چگونه میچ مک کانل است Defunding پلیس

ایده های با ایجاد دولت بودجه بحران میان در سراسر کشور اعتراض رهبر اکثریت سنا ممکن است شتاب کاهش به ادارات

توسط NEWS-SINGLE در 21 خرداد 1399
گتی / اطلس

در متوسط مقیاس پلیس defunding اتفاق می افتد. برای سال های قدرتمند پلیس اتحادیه ساخته شده اند اجرای قانون بودجه همه اما نجس. همانطور که در نیویورک تایمز اشاره کرد در سال 2018 تعداد پلیس سرانه افزایش یافته است بیش از سه دهه گذشته حتی به عنوان نرخ جرم و جنایت را فرو برد. در هفته گذشته اما, شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti اعلام کرد که اصلاح حداقل 100 میلیون دلار از شهرستان خود را در اجرای قانون بودجه است. در یکشنبه, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد او را به قطع بودجه پلیس بیش از حد. شهردار بوستون مارتی والش گفته او با توجه به مشابه حرکت می کند. در میلواکی و پورتلند, اورگان, مناطق را منحرف بودجه مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت پلیس به برنامه های دیگر.

اصلی ترین محرک برای این تغییرات البته جنبش اعتراضی را برانگیخت توسط پلیس قتل جورج فلوید و دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار. در تلاش خود را برای کاهش اجرای قانون بودجه, این معترضان بعید متحد: رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل. توسط spurning دموکرات کنگره تلاش برای اعزام کمک های اضافی به دولت و دولت های محلی مک کانل است که امکان بودجه بحران در شهرستان پس از شهرستان. این بحران در حال ساخت هست با بودجه ادارات پلیس هدف آسان تر.

پلیس بودجه عمدتا پرداخت شده توسط دولت های محلی. و برای دولت های محلی COVID-19 شده است یک فاجعه مالی. دولت های محلی و صندوق خود را از طریق ترکیبی از مالیات بر املاک, خرید و فروش, مالیات, مالیات بر درآمد, ویژه مالیات (در اشغال هتل ها به عنوان مثال) و کمک از ایالات متحده. با کاهش هزینه های مصرف کننده این بیماری همه گیر است کاهش خرید و فروش-مالیات بر درآمد. فروپاشی گردشگری نابود ویژه مالیات پرداخت شده توسط صنعت مهمان نوازی و زیان کار را کاهش درآمد حاصل از مالیات بر درآمد. علاوه بر این ایالات—که چهره خود را کمبود بودجه—به احتمال زیاد به قطع محلی کمک کند. نتیجه با توجه به لیگ ملی از شهرستانها است که از هم اکنون تا 2022 شهرستانها در مجموع به صورت یک سوراخ بودجه از $360 میلیارد دلار است.

در مه 15, House Democrats پاسخ با عبور از قهرمانان قانون است که باید اختصاص داده و نزدیک به 1 تریلیون دلار به دولت های محلی و قبیله ای دولت—$375 میلیارد که رفته اند به شهرها و استان ها. چون اکثر متحده و بسیاری از شهرستانها شروع سال مالی در تاریخ 1 ژوئیه نقدی که ممکن است کمک به دولت های محلی دفع عمده کاهش بودجه.

جمهوری خواهان مجلس سنا, اما, مخالفت با یکی دیگر از بزرگ تزریق بودجه فدرال در هر زمان به زودی. در آوریل مک کانل پیشنهاد شده است که پاسخگویی به آنها مالی گلایه با اعلام ورشکستگی. در اوایل این ماه چاک Grassley جمهوریخواه و رئیس کمیته امور مالی مجلس سنا ذکر شده بهتر از حد انتظار ممکن است شغل گزارش به عنوان شواهدی وجود دارد که کنگره باید "نه با عجله به تصویب گران قانون پرداخت می شود با ادامه بدهی."

این بدان معناست که بسیاری از شهرستانها باید با کاهش زیادی به زودی. بودجه بحران به تنهایی ممکن است منجر به کاهش بودجه پلیس و تظاهرات به تنهایی ممکن است هر دو. اما آنها به صورت یک ترکیب قوی.

در لس آنجلس به عنوان مثال یک کاهش شدید در درآمد حاصل از اشغال و فروش و کسب و کار مالیات باعث Garcetti به اعلام "وضعیت مالی اضطراری است." حتی به عنوان او اعلام کرد furloughs است که می تواند هزینه برخی از کارکنان دولت 10 درصد از حقوق و دستمزد خود را همراه با کاهش بودجه به مسکن و شغل برنامه حدود 9 درصد از بودجه پلیس هنوز میله میله به افزایش است.

تظاهرات گسترده در اطراف فلوید کشتن ساخته شده است که پیشنهاد قابل دفاع است. "این کاملا یک بازی با حاصل جمع صفر," Melina عبدالله استاد پان-آفریقایی مطالعات انجام شده در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لس آنجلس و یک co-founder of Black Lives Matter گفت: Los Angeles Magazine. "هر دلار [Garcetti] هزینه های پلیس او را انتخاب نمی به صرف آن دلار در چیزهایی است که جوامع امن است." یک عضو شورای شهر, دیوید Ryu اعلام کرد و آن را "غیر قابل قبول" است که "اولین چیزی که ما در این بودجه خدمات اجتماعی."

در جولای 3, رئیس شورای شهر Nury مارتینز و دو نفر دیگر از اعضای شورا به نام برای برش پلیس بودجه توسط $100 به $150 میلیون. Garcetti در آغوش ایده ساعت بعد. این امکان وجود دارد که این اعتراضات می توانست او را مجبور به انجام این کار حتی اگر L. A. دریافت کرده بود تزریق فدرال کمک. اما محلی Black Lives Matter فعالان شده بود اصرار کاهش به پلیس لس آنجلس برای سال—فایده ای نداشت. عدم وجود پول از واشنگتن ساخته شده این شهر بودجه تجارت آف starker ساخته شده است که مقدار کمی از پلیس لس آنجلس سخت تر به حفظ.

چیزی مشابه اتفاق افتاده در نیویورک است. در سال آینده این شهر مواجه 9 میلیارد دلار کسری خواهد شد که به احتمال زیاد بزرگتر به عنوان دولت محلی را کاهش می دهد کمک کند. د Blasio در ابتدا در پاسخ پیشنهاد به قرض گرفتن پول و قابل توجه و کاهش خدمات اجتماعی از جمله آموزش و پرورش در حالی که ترک NYPD تقریبا دست نخورده است.

همانطور که در L. A. فعالان مرتبط با زندگی ماده را به نام های طولانی برای کاهش نیویورک پلیس بودجه. اما این شهر بحران مالی به آنها داده جدید منطق. در اواخر ماه آوریل سازمان های اجتماعی نوشت: de Blasio و شورای شهر سخنران Corey Johnson نامه گفته آنها "نگران کاهش در پیشنهاد FY2021 اجرایی بودجه—در حالی که NYPD بودجه به نظر می رسد تا حد زیادی دست نخورده است." در مه 30, Johnson, با ارسال نامه ای به د Blasio خود اعلام کرد که اختلاف بین شهردار "32 درصد پیشنهاد کاهش در گروه جوانان و توسعه جامعه و کمتر از یک درصد کاهش پیشنهاد شده توسط اداره پلیس نیویورک" به "نه نشان دهنده ارزش است که همه ما عزیز نگه دارد." چند روز پس از آن شهرستان حسابرسی اسکات استرینگر که مانند جانسون در نظر گرفته شده است احتمالی شهرداری مدعی نوشت خود نامه decrying اختلاف در د Blasio بودجه و خواستار حتی بزرگتر کاهش به NYPD. در نهایت روز یکشنبه de Blasio اذعان کرد که او را از پلیس هزینه های نامشخص ،

کاهش de Blasio است به احتمال زیاد به پیشنهاد کوچک خواهد بود—به مراتب از تغییر رادیکال در اولویت است که فعالان تقاضا است. اما با توجه به این که تا همین اواخر سیاستمداران قدرتمند تقریبا هرگز پیشنهاد برش پلیس بودجه آن هنوز هم قابل توجه تغییر دهید. برای چند سال گذشته ترقی خواهان و محافظه کاران باید تیمی را به اصلاحات سخت جنایی-عدالت ، مشارکت است که سوخت کاهش بودجه پلیس متفاوت است—این اتفاقی. آن را نشانه دیگری که بدیهیات سیاست آمریکا و دیگر اعمال می شود.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن