چه COVID-19 مصونیت گذشته است ؟

ایده های یک مطالعه جدید از کینگز کالج الهام گرفته از یک قایق از سرفصل نشان می دهد که ایمنی ممکن است ناپدید

توسط NEWS-SINGLE در 30 تیر 1399
گتی / اطلس

Tهی بیشتر شد افسرده سرفصل من می خواهم به خواندن تمام سال است. و که گفت یک مقدار زیادی.

"ایمنی به COVID-19 می تواند از دست رفته در ماه" نگهبان اعلام کرد در هفته گذشته نقشه کشی در یک مطالعه جدید از پادشاهی متحده. فوربس ظالمانه شتاب جدول زمانی: "مطالعه: ایمنی به کروناویروس ممکن است محو در عرض چند هفته." و سان فرانسیسکو کرونیکل در زمان چیزهایی که واقعا جای تاریک: "با کروناویروس آنتی بادی سرعت محو شدن واکسن امید محو شدن بیش از حد."

من جزئیات این مطالعه که راه اندازی یک هزار عناوین—و نه دور آمده بسیار کمتر وحشت زده. محققان در کالج کینگ لندن تا به حال تست شده بیش از 90 نفر با COVID-19 بارها و بارها از ماه مارس تا ماه ژوئن است. چند هفته پس از عفونت خون خود شنا با آنتی بادی که ویروس-مبارزه با پروتئین است. اما دو ماه بعد بسیاری از این آنتی بادی ها ناپدید شده بود.

پیامدهای وخیم به نظر می رسید. اگر ما دفاع در برابر COVID-19 تبخیر در هفته های مردم می تواند قرارداد این بیماری برای بار دوم به عنوان برخی از به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده داستان پیشنهاد کرده اند. در چنین دنیای گله ایمنی خواهد بود از این سوال. حتی افسرده تر می تواند به این معنی است که واکسن که بر اساس پاسخ دهی بی فایده خواهد بود پس از چند ماه. مطالعه مصرانه خواست برای من آینده ای که در آن همه گیر هرگز از بین رفت.

من نام چند تن از دانشمندان به بحث من از طریق مطالعه و سهولت من آخرالزمانی اضطراب. پاسخ: لطفا آرام—اما انتظار نداریم که ما را به شما احساس به طور کامل آرام است. (من هم رسیده به چندین شرکت-نویسندگان کینگز کالج, کاغذ, اما نمی شنوند.)

"من قطعا بسیار نگران زمانی که من دیدم عناوین" گفت: Shane Crotty یک virologist در لا جللا موسسه ایمونولوژی. "اما پس از آن من در داده ها. و در واقع به دنبال در اطلاعات من احساس می کنم خوب در مورد آن است."

یکcquired ایمنی سلولی حافظه است. هنگامی که بدن ما مبارزه با عفونت, ما می خواهیم سیستم ایمنی بدن ما به یاد داشته باشید که چگونه به آن را شکست و دوباره مانند یک فرد که پس از حل یک پازل به رسمیت می شناسد و به یاد می آورد چگونه به مجموعه ای از قطعات دفعه بعد. نقطه تمام از واکسیناسیون است برای تدریس به سیستم ایمنی بدن همان کسانی که پازل حل درس بدون افشای آن را به کامل است.virus.

این است که چرا کینگز کالج با مطالعه در ابتدا به نظر می رسید به طوری وحشتناک است. آن را یافت که تعداد مشخصی فعال آنتی بادی به نام "خنثی سازی آنتی بادی"—کاهش یافته است به طور قابل توجهی بین آزمون به خصوص در بيماران مبتلا به خفیف یا بدون علائم است. سطح آنتی بادی یکی پروکسی برای سیستم ایمنی بدن را در حافظه است. اگر آنها سقوط به سرعت که ممکن است این معنی است که سیستم ایمنی بدن ما نمی تواند به یاد داشته باشید که چگونه به حل COVID-19 برای بیش از چند ماه در یک زمان dooming ما برای شروع از یک مربع با هر قرار گرفتن در معرض. هیچ COVID-19 محققان در حال ریشه کن برای سطوح آنتی بادی به کاهش تا به سرعت. هر کس با من صحبت کرد اذعان کرد که این مطالعه ممکن است آشکار است چیزی مهم است و در مورد.

اما به طور کلی دانشمندان همگرا در سه دلیل برای نگه دارید تا کمی از شک و تردید در مورد مهمترین عناوین آخرالزمانی.

اولین سیستم ایمنی بدن ما است که یک مکان مرموز و کینگز کالج با مطالعه نگاه تنها بخشی از آن است. هنگامی که یک عامل بیماری زا وارد بدن ما تطبیقی, سیستم ایمنی بدن, تماس تا یک تیم از سلول های B است که تولید آنتی بادی ها و سلول های T. به oversimplify کمی از سلول های B' آنتی بادی رهگیری و اتصال به حمله به مولکول و قاتل سلول های T به دنبال و نابود کردن سلول های آلوده. ارزیابی پاسخ ایمنی بدون حسابداری برای سلول های T مانند inventorying ملی نیروی هوایی, اما ترک کردن بمب افکن های جت. و در مورد COVID-19 کسانی که بمب افکن جت می تواند بزرگترین تفاوت است. مجموعه رو به رشد از شواهد نشان می دهد که سلول های T ارائه قوی ترین و طولانی ترین مدت ایمنی به COVID-19—اما این مطالعه نمی اندازه گیری آنها در همه.

"نگاهی به تنها بخشی از پاسخ ایمنی است محزون می خوانی ناقص به خصوص اگر بسیاری از COVID بیماران مبتلا به تکیه بیشتر بر روی سلول های T" گفت: Eric Topol, یک متخصص قلب و عروق و موسس و مدیر مرکز تحقیقات Scripps. وی با اشاره به مطالعه از فرانسه از دانشگاه استراسبورگ که در بيمارستان یافت که برخی از افراد در دوره نقاهت بعد از COVID-19 نشان داد قوی T-cell پاسخ بدون تشخیص آنتی بادی است. "این احتمال وجود دارد که اگر مشابه مطالعه طولی نگاه T-cell پاسخ نتیجه خواهد بود به مراتب بیشتر خوش بینانه," او گفت:.

دوم immunologist شین Crotty به من گفت که در حالی که کاهش آنتی بادی بود و نگران آن بود که به سختی فاجعه بار است. "این غیر معمول نیست به محو شدن پاسخ آنتی بادی پس از چند ماه" او گفت:. "Drop-off نیست که تعجب آور است. هنگامی که شما در چیزی مانند واکسن آبله شما دیدن پاسخ آنتی بادی پایین است حدود 75 درصد بعد از شش ماه. اما این که یک واکسن است که با این نسخهها کار برای چند دهه. ما نیاز به یک مطالعه شبیه به این نگاه COVID بيماران شش ماه پس از عفونت به واقعا می دانیم آنچه که ما در حال برخورد با." این شش ماه پس از اولین آمریکایی COVID-19 بیمار به بیمارستان رفت. این مطالعات را قطعا خواهد آمد.

سوم سطح پایین آنتی بادی هنوز هم می تواند به اندازه کافی برای دست کشیدن از COVID-19 زیرا آنها می توانند نخست بزرگتر پاسخ ایمنی برخی از زمان بعد. "این امکان وجود دارد که قبلا افراد آلوده می تواند استفاده از [حافظه ایمنی] پاسخ به تولید آنتی بادی جدید در مورد آنها در معرض SARS-CoV-2 دوباره" پاملا Bjorkman یک زیست شیمیدان در موسسه فناوری کالیفرنیا نوشت: در یک ایمیل. "بنابراین من نمی خواهد این نتیجه در عین حال که افراد آلوده به ویروس SARS-CoV-2 محافظت نمی شوند از دیگر عفونت است."

من شنیده مشابه استدلال از چند نفر و من پیدا کردم آن را بسیار گیج کننده در ابتدا. در اینجا یک راه برای باز کردن آن: بیایید می گویند من یادگیری به حل یک مکعب روبیک است. سه هفته بعد از آن شما ممکن است از من بپرسید که چگونه من آن را انجام داد. من واقعا نمی توانم توصیف هر مرحله از حافظهمن به شما بگویم. اما پس از آن شما دست من یک مکعب روبیک است و من ناگهان به یاد من استراتژی و حل که پمپاژ در نیمی از زمان. به طور مشابه, کینگز کالج با مطالعه در ابتدا ممکن است به نظر می رسد برای توصیف یک فراموشکار پاسخ آنتی بادی. اما در ابتدا توسط تعدادی از COVID-19, سیستم ایمنی بدن ما ممکن است ضربه محکم و ناگهانی برگشت و سوار یک دفاع قوی.

فراتر از این سه هشدارهای به وحشت زده سرفصل های چند پیشرفت های دیگر ارائه دلیل امیدوار است که این بیماری همه گیر نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای. واکسن تحقیقاتی است که در ادامه به انفجار پیش رو در الهام بخش سرعت. مطالعات متعددی بر روی میمون ها که سیستم ایمنی بدن به عنوان نزدیک به ماست که از هر حیوانی شده اند امیدوار کننده نشان دادن قوی و پایدار پاسخ ایمنی است. و یک مقاله اخیر نشان می دهد که 17 سال پس از سارس برای اولین بار زده شرق آسیا, بسیاری از بیماران "طولانی مدت سلول T ایمنی" است که حتی ممکن است کمک به آنها در مبارزه با COVID-19, a k a, SARS-2.

مسابقه به درک COVID-19 بی سابقه است تلاش جهانی و هر مطالعه است مانند یک مربع کوچک-inch عکس فوری از یک نقاشی دیواری عظیم. اخبار مصرف کنندگان احساس گاو در اطراف با سرفصل های که متناوبا خوش و ویرانگر باید به یاد داشته باشید: ما هنوز هم در مواجهه با یک بیماری خطرناک و یادگیری بیشتر در هر هفته اما سیستم ایمنی بدن است بزرگ و پیچیده محل. هیچ مطالعه مطالعه ای در یکی از بخش های بزرگ و پیچیده محل باید متقاعد کردن شما است که یک واکسن محکوم است و همه گیر با ما خواهد بود برای همیشه لطفا برای.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب