چگونه آیووا رفت از مغلوب ساختن پیشی جستن کشور تا سال 2020 میدان نبرد

در آیووا به عنوان در کشورهای دیگر, نظر سنجی نشان, مسن, رای دهندگان نسبت به روند بایدن و به دور از تهمت—یک برنا

توسط NEWS-SINGLE در 3 مرداد 1399
Biden Works for America signs leaning against a wall
در آیووا به عنوان در کشورهای دیگر, نظر سنجی نشان, مسن, رای دهندگان نسبت به روند بایدن و به دور از تهمت—یک برنامه به طور بالقوه ساختاری توسعه است.عکس توسط کارولین ون هوتن / واشنگتن پست / گتی

کریگ کلی شهردار سابق Knoxville, آیووا, تا به حال بیش از سهم خود از برخورد نزدیک با رئیس جمهور و آرای انتخابات ریاست جمهوری. او یک بار خواند "Puff the Magic Dragon" در یک مرحله در کنار جان کری و پیت سیگر; بار دیگر او و همسرش صرف نیم ساعت چت با غریبه که معلوم بود الیزابت ادواردز. در شصت و هشت سال سن او نیست از دست رفته یک آیووا انجمن پس از سال 1972 دولت شد برگزاری زمین برای مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. او دوست دارد به ارزیابی نامزدها شخصا و او آرا درآمده است. "من misfit در احزاب سیاسی" او به من گفت. به عبارت دیگر او یک نوسان رای دهندگان.

در سال 2008 کلی فکر باراک اوباما "تا به حال شده است در اطراف بلوک به اندازه کافی" و رای شخص ثالث که در ماه نوامبر. اوباما هر چند در نهایت او را برنده بیش از. "او نجات کشور از یک افسردگی" کلی گفت. "او را نجات داد میلیون ها شغل. او اولین گام به مراقبت های بهداشتی برای همه است. بینقص نبود اما مطمئن بود که بهتر از هیچ چیز است." در سال 2016 چهار سال پس از رای دادن به اوباما reëlection کلی با حضور چند هیلاری کلینتون حوادث, اما او نمی تواند حمایت خود را. "من فقط فکر چمدان و چیزهای که هیلاری به جدول آورده او نبود که احتمالا رفتن به electable," او گفت:. بنابراین او رای دادند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تفکر است که حداقل واقعیت تلویزیون ستاره بود واشنگتن خارجی است. "من تا به حال انجام تحقیقات کافی در مرد و زندگی شخصی" کلی گفت. "من ساخته شده یک اشتباه قبر."

در سال 2016 ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن کلینتون در آیوا با نه امتیاز تشکر در بخشی به مردم مانند کلی در شهرهای مانند ناکسویل. اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در جای دیگر در میانه—ویسکانسین و میشیگان شدند و جستوجو برای عمیق تر معنی پیروزی خود را در آیووا که تا به حال دو بار رای دادند برای اوباما بود کمتر از یک دغدغه ملی. دموکرات ها شروع به احساس می کنید که آیووا—کوچکتر دولت با همسر اکثریت جمعیت سفید بود که در روستایی در هر دو جمعیت و در هویت—تا به حال تبدیل شدن به یک محافظه کار محل.

جو بایدن دچار سهم خود را از شکست در آیووا ، هر دو از اولین انتخابات ریاست جمهوری مبارزات رفت هیچ بیشتر از اولین جلسه دولت. در عین حال با وجود تهمت را قوی نشان میدهد در سال 2016 و بایدن مبارزات وجود دارد در ماه فوریه -- او به پایان رسید چهارم در قفقاز پشت پیت Buttigieg برنی ساندرز و الیزابت وارن—با سه ماه قبل از روز انتخابات, دولت باقی مانده است در بازی. قبل از دور اخیر از نظر سنجی نشان می دهد که بایدن با آگهی های به عنوان بزرگ به عنوان پانزده امتیاز در سراسر کشور, ان Selzer این preëminent ناظر انتخابات در آیووا بود با دیدن نشانه هایی از یک مسابقه نزدیک. در ماه ژوئن او به انجام یک نظر سنجی که تا به حال بایدن پایین فقط یک نقطه برای مغلوب ساختن پیشی جستن چهل و سه درصد به چهل و چهار. اخیر megyn kelly تجزیه و تحلیل نشان داد که مسابقه بین بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن در آیووا تنگ تر از هر دیگر میدان نبرد دولت است.

به تازگی به عنوان ژانویه تهمت بود crowing در مورد آیووا. "ما در حال رفتن به برنده بزرگ ایالت آیووا و آن را برای رفتن به یک تاریخی لغزش," او گفت: یک جمعیت در یک تجمع در Des Moines. او دعوت دولت جمهوری خواه فرماندار کیم رینولدز که برنده انتخابات در سال 2018 به مرحله و گفت که او می خواست "اعتبار کامل برای این کار او انجام داده است. من تایید او بسیار زود است." اما 2018 نیز سال که دموکرات بدبختانه دو آیوا چهار کنگره صندلی—بزرگ نشانه آن است که این دولت نیست و در عین حال یکنواخت تهمت کشور است. کلی به من گفت که او soured در مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که رئیس جمهور جنگ تجاری با چین برخورد آیووا کشاورزی و صنعت است. "سپس او شروع به فحاشی و سرزنش همه برای این و سرزنش همه برای آن است که" کلی گفت. "بسیاری از مردم در همان قایق من. آنها رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن چرا که آنها نمی تواند رای برای هیلاری. و در حال حاضر آنها, مانند, چه جهنم من انجام دهید؟" در طول دموکراتیک اولیه مسابقه کلی پشتیبانی Buttigieg او به عنوان "levelheaded." در ماه نوامبر کلی طرح به رای بایدن.

دوگانه اقتصادی و بهداشت عمومی بحران در آورده با COVID-19 نرم مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی در سراسر کشور. اما سرعت که با آن رای دهندگان را کج و به سمت بایدن در آیووا آمده است به عنوان یک شگفتی است. می شود آن را یک مسابقه نزدیک در دولت در حال همه گیر نمی رسید ؟ پاسخ این است که پیچیده است. "COVID است که قطعا نقش در اینجا" اندرو سبز سیاسی-استاد علوم در مرکزی, دانشکده, در, Pella, آیووا نوشت که یک کتاب در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 پیروزی گفت. "اما من فکر نمی کنم ما می توانیم تخفیف نقشی که تجارت جنگ بود." در طول چند سال گذشته به عنوان تهمت وضع تعرفه بر کالاهای چینی چین در پاسخ با تعرفه ها و خرید توقف در آیووا عمده محصولات کشاورزی: ذرت و سویا و گوشت خوک. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ با ارائه میلیاردها دلار جبرانی کمک به کشاورزان در آیووا و کشورهای دیگر و بسیاری از آیووا کشاورزان باید استادانی ادامه داد: وفاداری به رئیس جمهور. اما اقتصادی درد بود و هنوز هم گسترده است و آن را ریخته به سایر صنایع از جمله مزرعه-تجهیزات برای تولید.

نسبتا آشتی جویانه شیوه ای که در آن سال 2020 اولیه به پایان رسید حداقل در مقایسه با سال 2016 دموکراتیک نژاد نیز کمک کرد بایدن در دولت است. "چه اتفاقی افتاد در سال 2016 بین برنی و هیلاری آنقدر خونین" شان Bagniewski صندلی از Polk County دموکرات گفت. "آن را به طور کامل پاره پاره حزب دموکرات از هم جدا است." خاطرات بی اعتمادی و خصومت در درون حزب که درنگ به انتخابات چهار سال پیش مطلع بایدن تصمیم به ساخت یک کمپین پلت فرم با ورودی از ساندرز عملیاتی. مبهم Rebik Sanders سابق ایالت آیووا مدیر به من گفت: "بایدن واقعا گسترده دست به جنبش مترقی."

دموکرات تر هستند, واحد, اما که نمی تواند به طور کامل حساب چرا بایدن در برابر تهمت متفاوت است گزاره برای آیووا از کلینتون در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. "من فکر می کنم در تلاش برای توضیح این بایدن پویا بخشی از آن است که هیلاری کلینتون در انتخابات" سبز گفت. با توجه به سبز وجود دارد احساس در میان رای دهندگان که کلینتون بود که "واگذاری" آیوا روستایی به مغلوب ساختن پیشی جستن. و مغلوب ساختن پیشی جستن اسمیر و حملات موفق به تبدیل رای دهندگان به وزیر سابق امور خارجه. "من فکر می کنم آن را نیز ایمن می گویند" سبز افزود: "برای بسیاری از رای دهندگان ایالت آیووا که انتخاب تهمت بیش کلینتون نگرش جنسیتی نقش داشته است." Bagniewski افزود: "بایدن تجدید نظر به اوباما-اوباما-مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان در شرق آیوا در راه است که کلینتون نیست. من فکر نمی کنم که منصفانه است اما من فکر می کنم که مهم است."

اما این لزوما نر رای دهندگان که در حال قرار دادن آیوا در انتخابات برای رسیدن به بایدن. در سراسر کشور, نظر سنجی نشان, مسن, رای دهندگان نسبت به روند بایدن و به دور از تهمت—یک برنامه به طور بالقوه ساختاری توسعه است. که با وجود روند در آیووا بیش از حد Selzer های ناظر انتخابات به من گفت اما او همه چیز خراب شد بیشتر است. "وجود دارد یک شکاف جنسیتی" او گفت:. "این واقعا یک پدیده است." Selzer نظرسنجی نشان داد که در میان مردان بیش از سن پنجاه و پنج در آیووا تهمت برگزار شد سیزده نقطه منجر شود. اما در میان زنان بیش از پنجاه و پنج بایدن رهبری بیش از بیست امتیاز.

آنچه بایدن انجام داده است پس از راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود را تجدید نظر به حالت عادی. "ما باید به یاد داشته باشید که ما که هستیم" بایدن گفت: در مبارزات انتخاباتی خود-راه اندازی ویدئو. "این امریکا است." ابی Finkenauer اول-اصطلاح نماینده که بدبختانه آیووا اولین کنگره منطقه در سال 2018 تماشا بایدن نزدیک او به عنوان فعالیت از طریق دولت در سال گذشته است. "او کسی است که به طور مداوم صحبت در مورد مسائل است که لزوما هیجان انگیز ترین برای پرینت اما نشان می دهد که در راه بزرگ در جوامع ما," او گفت:. او در مورد به طور کلی تجدید نظر به "ارزش" و "عزت از کار" و همچنین در مورد سرمایه گذاری در زیرساخت ها و بسته شدن ناعادلانه شرکت "نقاط ضعف." در ماه ژانویه Finkenauer تایید بایدن در زمانی که مسیر خود را به نامزدی نامشخص است. (سیندی Axne که بدبختانه دولت سومین کنگره منطقه در سال 2018 نیز تایید فرمودند.) Finkenauer گفت که بایدن تمرکز بر وحدت تحت تأثیر خود را. "مردم ممکن است فکر می کنم آن را ساده اما لازم است," او گفت:. "که واقعا آنچه در آن برای من است."

برای برنده شدن در این ایالت در ماه نوامبر بایدن نیاز به آب مشارکت مردم در شهرستانها مانند Des Moines, و, آیووا, شهرستان, در حالی که به حداقل رساندن حاشیه در مناطق روستایی است. "که در آن دموکرات قدرت فرسایش بیشتر تحت هیلاری کلینتون در سال 2016 شد در بسیاری از این شرقی, آیووا, شهرستان," پت Rynard سردبیر آیووا شروع خط را پوشش می دهد که انتخابات ریاست جمهوری سیاست در دولت به من گفت. "نه فقط آنهایی که با شهرستانها مانند دوبوک, اما بسیاری از کارهای جوامع روستایی." در سال گذشته بایدن در تلاش برای تولید نوع پشتیبانی مشتاق است که کمک می کند تا برنده پایین مردم در انتخابات حزب قفقاز اما او نسبتا خوبی در برخی شرقی, آیووا, شهرستان که او باید در ماه نوامبر. Bagniewski قرار داده و آن را موجز. "او نبود بسیاری از علاقه مردم است اما او نبود کسی حداقل های مورد علاقه," او گفت:.

می تواند همه چیز را به عقب در مغلوب ساختن پیشی جستن جهت ؟ "هر روز وجود دارد چیزی است که اتفاق می افتد که من می گویند" خوب است که می تواند یک تعویض بازی,' " Selzer گفت. "ما فقط به دنبال بیش از حد بسیاری از چیزهایی که احساس بالقوه یک بار در طول عمر تعریف لحظه." او گفت: او را نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی شور و شوق اعداد. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در حال اجرا تبلیغات در دولت و به نظر می رسد تلاش برای تکرار این تاکتیک کار کرده است که چهار سال پیش: ساخت خود را کمتر از دو شر. "تبلیغات در حال تاریک" سبز گفت: توصیف یک مغلوب ساختن پیشی جستن TV نقطه است که تصور آینده تحت بایدن که در آن 911 تماس برای تجاوز و قتل به پست صوتی. "آنها در حال تلاش برای کشیدن بایدن به گل و مانند آنها هیلاری کلینتون در سال 2016." اما این زمان در اطراف, آیووا می تواند به نوبه خود کمتر در مبارزه خاص تاکتیک از در بزرگ نیروهای خارجی در حال حاضر roiling کشور است. به عنوان Rynard قرار داده و آن را "دقیقا همان چیزی است که به بهبود برای مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار ماه آینده?"tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de