چگونه Doug Jones خود رسیده تصمیم در مورد استیضاح رای

داگ جونز گفت که رای خود را به محکوم کردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو استیضاح اتهامات بود و نه یک ماد

توسط NEWS-SINGLE در 16 بهمن 1398
Senator Doug Jones.
داگ جونز گفت که رای خود را به محکوم کردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو استیضاح اتهامات بود و نه یک ماده از شجاعت اما "یک ماده از سمت راست و اشتباه است."عکس توسط ارین Schaff / نیویورک تایمز / Redux

گریفین Sikes یک هفتاد سال پیر مدنی litigator زمان در مونتگمری شناسایی به عنوان یک "لیبرال دموکرات"—لیبرال برای یک مرد سفید پوست در آلاباما حداقل— "بخشی از نادر گونه های در معرض خطر از Democratus Alabamia" را به عنوان او آن را به من. "من لازم نیست اما برای تحقیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن" Sikes گفت: در روز دوشنبه توصیف جمهور به عنوان "مطلق قاتل و یا یک بیمار روانی." او تا به بسیاری از همدردی از سوی دیگر برای Doug Jones, آلاباما سناتور دموکرات که Sikes گفت: "در تلاش است تا بهترین چیزی است که کاملا افتضاح وضعیت برای او." Sikes با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه و نیاز به جونز به بازیگران یک رای به تبرئه یا محکوم کردن رئیس جمهور تهمت که برنده آلاباما نزدیک به بیست و هشت امتیاز در سال 2016. Sikes اعتقاد بر این است که جونز خواهد بود "اصولی" در قضاوت او و او را با "حس تاریخ" فقط به عنوان او تا به حال در کار خود را به عنوان یک حقوق مدنی وکیل "در راه است که بسیار سیاسی مصلحت برای او." (بیست سال پیش جونز با موفقیت محاکمه دو تن از اعضای Ku Klux Klan برای نقش خود را در بمباران شانزدهم خیابان کلیسای باپتیست در بیرمنگام که به کشته شدن چهار سیاه.) به عبارت دیگر Sikes اعتقاد بر این است که جونز خواهد رای به محکوم کردن و حذف رئیس جمهور.

"شاخ از آنچه که او در این است که او می تواند رای گیری برای استیضاح دانستن است که آن را تا حد زیادی بود خودکشی سیاسی برای او" Sikes ادامه داد. "اما من فکر می کنم او به اندازه کافی واقع بینانه می دانم که او تا به حال بسیار کم و یا حداقل شانس بودن reëlected به هر حال در دولت جمهوری حتی اگر او سعی کرد به نشستن در حصار با این." Sikes قرار داده جونز شانس reëlection در ماه نوامبر در برابر یک هنوز نامشخص جمهوری خواه در "شاید ده درصد است." کسانی که شانس خواهد رسید "به حدود یک درصد" اگر جونز رای به حذف رئیس جمهور Sikes نمیفهمد.

از آنجایی جونز برنده ویژه انتخابات در سال 2017, با دقت ضرب و شتم رسوایی-گرفتار جمهوریخواه Roy Moore, آلاباما, واکنش های مختلف راه راه—از جمله سابق Auburn football مربی مغلوب ساختن پیشی جستن اول دادستان کل, یک عضو کنگره آمریکا و مور خود را به انتظارنشسته بودند تا به پشت صندلی. از سپتامبر گذشته زمانی که قبلا هفت حصار-نشسته دانشجوی سال اول آمریکا نوشت: یک op-ed در حمایت از استیضاح جونز شده است "ساخت یک فایل" او به من گفت روز قبل از شروع به محاکمه "زیرا دیر یا زود است که تحقیقات در حال آمدن است." هنگامی که ما صحبت کرد Jones تا به حال فقط با حضور یک "وحدت صبحانه" در هانتسویل, جشن میراث مارتین لوتر کینگ جونیور از آن بهترین بود و او به احتمال زیاد به احساس می کنید در حالی که برای. او خواست که او قرار بود شکار به جای رفتن به واشنگتن او گفت:.

من بازدید آلاباما در ماه اکتبر در مدت کوتاهی پس از استیضاح پرس و جو را آغاز کرده بود و من به تماشای دموکرات در دولت مطبوعات جونز را قوی تر موضع به نفع impeaching و در نهایت از بین بردن رئیس جمهور. جمهوری خواهان در این ایالت نیز می خواست او را به "روشن شدن موقعیت خود را." "همه ما در حال تماشای," تری Lathan, صندلی از آلاباما حزب جمهوریخواه گفت: "ما در حال رفتن به او را نگه دارید پاسخگو اگر او می پیوندد حزب او در تلاش برای upend قانون اساسی ما و رئیس جمهور ما."

جونز اصرار داشت که او را بی طرفانه. او با استفاده از هشتگ #ImpartialJustice زمانی که به tweeting در مورد محاکمه و در فیلم هایی که با او شده حاضر او ارائه کرده است افکار مانند "من احتیاط هر کس که ما هنوز در مراحل اولیه است. رئيس جمهور در, تیم خود را ساخته شده است مورد نشده است." با اینحال در طول محاکمه تیره-پول گروه راه اندازی یک کمپین تبلیغ با هدف قرار دادن جونز و لعنتی او را برای قرار در ارتباط با "چپ رادیکال است." آگهی شواهد برای این ادعا استراحت در این واقعیت است که جونز گفته بود که مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح "است و نه یک جادوگر شکار آن را یک جعل است." در اواخر ژانویه جونز ارائه شده کمی بیشتر اشاره کرد و زبان او به عنوان نقد آزمایشی قوانین گذاشته شده توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل مقایسه مک کانل به زندان در "رستگاری از شاوشنگ." که در مورد تا آنجا که او رفته در شرایط حمله به طرف دیگر.

در طول مکالمه ما فقط قبل از محاکمه جونز اذعان حزبی پس زمینه. "برخی وجود دارد که من می خواهم برای حمایت از رئیس جمهور کامل با مته سوراخ کردن بدون توجه به حقایق" او گفت:. "و در برخی وجود دارد من فکر می کنم—حتی در آلاباما -- که من می خواهم به رای دادن به او را از دفتر حذف بدون توجه به آن, چرا که فقط ماهیت سیاسی آن است." اما او در برابر هر گونه بحث در مورد سیاسی حساب دیفرانسیل و انتگرال. "توقف ساخت من سعی کنید برای پاسخ به سوالات مانند که او گفت:" زمانی که من او را در مورد چالش بودن یک سناتور دموکرات از ایالت آلاباما که برای reëlection ماه پس از استیضاح محاکمه رئیس جمهوری جمهوریخواه. "من اصلا خودم را در آن موقعیت در حال حاضر چون اگر من خودم را در این موقعیت ممکن است نوسان من یک راه یا دیگری." او اذعان کرد: "من قصد دارم برای گرفتن آمار در هر صورت. من ضربه از سمت راست اگر من رای یک راه خاص; من ضربه از سمت چپ اگر من رای یک راه خاص است. متاسفانه در جهان امروز مردم فقط باور نمی کنم شما می توانید مجموعه ای از سیاست کنار گذاشته است." جمهوری خواهان انتقاد کرده بودند جونز برای ذکر استیضاح در یک صندوق جمع آوری پیام که جونز دفاع کرد. "من گفت:" یک رای برای من یک رای در برابر رئیس جمهور است.' هر حزب جمهوری خواه در حال اجرا در برابر من پول جمع کردن استیضاح" او اشاره کرد و اضافه کرد "من بیش از حد نگران کرده است."

اگر آن را نه رای خود را در استیضاح محاکمه من فکر چه جونز در نظر گرفته شده خود را بزرگترین چالش برای reëlection. "اجازه دهید به مردمی می دانم که با وجود آنچه که می شنوند من سوسیالیستی را در دستور کار خود," او گفت:. "من نمی باید یک چپ دستور کار است. من اصلا ضد مسیحی در دستور کار است." او با خوشحالی توصیف زمینه های مشترک با جمهوری خواهان و تهمت مانند "نوسازی نظامی" و reauthorizing پرکینز حرفه ای و ویژگی های آموزش و پرورش عمل می کنند. وی افزود: با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن "من به پشتیبانی بین شصت و پنج تا هفتاد درصد از قضات و نامزد." جونز رای دادند با دولت جمهوری خواه سناتور ریچارد شلبی, شصت و نه درصد از زمان. (شلبی برای اولین بار انتخاب شدن به مجلس سنا به عنوان یک دموکرات او روشن احزاب در سال 1994 بعد از جمهوری خواهان برنده هر دو مجلس کنگره است.)

یک هفته بعد از ما صحبت کرد و چند روز به استدلال از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع جونز مانند بسیاری از دموکرات ها به نام جان بولتون به شهادت. او همچنین در توصیف برخی از دفاع استدلال به عنوان "قانع کننده است." با اشاره به Alan Dershowitz سابق استاد دانشگاه هاروارد و مغلوب ساختن پیشی جستن تیم در قانون اساسی دادستان جونز گفت: ایالات متحده آمریکا امروز "او را برخی از نقاط خوب در یک زن و شوهر از چیزهایی که در مسائل واقعی که من نگرانی در مورد به خصوص با توجه به مقاله دوم" انسداد-از-کنگره شارژ. جونز می خواستم ببینم چگونه خانه مدیران پاسخ داد. او همچنین مقاله گفت که او می خواهم گرفته و دو صد و چهل صفحه از یادداشت های بازیگران کلیدی استدلال در هفته اول از محاکمه. (دیگر سناتورهای تا به حال دیده شده است طراحی کاپیتول, کتاب خواندن و بازی با بی قراری ریسندگی.) او صدا باز به احتمال acquitting در حداقل انسداد شارژ.

روز بعد در یک ویدیو آپلود به توییتر جونز تقبیح ریاکارانه حرف از رئیس جمهور مشورت کن استار, بهترین و شناخته شده برای نقش خود در این تحقیقات که منجر به بیل کلینتون استیضاح. او در شک و تردید از دفاع طولانی مدت بحث هانتر بایدن فعالیت های در اوکراین است که تا به حال نادیده گرفته آشکار زمان تهمت ناگهانی علاقه در آنها. اما او همچنین تصریح کرد: تعهد خود را به #ImpartialJustice. "من فکر می کنم این نقطه است که به خوبی ساخته شده است که همه در دو طرف راهرو نیاز در این نگاه به عنوان اگر کفش در پای دیگر بود," او گفت:.

دیوید هافمن یک معلم بازنشسته در سنت لوئیس داوطلب برای کمک به انتخاب جونز در سال 2017. در طول استیضاح او اشاره کرد در توییتر است که او به تماشای جونز با دقت. "اگر او رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن من قرار داده خواهد شد تمام تلاش من به مطمئن شوید که او است مجددا انتخاب" هافمن نوشت. "ممکن است به عنوان یک جمهوری خواه است."

هنگامی که ما صحبت کرد و قبل از محاکمه من خواسته جونز در مورد درصد زیادی از کمک های مالی که او دریافت کرده است از مردم خارج از Alabama. در آخرین سه چهارم 2019 جونز دریافت بیش از هفتاد و هفت درصد از کمک های مالی از خارج از دولت. "همه آنها شهروندان آمریکایی O. K." او پاسخ داد. "بنابراین من درخواست برای دخالت خارجی در انتخابات است." من پرسیده شد که چرا او فکر کرد که او جذب منافع و حمایت از رای دهندگان که در جاهای دیگر زندگی می کنند. "مردم نگران هستند جهت از کشور و آنها مانند یک صدای از جنوب مثل من," او گفت:. "صدایی که تلاش می کند برای رسیدن به همه مردم است. که صدای بخش مانند راه همه مردمی در سمت دیگر راهرو در آلاباما . . . تلاش برای a lapdog برای رئیس جمهور."

در اواخر صبح روز چهارشنبه جونز منتشر شد بیانیه ای اعلام کرد که او رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو اتهامات عنوان شده علیه. "من در زمان سوگند به محافظت و دفاع از قانون اساسی" در این بیانیه آغاز می شود. "در آغاز استیضاح محاکمه من در زمان دوم سوگند به 'بی طرفانه عدالت' با توجه به همان قانون اساسی سوگند یاد من محافظت می کند." جونز بر "هزاران صفحه از متن" که او خواندن در آینده به تصمیم خود او همچنین اشاره می کند که او "عمیقا مشکل حزبی طبیعت از این دادرسی از آغاز تا پایان." اما در پایان او توضیح میدهد: "شواهد به وضوح ثابت می کند که رئیس جمهور با استفاده از وزن خود و است که دولت ایالات متحده به دنبال به اجبار یک دولت خارجی را به دخالت در انتخابات ما برای خود شخصی و سیاسی بهره مند شوند" و هر چند جونز "تلاش برای درک این خانه را استراتژی در تعقیب خود را از اسناد و مدارک و شهود و خواست آنها انجام داده بود بیشتر" او معتقد است که "رئیس جمهور عمدا و unconstitutionally مسدود کنگره با امتناع از همکاری با تحقیقات در هر راه است." مدت کوتاهی پس از صدور بیانیه جونز در طبقه سنا گفت که تصمیم او بود و نه یک ماده از شجاعت اما "یک ماده از درست و نادرست" و اضافه میکند: "انجام درست نیست یک عمل شجاعانه. آن است که به سادگی خود را زیر سوگند." در توییتر تری Lathan, این, آلاباما, G. O. P. صندلی در پاسخ با یک جفت GIFs است که در آن یک جوان سوزان نلسون به عنوان سیندی بردی حرکت سر او و یکی دیگر که در آن یک تکه نان پاک کره بر روی خود را فراتر از کلمات "من با توست."

روز قبل از جونز در اطلاعیه ای من به صحبت کرد کرافورد ملتن یک وکیل در اوپلیکا که توصیف خود را به عنوان یک جمهوری خواه—هر چند نه کسی که می خواهم برای رای دادن Roy Moore او اشاره کرد. (ملتن بود همکلاسی مور در دانشگاه آلاباما مدرسه از قانون که در آن مور بود نه یک ستاره دانش آموز است.) همانطور که برای استیضاح, Melton گفت: "من خیلی عصبانی در مورد کل فرایند دانستن چقدر پول آنها تلف از مال من و مال شما, دانستن آنچه نتیجه شد میخوام. هیچ راهی وجود دارد در جهنم بودند جاوا محکوم کردن او را." ملتن احساس به شدت به این اعتقاد بی جا بود. او افزود: "تنها شانس داگ جونز جاوا برای رای دادن به تبرئه اگر او می خواهد به reëlected. من می گویم که. وجود ندارد به هیچ وجه در غیر این صورت. اگر او رای به محکوم کردن بر روی هر تعداد, من فکر می کنم او محکوم است." ملتن حمایت از تامی Tuberville سابق و مربی فوتبال—که در تلویزیون تبلیغ می گوید: "خدا ما فرستاده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خاطر خدا می دانست که ما در مشکل"—یا Bradley بایرن کنگره. او فکر نمی کند که جونز یک شات در برابر هر کدام از آنها. آنچه در مورد مور من پرسید:—می تواند جونز ضرب و شتم او ؟ ملتن خندید. "آره فکر کنم." او را صدا نمی کند نگران است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب