چگونه من شد یک پلیس طرفدار الغای برده داری

ایده های زمانی که افراد اخراج اطناب نمی مراقبت در مورد قربانیان و یا ایمنی آنها تمایل به فراموش کردن که ما

توسط NEWS-SINGLE در 17 تیر 1399
هولتن بایگانی / گتی / کتی مارتین / اطلس

ما به نام 911 برای تقریبا همه چیز به جز snitching.

خون دماغ زخم گلوله حملات آسم و واکنش های آلرژیک. پلیس همراه امدادگران.

محله ما ساخته شده و ما بیمار است. یک Praxair گاز صنعتی-تسهیلات ذخیره سازی شد و در پایان یکی از بلوک. Junkyard با در معرض, نظامی, هواپیما و هلیکوپتر و قطعات در دیگر. ماهی ادویه و گیاه در حیاط خلوت ما نیست بوی به عنوان بد به عنوان مخمر از Budweiser factory در این نزدیکی هست. ماشین honks و دود از بین 70 رخنه کرد و از طریق دوران کودکی من به پنجره اتاق که در آن, اگر من ایستاده بود بر روی انگشتان پا و من می توانم ببینم سنت لوئیس طاق.

سموم محیطی و تخریب سلامت ما و اغلب با توطئه دیگر خشونت است که رسوخ محله ما. فرصت های شغلی شد و نادر و دوستان من و من تبدیل به پول زیر میز. من می ترسم از فروش مواد مخدر, بنابراین من قمار. قهوه ای-پوست پسر من سالخورده از فعالیت های تفریحی و بدون جایگزین به آبی bandanas. خود را اختلافات ارضی منجر به خشونت و 911 تماس. رشد یو پی اس می جنگیدند بیش از حد تاکید کرد از کار سخت و در عین حال هرگز به اندازه کافی لایحه پول و یا پول گاز و یا مواد غذایی و یا در شب-مراقبت از پول است. 911 تماس بگیرید.

زمانی که افراد اخراج اطناب نمی مراقبت در مورد قربانیان و یا ایمنی آنها تمایل به فراموش کردن که ما کسانی هستند که قربانیان آن دسته از بازماندگان خشونت.

تیراندازی اول من شاهد بود توسط پلیس. من 12. او عصبانی بود که پسر عموی خود را صرف ثبت نام در ورق در محله مرکز تفریح و سرگرمی. من آموزش خواهر من چگونه به ساقه رایگان می اندازد زمانی که افسر یورش برده و در کنار دادگاه خود را کشید سلاح و شات در بازو. من و خواهرم مخفی در اتاق قفل برای ساعت پس از آن. افسر بود پشت در محل کار هفته بعد.

مانند پسر در مرکز قیمت ترین قربانیان خشونت های پلیس برای زنده ماندن. هیچ هشتگهای و یا تظاهرات و یا آتش سوزی برای زخمی, حمله و تهدید. من اغلب تعجب می کنم اگر چه درک چوین بود kneeled در جورج فلوید گردن به مدت هفت دقیقه و 46 ثانیه به جای هشت? شاید فلوید را زندگی می کردند به بازداشت و محاکمه و زندانی به اتهام تلاش برای استفاده از یک تقلبی $20 bill. این است که عدالت ؟ این برای من این است که چرا ما نیاز به پلیس لغو شده است. پلیس مدیریت نابرابری با نگه داشتن محرومان از صاحبان سیاه از سفید بی خانمان از این قرار دارد که گدا از شاغل. اصلاحات را به پلیس مودب مدیران نابرابری. لغو می کند پلیس و نابرابری منسوخ شده است.

"پلیس لغو" در ابتدا دفع من. این ایده به نظر می رسید سفید و utopic. من می خواهم دیده می شود بیش از حد خشونت و به خاک سپرده شد بیش از حد بسیاری از دوستان به نظر خلاص شدن از پلیس سنت لوئیس اجازه دهید به تنهایی ملت است. اما در واقعیت, پلیس دارونما. تماس با آنها را احساس می کردم چیزیبه عنوان قانونی محقق میشل الکساندر توضیح می دهد و چیزی احساس می کند همه چیز را هنگامی که شما گزینه دیگر این است که هیچ چیز نیست.

پلیس نمی تواند انجام آنچه که ما واقعا مورد نیاز است. آنها نمی تواند التیام روابط یا شغل. ما از ترس هر زمان ما به نام. وقتی پلیس وارد, من سکوت بود تهدید به بازداشت و یا حذف شده از خانه من. پانزده سال بعد من پیر محله هنوز فاقد کیفیت مواد غذایی, استخدام, مدارس, بهداشت و درمان و هوا—همه از آن باعث افزایش خطر خشونت و اعتماد به پلیس است. در عین حال من می ترسید رها; من فکر کردم ما آنها مورد نیاز است.

تا زمانی که فرگوسن میسوری پلیس دارن ویلسون کشته شدن مایکل براون ، قهوه ای تا به حال مراسم تشییع جنازه. ویلسون به حال یک عروسی. بسیاری از مأموران پلیس فقط همچنان به زندگی می کنند زندگی خود را پس از پر کردن خیابان ها با خون و استخوان.

من سوار از فرگوسن به قانون-مدرسه جهت دو هفته پس از قهوه ای به مرگ است. من با مطالعه و تلاش در کنار دانشجویان و جنبش وکلا که توضیح قدرت و هدف از زندان-مجتمع صنعتی از طریق یک طرفدار الغای برده داری چارچوب است. سیاه اطناب را محکوم کرده اند نقش زندانها و پلیس برای قرن ها حتی قبل از W. E. B. Du Bois را سیاه و بازسازی. آنها تصور و ساخته شده است پاسخ به آسیب ریشه در جامعه و پاسخگویی. در دهه های اخیر اطناب را توسعه داده اند جایگزین 911 ایجاد سیستم های پشتیبانی برای قربانیان خشونت خانگی و مانع جدید زندان ساخت و ساز کاهش بودجه پلیس و محافظ مهاجران مستند نشده از اخراج. لغو, من آموخته بود بزرگتر ایده از شلیک پلیس و بسته شدن زندان های آن شامل از بین بردن دلایل مردم فکر می کنم آنها نیاز به پلیس و زندان ها در وهله اول.

ما هرگز نباید داشته اند ، پلیس است که در میان بقایای برده داری طراحی شده در آمریکا برای سرکوب شورش برده گرفتن دختران فراری و سرکوب نیروی کار سازماندهی. پس از برده داری, پلیس و زندانی, سیاه مردم و مهاجران تحت محکوم-اجاره سیستم برای کشت و زرع و صاحبان کسب و کار. در طول Jim Crow دوران پلیس اجرا تفکیک پیوست و اوباش لینچ است که رشد عجیب و غریب میوه از جنوب درختان. در طول مدنی-جنبش حقوق پلیس ضرب و شتم جهنم از مبلغان و فعالان و دانشجویان که راهپیمایی برای برابری پوشیدن خود را یکشنبه بهترین. پلیس بودند سربازان برای ریچارد نیکسون جنگ با مواد مخدر و جو بایدن 1994, جرم, لایحه. ادارات پلیس اسپری فلفل اشغال وال استريت بدون تحریک و یکسره teargassed سیاه زندگی توجه فعالان برای سال ها—از جمله خود من دو بار. مردم سیاه و سفید من می دانم که اعتماد پلیس; آنها اعتماد آنها را به دقیقا همان چیزی است که همیشه بوده اند.

بعد از هر تصویری از یک پلیس به قتل می رود ویروسی محبوب اصلاحات در تور: ممنوعیت چوک دارای سرمایه گذاری در جامعه پلیس تنوع ادارات—هیچ کدام را نجات داد فلوید یا بیشتر پلیس دیگر قربانیان. پرینستون و استاد نائومی Murakawa نوشت: به من یک ایمیل به در:

در بهترین حالت این اصلاحات دلسرد برخی از تکنیک های کشتن, اما آنها نمی محکوم کردن این واقعیت از پلیس کشتن. "بان کی مون chokehold!" اما اجازه می دهد قتل با اسلحه و اسلحه تیزر و پلیس کامیون های? قیاس در اینجا به اعدام-مجازات اصلاح طلبان که بهبود طناب دار با صندلی الکتریکی و پس از آن بهبود یافته صندلی الکتریکی با کوکتل شیمیایی.

اما این روش از قتل نمی آسایش مرده. آن تسلی جلادان—و همه آنها از حمایت تماشاچیان. مثل خیلی اصلاحات به آدرس نژادپرستی همه این حقوقی چاپ خوب است که به منظور مرهم وجدان میانه رو است که می خواهند نجات در, ارزان, بدون هیچ گونه تغییر واقعی به مواد زندگی و مرگ واقعیت برای مردم سیاه و سفید.

زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور انتخاب شد بسیاری از لیبرال ها می ترسید پایان رضایت در احکام حقوقی موافقت نامه بین وزارت دادگستری و ادارات پلیس در نظر گرفته شده به خار واقعی تغییر دهید. پس از قانون مدرسه من برای پیشرفت پروژه که با حمایت سازمان دهندگان جامعه در فرگوسن در این حکم که مذاکره شد پس از مرگ است. میلیون ها دلار رفت به سمت تحقیقات و تبلیغات و طرح دعوی در دادگاه برای خلاص شدن از شر پلیس فرگوسن گروه "سیب خراب" و تبدیل آن فرهنگ است. پس از یک سال از نظامی کمین در جامعه رضایت ارائه حکم اعضای اداره پلیس روان-خدمات بهداشتی و درمانی برای مقابله با ناآرامی اما هیچ درمان یا جبران برای ساکنان که teargassed گلوله با گلوله های لاستیکی و صدمه مخازن در لبه خود وآمد. دولت اوباما DOJ اعتراض به اخراج هزاران نفر از موارد که نتیجه بر خلاف قانون اساسی و سیاست گذاری و محافظت پلیس از انتقادات که سازمان دهندگان جامعه مشترک با قاضی در دادگاه است.

قانون اساسی پلیس است یک مشکل بیش از حد. به عنوان قانونی محقق Paul Butler توضیح می دهد که اکثریت قریب به اتفاق از خشونت های پلیس است که در قانون اساسی. اصلاحات نمی تواند رفع پلیس سیستم است که شکسته نمی شود.

هنوز هم بسیاری از آمریکایی ها بر این باورند که بسیاری از مأموران پلیس انجام کار درست است. شاید وجود دارد سیب بد. اما حتی بهترین سیب نظارت دستگیری و بازداشت میلیون ها نفر از مردم هر سال اولیه که "جرم" است که آنها فقیر هستند و یا بی خانمان و یا دارای معلولیت. پلیس تشدید خشونت نامتناسبی در برابر افراد معلول و روان-سلامت بحران حتی آنهایی که با 911 تماس بگیرید برای کمک به. افسران پلیس که در حال انجام "درست" حفظ سیستم های نابرابری و ableism در جوامع است. درست است که اشتباه است.

پلیس حتی نمی تواند رفع مضرات ما کابوس. مردم اغلب از من بپرسید "چه خواهد شد ما با قاتلان و متجاوزان?" آنهایی که ؟ پلیس کشتن بیش از یک هزار نفر در هر سال و با حمله به صدها هزار نفر بیشتر است. پس از نیروی بیش از حد سوء رفتار جنسی به طور معمول در شکایت علیه پلیس. بسیاری از مردم می ترسند به پلیس تماس بگیرید زمانی که آنها رنج می برند این مضرات چرا که آنها می ترسند که پلیس به آنها صدمه دیده است. هزاران نفر از بازماندگان تجاوز حاضر به تماس با پلیس نگران در مورد عدم اعتقاد و یا در مورد اینکه دوباره حمله یا نگران آن است که تجاوز کیت نشسته بود بررسی نشده برای سال. در سه شهرهای بزرگ کمتر از 4 درصد از تماس های تلفنی به پلیس برای "جرایم خشونت آمیز." در حال حاضر ادارات پلیس در حال بدتر شدن در حل قتل و اغلب بازداشت و نیروی اعترافات خارج از اشتباه مردم است.

بنابراین اگر ما لغو پلیس جایگزین چیست ؟ که آیا ما تماس بگیرید ؟ به عنوان کسی که تماس 911, من هم این نگرانی است. من یاد گرفتم این است: فقط به خاطر اینکه من نمی دانم جواب به این معنی نیست که یکی وجود نداشت. من تا به حال به مطالعه و عضویت در یک سازمان و نه فقط سوال بپرسید در رسانه های اجتماعی. من خواندن راشل Herzing یک co-مدیر مرکز آموزش سیاسی که توضیح می دهد که ایجاد شبکه های کوچک برای پشتیبانی از انواع مختلف از شرایط اضطراری می تواند ما را امن تر از ما در حال حاضر و کاهش وابستگی ما به پلیس. اوکلند قدرت پروژه قطار ساکنان برای ساخت جایگزین به پلیس کمک به ساکنان جلوگیری و پاسخ به آسیب برساند. سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد فقط اعلام کرد که آموزش دیده و غیر مسلح حرفه ای را در پاسخ به بسیاری از تماس های اضطراری و لس آنجلس شهر-اعضای شورای خواستار یک مدل مشابه. این ایده درست است. به جای فکر کردن از لغو به عنوان فقط خلاص شدن از پلیس, من فکر می کنم در مورد آن را به عنوان یک دعوت نامه برای ایجاد و پشتیبانی از بسیاری از پاسخ های مختلف به مشکل آسیب در جامعه و هیجان انگیز ترین به عنوان یک فرصت برای کاهش و از بین بردن آسیب در وهله اول.

Defunding پلیس این است که یک گام در یک گسترده پلکان به سمت لغو. شهرستانها می تواند به کاهش اندازه و محدوده پلیس و در نتیجه محدود کردن فرصت های خود را برای آمدن به تماس با شهروندان است. وجود دارد باید به عنوان حمایت برای ضد جرم سازمان Mariame کابا تماس را قطع اجرای قانون توسط نصف شده است وجود دارد برای کاهش جمعیت زندان به نصف. جوامع می توانند تقاضای استخدام و بودجه انجماد کاهش بودجه و بودجه بندی مشارکتی فرصت های به اطمینان حاصل شود که پلیس مسترد نخواهد شد در آینده. دولت ها باید در جلوگیری از ساخت و ساز جدید زندانها و شروع به بسته شدن باقی مانده آنهایی که با آزادی مردم در داخل. جدید پلیس راهنمایی و رانندگی باید تاسیس شود. اینها فقط چند پیشنهاد از یک مجموعه گسترده تر از طرفدار الغای برده داری خواسته است.

مهم تر جامعه باید صرف پول و زمان کاهش ریشه های خشونت. اگر ما می خواهیم برای کاهش خشونت جنسی بلافاصله ما باید گسترش ترمیمی و تحول فرآیندهای برای پاسخگویی. اگر ما متعهد به از بین بردن این آسیب دراز مدت و پس از آن جامعه باید با ارائه کیفیت مسکن و مواد غذایی و مراقبت های روز, حمل و نقل, استخدام, لغو بدهی و دانشگاه آزاد به طوری که مردم نمی خواهد در گیر روابط ناسالم از آنجا که آنها نیاز به غذا و پول بیمه و یا یک مکان به مکان زندگی می کنند.

اگر ما در مورد مراقبت از کاهش محله کشتار ما باید سرمایه گذاری در خیابان خشونت وقفه و مدل مانند این یکی که سازمان فمینیستی بلندتر Salud استفاده می کند که کاهش خشونت در جامعه از طریق توسعه و صلح برنامه های. این احتمال را کاهش قتل و قصاص در محله من بدون پلیس است. من نمی باید مخفی در اتاق قفل برای ساعت ها به دلیل تیراندازی پلیس و شاید خواهر من را بهتر شات پرش. ما می تواند به کاهش و از بین بردن تیراندازی در دراز مدت اگر ما بیشتر با محرومان جوامع با فرصت هایی را برای رشد و انتخاب جامع تفنگ اصلاحات پلیس اشغال ما در مدارس و اماکن عبادت و محله.

برده داری لغو مورد نیاز مقاومت در برابر ریسک و آزمایش است. مردم سیاه و سفید شورش زد دور و ساخته شده است یک راه آهن زیرزمینی. اطناب نوشت و orated در برابر "عجیب و غریب نهاد." متحدان بودجه مبارزات با تصویب قانون و تغییر قانون اساسی است. البته مردم پس از آن احساس طیف وسیعی از نگرانی در مورد لغو. صاحبان برده خود را نگران مزارع و سود است که به اردوگاه های کار شکل دراورده شده است. سفید ناظران می ترسید افزایش بیکاری. هر دو ترس از دست دادن برتری. برخی از مردم تا به حال رزرو در مورد چگونه آنها می خواهم حفظ خود را بدون ثابت و در عین حال خشونت حفاظت از صاحبان آنها. پلیس لغو مشابه باعث نگرانی امروز—اخلاقی و اقتصادی و در غیر این صورت.

اما اگر اطناب منتظر برای متقاعد کردن هر کسی که آزادی به ارزش پیگیری مردم سیاه و سفید هنوز هم ممکن است در مزارع. برده داری را با خشونت و سرکوب بود ریسک از مردم سیاه و سفید این برنامه تخیل و خواهد بود ، بنابراین آنها برگزار عدم قطعیت در شکم های خود را و شروع به در حال اجرا است.

به جای انتظار برای آرامش پاسخ به هر آسیب بالقوه جلوتر از ما اجازه دهید اجرا کنید. و در ادامه به سازماندهی تصور کنید و تبدیل این کشور به سوی آزادی و عدالت بدون پلیس و خشونت است. بیایید اجرا کنید.

و هرگز به عقب نگاه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب