چگونه ماسک مقرر شد مورد ضرب و شتم پایین در روستایی اوکلاهما

اوکلاهما را دولت در حال حاضر در اجرای یکی از این کشور سریعترین بازگشایی برنامه. در اوایل ماه ژوئن, بسیاری از ک

توسط NEWS-SINGLE در 7 خرداد 1399
People wearing masks inside of a beauty salon
اوکلاهما را دولت در حال حاضر در اجرای یکی از این کشور سریعترین بازگشایی برنامه. در اوایل ماه ژوئن, بسیاری از کسب و کار می تواند عامل نزدیکی ظرفیت های طبیعی.عکس توسط جوزف Rushmore برای نیویورکر

در آوریل 6th, در آخرین جلسه در شخص از اکلاهما, شهرستان, شورای, شهردار, Steve Gentling عینک بنفش ماسک صورت و نشست شش فوت از هر یک از همکاران خود را. افتا که در آن اعضای شورا به طور معمول نشستن آرنج به آرنج بود نیمه کامل اجازه می دهد تا به صورت مناسب اجتماعی فاصله; این تریبون که در آن شهروندان به طور معمول درجه نارضایتی خود در پنج دقیقه تک گویی ایستاده بود خالی است. اکلاهما اوکلاهما شهر سی مایلی شمال شهر اوکلاهما شد و در آستانه قفل در پاسخ به کروناویروس همراه با بقیه از ایالات متحده, اما این شورا هنوز مدون چگونه گیج کننده جدید نامگذاری—"در خانه ماندن" در مقابل "پناهگاه در محل"—خواهد بود اجرا در خیابان های محلی. شهرستان, مدیر صحبت از طریق یک ماسک پرتقال ارائه یک طرح پیشنهادی که به او گفته بود با الهام موثر virus پاسخ در اروپا مرکزی: اجباری ماسک های صورت برای همه ساکنان در حالی که در مکان های عمومی, با جریمه از آنجا که پنج صد دلار برای noncompliance. این شورا است که حزبی به تصویب رسید از اندازه گیری به اتفاق آرا. اکلاهما یک جامعه از حدود یازده هزار نفر تبدیل به یکی از اولین مکان در ایالات متحده آمریکا نیاز به ماسک صورت ،

به Gentling و دیگر اعضای شورا از نظر قانونی الزامی به استفاده از ماسک صورت در نمایندگی یک مصالحه بین نیاز به حفاظت از سلامت جامعه و نیاز به نگه داشتن اکلاهما اقتصاد عملکرد. "ما زیر C. D. C. ارشاد" Gentling به من گفت. "ما احساس کردیم که این ماسک خیلی مهم است و مانع از گسترش این ویروس است." (سنگاپور آلمان و حدود پنجاه کشورهای دیگر نیز نیاز به ماسک،) حداقل چهار نفر دیگر اوکلاهما جوامع به زودی به دنبال اکلاهما سرب نیاز به آنها را. چیکشی کوچک نفت شهر احاطه شده توسط قوی سکوهای جنوب شهر اوکلاهما گذشت یک ماسک فرمان در اواسط ماه آوریل است. "ماسک صورت محافظت نمی کند من" کریس Mosley, شهردار گفت. "آن را نگه می دارد من از احتمالا آلوده شخص دیگری است."

اوکلاهما و آن چهار میلیون نفر هستند آسان به کلیشه به عنوان یک افراطی پایانی از آمریکا اساطیر—شک و تردید از دولت بزرگ عبادت از بازار آزاد الوهیت ناهموار مستقل مهاجر. وجود دارد برخی از حقیقت و تاریخ را به همه آن. در پاسخ به coronavirus هر چند مقامات محلی بودند بعید است رهبران در وادار کردن دولت به پاسخگویی به این ویروس با تصویب دولت مقرر طراحی شده برای بیمه بهداشت عمومی. اولین شهرداران در دولت شهرهای بزرگ شهر اوکلاهما و Tulsa صادر پناهگاه در محل سفارشات برای همه ساکنان. (فرماندار تنها دستور داد "در خانه امن" جهت است که در آن مردم بیش از شصت و پنج یا با شرایط بهداشتی اساسی گفته شد انجام دهید.) پس از آن بود اکلاهما و دیگر شهرهای کوچک به ظاهر دورترین حذف از تهدید این ویروس که در زمان افراطی ترین اقدامات برای متوقف کردن آن است.

به عنوان سیاست تر می شود, محلی, نوسان ملی ایدئولوژی اغلب اببس. بسیاری از شوراهای شهر حاکم بر زندگی روستایی در سراسر ایالت اوکلاهما در حال حزبی هستند و حدود هفتاد درصد از شهرداری دولت در سراسر کشور است. در اکلاهما و چیکشی شهرداران ثبت نام جمهوری خواهان که رای برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات 2016. اما از آنها را رد کرد و عمومی-مقامات بهداشتی توصیه به عنوان رئیس جمهور گاهی اوقات است و آنها در پاسخ به این تهدید بیشتر به شدت نسبت به دولت جمهوری خواه فرماندار کوین Stitt."هنگامی که شما در برخورد با سیاست های محلی و بقا است که همه را در جریان" Mosley این چیکشی شهردار به من گفت. "وابستگی حزب واقعا مهم نیست."

استیو Gentling شهردار اکلاهما, اوکلاهما, رای به نفع نگه داشتن شهر ماسک فرمان. "ما بیش از این کشش طولانی."

زمانی که اکلاهما شورای شهر تصویب آن صورت-ماسک فرمان این شهر و مناطق اطراف آن از لوگان شهرستان که در مجموع جمعیت چهل و هشت هزار نفر بود و تنها شش تایید موارد COVID-19. (ایالت نیویورک تا به حال بیش از دو صد هزار مورد زمانی که فرماندار اندرو کومو صادر مشابه فرمان از طریق فرمان اجرایی بیش از یک هفته بعد.) حدود دو سوم از اوکلاهما را مورد تأیید و نزدیک به هفتاد درصد از مرگ و میر رخ داده است تا حد زیادی در مناطق روستایی که نمی باید زیرساخت های پزشکی برای رسیدگی به شیوع ویروس. در حدود شصت و پنج درصد از اوکلاهما شهرستانهای از جمله یکی که در اکلاهما واقع شده است, عدم تک I. C. U. تخت. برای آنها ترس است نه داشتن به عنوان بسیاری از coronavirus موارد به عنوان شهر اوکلاهما. آن را به عنوان بسیاری از گویمون یک شهر از یازده هزار نفر در غرب تکدی است که در حال حاضر بیش از هفت صد مورد تأیید دوم بیشتر در کشور به دلیل شیوع بیماری در خوک-کارخانه فرآوری. "بسیاری از این بیمارستان های روستایی یا قطع شده است به عقب و یا بسته" راندولف Hubach مدیر سلامت جنسی آزمایشگاه تحقیقاتی در دانشگاه که مطالعات سلامت در مناطق روستایی اوکلاهما به من گفت. "میزان که ما واقعا مانع از ظرفیت جوامع روستایی و بهداشت عمومی به طور کلی شروع به نشان می دهد در ما بروز, اما همچنین ما در نرخ مرگ."

پس از اکلاهما فرمان تصویب اکثریت ساکنان شروع به پوشیدن ماسک و برخی از نامزدان شورای رهبری. اما Gentling نیز شروع فیلدینگ تماس از طرف ساکنان گفت: دولت نمی تواند آنها را وادار به پوشیدن ماسک. کسی ارسال شده در محلی Facebook صفحه که او امیدوار است که نمایندگان شهرستان خواهد قرارداد این ویروس و مرگ. در یکی دیگر از اوکلاهما بر اساس Facebook, گروه, که به ترویج حقوق والدین برای حفظ کودکان خود را واکسینه نشده, اکلاهما ساکنان برافراشته در برابر مورد نیاز است. فرانک Urbanic کیفری-وکیل مدافع در شهر اوکلاهما در بر داشت ده ساکنان به عنوان شاکیان در یک طرح دعوی در دادگاه در برابر اکلاهما با این استدلال که این قانون را نقض قانون اساسی بود و به عنوان مثال از دولت نفس بیش از حد. (این مورد بود که بعد از اخراج توسط یک قاضی فدرال.)

در آوریل 27th, پس از طرح دعوی در دادگاه شهر اصلاح آن فرمان به دولت است که ماسک تنها مورد نیاز در مکان های که در آن اجتماعی فاصله غیر ممکن بود مانند فروشگاه های مواد غذایی. در مه 5, یک ماه پس از تصویب شورای ماسک مورد نیاز آن را دوباره ملاقات کرد و این بار از طریق زوم به جای در تالار شهر. شور و شوق برای ماسک فرمان در میان اکلاهما رهبران تبخیر کرده بود. ماسک-با پوشیدن یک مسئولیت شخصی یک عضو شورا گفت. دیگر اضافه شده است که هماهنگی با بیشتر ملایم دولت, بخشنامه تر ساخته شده حس. این شورا رای, 6-1, برای باطل ساختن ماسک قانون است. Urbanic و مشتریان خود را راضی بودند برای دیدن اکلاهما رها اندازه گیری. "ما ارسال یک پیام را نه تنها اکلاهما اما هر شهر دیگر که مردم در این شهرستان در حال رفتن به فقط به نظاره نشست و هر چه قوانین که در حال ساخته" Urbanic به من گفت. "افرادی هستند که در حال رفتن به سوال این کارها و اقدامات زمانی که لازم است." تنها Gentling رای به نفع نگه داشتن آن است. "من می خواهم که برای دیدن آن حداقل یک هفته تا بعدی ما در جلسه شورای شهر برای دیدن اگر اعداد ماند" او به من گفت. "ما بیش از این کشش طولانی."

رهبری Stitt جمهوریخواه فرماندار اوکلاهما را دولت در حال حاضر در اجرای یکی از این کشور سریعترین بازگشایی برنامه. در اوایل ماه ژوئن, بسیاری از کسب و کار می تواند عامل نزدیکی ظرفیت های طبیعی. تعداد موارد تایید شده در کشور شش هزار و صد و یازده به عنوان از آوریل 26th, همراه با سه صد و هجده مرگ و میر—همسان نیست وخیم ارقام است که پیش بینی شد یک ماه پیش. Stitt به همراه همسرش در بازگشایی طرح به عنوان دفاع از دولت را کاهش طرح است. "من می خواهم اوکلاهما به دولت برای اولین بار در کشور به آن بال عقب او گفت:" در یک آدرس در مه 14.

اما جورج راهبان رئیس Oklahoma State Medical Association, نام جدول "شتابزده در بهترین است." اطلاعات در دسترس از دولت در بخش بهداشت و درمان نشان می دهد که درصد افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 آنتی بادی—معنی آنها قبلا انجام شده این ویروس می تواند به عنوان کم به عنوان 3.3 درصد است. (در شهر نیویورک برآورد شده است حدود بیست درصد است.) مخالفان مانند پنجاه و پنج هزار نفر از اعضای یک Facebook گروهی به نام "صرفه جویی در دولت ما: در تماس با فرماندار Stitt به عمل در حال حاضر" بر این باورند که فرماندار است که به خطر انداختن سلامت عمومی است. رهبران محلی در اکلاهما و شهرهای دیگر پیدا کرده اند خود را بین دولت و سیاست های اقتصادی ضرورت و روشن اجماع علمی.

روز بعد از اکلاهما تصویب آن ماسک فرمان در آوریل Atlus شهر از هجده هزار در جنوب غربی گوشه ای از کشور نیز اجرا یک. چهار روز بعد چیکشی به دنبال کت و شلوار. Ada یکی دیگر از جامعه روستایی در جنوب شرقی شهر اوکلاهما گذشت آن ماسک مورد نیاز در اواخر ماه آوریل است. در مه 1, Stillwater, خانه اوکلاهما دانشگاه ایالتی شد بزرگترین شهر در دولت به تصویب یک ماسک فرمان. که آن روز صبح در محلی خارج شده و چند متخاصم مشتریان تهدید خشونت نسبت به کارمندانی که در تلاش بودند برای به اجرا درآوردن ماسک قانون با توجه به Stillwater اداره پلیس. فرد دیگری به نام پلیس و تهدید به استفاده از اسلحه گرم اگر یک افسر سعی کردم به زور او را به پوشیدن ماسک. شهردار Stillwater لغو این فرمان همان بعد از ظهر. دیگر شهرهای اوکلاهما با ماسک مورد نیاز مانند آگوستا آدا و Atlus, لغو سفارشات خود را بیش از حد.

نورمن از دانشگاه اوکلاهما است مجبور کسب و کار خاص برای بسته ماندن طولانی تر از فرماندار دستور و مورد نیاز کارفرمایان به ارائه ماسک به خود کارگران است. دو افسران پلیس محلی خصوصی تقبیح حرکت می کند. در اوایل ممکن است یک افسر در یک شهر در نزدیکی حمایت عمومی, دار زدن از نورمن شهردار Breea کلارک در Facebook گروهی به نام "دوباره باز نورمن." کلارک ظ گزارش پلیس و اشاره به پیام به عنوان یک اتهام تهدید. "مردم از ترس افسرده و حتی عصبانی در حال حاضر من به نظر می رسد به یک خروجی برای کسانی که فرار احساسات" او در بیانیه ای گفت. در حدود همان زمان یک افسر پلیس در نورمن در پاسخ به یک ایمیل در مورد این بخش صورت-ماسک پروتکل با یک الگوی رفتاری از Ku Klux Klan اعضا از فیلم "Django Unchained." نورمن اداره پلیس گفت که آن را در حال انجام یک بررسی داخلی از افسر اقدامات است.

به عنوان در سایر نقاط کشور تمرکز در حال حاضر تغییر در اوکلاهما به تلاش برای بنیادی اقتصادی و عواقب ناشی از این بیماری همه گیر. در عین حال دولت و مقامات محلی همچنان به اعتصاب ناسازگار تن. هفته گذشته فرماندار Stitt به نام انتخاب را به پوشیدن ماسک یک "ترجیح شخصی است." شهرداری رهبران در اکلاهما, Stillwater و شهرهای دیگر هنوز هم اصرار ساکنان به پوشیدن ماسک ، Mosley توصیف راه اندازی مجدد سیستم چیکشی اقتصاد و حفظ سلامت آن به عنوان یک عمل دستکاری. "آنها بر یکدیگر" او گفت:. "این هرگز پایان دادن است."

تغییر سیاست ها و سیل از اطلاعات متناقض از دولت و مقامات محلی و همچنین از واشنگتن ساخته شده است آن را دشوار برای صاحبان کسب و کار برای تصمیم گیری در مورد چگونه به با خیال راحت بازگشایی شده است. آبی صنوبر قهوه و gelato مغازه در مرکز شهر Stillwater افتتاح شد درهای خود را در ماه مه 1st پس از چند هفته از ارائه تنها محدود takeout. "دامن زده برای دیدن همه شما!" فروشگاه نوشت و در آن Facebook صفحه. اما کسب و کار کند بود و فروشگاه صاحبان Colby و کریستن بنت مضطرب است که آنها ممکن است به خطر انداختن سلامت مردم با تشویق آنها را به بیرون رفتن. توسط May 3rd, فروشگاه شد و دوباره بسته شد. "ما به نوعی با عجله تصمیم گیری در که و ما به نوعی مجبور به reëvaluate," Colby بنت به من گفت. "من می خواهم به جای محافظت از زندگی کسی را بیش از امرار معاش خود." در مه 15, صنوبر آبی بازگشایی درب های خود را با کارکنان نیاز به پوشیدن ماسک. کسب و کار شده است و جای تعجب سریع.

صاحبان کسب و کار دیگر در استیلوتر دستور است که کارکنان خود را ماسک می پوشند اما کمی وجود دارد که آنها می توانید انجام دهید تا مطمئن شویم که مشتریان به دنبال کت و شلوار. مرجان Szumiloski یک سرور در یک رستوران در نزدیکی دانشگاه ایالتی اوکلاهما گفت: مشتریان به ندرت وارد کنید با پوشیدن یک ماسک از آنجا که کسب و کار بازگشایی, در مارس 4th. او رئیس خود را به او واگذار او را به یک نقش متفاوت به پایین او خطر ابتلا به ویروس و آوردن آن را به پدربزرگ و مادربزرگ او هنگامی که او در حال برنامه ریزی برای بازدید از آنها در روز مادر. "من فکر می کنم همه ما به عنوان یک کل وجود دارد که واقعا جای مردم بود در آینده و با پوشیدن ماسک," او گفت:. "این فقط نشان می دهد که آنها در حال گرفتن هر یک از این جدی است."

پیج لی اجرا می شود که یک عمل به قانون در استیلوتر با شوهرش به من گفت که او را نگه داشته و جلوی درب اتاق قفل شده است و پس از بازگشایی در مارس 1st, و برنامه های موسسه یک ماسک سیاست هر زمان که او شروع به پذیرش پیاده روی بازدید کنندگان است. این شهر تا به حال تنها بیست و دو مورد تأیید ویروس لی انتخاب کرده است به دنبال شهردار و شورای شهر توصیه که هنوز هم توصیه می کند که مردم با پوشیدن ماسک. صلیب-پچ پچ از دولت و رهبران محلی به اشتباه و نا امید Oklahomans برای آنها این ویروس بیش از در اکثر ایالت شده است نامرئی. آنچه که مردم در اینجا می توانید ببینید که ماسک, نماد, آیا شما بر این باورند که بدترین است و یا که ممکن است هنوز در راه اند. "آن را گیج کننده, راست?" لی به من گفت. "شما باید تصمیم بگیرید که آیا شما باور دارید که شما اعتماد به دلیل این که شما واقعا نمی توانید آن را ببینید با چشم خود."

در اکلاهما رستوران بازگشایی, اما آنها به عنوان شلوغ آنها به عنوان یک بار بود. مردم کمتر با پوشیدن ماسک در حال حاضر که هیچ مورد نیاز است. اما شهردار همچنان به عنوان یک مدافع شدید برای آنها است. در مه 19, the اکلاهما شورای شهر برگزار شد اولین جلسه در شخص در بیش از یک ماه است. درجه حرارت گرفته شده در درب. صندلی چیده شده بود حداقل شش فوت از هم جدا. ماسک اجباری شد. "مردم فقط باید یک حافظه کوتاه من حدس می زنم" Gentling به من گفت. "بخشی از نقش من و شورای شهر نقش است به مطمئن شوید که حافظه ما است که بسیاری دیگر."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن