چه دانشگاه هاروارد را ستاره های کامپیوتری-استاد علوم ساخته شده است فاصله-آموزش امپراتوری

دیوید مالان که فیلم سخنرانی CS50 در 4K با وضوح بالا نوشته است که این دوره را بالا تولید ارزش است "بخشی از آن ت

توسط NEWS-SINGLE در 31 تیر 1399
David Malan.
دیوید مالان که فیلم سخنرانی CS50 در 4K با وضوح بالا نوشته است که این دوره را بالا تولید ارزش است "بخشی از آن تربیت" اجازه می دهد دانش آموزانی که اتصال از راه دور به "احساس کمتر از یک بخش از این درس از دانشجویان در محوطه دانشگاه."عکس توسط فیلیپ کیت برای نیویورکر

گابریل گویمارائس رشد در ویتوریا برزیل در یک خانه زرد احاطه شده توسط star-درختان میوه و مرغ coops. پدرش نوشت که نرم افزار برای بانک های محلی به او القا علاقه به کامپیوتر. در تعطیلات آخر هفته هنگامی که گویمارائس رو با حوصله نینتندو بازی های ویدئویی او برنامه ریزی شده خود را. در کلاس مدرسه او ساخته شده است یک ربات انسان نما و نوشت: به اندازه کافی مونتاژ کد آن را به فایل های فشرده در اطراف خانه خود را. در ویتوریا جزیره شهر خود را بلند پروازانه ترین همسالان رویای حضور در دانشگاه در سن پائولو یک ساعت دور با هواپیما. گویمارائس مجموعه مناظر خود را در موسسه تکنولوژی ماساچوست. در آن زمان او در دبیرستان M. I. T. منتشر شده بود صدها نفر از آن کلاس های رایگان در اینترنت به عنوان یک سری از دوره های آنلاین باز گسترده و یا MOOCs. گویمارائس نمونه مقدماتی کامپیوتر-علوم کلاس اما او در بر داشت مربی یک "سفید مرد در مقابل یک تخته سیاه" crushingly کسل کننده است. در سال 2011 trawling یوتیوب برای دوره دیگر مواد گویمارائس کلیک در یک سخنرانی از دانشگاه هاروارد مقدماتی کامپیوتر-علوم کلاس CS50 که تدریس یک استاد جوان به نام دیوید مالان. تقریبا بلافاصله گویمارائس به من گفت که او احساس خود را "هیپنوتیزم."

مالان که تا به حال سیاه و سفید براق و پر انرژی قیافه سخنرانی از سالن در دانشگاه هاروارد دانشگاه. در کلاس اول او نشان داده شده است به نام الگوریتم جستجوی دودویی با دعوت از داوطلب روی صحنه برای پیدا کردن "مایک اسمیت" در صفحات زرد; در مالان را ترغیب دانش آموز با باز کردن دفترچه تلفن به صورت تصادفی نقطه پاره کردن نیمی از کتاب بدون نام راست و سپس تکرار این روند نصف حجم دوباره و دوباره تا زمانی که فقط صفحه مورد نظر باقی مانده است. مالان تکالیف بیش از حد کاسته دانش آموزان به فال علوم کامپیوتر. قبل از یادگیری C و سطح پایین زبان برنامه نویسی با شیک نحو آنها ایجاد انیمیشن های بازی در ابتدا تصویری زبان برنامه نویسی طراحی شده برای کودکان است. برای پزشکی قانونی مشکل مجموعه با الهام از یک تابستان که مالان صرف کار کردن در یک دفتر دادستان منطقه, دانش آموزان خواسته شد برای نوشتن کد برای بازگرداندن مجموعه ای از حذف فایل های عکس. "این احساس جالبترین تصویری بازی من تا کنون بدست من دست" گویمارائس گفت.

در دانشگاه هاروارد دانشگاه CS50 در نقطه اوج جشن نمایشگاه که در آن دانش آموزان خود را نشان می دهد final برنامه نویسی و پروژه های بسلامتی با ویژگی های استخدام از شرکت هایی مانند Facebook و Google بسیاری از آنها فارغ التحصیلان کلاس; مالان فراهم می کند یک دسته از متعلقات از جمله CS50-مارک توپ های استرس و تی شرت است که خواندن "من در زمان CS50." در برزیل گویمارائس تصمیم به انجام خود را نهایی پروژه: ایجاد مجدد مالان البته مواد و سخنرانی در پرتغالی. در سال دوم از مدرسه به او آموخته CC50—Ciência da Computação Cinquenta—به همسالان خود در طول یازده هفته از سقوط مدت است. زمانی که گویمارائس وارد برای کلاس اول تحمل به عنوان مالان انجام عظیم الجثه ورق کیک به عنوان یک خوش آمدید, درمان او در حدود یک صد دانش آموزان snaking کردن درب. لباس پوشیدن و در یک معشوقت هاروارد, پیراهن که او می خواهم خرید آنلاین و تحویل او مالان اولین سخنرانی تکرار phone-book تظاهرات با یک فرهنگ لغت. CS50 مواد درسی بودند آزادانه توزیع شده تحت Creative Commons license اما به عنوان یک حسن نیت ارائه میدهد گویمارائس تا به حال از طریق پست الکترونیکی مالان کارکنان یک سر تا در مورد پروژه خود را. در ششمین هفته از سخنرانی خود او موفق به دریافت یک جعبه هدیه از مالان پر شده با CS50 کوله پشتی.

مالان که در زمان بیش از CS50 در سال 2007 او یک پیشگام در توزیع هاروارد مواد درسی آنلاین به صورت رایگان. در سال 2012 دانشگاه هاروارد و M. I. T. راه اندازی خود را آنلاین-آموزش پلت فرم edX که امروز ارائه می دهد چندین هزار MOOCs—هر دو نسخه های دیجیتال موجود دانشگاه دوره ها و گواهی اصلی برنامه های طراحی شده توسط مایکروسافت, I. B. M. و دیگر فن آوری های غول. اما چند اگر هر گونه ترکیب نهادی اعتبار زیادی برسد و متعصب تعامل مالان است. در دهه پس از گویمارائس آن را در زمان CS50 الهام گرفته از ماهواره عملیات در هر قاره ها به جز قطب جنوب. هر چند بسیاری از دانش آموزانی که برای ثبت نام در edX نسخه—بیش از دو میلیون نفر تا به امروز—ترک قبل از اتمام کسانی که با آن چوب اغلب تبدیل به diehards: در اوایل این سال در بغداد دانش آموزان restaged مالان پروژه نمایشگاه در al-Hikma دانشگاه با یکسان مواد باغچه خانهها را به emoji شکل بالن و سفارشی "اشکال زدایی" اردک لاستیک. به ترویج و گسترش CS50, مالان فیلم خوش آمدید, بازی فکری برای گروه کنترل از راه دور, میزبان سالانه مربی کارگاه های آموزشی و کمک می کند تا سرپا نگه داشتن پایگاه در سراسر جهان است. CS50 است که کمتر در یک دوره از یک "اکوسیستم دوره های آموزشی" را به عنوان یکی از اعضای ستاد قرار داده و آن را با spinoffs طراحی شده برای مخاطبان خاص: وکلا, کسب و کار, دانش آموزان, پارسه. در سال 2015 دانشگاه هاروارد کامپیوتر-علوم بخش راه اندازی یک بی سابقه همکاری با دانشگاه ییل زنده-جریان مالان سخنرانی از کمبریج به نیوهیون.

مالان سرمایه گذاری در آموزش مجازی تبدیل کرده راه است که دانش آموزان درگیر با کلاس در آن پایگاه ، CS50 یکی از کالج هاروارد محبوب ترین دوره های آن را نیز تنها کسی است که دانش آموزان می توانید به تماشای زندگی می کنند در تعریف بالا از خوابگاه خود را. در گذشته مالان است آنها را تشویق به انجام این کار نوشتن یک پست وبلاگ از سال 2016 که آن را به خوبی ممکن است "بهتر تجربه های آموزشی برای تماشای سخنرانی CS50 آنلاین از حضور آنها در فرد است." اولویت آموزش از راه دور به حدی است که هنوز هم نادر در میان استادان دانشگاه هاروارد. حتی مایکل سندل عدالت یکی دیگر از گل سرسبد دانشگاه هاروارد دوره سخنرانی آنلاین همتای آن predates CS50 و پخش شد در PBS کمی از مالان فن آوری زیرساخت ها است. در ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور دانشگاه های سراسر کشور برای مهاجرت, کلاس های آنلاین, بیش از پنج صد هاروارد مدرسان مجازی تا به حال تجربه تدریس, دانشگاه, رئیس جمهور, Lawrence Bacow گفت: من در پست الکترونیکی. در یک ماده از روز شماره "شروع به پریدن کرد به حدود سه هزار نفر" به اندازه هاروارد کل آموزش کارکنان.

برای بسیاری از استادان ناگهانی گذار بود و یک مبارزه است. برای مالان آن گسترش طبیعی از یک دهه ارزش از آزمایش. "تیم ما خوش شانس است که انجام شده است این ترکیب از آموزش و پرورش برای مدتی" او به من گفت که به تازگی. "برای ما این بسیار ساده است." مالان قرارداد در دانشگاه هاروارد اجازه می دهد تا او را به تمرکز تقریبا به طور انحصاری در CS50; حتی تحقیقات او منتشر مراکز عمدتا در کلاس. در بهار او اتفاق افتاده بود که خلبانی یک نسخه کوچک از CS50 تاریخی یک دوره پاییز با استفاده از فقط آنلاین فیلم برداری سخنرانی ها در ترم قبل. همه گیر او را وادار به حرکت بخش هایی از برنامه درسی—دفتر ساعت در هفته آموزش پروژه نمایشگاه به زوم. اما در حالی که همکاران خود را در تقلا بودند تا مجددا با ابزار تجهیز کلاس های خود را برای سیستم عامل های مجازی—عیب یابی ناآشنا تکنولوژی کوتاه درس ساختمان در تعامل—این ماده و ارائه CS50 به عنوان یک دانشجو نوشت: در پایان دوره ارزیابی "تقریبا ماند همان." مالان روش آموزش از راه دور است که به راحتی نمی تکراره; CS50 فشفشه ممکن نخواهد بود بدون غیر منتظره ای عمیق به خوبی از منابع خود متعصب تعهد است. اما به عنوان دانشگاه ها تلاش برای بازگشایی با خیال راحت در پاییز با آموزش آنلاین در خط مقدم این دوره گسترش و موفقیت ارائه یک نگاه اجمالی از جایی که آموزش عالی ممکن است به رهبری.

یک گرم صبح در ماه ژوئن مالان در بازدید از دانشگاه هاروارد دانشگاه. ساندرز تئاتر که او در آن سخنرانی بود که هنوز به طور رسمی بسته شد اما چند تن از اعضای CS50 کارکنان دریافت کرده بود اجازه مخصوص را وارد کنید. من در بر داشت مالان در یک طرف درب. او با پوشیدن یک ماسک و بیش از یک شانه انجام یک کوله پشتی حاوی دو لپ تاپ. در داخل علائم در دانشگاه هاروارد رنگ را تشویق شستن دست و اجتماعی فاصله. درب شده بود لبه پنجره رساند, باز, برای کاهش تماس انسان با دستگیره و دستگیره; یک آجر قرمز مستقر در زمین در خارج از حمام می تواند لگد گذشته به سیگنال است که کسی در داخل بود. دانشگاه هاروارد هنوز نهایی بازگشایی برنامه اما این دانشگاه منتشر شده بود یک گزارش موقت پیش از آن در هفته بیان کرد که "صرف نظر از اینکه دانش آموزان در محوطه دانشگاه یادگیری خواهد بود از راه دور در سال آینده تنها با معدودی موارد استثنا." برای بیش از دو ماه مالان شده بود برگزاری CS50 دفتر ساعت آنلاین هر دو خود را برای دانشگاه هاروارد کلاس و به طور جداگانه برای خارج دانش آموزان در جلسات برای عموم آزاد. در حال حاضر او در حال رفتن به سعی کنید جریان خود را در ساعات اداری از ساندرز به ببینید که چگونه آن را احساس می کنید برای آموزش وجود دارد در پاییز تنها با یک مجازی مخاطبان است. بیش از یک هزار دانش آموزان از یک هزار و دویست و نه کشور در حال ثبت نام برای حضور در این روز جلسه.

در سال 2008 زمانی که مالان اول منتقل CS50 به Sanders, از وصف ناپذیر آمفی تئاتر در دانشگاه هاروارد را قطع سالن کلاس در حدود سه صد دانش آموزان تنها اشغال ارکستر بخش و یک بخش از نیم اشکوب. توسط 2014, ثبت نام تا به حال بیش از هشت صد دانش آموزان و بسیاری از آنها تا به حال به تماشای از بالکن. ساندرز یکی از دانشگاه بزرگترین سالن های عملکرد یک پررونق ورزشگاه به سبک سالن burnished بلوط قرمز. مالان تیم مجهز از آن با پنج دوربین—برخی سرنشین دار توسط انسان ربات کنترل شده و در پشت نیم اشکوب موقت تولید غرفه. همانطور که در "زنده رویداد ورزشی" مالان توضیح داد: این دانش آموزان که به تماشای CS50 در زمان واقعی ممکن است دیدن این دوربین قطع به نزدیک او و یا به یک طرح عظیم از کامپیوتر خود را روی صفحه نمایش یا به یک شات گسترده ای از رباتیک, کشویی است که قطاری از سایه ها از تماشاگران در مقابل از خانه. در حالی که بسیاری از آنلاین مدرسان ریز ریز کردن تا سخنرانی خود را به بخش های کوتاه آمیخته با تمرینات طراحی شده برای نظارت بر پیشرفت و حفظ تعامل مالان منتشر خود را بدون وقفه. او اغلب می آموزد که در مقابل یک صفحه نمایش سبز, به طوری که تیم خود را می توانید به نوبه خود و مرورگر وب را به یک غول در زمینه تولید است.

مالان از راه دور-آموزش راه اندازی شامل یک میزبان از تکنولوژی از جمله هفت پا گسترده ای تعاملی روی صفحه نمایش کامپیوتر به نام Microsoft Surface Hub.

در میان بین المللی خود را از طرفداران مالان چیزی است که از یک هنرمند مشهور. امضای خود را ساز و برگ نازک سیاه و سفید ژاکت و شلوار جین تیره که چند تن از دانش آموزان و همکاران اشاره کرد آشنایی او ضعف شباهت به استیو جابز. در مچ دست چپ او ورزش Apple Watch و آنچه به نظر می رسد مانند یک دستبند نقره است اما در واقع کشش زنجیره ای برای خانه لامپ خریداری شده از انبار خانه—به دلیل, به عنوان او آن را "من یک فن از چیز گران است." او صحبت می کند و می نویسد: در یک فرد نادرست و غلط سبک با استفاده از کلماتی مانند "daresay" و "آن" و معکوس کردن افراد و کمکی افعال به در "در 5 صبح خواهد شد برخی از دانشگاه هاروارد شاتل ما را به iHop." (مالان آثار این عادت به زود شیفتگی با سخنوران بزرگ تاریخ آمریکا.) در حالی که سخنرانی او تمایل به شکستن عرق. هر چند او را تایید Facebook, Twitter و Instagram حساب که در آن دانش آموزان tag او در نوشته های خود جشن پیشرفت و یا ناامید از خود را در زمان اجرا خطا مالان محافظت در موضوع زندگی خصوصی خود را. در هر یک از ما زوم مصاحبه و در هر جلسه از CS50 ساعات اداری میزبانی از خانه خود را, او به نظر می رسد در برابر یک پس زمینه جامد سفید است.

در Sanders, مالان پریدند روی صحنه که در آن او fiddled با یک میکروفون یقهای متصل شده و یک فرستنده بی سیم به کمربند خود را. "تست یک, دو," او گفت:. "می تواند تولید مرا می شنوید؟" شش نفر از اعضای CS50 کارکنان در یک زوم تماس چهره خود را بزرگ شده در هفت پا گسترده ای تعاملی روی صفحه نمایش کامپیوتر به نام Microsoft Surface Hub که شده بود قرار بر چرخ در لبه مرحله. CS50 سه وقت تولید تکنولوژی است. آنها با مالان به فیلم, ویرایش و ها نه تنها در این دوره سخنرانی در دفتر ساعت و چگونه به فیلم ها بلکه کشت و فرعی—برخی ممکن است می گویند اضافی—مواد سرگرمی: البا, صدای هیس کردن قرقره پشت صحنه, قطعه پیانو عملکرد یکی از CS50 تم اصلی آهنگ ها و سیزده-بخش ادای احترام به "شهروند کین" بازیگران مالان به عنوان خود را. ("آنها فیلمبرداری گه تمام وقت" یکی سابق دوره دستیار که تابستان مشغول به کار در CS50 بزرگ منشی به من گفت.)

تنها کارکنان حضور فیزیکی بودند برایان یو اخیر دانشگاه هاروارد گراد است که در حال حاضر یک مربی و اندرو مرخم یکی از مالان تولید تکنولوژی است. Markham, چرم گاومیش thirtysomething ایستاده بر روی یک نردبان متحرک در یک مرجان-رنگی CS50 تی شرت موقعیت دو دوربین های دیجیتال به طوری که آنها peeked بالای سطح Hub. این طرح به هیات داوران-دکل روی صفحه نمایش به یک غول لپ تاپ: مالان و یو بود که شرکت میزبانی این جلسه را ایستاده روی صحنه در lecterns دوازده پا از هم جدا و صحبت می کنند به این دوربین; آموزان به نظر می رسد فقط به عنوان کارکنان را در حال حاضر در ادم تنومند و بدقواره در مقیاس زوم را شبکه بندی می "گالری مشاهده کنید." به عنوان مرخم گام های خوراکی یک مدیر هیئت مدیره کف زننده در مقابل هر یک دوربین مالان scurried پایین به گوشه ای از ارکستر بخش است. او برنامه ریزی شده برای شروع ساعات اداری با زوم کردن در از تلفن همراه خود را و تعجب آور دانش آموزان با یک تور از تئاتر. مالان اغلب استقبال خود را با کلاس اول عبارت که برنامه نویسان یادگیری برای تولید: "سلام جهان!" او گفت: به دوربین خود را هنگامی که تماس آغاز شد.

پشت صحنه, مالان تولید تیم به نمایش در آمد و صف تا یک انتخاب تماس گیرنده به سوال بپرسید. این گروه شامل پانزده ساله از آتن یک دندانپزشک از بوئنوس آیرس و یک دومینیکن کودکان مربی در تگزاس زندگی می کنند به علاوه دیگران از کانادا و انگلستان و کنیا و مراکش. "این یک افتخار است که اول از همه" Sugeet یک دانشجوی معماری از Dharwad هند گفت: هنگامی که آن را به نوبه خود قبل از طرح یک سوال در مورد چگونه به درخواست مالان این ترم به طراحی ساختمان. Khudeja یک مادر اقامت در خانه مادر زندگی در دبی پرسید که آیا آن را ممکن است برای ساخت یک برنامه است. A. J. Veneziano, یک دانشگاه هاروارد در مقطع کارشناسی در پیت Buttigieg تی شرت تعجب در مورد علوم کامپیوتر و برنامه های کاربردی در علوم انسانی. "من CS50 در طول تابستان به دلیل (یک) من خیلی می ترسم به آن را در پاییز و (ب) من سابقه عمده, بنابراین من هرگز تا به حال قرار گرفتن در معرض هر آنچه برای برنامه نویسی," او گفت:.

بعد در خصوصی زوم تماس Veneziano به من گفت که او می خواهم ثبت نام در CS50 به تصویب زمان در حالی که quarantining در خانه دوران کودکی خود را در دیتون اوهایو. مثل بقیه دانشگاه هاروارد دانشجویی بدن او آموخته مدرسه بسته شدن برنامه های در مارس 10th, در یک e-mail از ریاست دانشگاه. او تا به حال پنج روز بسته و ترک خوابگاه خود را. علی رغم بهترین تلاش خود و اساتید و Veneziano به من گفت, انتقال به آموزش از راه دور تا به حال تحت تاثیر قرار کیفیت آموزش و پرورش است. البته او در بلایای طبیعی اوراق آن labs. استاد خود بزرگترین کلاس در کتاب مقدس عبری—یک septuagenarian که تلاش می کند با به اشتراک گذاری صفحه نمایش—مرتب کرده بود برای سخنرانی خود را به ثبت شود حتی قبل از همه گیر آغاز شد. در محوطه دانشگاه Veneziano گفت: تقریبا تمام دوره دو صد با حضور دانش آموزان به هر حال. پس از این سخنرانی نقل مکان کرد به زوم در بیش از سی نشان داد تا در هر زمان. مالان به سخنرانی Veneziano گفت: "سال جلوتر از آنچه که من تجربه کرده این بهار."

من فرض بر این است که Veneziano شد CS50 از طریق دانشگاه در تابستان جلسه: مالان ارائه شده است این دوره دوباره به عنوان او را در بهار با سخنرانی از پاییز قبلی منتشر شده در هفته. اما وقتی از او پرسیدم تا چه حد در طول کلاس بود Veneziano نگاه اشتباه است. "من نسخه رایگان" او با اشاره به MOOCاست که خود گام و باز است به هر کسی در هر نقطه از طریق edX. بر خلاف دانشگاه هاروارد نسخه MOOC را شامل نمی شود, بحث, بخش, پس, برای کمک با مشق شب Veneziano شده بود مشاور CS50 StackOverflow صفحه یکی از حدود ده که انجمن مالان را edX دانش آموزان عیب یابی مشکلات با هم. Veneziano نمی دریافت اعتبار علمی برای خود کار: دانشگاه هاروارد می کند اعطای اعتبار برای هر edX دوره های, به دلیل, به عنوان یک دانشگاه سخنگو گفت آن است که "دشوار است به منظور بررسی و تنظیم مشارکت و تمامیت علمی." به Veneziano هر چند وجود دارد هیچ نقطه ای برای پرداخت یکسان سخنرانی ها و مجموعه مشکل به خصوص زمانی که او هشت صد مایل دورتر از محوطه دانشگاه. "این فقط یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است" او به من گفت.

Harry R. Lewis, سابق, رئیس دانشگاه هاروارد بود یکی از دانشگاه اولین کامپیوتر-علم استادان. در دهه هفتاد زمانی که او یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه هاروارد مدرسه تماس نمی آنچه که او و همکلاسی های خود شد و در رشته علوم رایانه: آنها به دست آورده درجه در ریاضیات و یا در لوئیس در مورد ریاضیات کاربردی. لوئیس که بازنشسته شد در تابستان امسال به عضویت هیات علمی در سال 1974 زمانی که برنامه نویسان در دانشگاه هاروارد مشغول به کار از راه دور پایانه های متصل به اصطلاح مینی کامپیوتر که اشغال اتاق خود در طبقه اول از دانشگاه علم مرکز. یکی از اولیه خود دانش آموزان بود بیل گیتس که بعد کاهش یافته خارج از دانشگاه هاروارد برای راه اندازی سرمایه گذاری است که می تواند تبدیل به مایکروسافت. لوئیس به یاد می آورد هر چند که این دانشگاه را رهبری باقی مانده است "کور به آینده محاسبات." در سال 1978 او پیشنهاد کرد که دانشگاه هاروارد ایجاد یک کامپیوتر جداگانه-علوم عمده. برخی از هموطنان اساتید تمسخر در فکر. "چه بعدی خودرو-مهندسی برنامه؟" لوئیس به خاطر ارشد همکار گفتن او را.

زمان مالان وارد دانشگاه هاروارد به عنوان یک دانشجوی سال اول در سال 1995 ظهور اینترنت تا به حال ساخته شده در این زمینه غیر ممکن است به اخراج. حباب دات کام بود شروع به باد. لری پیج و سرگئی برین دو زودرس دکتری در دانشگاه استنفورد بودند مشغول کار بر روی یک نسخه اولیه از یک موتور جستجو به نام BackRub که آنها در نهایت می خواهم تغییر نام گوگل. اما مالان پسر تبلیغاتی و اجرایی مدرسه راهنمایی معلم برنامه ریزی عمده در دولت است. او می خواهم در استمفورد ایالت کانکتیکات که در آن برای تا زمانی که او می تواند به یاد داشته باشید روزهای سپری شد در تاریخچه مقالات و یکشنبه در مقالات انگلیسی. خانواده اش کامپیوتر بود اوایل مکینتاش که مالان با استفاده از لیزر-چاپ نوشته تکالیف و بازی king's Quest. به عنوان او را دوست دارد به آن را بگویید هر چند او مراقبت کمی در مورد چگونه کامپیوتر کار می کرد. در مدرسه مقدماتی او به یاد می آورد: "من به یاد داشته باشید به دنبال از طریق پنجره های شیشه ای از آزمایشگاه کامپیوتر در برخی از دوستان من انجام این نخبه فعالیت—سر پایین تایپ دور. من هرگز در زمان علاقه به آن است."

در پاییز از سال دوم در یک هوی و هوس مالان نمونه CS50 در طول ترم "خرید دوره" و تصمیم به استیک با کلاس از آنجا که او می تواند آن را پاس شکست. آن را تدریس توسط برایان Awk یک استاد مدعو که تا به حال ساخته شده نام خود را در AT&T مشهور Bell Labs و شرکت نوشته شده راهنمای جامع برای برنامه نویسی C. Awk تکالیف فاقد نمایشهایش از اين به بعد CS50 اما مالان پس از چند سخنرانی بود "قلاب." هر جمعه که هفته آینده مشکل مجموعه منتشر شد, او می خواهم خود را اولین لپ تاپ—هفت پوند PowerBook 540c که برجسته برای اولین بار در جهان لای شیار به پشته از دانشگاه هاروارد Widener کتابخانه و دریافت و به کار. چند هفته به طول ترم متوجه می شوند که او نمی خواهد دریافت اعتبار به صورت عمده اگر او نبود کسب یک کلاس در کلاس او با عجله به دفتر ثبت و فقط در زمان برای تنظیم خود عبور موفق ،

مالان خود را شروع کردم آموزش با تشکر هنری لایتنر که تدریس این دوره آموزشی در عمده مقدماتی سری. آنها در پایان مدت زمانی که مالان بازدید لایتنر را به مسابقه نهایی خود را درجه. (این یک منفی.) زده مالان را gumption, لایتنر, در زمان دیپلم دین در دانشگاه هاروارد بخش از آموزش مداوم به پایان رسید تا استخدام او به عنوان دستیار تدریس در دانشگاه را فرمت مدرسه. در بهار مالان ارشد سال رو در آخرین دقیقه نیروی انسانی کمبود لایتنر شنود گذاشته باشند برای تدریس یک دوره کامل هشدار او اجازه نمی دهید به دانش آموزان خود را که او هنوز هم در مقطع کارشناسی. مالان ترجیح لباس در آن بود یک دست کت و شلوار و بند اما او نشان داد نکات آموزشی نمایی که تبدیل خود را با نام تجاری مفرح سخنرانی های خود با WordArt انیمیشن و proffering روح factoids به مواد مربوطه. در کلاس اول برگزار شد ضعیف روشن سالن سخنرانی او ناخوانا یک سوال چیزهای بی اهمیت در هیئت مدیره: "از اواسط سال 1998 چگونه بسیاری از رایانه های شخصی متصل به اینترنت ؟ (اگر شما مطمئن نیستید که چه اینترنت است که O. K.)" پاسخ این بود شصت میلیون. "شما فقط می توانید تصور کنید چه تعداد خواهد بود که سال 2000 و" مالان اضافه شده است. در پایان ترم لایتنر به من گفت: "دیوید رتبه بندی شدند و پنج نفر از پنج نفر در هر مقیاس."

مالان امضا لباس نازک سیاه و سفید ژاکت و شلوار جین تیره که آشنایی او ضعف شباهت به استیو جابز.
CS50 تمام وقت تولید فن کار با مالان به فیلم, ویرایش و ها نه تنها در این دوره سخنرانی در دفتر ساعت و چگونه به فیلم ها بلکه کشت و فرعی سرگرمی مواد.

پس از فارغ التحصیلی مالان را روی لئامت دادن آموزش دبیرستان, ریاضی, در, Franklin, ماساچوست و خرج سال آینده در بی سیم و راه اندازی در فیلادلفیا که در آن او ادامه داد: کار از راه دور برای دانشگاه هاروارد: لایتنر شد خلبانی فرمت مدرسه اول دوره های آنلاین. آموزش از راه دور بود که تازگی; لایتنر را پیشینیان به حال تجربه رادیو و تلویزیون پخش در دهه پنجاه بود و حتی با استفاده از یک kinescope در دهه شصت به ضبط دوره مواد اولیه برای پرسنل نیروی دریایی در زیردریایی. اما پارادایم جدید درگیر تصویری محبوبیت و انجمن مجازی. لایتنر به من گفت که او عمدا شروع با کامپیوتر-علوم دوره امیدوار است که دانش آموزان خواهد بود زرنگ و دانا به اندازه کافی به او یدکی یک "tech-پشتیبانی از کابوس است." زمان واقعی زوم-سبک تصویری سیستم عامل هنوز نمی وجود دارد, اما مالان اولین دوره که ویژه ضبط سخنرانی ها و PDF مجموعه مشکل نیست تفاوت بسیار در اصل از متوسط MOOC امروز. "فیلم با کیفیت, البته, بسیار بدتر بود," او گفت:. "اما در روح و روان آن بسیار شبیه است."

در سال 2002 در لایتنر را پیشنهاد مالان ثبت نام در دانشگاه هاروارد دکترای برنامه که در آن او انجام تحقیقات تحت نظارت Michael D. Smith بود که در آن معلم از CS50. به عنوان یک دانشجوی کارشناسی هنوز تدریس در فرمت مدرسه مالان شد اولین دانشگاه هاروارد مربی به کل دوره در دسترس به صورت رایگان در فرمت های صوتی و تصویری. زمانی که اسمیت پیشنهاد شد به یک دین موقعیت در سال 2007 مالان خواسته لایتنر به لابی برای او به عنوان اسمیت جایگزینی. در آن زمان CS50 هنوز هم تا به حال شهرت بودن خشک و خواستار است. "من می خواهم از دست دادن دانش آموزان پس از هفته اول کلاس" اسمیت به من گفت. مالان هدف از آغاز بود و نه فقط برای آموزش این دوره اما برای تبدیل آن امیدوار جذب بیشتر دانش آموزان مانند او که تا به حال هیچ قبلی میل برای علوم کامپیوتر. مالان به من گفت که او می خواهم همیشه تحسین مبلغان انجیلی او می خواهم دیده می شود در تلویزیون خود را "توانایی متقاعد کردن دیگران از طریق گفتار." به عنوان یک معلم به او گفت: "من فکر می کنم بسیاری از علاقه من در تئاتر است صادقانه رانده شده توسط برخی از نا امنی در مورد عدم تمایل مخاطب خسته می شود."

بیش از چندین سال مالان rejiggered CS50 درسی بازرسی و نگهداری این مجموعه مشکل و ساخته شده است زیرساخت های خود را برای ویدئوگرافی. او به جمع آوری یک تیم از کارکنان به کمک به توسعه تخصصی ابزارهای آموزشی از جمله یک ویدیو پلیر با قابلیت جستجو بر سخنرانی ها و متن یک برنامه که ترجمه مرموز کامپیوتر-تولید پیغام خطا به کاربر پسند دهید. او همچنین معرفی انواع پردازش ها و فعالیت های است که کمتر رایج به کلاس های درس کالج نسبت به شرکت های که در آن دانشگاه هاروارد کامپیوتر-علوم grads به پایان رسید: Google, Apple, Facebook. در بسیاری از حوادث—دوره نمایشگاه پازل, روز, catered, rebecca mcewan hackathon—او استخدام عکاسان و راه اندازی غرفه عکس با pompoms, plushies سفارشی ساخته دیوید مالان Muppet. من شروع به تحصیل در رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه ییل همان ترم که CS50 معرفی شد وجود دارد. هر چند که من هرگز در زمان کلاس عکس از مالان حوادث خواهد محصول در Facebook timeline هر سقوط با همان coördinated شدت به عنوان تبلیغات برای-cappella ابتدائی یا خواهری راش.

نه بر خلاف یک تکنولوژی کارآفرین "اخلال" صنعت مقررات مالان یک عادت نقض هنجارهای علمی به منظور تسهیل در CS50 گسترش است. در سال 2014 او با موفقیت لابی دانشگاه هاروارد به اعطای CS50 تنها معافیت از سیاست منع دانش آموزان از ثبت نام در دو کلاس برنامه ریزی شده در همان زمان; دو-رزرو آموزان او استدلال می تواند فقط تماشای سخنرانی خود را بعد. همان سال در پاسخ به شایع خیانت در CS50—مشکل در اکثر کامپیوتر-کلاس های علمی—او معرفی "پشیمانی بند" به برنامه اجازه می دهد دانش آموزان برای فرار از دانشگاه گسترده تحریم اگر آنها اعتراف به تقلب در انتساب ظرف سه روز پس از ارسال آن. (چند سال بعد بیش از شصت CS50 دانش آموزان یک دهم کلاس مجموع ثبت نام بنا به گزارش ها به پایان رسید تا رفتن در مقابل انضباطی هیئت مدیره به هر حال.) با توجه به زرشکی, مالان و دانشگاه هاروارد در یک نقطه و در زمینه برنامه های رقیب به علامت تجاری به نام CS50 و "این CS50 است" البته برچسب خط. (مالان که کناره گیری خود برنامه بعد از دانشگاه هاروارد نقل مکان کرد و برای جلوگیری از آنها به من گفت که این روزنامه به غلط این حادثه اضافه کرد: "من در ارتباط با دانشگاه هاروارد دفتر مشاور عمومی.")

CS50 اندازه و وضعیت ممتاز را rankled برخی در دانشگاه هاروارد. در سال 2015 پس از CS50 شروع به میزبانی دفتر آن ساعت در مقدس Loker خواندن در Widener اصلی کتابخانه دانشگاه یک گروه از دانش آموزان راه اندازی طنز "پشت Widener" کمپین به گردش فضایی از "ما CS50 اربابان." که سال های زرشکی چاپ یک سرمقاله در تماس با دانشگاه به "محدود کردن CS50," مقایسه این دوره به یک "تبلیغی ایمان مبتنی بر دین است." در کوتاه مدت وبلاگ جمع آوری ناشناس شهادت در مورد CS50 یک دانشجو نوشت: "چه نوع از یک کلاس به فروش می رساند کالا? و چگونه می توانید آنها را استطاعت تی شرت برای 800 نفر به همراه توپ های استرس عینک آفتابی و بیشتر ؟ که در آن است که این پول در حال آمدن است؟"

پول چیزی نیست که یا مالان و یا نمایندگانی از دانشگاه هاروارد مشتاق بودند به بحث در مورد. "بدون وارد شدن به جزئیات آن می توان گفت که CS50 گران است البته" یک نماینده از دانشگاه گفت:, و اضافه کرد که آن "هر دانش آموز هزینه" است "بیشتر تراز وسط قرار دارد" با دیگر دوره های کامپیوتر-وزارت علوم که بسیار کوچکتر است. چرا که CS50 است نیز ارائه شده در فرمت مدرسه از طریق دانشگاه هاروارد بخش آموزش مداوم آن را به یک دوم منبع مالی; لایتنر که نظارت فرمت مدرسه نوآوری بودجه به من گفت که برخی از CS50 هزینه های در نظر گرفته شده است "R. & D." مالان که اغلب استخدام تا صد آموزش دستیاران تخمین زده است که انسانی "سمت" از هزینه به تنهایی و به مقدار حداقل دو صد هزار دلار برای یک ترم. برای بسیاری از CS50 فوق رویدادهای اجتماعی او defrays هزینه های درخواست شرکت های فن آوری به عنوان حامیان مالی.

پس مالان در زمان بیش از CS50 تعداد کل کامپیوتر-رشته علوم در دانشگاه هاروارد شش برابر رشد کرده است; با توجه به داده ها از محاسبات انجمن تحقیقات دانشگاه هاروارد بخش رشد پنجاه درصد بیش از متوسط دانشگاه کامپیوتر-علوم بخش بین سال های 2006 و 2015. (درصد از زنان در عمده نیز افزایش یافته است هر چند تنها حدود سی درصد است). لوئیس بخش پیشگام به من گفت که افزایش بهره در معرض CS50 به دو نوع نقد است. در یک طرف hard-core کامپیوتر-علم و دانش آموزانی که فرض کنیم "چرا که خود را در اتاقی که هیچ چیز نمی دانم" هستند CS50 که آن را "در زیر آنها را." از طرف دیگر لوئیس ادامه داد: "وجود دارد مجموعه ای از افرادی که antipathetic چرا که آن را نمادی از تکنولوژی مصرف بیش از جهان پایان هنرهای لیبرال به عنوان مرکز این دانشگاه است." در سال 2014 برای اولین بار یک دانشگاه گزارش نشان داد که بیشتر دانشجویان دانشگاه هاروارد نیز در مهندسی و علوم کاربردی تر در هنر و علوم انسانی. در دهه گذشته تعداد رشته زبان انگلیسی در دانشگاه هاروارد کاهش یافته است توسط بیش از یک سوم است.

لایتنر است که شصت و شش سال با ژولیده نگاه از یک مدرسه قدیمی برنامه نویس صحبت با آشکار تحسین از CS50 اما او گفت که او تردید به تصویب برخی از کلاس را هزینه. به عنوان مالان به من یادآوری چندین بار او شاخه های CS50 در 4K با وضوح بالا استاندارد برای حرفه ای دیجیتال با کارکنان به منظور دستیابی به یک تجربه "در تاریخ همتراز با آنچه شما انتظار می رود از Netflix بکشد." او نوشته است که این دوره را بالا تولید ارزش است "بخشی از آن تربیت" اجازه می دهد دانش آموزانی که اتصال از راه دور به "احساس کمتر از یک بخش از این درس از دانشجویان در محوطه دانشگاه." اما مالان به تصویب رسید رزولوشن 4K در یک زمان لایتنر به من گفت که "مردم به سختی می تواند جریان منظم high-def کیفیت." در سال 2016 مالان پیشنهادی با استفاده از V. R. دوربین—که هزینه بیش از بیست هزار دلار به هر کدام—اجازه می دهد تا CS50 دانش آموزان تماشای آنلاین برای تجربه ساندرز تئاتر در 3-D. "آن مهم است ؟ آن را به ارزش هزینه? من مرتب از شوخی با او که من نمی بینم آموزشی ارزش" لایتنر گفت. (مالان به من گفت که پیشنهاد او مشروط شدن نوکیا, دوربین های سازنده به قرض دادن به آنها است که در پایان آن را انجام داد.)

مالان مجهز ساندرز تئاتر با شکوه سالن سخنرانی که در آن او می آموزد با پنج دوربین—برخی سرنشین دار توسط انسان ربات کنترل شده و در پشت نیم اشکوب موقت تولید غرفه.

زمانی که او احساس می کند خود را در برابر مالان را اسراف لایتنر اغلب به یاد می آورد که او تا به حال مشابه شک و تردید در مورد روشن یکی دیگر از مشاغل سابق دانشجویی: مارک زوکربرگ که در زمان یکی از لایتنر دوره به عنوان یک دانشگاه هاروارد, کارشناسی قبل از انداختن در پایان سال دوم به ادامه کار بر روی یک وب سایت است که او می خواهم شروع از اتاق خوابگاه خود را. در سال 2004 در زوکربرگ را دعوت لایتنر ایجاد یک حساب کاربری در TheFacebook.com آن را به عنوان آن شناخته شده است اما او موفق به درک فوق العاده آن تجدید نظر شود. "من به یاد داشته باشید فکر "آره ناز—معامله بزرگ' " لایتنر گفت. یک سال بعد این پلت فرم تا به حال بیش از پنج میلیون کاربر. "بنابراین من درس آموخته," او اضافه شده است. "من فکر می کنم دادن David آزادی به نوآوری است که واقعا در همه ، شما هرگز نمی دانید چه چیزی را برای رفتن به بیرون آمدن از آن است."

در اولین دوشنبه در ماه جولای دانشگاه هاروارد اعلام کرد که دانشگاه خود را دوباره باز خواهد شد در این پاییز به بیش از چهل درصد از دانشجویان از جمله دانشجویان سال اول ورودی و دانش آموزان تلقی می شود رو از راه دور-چالش های یادگیری است. برای کسانی که هر دو در و خارج از محوطه دانشگاه تمام آموزش برگزار خواهد شد تقریبا. به Veneziano, صعود دانشجوی سال دوم, اخبار, یک شوک بود. "من فکر نمی کنم بسیاری از مردم انتظار داشتند که تصمیم گیری می شود خیلی سخت است." دانشگاه ییل خواهد اجازه می دهد در هر کلاس به جز رشته به بازگشت بسیاری از کالج های دیگر بودند بازگشایی دانشگاه به کل بدن دانش آموز. Veneziano که نیست به احتمال زیاد به واجد شرایط برای مسکن پردیس بود که با توجه به اجاره یک آپارتمان ارزان در بوستون با او دانشجوی سال اول سال هم اتاقی و شاید گرفتن یک ترم یا حتی یک سال ، مداوم گسترش coronavirus گزینه های محدود برای کار و سفر و نبود تضمین که همه دانش آموزان در ترک خواهد باید مسکن زمانی که آنها بازگشت. اما دانشگاه هاروارد شهریه—بیش از چهل و نه هزار دلار در سال به جز اتاق و هیئت مدیره به نظر می رسید سخت تر برای توجیه بدون unquantifiable مزایای تجمع در اطراف سمینار جداول holing در گوتیک کتابخانه ها و cavorting در غریبه خوابگاه. پرینستون بود حداقل لنگر انداخت هزینه ده درصد; دانشگاه هاروارد ارائه شده بدون کاهش.

چند روز پس از این برنامه اعلام شد, Amanda Claybaugh یک استاد زبان انگلیسی در دانشگاه هاروارد که در خدمت به عنوان رئیس دوره کارشناسی آموزش و پرورش جمع آوری یک گروه از همکاران او در یک وبینار باز به دانش آموزان به بحث در مورد ترم پاییز. بهار شده بود تقلا او گفت: در حال حاضر وجود دارد زمان بیشتری برای برنامه ریزی. برخی از معلمان با تجربه راه هایی برای تسهیل "دارای نعمت غیر مترقبه برخورد" و "گاه به گاه co-حضور" عملا; در بهار او توضیح داد: یکی از هنر استاد خود را ترک کرده بود تصویری خوراک او را به عنوان رنگ اجازه دادن به دانش آموزان لحن به کار در آرام شرکت می باشد. دیوید Laibson استاد اقتصاد اشاره کرد که برای تمام مشکلات آموزش آنلاین stay-at-home سفارشات تا به حال به او اجازه پچ در سخنرانان مهمان—بن برنانکه تیموتی گایتنر—که نمی شده اند قادر به بازدید از کلاس های خود در فرد است. بعد او سعی کرد و موفق به به اشتراک گذاری خود را روی صفحه نمایش Laibson خواست همکاران خود را با استفاده از زوم برای "تمرین!" روز بعد با تلفن Claybaugh به من گفت که همه اساتید انتظار می رود به انجام یک برنامه آموزشی یک هفته ای قبل از تدریس آنلاین در پاییز. زمانی که من به ذکر مالان بازگشت به فیلم در تئاتر ساندرز او به نظر می رسید به عقب گرفته شد. اگر او به عنوان تلاش برای واکشی یک کتاب از خود او گفت: پردیس امنیتی و اعزام یک موجودی تیم پس از او.

این هفته از اعلام مالان اتفاق افتاد به بسته بندی خود را به مربی کارگاه که آموزش معلمان در سراسر جهان به پیاده سازی ابزار و آموزه های CS50. هر چند مالان خدمت در تعدادی از کمیته ها در دانشگاه هاروارد از من نمی توانید این حس را از او و یا مدیران من به صحبت کرد که او به ویژه فعال در برنامه ریزی برای مدرسه گذار. در وقت آزاد خود او با انتشار یک پست در متوسط خود را با شرح استادانه کار از خانه ایستگاه که شامل 4K, وب کم (199 دلار) بی سیم lavalier مایک ($219) دو تا پنجاه و سه-اینچ, L. E. D. دورنگ باتوم چوب چراغ (حدود 650 دلار هر) هشت-توسط-هشت پا چروک روی صفحه نمایش سبز ($399) و ایستاده-میز مبدل ($85.99) همه نصب شده در آشپزخانه خود را. او نوشت که در خرج کردن یک جعبه مقوایی می تواند در خدمت به عنوان یک جایگزین برای یک میز ایستاده و به من گفت که او امیدوار است این پیشنهادات کمک خواهد کرد "مردم احساس راحت تر با دسترسی از آن همه است." ربکا Nesson کامپیوتر-علم مدرس و دانشیار دین است که کار با Claybaugh به برنامه ریزی برای پاییز به من گفت که در بهار هاروارد تا به حال اختصاص داده شده به یک صد و بیست و پنج دلار در هر مربی برای تجهیزات وام—در مورد هر کسی که نیاز به گفتن یک مانیتور به مکمل لپ تاپ خود را روی صفحه نمایش. مالان توصیه شد "خارج از محدوده چه دانشگاه هاروارد می تواند پشتیبانی," او گفت:.

این بیماری همه گیر را نامحدود تعلیق یادگیری در کلاس درس در حال حاضر مجبور دانشگاههای نازک دانشکده خود را در صفوف انتظار درآمد از دست داد. همچنین گمانه زنی ها در مورد آینده آموزش عالی است. دانشگاه هاروارد که وقف بیش از چهل میلیارد دلار است به احتمال زیاد به آب و تحول. خواهد شد و یک تعداد انگشت شماری از نخبگان موسسات رشد غالب با گسترش خود را ثبت نام آنلاین در حالی که ردیف دوم مدارس تحت? اگر همه گیر آگهی های کالج را در آغوش آنلاین ترم به یک درجه جدید چه تبدیل خواهد شد از پردیس زندگی به عنوان ما آن را می دانم ؟ در سال 2015 زمانی که CS50 راه اندازی آن با همکاری دانشگاه ییل دریافت کرد و بسیاری از دانشجویان و اساتید وجود دارد ابراز, تردید, ترس که واردات مالان دوره را تضعیف می کند ییل خود کامپیوتر-علوم بخش. اعضای این گروه به من گفت که CS50 است و احتمالا کمک به جذب بیشتر دانش آموزان به علوم کامپیوتر, اما که در آن زمان در دانشگاه ییل است همزمان با افزایش اتکا به untenured دانشکده. زونگ شائو صندلی از دانشگاه ییل کامپیوتر-علوم بخش به من گفت که به دلیل رشد در ثبت نام, همه, مقدمه, سطح دوره های آموزشی تدریس شده توسط "موجود تعداد تصدی آهنگ ارومیه به تنهایی." رشد کاتالیز توسط CS50 یک استاد به من گفت: ممکن است زمانی با توسعه مقدماتی دوره قابل مقایسه با کیفیت در داخل موسسه.

مالان آن را می بیند متفاوت است: آن را بی فایده است او گفت به هزاران نفر از معلمان در علوم کامپیوتر و یا سایر رشته های انجام کار ابداع مشابه برنامه های درسی. خوب برنامه نویسان صرف مقدار زیادی از وقت خود را "بازسازی" نرم افزار ویرایش آن به منظور کاهش ناکارآمدی و یا "کد نفخ است." مالان آموزش روش به دنبال یک هدف مشابه. "من فکر نمی کنم ما می خواهیم فقط یک مقدمه برای علم کامپیوتر و معرفی رشته روانشناسی و یا هر زمینه از جمله" او گفت:. "اما احتمالا وجود دارد یک شماره در سراسر ده ها تن—صدها نفر—که باعث می شود بیشتر حس؟" به جای تهدید معیشت استادان و یا استقلال از موسسات از جمله تحکیم می مالان معتقد است رابطه معلمان به انجام بهترین کار خود را. و برگزاری دوره های آنلاین با استانداردهای همان فرد آنهایی که اجازه می دهد دانش آموزان فراتر از کوچک و عمدتا ممتاز گروه که نام خود را در مکان هایی مانند هاروارد برای دسترسی به بالاترین کیفیت آموزش.

بسیاری نوپای کامپیوتر و برنامه نویسان زحمت گرفتن مدرک دانشگاهی در همه. گابریل گویمارائس پس از آموزش CS50 در برزیل به مدت سه سال اعمال می شود و بستری شد به دانشگاه هاروارد. خود را از پذیرش شد و خبر بزرگ در ایالت اسپیریتو سانتو; هفته او دریافت نامه پذیرش خبرنگاران نشان داد تا در خانه خود را. پس از فارغ التحصیل شدن و رفتن به محل کار در مالی راه اندازی در سان فرانسیسکو هر چند گویمارائس کشف کردند که تعدادی از همکاران خود را—از جمله کارفرمایان—تا به حال از مدرسه کاهش یافته است. "شما لازم نیست برای رفتن به دانشگاه هاروارد گفت:" به تازگی از ساحل شهر خارج Rio de Janeiro, جایی که او در حال گذراندن همه گیر با چندین همکاران. مالان در یک حس سهام غریزه به سوال چه کسی و چه چیزی بالاتر آموزش و پرورش برای: بعد از همه اکثریت قریب به اتفاق دانش آموزانی که بهره مندی از CS50 هرگز کسب هاروارد مدرک. در معنای دیگر اگر چه مالان است و کمال هاروارد سنتی. او صرف تقریبا تمام زندگی بزرگسالی وجود دارد و او به من گفت که او در می یابد آن را سخت به تصور کنید ، "با خیلی محتوای رایگان در خارج وجود دارد," او گفت: نام دانشگاه هاروارد چیزی است که کمک می کند تا در قرعه کشی CS50 دانش آموزان در.

مالان شده است طوفان مغزی ترفندهای جدید برای آوردن دانش آموزان به ساندرز تقریبا در پاییز. "شما می دانید که چگونه در فرودگاه لوگان آنها که پرواز-همراه هولوگرام چیزی که از او پرسید: ده عضو از کارکنان خود را در یک تماس. "من نمی خواهم که در این مرحله اما چیزهایی وجود دارد که می خواهم؟" شاید یک کارمند پیشنهاد آنها می تواند خالی را پر کنید نیم اشکوب با مانیتور و استفاده از زوم را مشاهده گالری به تقریبی واقعی مخاطب ؟ اگر چه مالان خواسته آنها نیز پیش بینی شده را مشاهده گالری بر روی صفحه نمایش پشت سر به او اجازه می دهد دانش آموزان به تماشای سخنرانی برای دیدن چهره خود را? در مقطع کارشناسی کارمند در تماس قطع شده. "این خطر وجود دارد که آنها نمی خواهد به نوبه خود فیلم خود را در" او گفت:, و اضافه کرد که در یکی از کلاس های خود تنها هشت نفر از سه صد دانش آموزان کردند. مالان نگران نیست: غیر دانشجویان دانشگاه هاروارد می تواند در شمارش به نگه دارید فیلم های خود را در حال اجرا است. "آنها به نظر می رسد به لذت تبدیل شدن به بخشی از آن این واقعیت است که آنها به نام یا که آنها به نظر می رسد روی صفحه که بچه ها در حال چرخش خود و ارسال تصاویر به Instagram," او گفت:. "ساخت آنها بخشی از آن احساس می کند مانند یک فرصت جدید."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de