چگونه<em> بالا تعمیر و نگهداری </em>ایجاد تنش اخلاقی

فرهنگ فصل چهارم از HBO نشان می دهد سوال خود را جذاب چشم انداز شهری تصادف. بالا تعمیر و نگهداری رنگ نی

توسط NEWS-SINGLE در 27 بهمن 1398
بالا تعمیر و نگهداری رنگ نیویورک به عنوان یک عرفانی اکوسیستم.دیوید راسل/HBO

به عنوان روشن فکر سالاد زنجیره ای است که باید gobbled منهتن دنبال انحصاری رویای یک جامعه بدون پرداخت پول نقد, تلویزیون, زیباترین چشم انداز شهر نیویورک هنوز زیاده روی رمان ها کمی سبز صورتحساب. در قسمت دوم از فصل چهارم از بالا , تعمیر و نگهداری, نشان می دهد ستاره علف های هرز فروشنده ("مرد" با بازی بن سینکلر) بازپرداخت چند دلار برای یک مشتری که فرش خاکی توسط مرد سگ. که مشتری دست یک پاکت پول به یک کارگر جنسی که بعدها به پاکت را مجلس معلوم می شود لذت بخش تر برای او نسبت به مردی که او را استخدام کرد. که کارگر جنسی که همچنین یک پیشخدمت منتظر در یک جدول که undertips اما undertipper می گرداند بعد از آن با پول نقد به کفاره و پیشخدمت و سپس ارائه می دهد برای خرید یک نوشیدنی. پول حرکت در سراسر این داستان کمتر به عنوان یک ارز نسبت به عنوان یک پروکسی برای حسن نیت و fuzzy سرود "Pay it forward" شروع به احساس بتن.

در این و بسیاری از دیگر راه های بالا نگهداری رنگ نیویورک به عنوان یک عرفانی اکوسیستم. اگر مرد است هرگز دور از عمل در استادانه سری وب–تبدیل–HBO comedy, تمرکز است که همیشه در چند مختلف زمانی شخصیت. Bodega کارمندان, بازیگران, کارگران ساختمانی, یوگی, yuppies, nudists, زنان راهپیمایان جمهوری خواهان Hasids راهبه, فرزندان و تقریبا در هر شهری زندگی-فرم شما می توانید نام ور رفتن معمولا به طور خلاصه در داخل و خارج از یک دیگر زندگی ایجاد کمی برخورد که عملکرد تنش و fleetingly اتصال. این متنوع افراد در حال ترسیم با چنین نقطه جزئیات—meandering و من من کننده به عنوان اگر در یک فیلم مستند—که آن را احساس می کند قابل قبول زمانی که آنها زدم به شخص دیگری در مدار. این احساس قابل قبول هم که از همه بیشتر معلوم می شود منصفانه و سخاوتمندانه فرد است.

وجود دارد یک پیام اغوا کننده در تمام سرندیپیتی. در مجله نیویورک تایمز ماه گذشته ویلی Staley استدلال کرد که این سری را نمایش سالم عبور-قبیله تعاملات را مخاطب ساخته شده است در قابل اندازه گیری از gentrifiers. "در حالی که نیویورک است که هنوز هم لذت بردن گنبد که کمتر اخلاقی بر دوش توصیفاتی (جنسیت و شهربرای مثال و یا حتی دختران) ساخته شده آن را, آن را کاملا دیگر بسیار آسان برای لذت بردن از بدون رزرو" Staley می نویسد. "وجود دارد این است که برخی از حس است که این همه می آید در هزینه—که عمدتا می افتد بر دیگران است." درمان از بالا تعمیر و نگهداری—و معاصران مانند عروسک روسی و استاد هیچ—به تصویر کشیدن بزرگ اپل به عنوان "یک آموزش اخلاقی زمین برای شخصیت و بیننده به طور یکسان" Staley می نویسد. کلیشه ای بالا تعمیر و نگهداری بیننده خود را خرج می کند و یا او را شب بسته و دور از همسایگان در حالی که bingeing در توصیفاتی از یک شهر است که "نیروهای شما را به تبدیل شدن به یک نسخه بهتر از خودتان یکی که در آن غریبه ها با هم می آیند و اتصال."

Staley آمار پس از یک کلید درخواست تجدید نظر از بالا تعمیر و نگهداری (نشان می دهد او به طور کلی میاد). در عین حال تجزیه و تحلیل خود را حمل رادیکال مفهوم که چیزی در مورد این لحظه اجتماعی باعث می شود آن را اشتباه به جفت چشمگیر تطهیر با واقع بینانه زیبایی. پس از همه, اگر بالا نگهداری یک balming اثر که در بخشی به دلیل این کاری که تقریبا همه تلویزیون به پایان می رسد تا انجام است که در ایجاد رضایت بخش داستان است. شما با یک شخصیت و از شما انتظار می رود که شخصیت برای رفتن بر روی یک سفر تحول است که برگ هر کس باشه. زندگی واقعی در کل حرکت نمی کند در کوتاه جالب کمان; واقعی غریبه تمایل به ماندن عجیب و غریب است. به عنوان بالا تعمیر و نگهداری انواع از طریق هرج و مرج زندگی شهری و بررسی جذاب ترین شخصیت های آن را پیدا کرد آن را آموزش و ایجاد همدلی—بلکه مرتکب مخفی contrivance و احساس-goodism.

به اذعان کرد که پویا نمی تضعیف عظمت از سری; بلکه آن را عجیب و عمیق تر آن این است که شما پس از آن جلسه نشان می دهد در سطح خود را. هیچ کس cannier مورد بالا تعمیر و نگهداری—و شهری-explorer نوع آن و ترافیک در—از بالا تعمیر و نگهداری است. آن را به عنوان لانه داستان در داستان یا دیزی-زنجیر آنها را با هم آن را به طور مستمر بررسی شخصیت های آن در اعتبار داستان خود را در مورد زندگی خود را. اغلب اقدام به تماشای شخصیت های شخصی مجموعه ای از اخلاق ملاقات با این واقعیت است که مردم در اطراف آنها هستند که آیا یا نه آنها همیشه تشخیص آن زندگی خود را روایت و ارزش ها. آن را می پرسد و دوباره و دوباره چه داستان سرایی است و آن را خوب با یک دوسوگرا ،


این اتصالات که فصل چهارم آغاز می شود با یک ساحلی-نخبگان متقاطع رویداد: بالا تعمیر و نگهداری در دیدار این زندگی آمریکایی. قسمت اول به تصویر می کشد یک برنامه نویسی جلسه ی افسانه ای عمومی-رادیو نشان می دهد که در آن ترکیبی از بازیگران و واقعی زندگی کارکنان از جمله ایرا شیشه—زمین ایده های داستان در موضوع "بازیافت." یک نفر یارا (ناتالی Woolams-تورس), داوطلبان یک داستان در مورد پدر و مادر خود را شکستن و برگشت با هم. شیشه را دوست دارد ایده و می پرسد اگر پدر و مادر او خواهد بود مایل به صحبت. بدون تردید او پاسخ می دهد: بله.

پدر و مادر او مایل به صحبت کردن است ، یارا تماس هر دو از آنها را به صورت جداگانه و آنها بصورتی پایدار و محکم می گویند که آنها می خواهند برای حفظ حریم خصوصی خود را. این یک شکست اما او تا به یک ایده برای یک راه رو به جلو در داستان است. در حالی که سنگسار با دوست پسر خود اوون (مارکوس Raye پرز) او شروع می شود ضبط افکار خود را خود در مورد پدر و مادرش ارتباط است. او مونولوگ wends راه خود را برای پرداختن به خود و زندگی خود را عاشقانه با اوون که او به معنی این است که یک بازی خوب را برای او به دلیل به عنوان یک پرستار او را بدون ابهام و "امن". اوون جرم است. متعاقب آن درگیری به پایان می رسد تا در نوار از جمله بخشی که او در آن تماس خود را در مداخله او: "Are you fucking kidding me با میکروفون ؟

در اینجا بالا تعمیر و نگهداری است در برداشت این سوال که چقدر واقعیت می تواند و یا باید برداشت برای محتوا. یارا در ابتدا به نظر می رسید که ضربه بر یک میتینگ بین زندگی شخصی و کار خود را. اما تلاش های او به او بگویید که پدر و مادر' داستان ضربه تا او را در برابر پدر و مادر حق دارید که داستان به خود را دارند. سپس با یورش زندگی خود را—و با تحمیل grand توضیحی روایات, در یک رابطه پیچیده او به پایان رسید تا بیگانه فرد نزدیک به او. یارا می آید به عنوان هوشمند آرمانی اما کمی خود را درگیر و آن را روشن او careerist-slash-خلاق خواسته اند او را ربوده تصمیم گیری. در سرمقاله جلسه نمایشنامه صوتی از مبارزه—از جمله اوون اعتراض به ثبت و نشان می دهد که او و دوست پسر او نیست صحبت کنه. (این plotline الهام گرفته شده بود واقعی این زندگی آمریکایی بخش است که در آن یک تولید کننده مبارزه با شوهرش در نوار.)

پیچ و تاب است که او اخلاقی تلاش های مشکوک حتی نمی پرداخت. دیگر تولید رادیو خیال صوتی از یارا و اوون مبارزه پرچین اما می گویند آن را نمی کند افزایش به سطح جذابی روایت ارزش پخش. برای یک لحظه به نظر می رسد یارا تلاش برای commodify زندگی واقعی شده است کاملا فاجعه بار—شخصا از نظر اخلاقی و حرفه ای. از طریق انتقادات از شیشه کارکنان نگهداری بالا ساخته شده است و در این مورد که چرا آن را به طوری که اغلب خم کثیف واقعیت خشنود آغاز-میانه و پایان داستان. در عین حال در عواقب یارا زندگی نیز می چرخید یک حکایت در مورد استثماری پتانسیل این کار نشان می دهد به طور مداوم درگیر در.

اما پس از آن می آید اختراع لحظه از فضل. قسمت B-طرح زیر آرنولد (لری اونز) که انجام این کار خسته کننده از قرار دادن بر روی لباس و آواز شخصی تلگراف به امثال تولد هاورز و داوطلبان آزمون. محاکمه آرنولد می رود از طریق—که در درجه اول شامل نداشتن اعتماد به استفاده از در حالی که shlepping اطراف شهر را برای madcap استرس زا interlude. در پایان قسمت, Arnold لباسهای به عنوان بزرگ شکسته قلب بارج به یارا را ناامید کننده سرمقاله نشست. او وجود دارد به ارائه یک آهنگ از اوون کسی که می خواهد برای آشتی. شیشه ای و تولید رادیو خنده و پوزخند و ضبط لحظه ای. بعد شیشه ای مصاحبه با آرنولد برای یک بخش در مورد زندگی حرفه ای او به عنوان یک آواز تلگرام. این alchemizing از مبارزه واقعی به محتوا است از بازجویی شده به اندازه کافی برای یک قسمت از تلویزیون. از آن زمان به انجام کیمیاگری خود را.


این فصل قسمت دوم—با تمام پول و تجارت دست نیز درگیر در برخی از وحشیانه خود بازتاب در راه به بالا بردن. آن کشتی است که شخصیت جدید Kym (ابیگیل Bengson) که با این نسخهها کار به عنوان یک صمیمیت سرپرست برای فیلم و تلویزیون. فرفره یک رمان است اما یکی واقعی در حال ظهور در #MeToo عصر برای اطمینان از صحنه های جنسی در حال فیلم برداری در یک شیوه ای است که با احترام به بازیگران. برای اضافه کردن به متا: HBO شده است و به اطلاع عموم مقدم هالیوود تغییر جهت به سمت استفاده از صمیمیت سرپرستان.

هنگامی که بینندگان دیدار با او Kym شکل گیری یک مجلس صحنه در یک رسوایی-سیاسی درام با مربیگری بازیگران در جایی که به جای دست خود را. او همچنین تحت تاثیر داستان سرایی روی صفحه با حمایت رقص که باعث می شود شخصیت زن به نظر می رسد برای کنترل بیشتر در روبرو می شوند. بعد Kym شرکت در مذاکرات بیش از برهنگی بند در بازیگران' قرارداد او دست, chapstick به بازیگران مورد برای شبیه سازی ساخت. این همه scut کار است و اجرای مجموعه ای از ارزش ها است. همانطور که او توضیح می دهد که در یک نقطه: "اگر آن را خوب است برای شما را به پستان خود را لمس و یا لب به لب خود را لمس به هر دلیل و یا بدون دلیل—و شما لازم نیست به من بگویید دلیل—و سپس حدس بزنید چه ؟ شما لازم نیست که به سینه های خود را لمس و یا لب به لب خود را لمس. ما را به پیدا کردن راه دیگری برای گفتن داستان است."

که در داستان سرایی برای تلفن های موبایل قابل تحسین است. اما نگهداری بالا می رود فراتر از به تصویر می کشد محترمانه جدید طبیعی است. آن را می پرسد که آیا و چگونه اخلاق موعظه مترقی سرگرمی کلاس ها به اعضای آن' زندگی شخصی. Kym بازدید آن را با اوان (اوری Monsen) یک جادوگر استخدام برای بخش کمی در یکی از مجموعه های او را به کار در. آنها در تاریخ است که در طی آن اوان نشان می دهد که او فاقد خاصیت جنسی. Kym است به عقب گرفته و به وضوح کمی نا امید کرد. اما او با این وجود با تشکر برای به اشتراک گذاری از او می پرسد سوال (او فاقد خاصیت جنسی, اما نه aromantic معلوم) و بعد از آن موافقت خود را با رفتن در یک تاریخ دیگر با او. به عنوان آنها نشستن برای آن تاریخ او شوخی لمس اوان پا. به وضوح متزلزل تماس فیزیکی او دارت از رستوران.

لحظه ای که Kym را به تنهایی نشسته پوشیدن نگران لبخند و پردازش آنچه که اتفاق افتاده است—او فقط نقض شخص دیگری ندارید ، —است مشقت بار و قابل باور است. خوشبختانه اوان به پایان می رسد تا بازگشت به رستوران و عذرخواهی برای زیاده. او و Kym شروع به بحث در مورد آنچه که مرزهای خود هستند و آنچه که او نیاز دارد. ("اگر شما نمی توانید در آغوش گرفتن من اگر شما می توانید نگه دارید من یا دست نگه دارید من ..." او می گوید: فرار کردن. "من معنی نیست که شما باید آن را در حال حاضر. من می توانم صبور باشید.") و آنها می آیند برای شیرین, اگر دست و پا وضوح با او نوازشگر و پس از بوسیدن او مچ دست—چیزی که او می گوید: او هرگز قبل از انجام داده اند. از چرخش زندگی شهر آمد و یک آزمون برای Kym بسیار تبلیغ اصول و هر چند او نمی تصویب آزمون بی وقفه در پایان همه خوب است.

قابل توجه همه خوب است نه تنها برای او یک تحصیلکرده زن سفید, بلکه برای شخصیت های فشرده شدت بیشتر با این شهر افزایش هزینه های زندگی. که ظرافت اما در بخش نتایج از نجابت از gentrifier انواع روی صفحه. Kym است undertipper که در بازگشت به خوب را با یک خدمتکار که مخاطب می داند, سیاه, عجیب و غریب جنسیت کارگر. آرنولد یک هنرمند زندگی در تنگ چهارم و hustling به شناور باقی می ماند به عنوان یک آواز تلگراف موجه است در یک فرصت بزرگتر شکستن توسط برجسته در این زندگی آمریکایی. راه که در آن شخصیت های متفاوت شانس به همزیستی به نظر می رسد ناامید کننده facile—اگر نشان نمی همچنین به نظر می رسد به اذعان با طرح مواد مورد وحشت از فرفره اقتصاد و دیگر امکانات مدرن سرمایه داری است که مشکلات ساختاری outlast فردی لحظات فضل.

در واقع تلخی از نمایش در می آید زودگذر طبیعت مبارک حوادث آن مرحله است. آنچه در بالا تعمیر و نگهداری است که واقعا انجام شده است تلاش برای به زور گرفتن مقدار کمی از آگاهی اجتماعی از ارزش واقعیت است که شهرها باقی می ماند و حتی در حال حاضر, تصادف ماشین. به عنوان من در این کار بسیار مقاله من پریدند در مترو و کنار من ایستاده بود بن سینکلر به بالا تعمیر و نگهداری شرکت سازنده و ستاره. او AirPods بودند; او خواندن یک کتاب; l gawked و نمی رویکرد است. آیا درک بیشتری از جامعه نشان می دهد از هر چیزی—نتیجه از در حال اجرا به غریبه, افراد مشهور, من می خواهم به نوشتن در مورد لحظات قبل از ؟ فقط این: شهر 8.6 میلیون نفر می تواند با ارائه یک شسته و رفته به پایان هر داستان.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب