چگونه تظاهرات توده پایان

ایده های هنگامی که زمان موج تظاهرات می میرد پایین حرکت نمی خواهد برود. اندرو لیختن اشتاین / گتی از

توسط NEWS-SINGLE در 15 تیر 1399
اندرو لیختن اشتاین / گتی

از آنجا که پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در مارس 25, جمعیت خواستار نژادی عدالت باید رسید به فضاهای عمومی در سراسر کشور و در سراسر جهان با همبستگی اقدامات سرچشمه در کره جنوبی و آفریقای جنوبی و آرژانتین و استرالیا است. در داخل کشور تظاهرات را محقق نه تنها در شهرهای بزرگ بلکه در شهر های کوچک آمریکا از جمله مکان هایی عمیقا محافظه کار جمعیت. به عنوان چند دانشمندان علوم سیاسی که در این واشنگتن پست "ایالات متحده به ندرت تظاهرات در این ترکیب از اندازه شدت و فرکانس آن معمولا بزرگ تظاهرات و یا پایدار تظاهرات اما نه هر دو."

هنگامی که اعتراضات پایان ؟ و آنچه را که آنها انجام دهید ؟ اگر چه همه امواج از اعتراض توده های مختلف هستند, آنها تمایل به دنبال یک دوره مشابه. تظاهرکنندگان نمی توانید اقامت در خیابان برای همیشه لطفا برای. زمانی که آنها خرد شدن هر چند این بدان معنا نیست که آنها مراقبت را متوقف کرده اند و یا اینکه این جنبش است. پس از تظاهرات مرگ خود اهداف و ایده ها می توانید زنده ماندن به عنوان کار مداوم سازماندهی همچنان ادامه دارد.

در حالی که جنبش به عنوان یک کل هستند رو با چشم انداز بلند مدت و عمیق نارضایتی تظاهرات توده ای در خصوص ظهور در پاسخ به آنچه که برخی از نظریه پردازان تماس "ماشه حوادث است." در اینجا دراماتیک حادثه مانند یک فاجعه طبیعی یک رسانه معرض یک رسوایی سیاسی یا یک قتل ممکن است آتش احساسات و اعلان خشم فرستادن مردم به خیابان ها. یک لحظه از ناآرامی ممکن است برای هفته ها یا حتی ماه ها به ویژه هنگامی که هدایت به طرز ماهرانه ای توسط سازمان.

اما فعالان در تلاش برای حفظ شتاب صورت جدی headwinds. رسانه ها در حال بی ثبات در خود توجه و درحال ویژه باعث می شود آن را سخت برای فعالان دیده می شود و به منظور جلب افراد جدید است. در حال حاضر اگر چه مسائل نژادی و عدالت مطرح شده با اعتراض باقی می ماند و بخش مهمی از بحث های عمومی عناوین را نقل مکان کرد به دور از تمرکز بر خیابان اقدامات و به جای تبدیل به داستان های چنین به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تظاهرات و موج جدید کروناویروس موارد است.

یکی دیگر از عوامل است که می تواند سرعت اعتراضات این است که آنها خواستار تعهد جدی از زمان و انرژی از شرکت کنندگان; در نهایت بسیاری از تایر. به عنوان هفته کشش در فشارهای زندگی عادی شروع به reassert خود و مردم باید بازگشت به مسئولیت هایی است که آنها ممکن است خود را کنار بگذارند و در یک لحظه از بحران است. برخی از کسانی که بیشتر مرتکب ممکن است encumbered با بازداشت و متعاقب آن وقت گیر قانونی و گیرایی. به عنوان فقط یک مثال تظاهرات در 2000 کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در فیلادلفیا و صدها دستگیری با قرار وثیقه به عنوان بالا به عنوان $1 میلیون دلار برای آن تلقی "سردسته" و یک نبرد قانونی که در زمان سال برای حل و فصل.

یا با توجه به محاسبات استراتژیک یا خستگی برخی از اعتراض کنندگان ممکن است منحرف کردن انرژی خود را به نهادی کانال. برای مثال بسیاری از کسانی که در اعتراض به جنگ عراق در اوایل سال 2003 تبدیل به تمرکز بر روی انتخابات کار در تابستان و یا پاییز و اعتقاد داشتند که مبارزات انتخاباتی از نامزدها مانند Howard Dean نماینده بهترین امید unseating رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و در نتیجه پایان دادن به جنگ.

مقامات سیاسی و اهداف دیگر از تظاهرات ممکن است در کوتاه مدت امتیازات به حرکات و یا دعوت از مشخصات بالا فعالان به نشستن در کمیسیون و پیشنهاد سیاست راه حل. خوش ممکن است به استناد به این که نمونه های مثبت از اصلاحات. منتقدان بیشتر احتمال دارد به آنها برچسب نمونه از "co-optation" و اشاره می کنند که این تغییرات تصویب شده تنها قدم کوچک به سمت پرداختن به علل ریشه ای از یک موضوع است. بسته به شرایط خاص هر دو یا هر دو ارزیابی می تواند حق را (هر چند این واقعیت است که شرکت های روابط عمومی سازمان ها توصیه می کنند نیروهای وظیفه و تخته مشاوره به معنای "مدیریت فعالیت" نشان می دهد که شک و تردید موجه است). بدون در نظر گرفتن درک که چیزی در حال انجام است به آدرس معترضان نگرانی می تواند در خدمت به بلانت نارضایتی عمومی.

برای همه این دلایل و با گذشت زمان شوک اولیه از رویداد ماشه محو. که در آن نقطه تظاهرات توده کاهش و اجزای دیگر از جنبش های اجتماعی تمایل به بازگشت به ميدان است که تا زمانی که ماشه جدید سه مظنون چشم انداز شورش.

توده mobilizations را در یک اکوسیستم گسترده تر اجتماعی-فعالیت های جنبش. قطعات دیگر از حرکات شامل ساختمان های بلند مدت سازمان—مانند اتحادیه های کارگری و گروه های اجتماعی و مصرف در داخل "بازی" کار مانند مبارزات انتخاباتی و قانونی لابی. هنوز هم بخش های دیگری از یک جنبش ممکن است خود را وقف سیاسی در آموزش و پرورش تحول شخصی در سطح فردی (از طریق معنوی و برنامه های فرهنگی) و یا به ساختمان جایگزین موسسات (مانند جامعه فضاهای فروشی مواد غذایی, co-ops و رسانه های مستقل). همه از این نوع از سازماندهی کمک به این جنبش را در دراز مدت تاثیر حتی اگر آنها ممکن است متفاوت اهمیت در زمان های مختلف در یک جنبش چرخه.

زمانی که یک دوره اوج اعتراض به ناچار ریزید بسیاری از مفسران رسانه اعلام جنبش مرده و نگرانی ناتوانی خود را برای تحقق بخشیدن به تغییر پایدار است. اشغال وال استریت به عنوان مثال به طور منظم ذکر شده به عنوان یک شکست با وجود این واقعیت است که آن را کمک به یک تغییر عمده در این گفتگو در مورد نابرابری اقتصادی در آمریکا و کمک به هموار کردن راه برای جریان اصلی پذیرش کنگره و نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از جمله اسکندریه Ocasio-کورتز و برنی ساندرز. آن است که بیشتر دقیق می گویند که تظاهرات توده در عمل چرخه. برگزارکنندگان کارگر در تغییر زمین که در مقیاس بزرگ mobilizations را پشت سر بگذارید می توانید کمک به آماده شدن برای آینده قیام—ایجاد زیرساخت های است که می تواند کمک به حرکات پاسخ زمانی که ماشه جدید, حوادث, راه اندازی, تازه, امواج خشم. این دور از نژادی-عدالت اقدامات برای مثال مدیون بخش قابل توجهی از حیات خود را به سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات که فوران در طول دولت اوباما و سازماندهی است که در ادامه از.

بیشتر از همیشه و امریکا و بیدار است به الگوهای ساختاری نژادپرستی و ماهیت سیستمیک از پلیس ، تا زمانی که تغییرات سیستم ما باید انتظار داشت که حتی به عنوان مسن امواج توده تظاهرات فروکش آنهایی که جدید هستند و مطمئن به افزایش است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب