چگونه است که بیش از حد قدیمی به کار می کند ؟

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانمتخصص امراض دوران پیری لوئیس آرونسون مورد بحث که چرا آمریکا

توسط NEWS-SINGLE در 18 اسفند 1398
متخصص امراض دوران پیری لوئیس آرونسون مورد بحث که چرا آمریکایی ها بیش از شصت و پنج در حال ورود به نیروی کار است.منبع عکس از گتی

در کتاب خود "Elderhood: بازتعریف پیری, تبدیل, پزشکی, Reimagining زندگی" لوئیس Aronson, یک متخصص امراض دوران پیری و استاد پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو, بررسی آمریکایی ها مملو رابطه به روند پیری از شور و شوق ما برای قرار ضد پیری درمان به مشکل ما سیستم مراقبت های بهداشتی و تداوم سن گرایی در میان کارفرمایان. بیش از حد اغلب آرونسون استدلال مردم بیش از سن شصت و پنج به عنوان یک گروه واحد—یکی که نیازها و خواسته ها و بشریت داده می شود کوتاهی به خصوص در یک سیستم پزشکی است که ظاهرا در اطراف محور نیازهای سالمندان است.

سوال در مورد جایگاه سالمندان در جامعه آمریکا تبدیل شده اند به خصوص مربوطه در ما جریان سیاسی حاضر است. در روز افتتاح 2021 یک septuagenarian—دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جو بایدن یا برنی ساندرز—تقریبا قطعا سوگند به دفتر ریاست جمهوری.

به بحث در مورد درک و واقعی اثرات پیری من به تازگی صحبت با تلفن با آرونسون. در طول مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح مورد بحث ما چرا بسیاری از آمریکایی ها بیش از شصت و پنج در حال ورود نیروی کار, آیا در انتخابات ریاست جمهوری است اشتباه کار برای کسی که بیش از هفتاد و چرا ما تمایل به مشاهده مسن آمریکایی ها به عنوان یک گروه مجزا.

کتاب خود را بسیار دلسوز به واقعیت از پیری به عنوان آن را باید. اما چه چیزی شما را از این واقعیت است که رئیس جمهور بعدی ما این است که به احتمال زیاد رفتن به هفتاد و چهار و هفتاد و هشت یا هفتاد و نه زمانی که او قسم خورده است به دفتر ؟ و چگونه ما باید در مورد فکر می کنم که به عنوان شهروندان ؟

چه دوست داشتنی سوال. من حدس می زنم من می خواهم آن را به عنوان قابل رویت ترین بخشی از یک روند ملی است که برای چند سال گذشته تا کنون سریعترین بخش در حال رشد از نیروی کار آمریکا و این می آید از اداره آمار نیروی کار شده اند و مردم در سن شصت و پنج و بالاتر است. که شامل دو گروه و در واقع آنها تجزیه آن یک بیت حتی اگر من شکایت در کتاب من است که ما اغلب نمی تجزیه آن است. یکی از سنین شصت و پنج تا هفتاد و چهار و یکی از سنین هفتاد و پنج و بالاتر است. نسبی افزایش چهار تا پنج برابر بیشتر از افزایش در نیروی کار از دستاوردهای مردم در سی سالگی, چهل سالگی و پنجاه. پس از آن واقعا این پدیده جدید است که پس از اندکی تاخیر.

هنگامی که ما مجموعه تامین اجتماعی و بازنشستگی در دهه شصت متوسط سن مرگ در حدود شصت و دو. و در حال حاضر متوسط سن مرگ هفتاد و نه با تنوع با توجه به جنسيت و نژاد. پیشرو [ریاست جمهوری] نامزدهای تمام سفید که به آنها می دهد مرگ و میر استفاده به عنوان نشانی از این واقعیت است که آنها همه تحصیل کرده. بنابراین افراد سن آنها بسیار به طور معمول زندگی می کنند را در دهه هشتاد. و در واقع یک مرد در سن هفتاد و پنج به طور متوسط یازده به یازده سال و نیم اضافی زندگی به احتمال زیاد اکثریت قریب به اتفاق آن سالم هستند.

به یک گام به عقب از ریاست جمهوری چگونه شما مشاهده این محل کار روند ؟

من فکر می کنم این روند خوبی برای دلایل مختلف. یکی این است که جامعه به طور همزمان کاملا ageist مورد می گویند: "آیا این زمان برای بازنشستگی است؟," یا "که فرد بیش از تپه" و یا استخدام نیست و یا تمام کسانی که استخدام pull-down menus که در آن آنها ممکن است شامل یک تنوع از تولد از مردم که می تواند کاملا صالح برای این کار است. من به صحبت می کنند بسیاری از مردم در شرکت های که در آن آنها مانند "اما شاید آنها نمی خواهد آخرین بسیار طولانی است." و آنها را در نظر نمی جوانان معادل آن است که بسیاری از افراد جوان در حال حاضر تغییر شغل واقعا اغلب.

من خروج از مقام يا اما ما نمی توانیم جامعه ای که به طور همزمان تبعیض بر اساس سن و نمی استخدام و یا فازهای مردم را بر اساس سن و پس از آن شکایت در مورد افراد مسن تر به عنوان یک بار. شما نمی توانید آن را هر دو راه. شما نمی توانید می گویند "اوه شما از لحاظ مالی کمک" و سپس "ما در حال رفتن به اجازه دهید شما را از لحاظ مالی کمک می کند." که کوتاه است از تولیدی—اقتصادی و اجتماعی نفاق اساسا.

یکی از دلایل من به نام کتاب "Elderhood" بود چون من واقعا می خواستم برای تاکید بر این واقعیت است که مدرن سن—سن است که تکامل در طول قرن بیستم زمانی که ما نقل مکان کرد و از متوسط عمر چهل و نه به هفتاد و نه—است عظیم که elderhood تبدیل شده است مانند دوران کودکی و بزرگسالی است. آن است که یک مرحله از زندگی است که طول می کشد دهه و شامل تنوع زیادی از مردم و توانایی های عملکردی. بنابراین ما به راحتی قبول کند که یک نوزاد, نوزاد و کودک نو پا هستند و کودکان به نوجوانان و کودکان هستند. و کسانی که بسیار متفاوت به دنبال حیوانات. ما بیست سال در خانواده ما و ما در اواسط به بعد پنجاه و کسانی هستند بسیار متفاوت است. شما می توانید استدلال می کنند کمی کمتر اما بیشتر همراه من بیشتر به من اطلاع دارم تفاوت است.

پس چگونه شما هستند ؟ من می دانم که این یک سوال بی ادب اما در این مورد—

نه ، پنجاه و شش.

من سی و هفت بنابراین همه ما صادقانه و در تاریخ ثبت است.

من جستجو شما برای به دست آوردن این حس که من در صحبت کردن به. پیدا کنم من در واقع گاهی اوقات فراموش دریافت سوالات مختلف بسته به سن فرد است.

بنابراین در حالی که همه ما در مورد بحث ما دهه بیست یا سی سالگی به عنوان بسیار متفاوت از یکدیگر میگی تفاوت بین دهه شصت و دهه هفتاد یا هفتاد و دهه هشتاد و دهه هشتاد و نود در واقع ،

دقیقا. یک چیز جالب اتفاق افتاده در سالمندان فقط در دهه گذشته این است که ما در حال حاضر گاهی اوقات مراقبت از دو نسل. من تا به حال بيماران خود را به صدها نفر که در آن کودکان خود را در دهه هفتاد یا هشتاد. و من به طور معمول باید مردم را در دهه هشتاد و نود که کودکان و نوجوانان در دهه شصت یا دهه هفتاد. پس از آن واقعا در حال تبدیل شدن چند نسل به دلیل تعداد زیادی از مردم زندگی پس از بسیاری از سال و ما باید اذعان کرد که این افراد متفاوت است. های مختلف دهه, مهم نیست چقدر پیر یا جوان شما هستند بسیار متفاوت است و بخشی از زندگی هیجان. ما نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو است.

آیا شما برخی از گسترده راه فکر کردن در مورد سنین مختلف و یا مراحل elderhood?

من فکر می کنم یکی از مشکلات این است که همه ما begin جوان است. پس از آن همه به نظر می رسد بسیار قدیمی و خارجی به ما. شده اند وجود دارد برخی از زیر شاخه ها. یک روانشناس برنیس Neugarten نام مراحل جوان پیر و, پیر, مادر, پیر و بود که حدود شصت و پنج تا هفتاد و چهار و هفتاد و پنج تا هشتاد و چهار و پس از آن هشتاد و پنج تا. ما افزایش تعداد صد ساله به طوری که طیف گسترده ای. اما یکی می تواند استدلال می کنند که شصت و پنج-به-هفتاد و چهار محدوده به جز محروم ترین—و با وجود تمام این سازه چیزهایی است که به کمک آن مانند استرس و فقر—یک تاری خط در پزشکی است. آیا شما بیشتر شبیه به یک فرد بالغ است ؟ آیا شما بیشتر شبیه به یک سالمند? و یا می تواند درست باشد. و به عنوان شما را به دهه هفتاد-به-دهه هشتاد هنوز هم وجود دارد طیف وسیعی دارد اما در بیشتر افرادی که در حال رفتن به شبیه افراد مسن است.

ما sidetracked اما می تواند به شما بگویم بیشتر در مورد چرا شما فکر می کنم آن را خوب است برای افراد مسن به ماندن در نیروی کار?

یکی این است که بار اقتصادی پایین می رود. دیگر شما کار می کنند کمتر احتمال دارد که شما به اصطلاح بار. اما شاید مهم تر این است که سلامت و کیفیت زندگی رفتن تا زمانی که مردم کار نگه دارید. من نیز باید واجد شرایط که به استفاده از کلمه "کار" به طور گسترده. ما تمایل به تعداد نیست به طور سنتی زن همه چیز, مانند, مراقبت, اگر چه ما شاهد افزایش پدربزرگ و مادربزرگ شرکت. اما وجود دارد بسیاری از راه های که در آن شما می تواند کمک به خانواده خود و یا جامعه خود را. افرادی که مقدار زیادی از ثروت انجام شود ممکن است داوطلب شغل—که هنوز هم کار می کنند. اما ما می دانیم که به صراحت آن است که افرادی که کار را حفظ سطوح بالاتری از عملکرد جسمی و عملکرد شناختی است. آنها فقط تمایل به سالم. آن احتمالا مربوط به این پایگاه داده در حال رشد بر روی هدف و سلامت و خوش و سلامت. اگر شما در حال انجام چیزی است که احساس می کند مانند آن را تا به هدف یا معنی—اگر چه این چیزهایی که ما در واقع اغلب عمدا نوار پیر مردم—و سپس شما باید یک دلیل برای به دست آوردن.

شما به نظر می رسد صعودی در این ایده که مردم در ادامه در نیروی کار و یا بازگشت به نیروی کار می تواند واقعا مفید برای سلامتی و شادی. پس از بحران مالی بسیاری از مردم مجبور شدند به نیروی کار و برخی از مشاغل واقعا سخت جسمی. پس چگونه وابسته است این سوال به نوع شغل افراد مسن انجام می دهند و خود را در موقعیت های مالی?

من فکر می کنم همه کسانی که همه چیز مرتبط است. من فکر می کنم وجود دارد برخی از انواع مشاغل شما می توانید نگه دارید انجام می دهند وجود ندارد و زوال عقل بدیهی و دیگر آنهایی که قطعا سخت تر است. ما بازنشستگی در قرن بیستم چون مردم متوجه شده است که در کارخانه خطوط مردان بودند که حدود چهل یا چهل و پنج کندتر شد. در حال حاضر ما در حال صحبت کردن در مورد افرادی که در حال اجرا برای رئیس جمهور که تقریبا دو برابر سن. من می خواهم به فکر می کنم از این فاز در تاریخ بشر به عنوان تکامل یک زندگی جدید مرحله. آن همواره وجود دارد اما هنوز به اندازه کافی مردم و شرایط اجتماعی نیست به طوری که آن را به نام. بهترین آنالوگ من فکر می کنم که دوران جوانی بود که نه یک زندگی فاز تا بیشتر یا کمتر از صد و پنجاه سال پیش است. این یک مرحله جدید بیش از حد آن ممکن است که برخی از مردم عاشق شغل خود هستند و از نظر جسمی یا شناختی قادر به انجام آنها است. که تمایل به کلاس های مربوط به این دلیل که شما هستند احتمال بیشتری برای به انجام آنچه شما می خواهید اگر شما در حال تحصیل بیشتر و فرصت های بیشتر.

پس چیزهای خاصی مانند سخت فیزیکی کار ؟ هیچ. اما سفر به کشور, من به طور معمول am توسط مردم در دهه هفتاد و گاهی هشتاد انجام بعدی خود شغل. گاهی اوقات آنها گرفته اند قطع پرداخت, اما آنها به مکمل درآمد خود را—آنها را به چیزی برای انجام هر روز. بسیاری از آنها می گویند: "من تصمیم به انجام این کار چون من عاشق صحبت کردن با مردم و دیدار من با همه این افراد جالب در تمام طول روز طولانی" است که بخشی از دلیل من یک دکتر. شما را وادار به دیدار با انواع دیگر از مردم.

اما اگر بازنشستگی در حال رفتن دور با کمتر حقوق بازنشستگی پس از آن ما مجبور به اذعان به تعداد معینی از افراد و قطعا برای کسانی که انجام داده اند واقعا سخت کار فیزیکی کار جدید ممکن است متفاوت باشد چرا که مردم تغییر بدن. وجود دارد راه های دیگر برای نگه داشتن مردم درگیر است ؟ و ما واقعا نمی خطاب است که به صراحت. در حال حاضر بسیاری از مردم را تکه تکه می کنند و گاهی اوقات که به اندازه کافی برای اضافه کردن به آنچه که آنها در حال ساخت در حال حاضر اگر آنها برخی از بازنشستگی یا تامین اجتماعی. غنی تر مردم همیشه باید گزینه های بیشتر.

چگونه می توانم تمام این شاید چیزهای مثبت عامل به چیزی شبیه به داشتن یک فرد مسن تر نگه دارید و این کار از ریاست جمهوری?

به طوری که به وضوح در معرض خطر اشغال به عنوان بسیاری از. از سوی دیگر درک من از مبارزات انتخاباتی است که خیلی وحشیانه بیش از حد درست است ؟ این اختلال خواب و سفر و انجام و پس از آن ممکن است که در خدمت به عنوان یک فیزیکی و شناختی استرس تست در قلب حس.

آیا این نگرانی در من وجود دارد ممکن است برخی از تسریع پیری با خواسته های ریاست جمهوری? کاملا. من فکر می کنم این بدان معناست که ما نمی توانیم سرگرم کردن آن ؟ نه, من فکر نمی کنم این واقعیت است که وجود دارد ممکن است برخی از استرس های مربوط به شتاب پیری از این کار لزوما بدان معنی است که هر کسی در دهه هفتاد خود را باید حکومت را به عنوان یک کاندیدای ریاست جمهوری. و من حدس می زنم اگر ما بودن واقعا علمی در مورد این واقعیت است که ما هنوز نمی دانیم. و هنوز به اندازه کافی رئیس جمهور برای انجام یک بررسی و ما هرگز تا به حال آنهایی که در این گروه سنی ،

من فکر نمی کنم ما زمان مستاجر است یک مثال خوب واقعا هر چیزی تا آنجا که می رود.

من عمیقا به توافق برسند. بله.

قرار دادن تهمت, کنار, when I look at بایدن یا ساندرز من گاهی اوقات فکر می کنم آنها به نظر می رسد و تا حدودی شکننده است. و من پزشک نیستم. من توضیح داد که چگونه من احساس می کنم و چگونه من فکر می کنم بسیاری از رای دهندگان احساس می کنید. رای دهندگان نمی خواهید به تبعیض علیه افراد مسن است. من قطعا فکر نمی کنم که بایدن یا ساندرز ناتوان از خوب بودن رئیس جمهور و یا انجام این کار, اما نشانی از آن را به من مضطرب و من کنجکاو آنچه شما فکر می کنم که پاسخ.

من فکر می کنم بسیاری از ما احساس می کنید که راه. من احساس می کنم که راه گاهی و پس از آن من خودم چون یک انسان عادی واکنش آن نیز شده است واقعا فشار روی ما است. بله که همسر خود را افزایش می دهد خطر ابتلا به تمام انواع چیزهای. بله مسن تر بودن باعث می شود شما به نظر می رسد ضعیف اما این نیز به این دلیل که ما این استاندارد برای انسان است که در آن بالغ برتر است و هر چیز دیگری است که تنوع. این است که در واقع صریح در پزشکی برنامه های درسی که در آن افراد جوان و افراد مسن و قهوه ای مردم, به عنوان مثال بسیاری از این سیاره برای ساکنان در نظر گرفته و به اصطلاح ویژه جمعیت. بنابراین ما عادت به داشتن این هنجار شده است. شما از دست دادن توده عضلانی شروع در سی سالگی خود را. همه چیز را تغییر دهید. بله, به طوری که آنها متفاوت هستند و به آنها نگاه کمی شکننده تر, اما, دوباره, آن را واقعا نمی با حداکثر سرعت دویدن. و آیا ما واقعا می دانیم علمی که باعث می شود یک تفاوت ؟ اما ما نمی دانیم که بسیاری از مردم در حال انجام انواع دیگر استرس زا کار را در دهه هشتاد و همچنین اینکه رئیس جمهور باید یک تیم ورزشی. آن را در مورد توانایی استفاده از قضاوت خوب به اطراف خود با واقعا خوب و صالح مردم و مدیریت آنها.

که بسیار عجیب و جالب.

اما من با شما موافقم. گاهی اوقات شما نگاه کنید و شما فکر می کنم, آه, است این یک اشتباه است ؟ و سپس با ساندرز وجود دارد این موضوع از حمله قلبی, که من فکر می کنم یک معامله بزرگ است.

چرا از آن است که یک معامله بزرگ است ؟

اگر شما یک سالم از هفتاد و پنج سال طول عمر خود را بالاتر و شانس خود را از نامطلوب بهداشت و درمان حوادث کمتر از کسانی که از یک فرد در دهه هفتاد خود را که به تازگی به حال یک حمله قلبی. ساندرز نیز منتشر شده همه از سوابق خود را. ما می دانیم که او دو استنت اما که عروق مسدود شد باعث می شود تفاوت. وجود خونی که در آن اگر آن را می رود به شدت شما می میرند به سرعت و یا به شدت دچار اختلال میشود. و دیگر وجود دارد آنهایی که در آن شما زمان بیشتری رو و ما می تواند دخالت کند. در حال حاضر او آن را, اما ما باید به حدس زدن. وجود دارد که این روند به رهبری ما معروف رئیس جمهور در مورد انتشار سوابق خود را و آن را شرم آور در راه های بسیاری.

در کنار این انتخابات ریاست جمهوری است و این شیوع کروناویروس است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر افراد مسن است. آیا شما فکر می کنم این خواهد شد که یک تاثیر روانی بر روی آمریکایی ها و یا آنها در حال حاضر مصرف با نگرانی های بهداشتی در راه است که افراد جوان ممکن است درک نیست?

من فکر می کنم ما هنوز نمی دانند که چقدر آن را به از بین بردن بخش خاصی از جامعه است که به نظر می رسد به خطر بالاتر. بنابراین من حدس می زنم یکی از چیزهایی که برای افراد جوان تر به یاد داشته باشید این است که خود را با هر تصمیم, اقدام, اولویت شما در حال ایجاد آینده خود را. به دلیل محرومیت اولیه مرگ شما می شود, حتی اگر آن را به نظر می رسد غیر قابل تصور به شما در حال حاضر. بنابراین ما نیاز به فکر کردن در مورد این نیست که در شرایط, مانند, آه, آن را پاک کردن این افراد که مهم نیست به هر حال, اما ممکن است اساسا تغییر و آنچه که ما به عنوان یک گونه ،

بله, شما ممکن است مریض است اما شما در حال شستن دست های خود را, زیادی, زیرا شاید شما عاشق پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ خود را و یا رئیس خود را و یا هر یک از مردم بیش از پنجاه و پنج که در آن خطر به نظر می رسد در حال افزایش است ؟ فکر می کنم در مورد آن را به عنوان مهم برای همه ما است.

آیا شما تا کنون دریافت عصبی تماشای این پیری نامزدها به اطراف تکان دادن دست هر کس?

خوب جالب است. من حدس می زنم من باید باشد. ما شده اند انجام آرنج دست انداز در اینجا, و من فکر می کنم آن ممکن است واجب بودن آنها و شاید کل کشور برای آنها شروع به انجام چیزی شبیه به آن.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن