاتر از بیست یا سی در چهره خود را که هرگز خوانده شده را علامت; و در هشت روز زمان آنها و همچنین قبل از خود بیماری است." او گزارش داد که هزاران نفر با خیال راحت تحت عمل هر سال که به این بیماری تا به حال تا حد زیادی شده موجود در منطقه است. "شما ممکن است باور من به خوبی راضی از ایمنی این آزمایش" او افزود: "از آنجا که من قصد دارم به سعی کنید آن را بر روی عزيزم پسر." پسر او هرگز آبله.

در قرن ها پس از بانوی مونتاگ شگفت زده در اثر تلقيح ما ساخته ام غیر قابل تصور اکتشافات در زیست شناسی و اپیدمیولوژی بیماری های عفونی و هنوز COVID-19 همه گیر به شمار هیچ کمبود از پازل. چرا آن را گسترش مانند آتش سوزی در ایتالیا هزاران مایل از اولیه آن کانون در ووهان در حالی که هند به نظر می رسد تا کنون به تا حد زیادی در امان است? چه گونه های جانوری انتقال اصلی عفونت به انسان ؟

اما سه سوال سزاوار توجه خاص به دلیل پاسخ های خود را می تواند تغییر راه ما جدا درمان و مدیریت بیماران. اول چه چیزی می تواند به ما در مورد "دوز-پاسخ منحنی" برای عفونت اولیه است که می تواند ما را در تعیین کمیت و افزایش خطر عفونت به عنوان افراد در معرض دوزهای بالاتر از ویروس ؟ دوم وجود یک ارتباط اولیه که "دوز" از ویروس و شدت بیماری است که آیا قرار گرفتن در معرض بیشتر در نتیجه قلمزن بیماری است ؟ و سوم وجود دارد کمی اقدامات چگونه ویروس رفتار در بیماران آلوده (به عنوان مثال اوج بدن خود را بار ویروسی الگوهای آن ظهور و سقوط) که پیش بینی شدت بیماری و چگونه عفونی آنها به دیگران ؟ تا کنون در مراحل اولیه از COVID-19 همه گیر شده اند اندازه گیری از گسترش این ویروس در سراسر مردم است. به سرعت همه گیر به شدت ما همچنین نیاز به شروع به اندازه گیری این ویروس در درون مردم است.

اکثر اپیدیولوژی با توجه به کمبود اطلاعات مجبور شده اند به مدل گسترش کروناویروس جدید به عنوان اگر آن را یک باینری پدیده: افراد هستند یا در معرض و یا unexposed آلوده یا مثلا, بیماران علامت دار یا بدون علامت حامل. اخیرا در واشنگتن پست منتشر شده به خصوص قابل توجه شبیه سازی آنلاین که در آن مردم در یک شهر به تصویر کشیده شد به عنوان نقطه حرکت آزادانه در فضا—مثلا آنهایی که در خاکستری آلوده آنهایی که با رنگ قرمز (پس از آن تغییر به صورتی که ایمنی به دست آورد). هر بار یک نقطه قرمز لمس یک نقطه خاکستری عفونت منتقل شد. با هیچ مداخله در این زمینه تمام نقاط پیوسته از خاکستری به قرمز است. اجتماعی فاصله و انزوا نگه داشته نقطه از ضربه زدن به یکدیگر و کاهش گسترش قرمز در سراسر صفحه نمایش.

این منظره از یک ویروس منشعب از طریق یک جمعیت دیده می شود به عنوان یک "خاموش" پدیده. دکتر و پزشکی محقق در من—به عنوان یک دانش آموز فارغ التحصیل, من در آموزش ویروسی ایمونولوژی—می خواستم به دانستن آنچه که قرار بود در این نقطه است. چقدر ویروس بود که نقطه قرمز? چگونه سریع آن را تکرار در این نقطه ؟ چگونه شد که قرار گرفتن در معرض—"لمس زمان"مربوط به احتمال انتقال? چه مدت یک نقطه قرمز باقی می ماند قرمز است که چگونه یک فرد infectiousness تغییر در طول زمان ؟ و چه شد که شدت بیماری در هر دو مورد ؟

آنچه که ما آموخته ایم در مورد ویروس های دیگر—از جمله آنهایی که باعث ایدز, سارسو آبله—نشان می دهد پیچیده تر از نظر بیماری و نرخ آن از پیشرفت و استراتژی برای مهار. در نوزده دهه نود به عنوان محققان آموخته است که برای اندازه گیری چقدر H. I. V. شد در خون بیمار یک الگوی مشخص پدید آمده است. پس از یک عفونت ویروس تعداد در خون افزایش می یابد و به اوج شناخته شده به عنوان "اوج نمودار سطح ویروس" و بیماران با بالاترین قله نمودار سطح ویروس به طور معمول مریض تر شد دیر شده بودند که حداقل قادر به مقاومت در برابر ویروس. حتی بیشتر اخباری از اوج بار ویروسی شد و به اصطلاح تنظیم نقطه ای—سطحی است که در آن کسی ویروس شمارش حل و فصل پس از آن, اولیه, اوج. این نماینده پویا تعادل که رسیده بود بین ویروس و میزبان انسانی. مردم با نقطه تنظیم تمایل به پیشرفت با سرعت بیشتری به ایدز; افراد مبتلا به کم تنظیم نقطه غالبا ثابت می شود "آهسته progressors." بار ویروسی—استمرار نیست و یک مقدار باینری—کمک به پیش بینی طبیعت دوره و توانايی انتقال این بیماری است. تا مطمئن شوید که هر ویروس دارای شخصیت خاص خود را دارد و H. I. V. دارای صفات که بار ویروسی به خصوص آشکار: این امر باعث عفونت مزمن و یکی است که به طور خاص هدف سلول های سیستم ایمنی بدن است. در عین حال مشابه الگوهای مشاهده شده است با دیگر ویروس ها.

و immunologically که تعجب آور نیست. اگر سیستم شما قادر به مبارزه با تکثیر ویروس با برخی از بهره وری—با توجه به سن شما به ژنتیک شما و دیگر شاخصهای ایمنی صلاحیت—شما باید پایین تر تنظیم نقطه. می تواند پایین تر قرار گرفتن در معرض اولیه با کودکان تحت درمان با tikaهمچنین منجر به پایین تنظیم نقطه ؟ در مواجهه با یک کوچکتر چالش سیستم ایمنی بدن می تواند شانس بیشتری برای کنترل پاتوژن. در مقابل اگر شما در حال هولناک با چند دوز بالا مواجهه به سرعت تکثیر مهاجم می تواند به دست آوردن زمین است که سیستم ایمنی بدن ممکن است تحت فشار به reconquer.

مبتکرانه بررسي رابطه بين شدت از قرار گرفتن در معرض ویروسی و عفونت در انسان می آید از یک تیم در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان و دانشگاه واشنگتن در سیاتل. در سال 2018 متخصص اپیدمیولوژی و آمار نام برایان مایر پیوست یک گروه از پزشکان و زیست شناسان بودند که تحقیق در مورد یک مشکل است که به نظر می رسید در آن صورت تقریبا غیر ممکن است برای مقابله با. مایر که در اواسط سی سالگی است که با لحن نرم و دقیق: او با استفاده از کلمات با دقت صحبت می کند و در بلند و آهسته جملات. "حتی به عنوان یک دانشجوی فارغ التحصیل, من علاقه مند به این ایده از یک دوز از یک ویروس و یا یک پاتوژن" او به من گفت. "اما مشکل این است که دوز اولیه است که اغلب غیر ممکن است برای گرفتن, دلیل این که شما فقط می دانم که یک فرد آلوده است پس از او بوده است آلوده." اکثر بیماری های عفونی تنها می تواند در یک آینه: زمانی که یک بیمار می شود یک بیمار که لحظه بحرانی از انتقال در حال حاضر به تصویب رسید.

اما محققان دریافتند غیر معمول منبع: یک گروه از مادران جدید و فرزندان خود را در کامپالا, اوگاندا. چند سال قبل یک پزشک متخصص اطفال به نام سورن گانت و یک تیم از پزشکان به بررسی این زنان و خواسته آنها برای ارائه شفاهی سواب برای یک سال. سپس آنها را اندازه گیری چقدر زنان ریختن یک ویروس به نام HHV-6 است که معمولا از طریق ترشحات دهان و دندان به یک نوزاد پس از تولد و که باعث تب و قرمز کل بدن راش. آن را در حال حاضر ممکن است برای بررسی چگونگی میزان ویروس-ریختن—"دوز" از قرار گرفتن در معرض متاثر از احتمال یک نوزاد تازه متولد شده آلوده شدن. گانت مایر و همکاران خود ابداع کرده بود راه به استراق سمع در پویایی و انتقال از یک انسان عفونت ویروسی از شروع. "اطلاعات ما را تایید کرد که یک دوز-پاسخ در رابطه ویروسی برای انتقال HHV-6," مایر به من گفت. "بیشتر ویروس شما ریخته, بیشتر احتمال دارد شما آلوده به دیگران است." او موفق می خواهم به نوبه خود در اطراف آینه اپیدمیولوژی ایران.

وجود دارد یکی دیگر از جنبه های انتقال و بیماری در میزبان پاسخ ایمنی است. حمله ویروسی و سیستم ایمنی بدن دفاع دو نیروهای مخالف به طور مداوم در تضاد است. روسیه immunologist ایلیا Metchnikoff کار در اوایل نوزده-صدها توصیف این پدیده به عنوان "مبارزه"یا من"در آلمانی زبان از کار خود را. Metchnikoff تصور یک نبرد مداوم بین میکروب و ایمنی. به من یک ماده از زمین به دست آورده و یا از دست داده است. چه شد کل "زور" میکروبی حضور? چه میزبان عوامل ژنتیک قبل از قرار گرفتن در معرض پایه صلاحیت ایمنی بدن—محدود شد میکروبی حمله است ؟ و سپس: اولیه تعادل مخفیگاه آنان را نسبت به این ویروس و یا نسبت به میزبان ؟

که می آفریند سوال دوم—آیا بزرگتر ویروسی "دوز" در نتیجه بیشتر شدید بیماری است ؟ آن را غیر ممکن است برای پاک کردن از حافظه تصویر Li Wenliang این سی و سه ساله چینی چشم پزشک که صدا زنگ در اولین COVID-19 موارد در بیماری های نهایی خود; یک عکس او را نشان می دهد زرشکی رو عرق کردن و تلاش برای نفس کشیدن در یک ماسک صورت در مدت کوتاهی قبل از مرگ او. پس از آن وجود دارد غیر منتظره مرگ Xia Sisi بیست و نه ساله دکتر از اتحادیه Jiangbei بیمارستان ووهان که تا به حال دو سال از فرزند و این بار گزارش loved سیچوان داغ در قابلمه. یکی دیگر از چینی بهداشتی-مراقبت کارگر بیست و نه ساله در ووهان کاهش یافت به طوری بدحال که او شروع به توهم و بعد او را توصیف خودش را به عنوان "راه رفتن بر لبه مرگ است."

می تواند قابل توجه شدت بیماری—بیست و سی-ساله با COVID-19 به طور کلی تجربه خود محدود آنفولانزا مانند بیماری—توان در ارتباط با مقدار ویروس که آنها در ابتدا در معرض? حداقل دو E. R. پزشکان در ایالات متحده هر دو در خط مقدم از این بیماری همه گیر را نیز کاهش یافته بدحال; یکی از آنها در ایالت واشنگتن است که تنها در چهل سالگی. برای رفتن اطلاعات موجود از ووهان و ایتالیا مراقبت های بهداشتی کارگران لزوما باید یک میزان مرگ و میر بالاتر اما آیا آنها رنج می برند به طور نامتناسبی از شدید ترین انواع این بیماری است ؟ "ما می دانیم که مرگ و میر بالا در افراد مسن" پیتر hotez را بازتوییت کرد های عفونی-متخصص بیماری های و واکسن دانشمند در Baylor College of Medicine, سی ان ان گفت. "اما به دلایلی که ما را درک نمی کنند و خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در معرض خطر ابتلا به بیماری های جدی و با وجود سن و سال تر."

برخی مطرح و تحقیقات انجام شده است با دیگر ویروس ها. در مدل های حیوانی از آنفلوانزا ممکن است به دقت تعیین کمیت قرار گرفتن در معرض شدت و موش هایی که داده شد دوزهای بالاتر از برخی از ویروس آنفلوانزا توسعه بیشتر در فرم شدید این بیماری است. در عین حال میزان همبستگی بین دوز و شدت بیماری به طور گسترده ای متنوع از یک سویه از آنفولانزا به بعد. (البته در یک مطالعه اولیه بالاتر از respiratory syncytial virus می تواند باعث پنومونی به خصوص در کودکان و ارتباط منفی با بیماری شدید—اگر چه مطالعه دیگری نشان می دهد که ارتباط مثبت با کودکان نوپا بیشتر تحت تاثیر قرار مردم بیمار.)

آنچه پراکنده شواهد ما در مورد coronaviruses نشان می دهد که آنها ممکن است به دنبال الگوی دیده می شود در آنفلوانزا است. در سال 2004 مطالعه از کروناویروس که باعث سارس, یک پسر عموی یکی که باعث COVID-19 یک تیم از هنگ کنگ یافت که بالاتر بار اولیه ویروس—اندازه گیری در نازوفارنکس این حفره در بخشی از گلو خود را بالاتر از خود کام—همبستگی معنیداری با شدید تر بیماری تنفسی. تقریبا تمام سارس بیماران که در ابتدا با مقدار کم و یا غیر قابل کشف سطح ویروس در نازوفارنکس شد در دو ماه پیگیری می شود هنوز زنده است. کسانی که با بالاترین سطح تا به حال بیست تا چهل درصد مرگ و مير. این الگوی حقیقی است بدون در نظر گرفتن سن بیمار, شرایط اساسی ، تحقیق دیگری حاد ویروسی بیماری تب خونريزی دهنده کريمه کنگو به یک نتیجه مشابه: بیشتر ویروس شما تا به حال در شروع بیشتر احتمال دارد شما به مرگ.

شاید قوی ترین ارتباط بین شدت از قرار گرفتن در معرض و شدت پس از آن بیماری دیده می شود در سرخک پژوهش است. "من می خواهم به تاکید است که سرخک و COVID-19 در حال بیماری های مختلف ناشی از بسیار ویروس های مختلف با رفتار متفاوت," ریک د Swart یک virologist در دانشگاه اراسموس در روتردام هشدار داد هنگامی که ما صحبت کرد: "اما در سرخک متعددی وجود دارد که نشانه ای روشن است که به شدت از بیماری مربوط به دوز از قرار گرفتن در معرض. و این باعث می شود حس ایمنی به دلیل تعامل بین ویروس و سیستم ایمنی بدن است که یک مسابقه را در زمان. این یک مسابقه بین ویروس پیدا کردن به اندازه کافی هدف قرار دادن سلول های تکثیر و ضد ویروسی پاسخ با هدف از بین بردن ویروس. اگر شما به این ویروس شروع به سر با یک دوز بزرگ شما بالاتر از نمودار سطح ویروس بیشتر اشاعه بالاتر عفونت و بدتر از بیماری است."

او در توصیف یک مطالعه از سال 1994 که در آن محققان به میمون دوزهای مختلف از ویروس سرخک و متوجه شد که بالاتر عفونت دوز همراه بود زودتر قله در نمودار سطح ویروس. در انسان ده Swart افزود: بهترین شواهد از مطالعات در کشورهای جنوب صحرای آفریقا. "اگر شما به دست آوردن سرخک از طریق خانواده مخاطبین که در آن تراکم و دوز از قرار گرفتن در معرض بالاترین—شما ممکن است به اشتراک گذاری با آلوده کودک—سپس شما به طور معمول در معرض خطر بالاتری از توسعه بیشتر بیماری شدید" او گفت:. "اگر یک کودک قرارداد این بیماری از طریق زمین و یا گاه به گاه تماس با این بیماری است که معمولا کمتر شدید."

من در مورد این جنبه از عفونت با دانشگاه هاروارد virologist و immunologist دن Barouch که آزمایشگاه است که در میان کسانی که در حال کار به سمت یک واکسن علیه SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. او به من گفت که در حال انجام مطالعات با macaques در حال بررسی رابطه بین دوز اولیه از SARS-CoV-2 ویروسی inoculum و مقدار ویروس در ترشحات ریه در زمان بعد. او معتقد است که ممکن است یک نوع همبستگی است. "اگر ما تمدید این منطق به انسان انتظار داریم که یک رابطه مشابه," او گفت:. "و منطقی این مقدار بزرگتر از ویروس باید باعث شدید تر بیماری توسط ارشاد یک brisker پاسخ التهابی. اما آن است که هنوز هم نظری می باشد. رابطه بين اولیه ویروسی دوز و شدت باقی مانده است دیده شود."

برای پاسخ به این سوال سوم—آیا ما می توانیم پیگیری COVID-19 بیمار بار ویروسی در راه است که کمک می کند تا ما پیش بینی این دوره از بیماری ما باید بیشتر تحقیق کمی به SARS-CoV-2 فقره در بیماران است. یکی منتشر نشده, آلمانی, مطالعه اندازه گیری ویروسی بارهای در دهان سواب گرفته شده از هر دو علامت دار و بدون علامت افراد است. در ابتدا گزارش شد که بیمارانی که با تجربه بدون علائم تا به حال کمی بالاتر بارهای از کسانی که مریض شد. نتایج کنجکاو بود. اما در آن زمان تنها هفت نفر مورد مطالعه قرار گرفته است. ساندرا Ciesek مدیر موسسه ویروس شناسی پزشکی در فرانکفورت بود که در حال اجرا و مطالعه به من گفت که هیچ تفاوت معنیداری بین دو گروه به عنوان یک بزرگتر بیمار جمعیت شروع به نمونه برداری. "در سواب ما نمی دانیم که از یک همبستگی" او به من اطلاع داد. مشکل با اندازه گیری ویروسی بار در یک سواب است که آن را "متاثر از preanalytic عوامل مانند روشی که در آن گرد و خاک گرفته شده است," او اضافه شده است. دهان سواب به شدت تحت تاثیر تغییرات کوچک در چگونه آنها انجام می شود. "اما در ارتباط با بیماری شدید ممکن است درست باشد برای بار ویروسی در خون است." جاشوا شيفر بالینی virologist در فرد هاچینسون مرکز و همکاری نویسنده HHV-6 مطالعه گزارش می دهد که دقیق تر بینی-swabbing روش برای طیف وسیعی از ویروس های تنفسی را به همراه داشت سازگار و قابل اعتماد ویروسی بار شمارش است و این بار باید به طور کلی به دنبال خوبی با علایم بیماری و پیشرفت است. در یک مقاله منتشر شده آنلاین توسط لانست بیماری های عفونی در مارس محققان در دانشگاه هنگ کنگ و دانشگاه نانچانگ گزارش داد که ویروسی بارهای در نازوفارنکس سواب از یک گروه از بیماران مبتلا به COVID-19 شد شصت بار بالاتر به طور متوسط از بارهای در میان بیماران مبتلا به فرم خفیف بیماری است.

به عنوان ویروس همچنان به گردباد در سراسر جهان ما آغاز خواهد شد برای پیدا کردن کمی پاسخ به این پرسش از چگونگی قرار گرفتن در معرض شدت و پس از آن ویروسی بارهای مربوط به دوره کارآموزی از COVID-19. ما مکمل منظره با کرم-مشاهده چشم. چگونه این بینش تغییر راه ما مدیریت بیماران و بیمارستان و جمعیت ؟

با شروع ارتباط بین قرار گرفتن در معرض شدت و عفونت است. فکر می کنم برای یک لحظه از ما چگونه مانیتور کسانی که به کار با اشعه. با استفاده از تابش دزیمتری ما کمیت کسی کل قرار گرفتن در معرض و ما مجموعه ای از محدودیت ها در آن است. ما در حال حاضر می دانیم چقدر مهم است برای پزشکان و پرستاران به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض coronavirus با استفاده از تجهیزات حفاظتی (ماسک و دستکش و روپوش). اما برای مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم از COVID-19 همه گیر به خصوص در مکان هایی که تجهیزات حفاظتی کمیاب است ما نیز ممکن است پیگیری مجموع در معرض قرار گرفتن و قرار دادن در محل ویروسی-دزیمتری کنترل به طوری که یک فرد می تواند برای جلوگیری از تکرار تعاملات با برخی از مجموعه ای از بسیار مسری بیماران.

برقراری رابطه بین دوز و شدت بیماری می تواند به نوبه خود بر مراقبت از بیمار است. اگر ما می تواند شناسایی قبل از بيماران علامت دار بودند که به احتمال زیاد در معرض بالاترین دوز ویروس—کسی cohabitating یا معاشرت با چند بیمار و اعضای خانواده (به عنوان با صمیمی Fusco خانواده موروثی نیوجرسی که تا به حال چهار مرگ و میر) و یا یک پرستار در معرض مجموعه ای از بیماران ریختن مقادیر زیادی از ویروس—ما ممکن است پیش بینی شدید تر تجربه بیماری و آنها را اولویت را هنگامی که آن را به محدود منابع پزشکی, به طوری که آنها می تواند به درمان سریع تر زودتر و یا فشرده.

و در نهایت مراقبت از COVID-19 بیماران می تواند تغییر کند اگر ما شروع به ردیابی ویروس می شمارد. این پارامترها می تواند سنجیده با استفاده نسبتا ارزان و به راحتی در دسترس روش آزمایشگاهی. تصور کنید یک فرآیند دو مرحله است: اول شناسایی بیماران آلوده و سپس کمی ویروسی در بینی و یا ترشحات تنفسی به خصوص در بیمارانی که به احتمال زیاد به نیاز به بالاترین سطح از درمان است. مرتبط ویروس شمارش و اقدامات درمانی با نتایج ممکن است در نتیجه استراتژی های مختلف مراقبت و یا در انزوا.

ارزش یک رویکرد کمی امر در مطالعات بالینی به عنوان به خوبی. بالینی دارو آزمایشات به طور معمول بیشتر آموزنده در هنگام اجرا بر روی افراد نیست و در عین حال انتقادی; هنگامی که افراد رسیده اند که مرحله هر درمانی ممکن است کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است. و اگر دوره بیماری در این بیماران به دنبال آن است با استفاده از ویروسی بار معیارهای به جای ردیابی علائم به تنهایی اثر یک دارو در آزمایش های مختلف می توان به راحتی و با دقت.

ما همچنین می خواهید قادر به شناسایی افرادی که از بهبود عفونت را تبدیل به ایمنی به SARS-CoV-2 و دیگر مسری است. چنین افرادی باید با دو معیار: آنها باید یک اندازه گیری عدم وجود ویروسی ریختن و آنها باید نشانه های مداوم ایمنی در خون خود (چیزی به آسانی تعیین شده توسط یک آزمایش پادتن). به عنوان چینی کشف شده با آبله در قرن دوازدهم این افراد—به خصوص کسانی که مراقبت های بهداشتی به کارگران هستند از ارزش خاص به پزشکی: جلوگیری از هر گونه پوسیدگی در ایمنی آنها می تواند به طور کلی تمایل به بیماران بدحال بدون بیمار شدن خود را.

من بالینی در سرطان. اندازه گیری و شمارش هستند ستونهای پزشکی برای مردم در زمینه: اندازه تومور و تعداد متاستاز دقیق انقباض بدخیم, توده پس از شیمی درمانی. بحث ما در مورد "خطر طبقه بندی" (آمریكا بیماران با توجه به وضعیت بهداشت و درمان) و "طبقه بندی از پاسخ" (طبقه بندی بیماران بر اساس پاسخ به درمان). من قادر به صرف نیم ساعت یا بیشتر با هر بیمار به توصیف ریسک توضیح دهید که چگونه یک بهبودی اندازه گیری و دقت تدبیر بالینی طرح است.

یک بیماری همه گیر در مقابل می رود دست در دست با وحشت. هرج و مرج حاکم است. پزشکان ایتالیایی در حال حلق آویز I. V. میگذرد موقت در قطب برای بیماران دروغ موقت تختخواب تاشو در موقت بخش. اندازه گیری—ویروسی-بار تست—به نظر می رسد مانند یک غیر محتمل زیاده روی در چنین شرایطی است. اما این بحران نیاز است که ما توگا و ارزیابی خطر و استقرار رو به کاهش منابع در شیوه ای موثر.

کلمه "اپیدمیولوژی" مشتق شده از "epi" و "دموی"—"بالاتر از مردم است." آن است که علم از تجمع علم از بسیاری از. در عین حال آن را با این نسخهها کار به طور موثر در هنگام حرکت آن در پزشکی, علم یکی است. در صبح من بازدید Shitala حرم در کلکته الهه گذشته جمعیت decimating همه گیر شد و همچنین در خدمت به عنوان شخصی الهه مادر که آورده بود یک کودک با یک یک هفته ای تب. برای برنده شدن من در برابر COVID-19 آن را ضروری برای ردیابی این دوره از ویروس آن را به عنوان حرکت از طریق جمعیت. اما آن را به همان اندازه ضروری برای اندازه گیری آن دوره در یک بیمار است. یکی می شود بسیاری از. تعداد هر دو; هر دو دفعات مشاهده شده است. ♦


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im
آخرین مطالب