چگونه Jair Bolsonaro و Coronavirus قرار برزیل نژادپرستی نظاممند بر روی صفحه نمایش

قبل از رئیس جمهور Jair Bolsonaro آزمایش مثبت برای COVID-19 های همه گیر شد ravaging کشور را در محله های فقیر و

توسط NEWS-SINGLE در 19 تیر 1399
Pedestrians walk along the street in a Brazilian favela
قبل از رئیس جمهور Jair Bolsonaro آزمایش مثبت برای COVID-19 های همه گیر شد ravaging کشور را در محله های فقیر و زندانها.عکس توسط Rodrigo کاپوتی / بلومبرگ / گتی

چند ماه قبل از کروناویروس اولین بار وارد در برزیل, در این بهار یک سری از انسان ساخته شده مصیبت فرود آمد ماریا Marques Martins دوس سانتوس. در نوامبر 12, 2019, دوس سانتوس, سی و هشت ساله و مادر سه کودک است و پنج فوت قاب تاج گذاری توسط مجعد, موهای قهوه ای, در خانه اش, در Favela do Amor, در, São Paulo است. درست پس از نیمه شب او چهارده ساله پسر لوکاس رفت و به خرید نوشابه و شیرینی و هرگز بازنگشت. سه روز بعد خود را غرق بدن داشت در نزدیکی دریاچه پس از آنچه گفته شد برخورد با پلیس. چهار روز بعد وقتی دوس سانتوس به ایستگاه پلیس رفت سعی کنید به شناسایی که ماموران حمله کرده اند او پسر پلیس بازداشت او گفتن او که فوق العاده بود حکم برای دستگیری او. یازده روز بعد در نوامبر 30th, در دستبند و لباس زندان به او نگاه کرد در درد او را به عنوان پسر فاسد بدن به خاک سپرده شد در یک مهر و موم شده تابوت.

بیش از چهار ماه آینده با دوس سانتوس در زندان coronavirus وارد برزیل برای اولین بار دچار ثروتمند و سپس به محله های فقیر و زندانها. سن پائولو را penitentiaries که نگه حدود چهل درصد از برزیل-کل جمعیت زندانی هستند که برای بدنام عدم مراقبت های بهداشتی. دوس سانتوس خانواده می ترسید که او تا به حال به طور موثر داده شده است حکم اعدام. در سراسر دنیا از این بیماری همه گیر کوروناویروس در معرض و تشدید طبقاتی و نژادی و نابرابری. در برزیل که در آن شش ثروتمندترین مردان نگه همان مقدار از ثروت به عنوان فقیرترین نیمی از جمعیت این بحران را نامتناسب بار در ضعیف سیاه و قهوه ای مردم را به چالش کشیده است کشور محبوب دیرینه توهم بودن یک برابر raceless جامعه است. تا حد زیادی توسط incarcerating سیاه و قهوه ای مردم برزیل در دهه گذشته تبدیل به جهان سوم بزرگترین زندان و حبس جمعیت سبقت روسیه است. در آن زمان این کشور در زندان جمعیت دو برابر شده است. برزیل زندانها پرورش زمینه را برای بیماری: آب جیره بندی; عدم در سایت مراقبت های پزشکی به این معنی است که افراد بیمار به طور مداوم در رفت عقب و جلو بین بيمارستانها و زندانها و ازدحام بیش از حد بومی است—به طور متوسط در زندان های برزیل بیش از ظرفیت خود را با شصت و شش درصد است. برای دوس سانتوس و برزیل را هفت صد هزار دیگر زندانیان انزوای اجتماعی غیر ممکن است.

شگفت آور, کامل سی درصد از مردم زندانی در برزیل شده اند نه به جرم و جنایت. حدود یک سوم از این کشور زندانی پشت میله های زندان به اتهام مواد مخدر و اکثر آنها سیاه مثل دوس سانتوس. شناخت تهدید این بیماری همه گیر ملی عدالت شورای دولتی قضایی-نظارت هیئت مدیره توصیه می شود در ماه مارس که قضات آزادی زندانیانی که مرتکب جرایم خشونت آمیز و که اعضای گروه در معرض خطر: زنان باردار و مادران شیرده و مادران و یا قیم قانونی از کودکان تا دوازده سال. "در سن پائولو به تنهایی وجود دارد 11,284 افراد بدون سابقه جرم و جنایت است که باید یک راست به کاهش احکام تحت این هدایت" Marcelo Novaes, dos Santos وکیل به من گفت. اما قضات که تنها مقامات که می تواند به کاهش احکام شده اند و تمایلی به انجام این کار: بر اساس دستورالعمل صادر شده توسط ملی عدالت شورای سی و پنج هزار زندانی واجد شرایط برای انتشار و بیست و پنج هزار نفر که برای اعمال آن قضات را منتشر کرده اند تنها هفت صد تا کنون. به عنوان coronavirus گسترش یافته است در برزیل کشور را تجربه کرده است و دوم بیشترین تعداد عفونت و مرگ و میر از هر کشور در جهان پس از ایالات متحده امریکا. در آن زندان و زندان برخی از زندانیان در حال preëmptively نوشتن نامه خداحافظی به خانواده خود را.

"چه ما در حال تلاش برای جلوگیری از یک قتل عام" Luciana Zaffalon برزیل جنایی-عدالت-اصلاحات مدافع به من گفت. Zaffalon آگهی برزیل پلت فرم برای مبارزه با مواد مخدر, سیاست, یکی از چندین گروه فشار دادن قضات برای آزادی زندانیان آسیب پذیر. در سال 2006 یک قانون به تصویب رسید که اجازه نرمی به سمت کاربران و برقرار شدیدتر اقدامات در نمایندگی مجاز و فروش. در پاسخ به دادستان و قضات معطوف به شارژ مردم با مقدار کمی کوکائین یا کراک به عنوان نمایندگی مجاز و فروش که حمل جملات از بین پنج تا پانزده سال. طرفداران جنایی-عدالت اصلاحات می گویند که قضات نیز شروع به شارژ فقیر اغلب زنان به نمایندگی از آنجا که تعداد کمی از آنها می توانید استطاعت هزینه خصوصی دفاع وکلا و بنابراین راحت تر به محکوم از ثروتمند متهمان. به عنوان یک نتیجه, بین سال 2000 تا سال 2016 جمعیت زنان در زندان رز نزدیک به هفت صد درصد به حدود چهل و چهار هزار زندانی. Zaffalon که سابق بازرس کل São Paulo state عمومی دفتر مدافع سرزنش دولت مقاومت برای آزاد کردن مردم در سختی-در-جنایت ذهنیت در میان قضات که به طور نامتناسبی تحت تاثیر فقیر و سیاه و قهوه ای مردم است. "تقریبا همه پرونده های جنایی از سیاه و مردم فقیر که پول ندارم به استخدام یک وکیل خصوصی برای درخواست تجدید نظر خود را در مورد" او گفت:.

فساد به مدت طولانی گرفتار برزیل سیستم دادگاه. بسیاری از قوه قضائیه بودجه می رود به حقوق قضات بسیاری از آنها در خانه سفید مردانی که فارغ التحصیل از کشور نخبگان دانشگاه. این Justa پروژه یک سازمان مبارزه برای افزایش قضایی شفافیت یافت که صد در صد از کسانی که تبدیل به قضات تا پایان در بالا 0.08 درصد ثروتمندترین بخش از جمعیت است که این گروه معتقد است که نشانه های روشنی از نژادپرستی نظاممند و فساد است.

از ماه مارس ملاقات بان کی مون در زندان است مانع از خانواده ها از آوردن غذا به زندانی—یک تمرین مشترک در یک کشور که در آن بسیاری از زندانیان با توجه به ناخالص underfunding از زندان با سیستم تغذیه. Andrelina Amélia Ferreira که منجر به جنبش Mães انجام Cárcere (مادران زندانی) به من گفت که او شنیده ام داستان از زندانیان خوردن خمیر دندان از ناامیدی و گرسنگی است. "حتی اگر آنها مریض" فریرا گفت: "این است که حق خود را به مرگ خود و خانواده نه تنها در زندان است." گذشته هجده سال Ferreira استفاده از خانه اش به عنوان دفتر مرکزی و توصیه بیست تا سی و زنان در روز وجود دارد. او به من گفت که او نگران جان زندانیان در راه است که او هرگز قبل از. "من یک زن هستم که در ساده جامعه در داخل و حاشیه و می توانم بگویم که من هرگز ترس به عنوان من در حال حاضر هستم," او به من گفت. "ما نمی دانیم چه کسی خواهد زنده بماند که نمی خواهد."

روز سه شنبه پس از به تمسخر گرفتن خطر ابتلا به عفونت کرونا ويروسی برای ماه رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. پس از ورود این بیماری همه گیر در برزیل Bolsonaro به تنهایی ایجاد هرج و مرج: او را خوار شدت آن با وجود شواهد بسیاری از آن خطر; علنا به مبارزه طلبیده اجتماعی-جداسازی اقدامات توسط راه رفتن در میان جمعیت و دست دادن و تشویق دیگران به انجام این کار; مبارزه با و اخراج وزیر بهداشت و تضعیف تلاش های بقیه رهبران این کشور. در مورد افزایش تعداد موارد در سن پائولو در مصاحبه ای در ماه مارس 27th, Bolsonaro پاسخ داد: "من متاسفم—برخی از مردم خواهد مرد. آنها می میرند. که زندگی است. شما نمی توانید متوقف کردن یک خودرو کارخانه به دلیل ترافیک مرگ و میر."

به عنوان عفونت نرخ افزایش یافته است در برزیل, یک تصویر واضح تر پدید آمده است که جان رئیس جمهور ظاهرا بداند یکبار مصرف. در ابتدای شیوع بیشترین تعداد موارد در محله های ثروتمند—تنها مکان با دسترسی به آزمون. در طول زمان کارگران در ویلا Formosa گورستان بزرگترین گورستان در آمریکای لاتین متوجه شتاب در مرگ و میر در میان افراد در حاشیه شهر. در حال حاضر نرخ های فقیر نشین و حاشیه رسما ده برابر بالاتر از متوسط در بقیه کشور است. بیش از نیمی از برزیل موارد در جنوب شرقی منطقه که حدود ده میلیون نفر زندگی می کنند در خانه های متصل نیست به شبکه های فاضلاب و حدود هفت میلیون هیچ دسترسی به آب در حال اجرا. نابرابری در برزیل نظام سلامت است ، شصت درصد از I. C. U. تخت در ایالت سائو پائولو در سه تن از ثروتمندترین مناطق و تنها بیست و پنج درصد از جمعیت در سراسر کشور به بیمه های درمانی خصوصی و یا می توانید آن را استطاعت. در نتیجه اختلاف نژاد در coronavirus مربوط به نرخ مرگ و میر است که خودنمایی میکند: سیاه پوستان در سن پائولو در حال شصت و دو درصد بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 از سفید پوستان است.

Raquel Rolnik یک استاد برنامه ریزی شهری در دانشگاه سائو پائولو و سابق سازمان ملل گزارشگر ویژه مسکن مناسب به من گفت که تاثیر این بیماری همه گیر شده است به دلیل تشدید "ویروس وارد شده به یک برچیده کشور است." پس از نوزده-شصت, هزینه مسکن در برزیل شده است فراتر از معنی متوسط و کارگر. "سرود باید 'اقامت در خانه,' " Rolnik گفت: "در مورد برزیل به منظور ماندن در خانه شما باید به یک خانه آغاز خواهد شد." هنگامی که او در زمان دفتری Bolsonaro منحل وزارت شهرستانها که سرمایه گذاری کرده بود هفت صد و هشتاد میلیارد reals در مسکن بیش از یک دهه از آن مسکن برای افراد کم درآمد در برزیل. "در حال حاضر از آن بیابان دوباره" Rolnik گفت.

"این پیچیده است چرا که رئیس جمهور در حال راه رفتن در خیابان انکار بیماری و عطسه بر مردم و دست در دست" Ferreira به من گفت. "پس برای مردم زندگی در محله های فقیر نشین آن می دهد و این پیام را به انجام چیزی مشابه به همین." سائو پائولو است فرماندار ژوئن Doria گفت: آسوشیتد پرس: "ما در حال مبارزه با کروناویروس و در برابر Bolsonaro-virus."

Doria و با همتای خود در ایالت ریو د ژانیرو Wilson Witzel شده اند مورد تحسین قرار گرفته به صورت ایستاده به Bolsonaro در coronavirus اما آنها انتقاد شده است و به صورت ایستاده بیکار به عنوان پلیس را کشته اند صدها نفر از مردم فقیر. ریو دیدم بیست و سه درصد افزایش در پلیس-درگیر قتل در طول پنج ماه اول سال 2019 و تحقیقات اخیر در موسسه کاربردی تحقیقات اقتصادی نشان می دهد که بین سال های 2007 تا سال 2017 قتل مردم سیاه و سفید در برزیل افزایش ده برابر سریع تر از بقیه جمعیت. در São Paulo, قتل توسط پلیس نظامی در حال افزایش با توجه به Globo پیشرو برزیل, اخبار سازمان, با وجود کاهش در نرخ جرم و جنایت مرتبط با این بیماری همه گیر. Witzel ویرانگر پلیس سیاست در ریو که اجازه ماموران به آتش راکت به جوامع از هلیکوپتر و کشته شدن حدود هجده صد نفر در سال گذشته بیشترین تعداد ثبت شده در دولت است.

در گذشته بیماری های همه گیر مانند 1918 آنفولانزا نیز شاهد عدم کمک دولت برای کمک به فقرا و مردم سیاه و سفید. چه منحصر به فرد در برزیل تاریخ است "داشتن یک رئیس جمهور است که در برابر علم" Lilia Schwarcz برزیل مورخ و استاد دانشگاه پرینستون گفت: من با استناد به این باور در میان Bolsonaro درونی دایره که زمین مسطح است. Bolsonaro بی میلی به فشار برای انزوا و تمایل خود را به اجازه دهید که در معرض مرگ Rolnik اضافه شده است حاکی از بزرگتر خود "کاملا pro-مرگ فلسفه و عمل necropolitics" یک مرجع به کامرونی فیلسوف Achille Mbembe که استدلال کرد که ایالات تأیید حاکمیت خود را با تحمیل درد و مرگ در جمعيت مورد دیگر.

در کتاب خود "برزیل: یک بیوگرافی" که او co-نوشت: با Heloisa M. سار Schwarcz معتقد, "تجربه خشونت درد و تکرار پراکنده شده و همچنان ادامه دارد, در, مدرن, برزیلی جامعه است." این یک اشاره به سابقه طولانی برده داری در برزیل دریافت کرده است که تنها کمتر از نیمی از بردگی مردم گرفته شده به آمریکا و در سال 1888 بود و آخرین کشور در این منطقه به لغو آن است. برزیل مورخان را طولانی توصیف آن به عنوان یک "غلط لغو" چرا که آن را نگه داشته و این کشور برده داری بر اساس اقتصادی و سیاسی و ساختارهای اجتماعی در محل. یک قرن گذشت تا زمانی که یک قانون اساسی جدید در سال 1988 منجر به اجرای مثبت عمل برنامه ها و دیگر تلاش های دولت برای افزایش حقوق صاحبان سهام. Bolsonaro رد وجود نژادپرستی نظاممند در برزیل و پس از او در انتخابات از تلاش برای معکوس کردن برنامه های دولت طراحی شده برای کمک به گروه های به حاشیه رانده شده. Schwarcz استدلال می کند که عدم تمایل دولت به مداخله از طرف ضعیف, سیاه, favela ساکنان و مردم بومی است که در ادامه دوره قبل در تاریخ این کشور است. بسیاری از Bolsonaro پیروان این باور است که دستاوردهای طول سی سال گذشته به صورت, سیاه, برزیلی, مانند یک سیستم سهمیه بندی طراحی شده برای بیشتر دانش آموزان سیاه پوست دسترسی به آموزش محروم هستند دیگر برزیلی ها از فرصت های آنها به حق است. پیروان خود را اظهار Schwarcz به من گفت: "یک نوستالژی برای یک تاریخ و گذشته است که هرگز وجود نداشته است."

به تازگی دوس سانتوس منتشر شد از سانتانا زنان زندان پس از یک قاضی حکم داد که صدور حکم غیر قانونی. با توجه به عملا هیچ تست در این مرکز و به طور کلی طبقه بندی برخی از زندان و مرگ و میر به عنوان "باعث عفونت های تنفسی حاد" این سخت است برای گفتن که چگونه بسیاری از زندانیان در سانتانا که در واقع از درگذشت COVID-19. یازده پاسداران در زندان باید آزمایش مثبت و یک سالگی درگذشت. بودن کم درآمد ساکنان حاشیه خود نگهبانان نیز قربانیان نابرابری در دسترسی به آزمایش و مراقبت های بهداشتی.

در طول دوره حبس و پس از آزادی او dos Santos تا به حال هیچ دسترسی به آزمون. او به من گفت که او فکر نمی کند که او به این ویروس اما او احساس "چیزی در بینی او مانند آنفولانزا." قبل از او حبس او از ده تا دوازده ساعت در روز در کنار خواهرش جمع آوری و انتقال نمونه ادرار به بیمارستان برای آزمایش. او به دست آورده و سه صد و بیست reals—حدود شصت دلار در ماه است. در حال حاضر تنها منبع درآمد پول از کمک متقابل جوامع است. "با توجه به کمک های مالی ما بازمانده" او به من گفت.

با توجه به رسمی دولت شمارش تنها شصت و سه زندانی در زندان فوت کرده اند از coronavirus و دیگر 5,359 زندانیان باید آزمایش مثبت است. این شماره ها به احتمال زیاد بسیار بالاتر با توجه به نرخ بسیار پایین تست پشت میله های زندان. Novaes, dos Santos وکیل گفت که این کشور قوانین کیفری و پلیس سیستم دو از ابزار است که ثروتمند برزیلی استفاده کنید برای حفظ کشور و نابرابری. تعداد رو به رشد از برزیل بیشترین آسیب پذیر هستند که نیرنگ در یک سیستم جرم حبس که طرفداران اصلاحات می گویند منجر به حتی بیشتر فقر و نابرابری.

وقتی که من دوس سانتوس آنچه در آن احساس شبیه به یک شهروند برزیلی در این زمان او گفت که او احساس هر دو رها شده توسط دولت و ستم آن است. پلیس دور گرفته بود "شادی من پسر من و زندگی من است." او را سرزنش سیستم قضائی تلاش برای سکوت او. همانطور که برای Bolsonaro dos Santos نمی خواهند او را به مرگ اما او امیدوار است که او احساس می کند "اثرات COVID-19 برای آن است که نیست یک کمی آنفولانزا' به عنوان او گفت: قبل از." او به من گفت که او مصمم است به انجام همه چیز را او می تواند برای پیدا کردن عدالت برای پسرش و جلوگیری از او را از تبدیل شدن به "یکی دیگر از مرده-سیاه-kid آمار است."


راهنمای Coronavirus

  • Coronavirus واکسن است در مسیر به سریع ترین تا کنون توسعه یافته است.
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • توصیه هایی برای حفظ اجتماعی فاصله سلماس بازگشایی از معاشرت و استفاده از حمام به پوشیدن ماسک.
  • چرا از راه دور کار بسیار سخت و چگونه می توان آن را ثابت شده است.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب