چگونه بسیاری از مردم Coronavirus در دولت خود را در حال حاضر ؟

سلامت کاوش داده های ما در این ردیاب زیر. هانا Barczyk و Franziska Barczyk .c-editors-note:after{bac

توسط NEWS-SINGLE در 1 فروردین 1399
هانا Barczyk و Franziska Barczyk

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

بررسی co-رهبری اقیانوس اطلس به دنبال چگونه بسیاری از مردم شناخته شده به کروناویروس در هر دولت است. شما می توانید داده های ما با انتخاب یک دولت در نمودار زیر:

هفته به شیوع است که hobbled اقتصاد و بازنویسی ریتم زندگی روزانه بیش از 100000 نفر آزمایش شده است برای coronavirus در ایالات متحده تحقیقات ما نشان داده است. آخرین اعداد نشان دهنده یک افزایش شدید در تست بیش از هفته گذشته اما همچنین تاکید کرد که ایالات متحده وقفه و به طور چشمگیری در پشت این تست پاسخ در بسیاری از کشورهای دیگر.

در آمریکا حداقل 12,000 مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس و 194 نفر فوت کرده اند که از جمعه, مارس 20. کسانی که تایید موارد مثبت نشان دهنده تنها کسری از آمریکایی که مبتلا به این ویروس هستند.

پس از هفته ها از ناتوان کننده تاخیر و کمبود این کشور توانایی تست بیماران برای COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus آغاز شده و به سرعت در حال افزایش ما تحقیق می یابد. این کشور 50 متحده پنج سرزمین و ناحیه کلمبیا در حال حاضر گزارش نتایج تقریبا 25,000 آزمون در روز های دسته جمعی. اما حتی به عنوان تست ramped تا آن سرعت کاهش یافته و به مراتب کمتر از آنچه مورد نیاز است را به تصرف میزان coronavirus را گسترش در سراسر کشور است.

این افزایش در تست ظرفیت آهسته بود در آینده. در این 10 روز پس از فوریه 26—هنگامی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تایید کرد که coronavirus بود که انتقال از طریق جامعه گسترش در ایالات متحده آمریکا—فدرال و ایالتی آزمایشگاه مورد آزمایش قرار 2,806 آمریکایی است. یک هفته دیگر سپری شده قبل از این کشور آزمایش شده بود از 20 ، 000 مردم است. در چند روز پس از این کشور گسترش یافته آن تست ظرفیت برای پوشش حداقل این است که بسیاری از مردم هر روز.

در عین حال ملی شماره هنوز هم تحریف شده توسط عظیم تست عملیات فقط در چند متحده است. نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن انجام داده اند نزدیک به نیمی از تمام آزمون در سراسر کشور حتی اگر این کشورها شامل ترکیب حدود یک پنجم از جمعیت کشور. فلوریدا و تگزاس و هر خانه را به بیش از 20 میلیون نفر—تست شده اند تنها در حدود 3000 نفر در هر.

برخی از دولت های عمومی-ادارات بهداشت نیست گزارش به عنوان اطلاعات آنجا که دیگران. ما اختصاص داده شده در هر دولت یک نامه درجه در جدول فوق برای کمک به خوانندگان در درک چگونه دقیق هر یک در آن گزارش. این کلاس است نه ارزیابی کیفیت یک دولت تست بلکه شفافیت و نظم از آن گزارش.

تمام 50 ایالت و واشنگتن دی سی به طور منظم گزارش خود تعداد موارد مثبت. برخی از ایالت ها مانند کانکتیکات, افشای کمی اطلاعات اضافی بنابراین ما آنها را به اختصاص یک درجه D. اما دیگران مانند فلوریدا منتشر کرده و نه تنها خود را از موارد مثبت بلکه منفی خود را در موارد و نتایج آزمایشات انجام شده توسط آزمایشگاه خصوصی. این کشورها دریافت یک درجه. با داشتن این مجموعه کامل از آمار و ارقام در سطح دولت اجازه می دهد تا برای یک دور بیشتر درک درستی از اندازه از هر دو شیوع و پاسخ.

در نمودار بالا هر ایالت تعداد موارد مثبت شامل افرادی که در حال حاضر بیمار با این بیماری در افرادی که بهبود از آن و افرادی که فوت کرده اند. ما نیز شکسته تعداد مرگ و میر در آن خود را به ستون.

برخی از ایالت ها استفاده کرده اند سخت معیارهای تعیین کنید که می توانید و نمی تواند آزمایش coronavirus. در حالی که ما در میانهی شب در میان این به یک دولت کلاس ما فکر می کنیم این قوانین—در حالی که شاید لازم باشد با توجه به کمبود آزمون در دسترس از CDC—دارای led متحده به طور قابل ملاحظه ای undercount چگونه بسیاری از مردم بوده است آلوده در جوامع خود به خصوص در آخرین هفته از ماه فوریه و در دو هفته اول ماه مارس. حداقل 18 متحده به اجرا در خصوص قوانین سختگیرانه در برخی از استان ها و یا بیمارستان ها: کالیفرنیا, هاوایی, ایندیانا, آیووا, کانزاس, لوئیزیانا, مین, مریلند, ماساچوست, Missouri, New Hampshire, New Jersey, تنسی, تگزاس, ویرجینیا, غرب ویرجینیا و ویسکانسین و میشیگان. (برخی از این کشورها مانند هاوایی و مریلند باید پس از سست معیارهای خود را.)

در عین حال حتی با افزایش ظرفیت گزارش ما نشان می دهد که برخی از افراد با تب و سرفه خشک و هنوز در حال آزمایش برای COVID-19. در بسیاری از نقاط مشکل این است که دیگر عرضه تست کیت. در اوایل این هفته در بیمارستان دانشگاه پنسیلوانیا گفت: کارکنان خود را در یک ایمیل که آن را به حال به اندازه کافی COVID-19 کیت های آزمایش برای تشخیص 250 نفر در روز. اما تست کیت نیاز حیاتی معرف که از بیمارستان فرار کوتاه ، بدون که عنصر کلیدی آن تست ظرفیت کاهش به 20 نفر در روز است.

از جمله کمبود—از مواد شیمیایی مهم N95 ماسک و حتی پزشکی سواب—همچنان به محدود کردن توانایی آمریکا در پاسخ به این گیر فقط به عنوان فقدان اطلاعات اولیه در مورد چگونه سریع و دور ویروس گسترش hobbled این کشور را مبارزه با آن.


فرانکی Dintino, Tolulope Edionwe Alexis C. Madrigal, رابینسون, مایر, Gerald غنی کوین رایان و یعقوب استرن کمک به این گزارش.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن