چگونه لاما آنتی بادی می تواند کمک به مبارزه با کروناویروس

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.لاما تخصصی آنتی بادی های ن

توسط NEWS-SINGLE در 31 خرداد 1399

لاما تخصصی آنتی بادی های نشان داده شده است به دفع سارس و MERS; تحقیقات جدید در حال بررسی است و چگونه آنها ممکن است مبارزه با COVID-19.

Llamas با توجه به اینکا افسانه هاو روایات قومی دارای منشا الهی است. آنها به وجود آمد پس از Manco Cápac اولین اینکا امپراتور سایتهای اتحادیه بین پسرش و یکی از دختران خود را. زن و شوهر فرار کرد Cusco, نقشه کشی خشم پدر خود را که آنها را محکوم به مرگ است. مادر خود را ساخته شده از جان گذشته دادخواستی به Viracocha اصلی الوهیت باستانی پرو, التماس برای رحمت خدا. Viracocha موظف و به جای در نظر گرفتن افراد جوان زندگی او تبدیل آنها به حیوانات—اما اجازه دهید آنها را به نگه داشتن خود انسان زل زل نگاه کردن. بنابراین متولد شد لاما و حیوانات بوده است نشان از آند تا کنون از.

کمتر آسمانی خواندن منشاء llamas خواهد توضیح دهد که آنها اعضای Camelid خانواده تکامل آن آغاز شد سنین پیش. برای قرن ها آنها را به عنوان جانوران بار ایده آل برای کار در ارتفاعات بالا به دلیل خون خود را فوق العاده غنی در هموگلوبین. چرم ساخته شده از پوست پشم پشم گوسفند وجانوران دیگر و سوخت خود را از خشک مدفوع. در دوران اخیر دانشمندان آمده اند برای دیدن پتانسیل فوق العاده ای در خود آنتی بادی است. تولید انسان تنها یک نوع آنتی بادی است اما برخی از حیوانات از جمله llamas از تولید دیگری است که فقط یک چهارم از اندازه که در انسان است. دانشمندان بر این باورند که اندازه آن ممکن است آن را کلید خنثی سازی coronaviruses.

چهار سال پیش یک گروه از محققان از دانشگاه گنت در بلژیک آغاز شد و به دنبال چگونه لاما آنتی بادی می تواند دفع سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS). این تیم در حال آماده شدن برای انتشار یافته های خود در اواخر سال گذشته زمانی که یک رمان coronavirus پدید آمده در چین است. می تواند تحقیقات خود را نیز میتوان به SARS-CoV-2? به زودی به اندازه کافی آنها قادر به بررسی کنید که لاما آنتی بادی می تواند با اتصال به سنبله پروتئین موجود در سطح SARS-CoV-2 و جلوگیری از ویروس از آلوده کردن سلول. در این ویدئو بالا خاویر Saelens مولکولی virologist در دانشگاه گنت و یکی از منجر شود محققان در این پروژه صحبت می کند با نیویورکر در مورد یافته های خود را و چه ممکن است آنها را برای آینده coronavirus درمان است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب