چگونه نفرت را گسترش

سیاست من به مدت چهار سال جاسازی شده با "alt سمت راست." در اینجا چیزی است که من یاد گرفتم. اقیانوس اطل

توسط NEWS-SINGLE در 22 خرداد 1399
اقیانوس اطلس

یادداشت سردبیر: این اطلس's فیلم, سر و صدا سفید, برای اولین بار در تاریخ 20 ژوئن در AFI اسناد مستند جشنواره فیلم. بلیط های در دسترس هستند در AFI وب سایت.

سفید گرایان همیشه قادر به پیدا کردن یکی دیگر در امریکا, اما اخیر تجدید حیات سفید-ملی حرکت—و میزان که ایده های خود را باید چشمانداز به جریان اصلی در کنار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی صعود خیره کننده است.

در نوامبر سال 2016 من اسیر فیلم از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان پرتاب نازی سلام در جشن ریاست جمهوری خود را با پیروزی در یک لحظه که شد مواد منفجره در این روزها که به دنبال مجموعه ای از تن برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. در نزدیک به چهار سال پس از آن من باید تمرکز همه از من روزنامه نگاری انرژی در "alt راست" مستند چهره های پیشرو تورم و انشعاب جنبش که در اطراف مراکز نژادپرستی و نفرت. دیدم راست شعارهای افزایش در محیط های دانشگاهی و در جریان اصلی سیاست آمریکا و سفید گرایان رسیدن به میلیون ها نفر آنلاین. من از راه به قلب جنبش شاهد تظاهرات خشونت و وحشی احزاب و نشستن در اتاق که در آن پوپولیستی و ایدئولوژی نژادپرستانه تصفیه شده بودند و weaponized. از طریق آن همه من می خواستم به درک: چه سفید-قدرت ایدئولوژی مست به ویژه در میان نسل من?

این سوال به شدت شخصی است. هر دو از مادربزرگ من در حال بازماندگان هولوکاست. پدر, مادر, Shulamit Lombroso فرار نورنبرگ در سال 1939 با Kindertransportیک نجات تلاش است که ذخیره 10,000 یهودیان آلمانی. او تنها با ترک یک آلبوم عکس, هرگز برای دیدن پدر و مادر خود را دوباره. مادر من, مادر, نینا Gottlieb صرف جنگ جهانی دوم پنهان شده در لهستان و از دست دادن خواهر خود به جنگ. شش میلیون یهودی, دو-سوم از اروپا مجموع کشته شدند در دست نازیسم یک ایدئولوژی مصرف با اعتقاد به برتری سفیدی. چه شروع با ملتهب قربانی لفاظی و به زودی تبدیل به صنعتی کشتار.

A black-and-white family photograph
Shulamit Lombroso دوم از سمت چپ در نورنبرگ با پدر و مادر و خواهر او که به زودی جان سپردند. (حسن نیت ارائه میدهد از دانیل Lombroso)

معنی دار روزنامه نگاری آغاز می شود با شهادت. بیش از چهار سال برای من 12 متحده و پنج کشور و صرف صدها ساعت با توطئه پردازان راست اثرگذارندهها و سیاستمداران دلسوز به سفید ناسیونالیسم. هدف من این بود برای درک حرکت برجسته ترین افراطیون—کسانی که در حال حاضر موارد زیر در میلیون ها و شکل دادن به مکالمه عمومی.

نتیجه این است که اقیانوس اطلس's first-ever از ویژگی های طول فیلم مستند, سر و صدا سفیدکه متمرکز بر زندگی سه راست ارقام: Mike oliver campbell یک نظریه پرداز توطئه و یک بلاگر تبدیل شده به رسانه های کارآفرین; لورن جنوبی, ضد فمینیستی و ضد مهاجرت YouTube star; و ریچارد اسپنسر سفید-قدرت ایدئولوگ.

ترقی خواهان خواهم به این باور است که نژاد پرستی است که به مواد مخدر از نادان. اما alt سمت راست را رهبران تحصیل کرده و ثروتمند مرتب در برخی از معتبرترین موسسات. بیشتر وقت من صرف مستند جنبش همه جا بیشتر متوجه شدم آن بود. من ضربه را به یکی از موضوع رقص در Bushwick با آسیایی, دختر و یکی دیگر از راه رفتن در اطراف DuPont Circle ضربه vape. خود را نژاد پرستی بافته شده است به پارچه نیویورک واشنگتن و پاریس فقط به عنوان بسیار به عنوان بیرمنگام آلاباما یا Little Rock, Arkansas.

در طول سفر به ریچارد اسپنسر آپارتمان در Alexandria, Virginia, من شروع به درک که چگونه alt سمت راست کار می کند. اوان مک لارن یک وکیل نوشت: کارشناسی ارشد برنامه ریزی روی یک تخته سفید. یک گروه از بچه های کالج ریخت ویسکی برای اسپنسر تنظیم طلا خود را-قاب ناپلئون نقاشی و در مورد آینده "Identitarian" انقلاب است. اسپنسر ارائه یک حس تاریخی به هدف خود خسته طبقه متوسط و پیروان. در گفتن آنها نیست فقط "سفید آمریکایی" اما فرزندان یونانیان و رومیان. "اسطوره ها قدرتمند تر از عقلانیت" اسپنسر به من گفت. "ما را به زندگی ارزش زندگی است."

سفید سر و صدا است در مورد قدرت گمراه کننده از افراط گرایی است. نفرت احساس می کند خوب است. اما رفع زودگذر است. به عنوان فیلم پیشرفت افراد آشکار کردن تناقضات در قلب جهان خود را. جنوب طرفداران سنتی نقش های جنسیتی اما متنفر از زن ستیزی و تبعیض جنسی از همسالان خود. (- Ω -) هشدار می دهد که "تنوع کد برای سفید نسل کشی" است اما یک ایرانی و سیاه و سفید بچه ها. اسپنسر سوگند او را منجر سفید-ملی—انقلاب تا زمانی که آن را راحت تر برای او را به حرکت در صفحه اصلی به زندگی با مادر ثروتمند خود در مونتانا. برای بسیاری از کسانی که احساس می کنید از دست داده و یا به تنهایی این آواتار از نفرت ارائه یک وعده: ما را دنبال کنید و زندگی بهتر خواهد بود.

سفید سر و صدا نشان می دهد که چگونه خالی که وعده داده شده است.

Portraits of Richard Spencer and Lauren Southern
سمت چپ: ریچارد اسپنسر در سال 2018 به او از فضل درون alt سمت راست. راست: لورن جنوبی توصیف برخورد با تبعیض جنسی و زن ستیزی.

به سوی پایان من, گزارش, خانواده من از سفر به Kielce, لهستان با من تنها بازمانده مادر بزرگ, نینا Gottlieb به جابجایی او مراحل فرار از نازی ها. "آنها تا به حال علائم: یهودیان و سگ مجاز نیست" او به ما گفت که ما جمع شده بودند در نزدیکی خانه دوران کودکی خود را. مادر بزرگ من صرف جنگ پنهان در زیر لهستانی کاتولیک نام Janina Wiśniewski تا زمانی که او در نهایت اسکان توسط HIAS یهودی اسکان مجدد پناهندگان سازمان هدفمند سفید ملی که به قتل 11 نفر آنها به عنوان پرستش در یک کنیسه در پیتسبورگ در سال 2018 است. "ما همه متولد گناه بچه ها. چه اتفاقی می افتد به ما ؟ " مادر بزرگ من پرسید.

راه رفتن را از طریق یکی از لهستان پوسیدگی یهودی گورستان من منعکس شده در مادر بزرگ من سوال است. سفید گرایان نیست احمق یا ضعیف است. آنها ترس از دست دادن قدرت است. توسط 2045 سفید آمریکایی را تبدیل به یک اقلیت در ایالات متحده است. این تغییر جمعیتی نیست و یک توطئه—چه کسانی در alt-حق تماس و سفید "نسل کشی"—اما یک انتخاب است. میلیون ها نفر تصمیم گرفته اند که آنها می خواهند یک جامعه فراگیر با برابری و عدالت برای همه است. به عنوان معترضان مارس برای مبارزه با نژادپرستی ساختاری علیه آمریکایی های آفریقایی تبار روشن است چقدر کار مانده است که باید انجام شود. به شکست نفرت حرکات به عنوان گسترده و مخرب به عنوان سفید ناسیونالیسم ما باید درک کنند که چرا مردم به آنها کشیده شده است و آنچه که آنها مایل به رها کردن به منظور تعلق دارند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب