چگونه رای گیری الکترونیکی در گرجستان منجر به محرومیت افتضاح

با وجود مخالفت عمومی و طرح دعوی در دادگاه گرجستان نورد جدید رای گیری ماشین آلات روز سه شنبه اولیه و در نتیجه ب

توسط NEWS-SINGLE در 24 خرداد 1399
Voters standing at new electronic voting machines while they cast their ballots
با وجود مخالفت عمومی و طرح دعوی در دادگاه گرجستان نورد جدید رای گیری ماشین آلات روز سه شنبه اولیه و در نتیجه بزرگ تاخیر در عمدتا سیاه و محله های فقیر.عکس ها توسط اریک S. کمتر / سازمان حفاظت محیط زیست-EFE / شاتر

هیچ کس آشنا با گرجستان رکورد از انتخابات دولت شد شگفت زده برای دیدن یک قطار خراب آشکار در روز سه شنبه اولیه. خطوط طولانی شد که برخی از رای دهندگان منتظر هفت ساعت به رای دادن. آن را به یاد ماندنی شکست که—جای تعجب نیست—رخ داده است عمدتا آفریقایی-آمریکایی و محله های فقیر.

بخشی از مشکل این بود که استفاده از گران قیمت جدید ماشین های رای گیری است که می تواند مشکلات سیگنال برای انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر. در روز سه شنبه گرجی رای دادند با استفاده از سی هزار ماشین آلات جدید به نام انتخابات مارک دستگاه (B. M. D. s) که دولت خریداری شده در سال گذشته برای یک هزار و دویست و هفت میلیون دلار با وجود مخالفت عمومی. هنگامی که رای دهندگان در نهایت آن را به جلوی خط آنها به امضا الکترونیکی نظرسنجی کتاب (که بسیاری از آنها به درستی کار) و داده کارت هوشمند لود شده با رای گیری خود را برای منطقه است. آنها سپس وارد کردن کارت به ماشین رای گیری, رای گیری تا ظهور در یک صفحه نمایش لمسی آنها ساخته شده خود را انتخاب و دستگاه چاپ خلاصه ای از آن را انتخاب کند.

اگر شما می خواهید به درک و چرا از دولت برای تمدید رای گیری ساعت در بیست و شهرستان و به همین دلیل برخی از رای دهندگان هنوز هم در خط بعد از نیمه شب شما تنها نیاز به نگاه در ریاضی: در یک حوزه و با یک B. M. D., تنها یک نفر می تواند رای در یک زمان در یک حوزه با پنج B. M. D. s پنج نفر می تواند رای به طور همزمان. (این فرض که کسانی که ماشین آلات و الکترونیکی نظرسنجی کتاب عملکردی است. اگر e-نظرسنجی کتاب کار نمی B. M. D. s نمی تواند کار کند.) کنتراست که سیستم با یک سنتی است که در آن رای مردم با استفاده از یک قلم و یک کاغذ های رای در صدر جدول با مقوا حریم خصوصی تقسیم شده است. در این سیستم اگر بیست تقسیم بیست و مردم می توانند رای در یک زمان و هزینه از افزایش این تعداد به صورت تصاعدی ناچیز است. (در این سیستم B. M. D. s را می توان متعلق به افراد معلول است.) طرح دعوی در دادگاه واصل در سال گذشته با مبارزه عادلانه رای گیری-سازمان حقوق ریاست استیسی آبرامز استدلال کرد که دولت در حال توزیع کمتر B. M. D. s به آفریقایی-آمریکایی حوزه نسبت به جمعیت خود دارد. روز سه شنبه انتخابات که در آن عمدتا آفریقایی-Amercian حوزه تجربه فاحش تاخیر ثابت ،

رای دهندگان سرکوب دارای سابقه ای طولانی در گرجستان و در اینجا یک راه آسان برای دریافت آن انجام می شود در باز اجازه می دهد سرزنش قرار داده شده در فن آوری بی کفایتی شهرستان انتخابات مقامات دولت افغانستان مقام وزیر امور خارجه براد Raffensperger بود در روز سه شنبه. کلمات خود را تکرار شد و در بیانیه ای از دولت حزب جمهوری خواه. "این غیر قابل قبول بی کفایتی را به طور موثر disenfranchise بی شماری از رای دهندگان واجد شرایط در سراسر گرجستان بزرگترین شهرستان," حزب گفت. "گرجستان رای دهندگان سزاوار بهتر از خود بندگان است." (Raffensperger است که یک جمهوری خواه است.)

Raffensperger موفق برایان کمپ که در حال حاضر فرماندار. به عنوان همکار من Jelani کاب نوشت: در این مجله در سال گذشته کمپ به عنوان وزیر امور خارجه نظارت خود در انتخابات در برابر آبرامز و حاضر به recuse خود را حتی پس از درگیر شدن در یک تعداد اخلاقی مشکوک و فاسد اقدامات به disenfranchise مردم رنگ و ترویج خود نامزدی. (او در یک پلت فرم که مایل به خارج تهمت تهمت.) تحت کمپ دیده بان بیش از یک میلیون گرجی بودند پاکسازی از رای گیری رول و مدت کوتاهی قبل از سال 2018 انتخابات گزارش شد که کمپ شد برگزاری بیش از پنجاه و یک هزار رای دهندگان ثبت نام برنامه های کاربردی بر روی زمین است که آنها را برآورده نمی کنند دولت افراطی "مطابقت دقیق رای دهندگان"-شناسایی ، بیش از هشتاد درصد از کسانی که برنامه های کاربردی از مردم از رنگ.

به عنوان Atlanta Journal-Constitution گزارش کرده است در حالی که در کمپ بود که وزیر امور خارجه دو صد و چهارده رای گیری مکان در روستایی فقیر و در برخی موارد عمدتا آفریقایی-آمریکایی جوامع بسته شد و رای غایب نمی شد خام و یا فرآوری شده اشتباه است. NPR گزارش داد که در روز سه شنبه شانزده هزار نفر اختصاص داده شده بود به رای دادن در یک آتلانتا مرکز رای دهی. آن کمپ هم که در ابتدا رد کمک وزارت امنیت داخلی به "سخت" دولت انتخابات سیستم در برابر حملات سایبری عمل نمی کند زمانی که یک پژوهشگر در بر داشت سیستم برای محافظت در اینترنت و رد این احتمال که گرجستان انتخابات hackable. بعد مولر گزارش نام گرجستان به عنوان یکی از اهداف دولت روسیه هکرها. گرجستان دفتر تحقیقات گفت که هکرها موفق به نفوذ به سیستم انتخابات در دولت است. دموکرات ها به نام G. B. I. کاوشگر یک "شم."

اگر قبل از گرجستان رای دهندگان بودند موضوع را به وزارت امور خارجه-تحریم بی عدالتی و تخلفات سه شنبه این انتخابات همچنین نشان داد که smugness و غرور می تواند راه استراتژیک به disenfranchise رای دهندگان. مشکلاتی که ناشی از خطوط در حوزه های رأی گیری به گسترش برای بلوک—و باعث برخی از رای دهندگان به پیاده روی به دور و دیگران برای ساعت ها ایستادن در زمان در باران—شد پیش بینی ماه ها و حتی سال ها پیش از آن. در ژانویه, Brennan Center for Justice and علت شایع نوشت: وزیر امور خارجه Raffensperger دفتر اصرار انتخابات به آماده شدن برای اجتناب ناپذیر ظروف سرباز یا مسافر-یو پی اس که اتفاق می افتد زمانی که یک سیستم رای گیری جدید معرفی شده است. (آنها اشاره کرد که زمانی که ماشین بودند سرنشین قبلی آبان "رای دهندگان در 5 از 6 استان ها قادر به استفاده از رای گیری مارک دستگاه در هنگام انتخابات برای اولین بار افتتاح شد در روز انتخابات.") عدم اقدام آنها نوشت: "آیا 'کاهش دهد و بار" اول و چهاردهم متمم حقوق به بازیگران یک رای است که به درستی محسوب می شود.' "

بود که قبل از جهانی همه گیر شده که در شخص رای گیری و حتی بیشتر پر. در مارس ائتلاف برای حکومت داری خوب یک گروه حمایت شکایت دولت به حرکت اولیه که تا به حال شده است در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مارس 24th ژوئن 30th. در میان چیزهای دیگر, آنها استدلال صفحه نمایش لمسی رای گیری ماشین آلات عمومی-بهداشت و سلامت خطر است. هر B. M. D. نیاز به ضد عفونی بین هر یک از رای دهندگان. انجام بد رای دهندگان سلامت در معرض خطر بود. به خوبی انجام می شود این امر مانع از جریان رای دهندگان از طریق سیستم. در ماه مه ائتلاف در دادگاه.

تعدادی از انتخابات حوزه های قضایی در هفت کشور از جمله میدان نبرد ایالت پنسیلوانیا و اوهایو خواهد شد نورد جدید B. M. D. سیستم برای انتخابات عمومی. گرجستان یک درس در چه زمانی اتفاق می افتد که وجود دارد نه به اندازه کافی ماشین آلات به اندازه کافی رای گیری مکان به اندازه کافی آموزش دیده در انتخابات کارگران و انتخابات با ظاهر کمی وفاداری به enfranchising شهروندان است.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب