چگونه پدر و مادر می تواند به نگه داشتن بچه ها مشغول (و آموزش) در قرنطینه

خانواده به عنوان مدارس آمریکا نزدیک پدر و مادر به طور ناگهانی با چالش مواجه نگه داشتن کودکان خود را اشغال

توسط NEWS-SINGLE در 27 اسفند 1398
BSIP / جهانی تصاویر / گتی / Shutterstock / اطلس

عصر روز گذشته, New York City, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که به دلیل نگرانی در مورد گسترش رمان coronavirus شهر نیویورک 1,800 مدارس دولتی خواهد بود بسته برای بیش از یک ماه از امروز شروع. و در نفس او ساخته شده یک اطلاعیه قرار داده است که بسیاری از پدر و مادر در شهر نیویورک—که در آن بسیاری از محل های کار در حال حاضر بسته شده یا رفته به طور کامل از راه دور—به یک ترشی: آموزش از راه دور برای مدرسه بچه ها را اغاز دوشنبه, مارس 23 یک هفته پس از بسته شدن مدرسه و امکانات. به عبارت دیگر بیش از 1 میلیون شهر نیویورک K–12 دانش آموزان در حال حاضر در یک هفته فرار و آنها را صرف هر روز از آن cooped در خانه با پدر و مادر خود را.

شهر نیویورک مدارس در میان هزاران نفر از مدارس و مراقبت از امکانات در سراسر ایالات متحده است که بسته خواهد شد این هفته: از شب گذشته بیش از نیمی از ایالات متحده اعلام کرده بود ایالتی تعطیلی مدارس به دلیل نگرانی در مورد گسترش COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. پدران و کودکان و نوجوانان سراسر کشور به طور ناگهانی در بر داشت خود را در یک دنج و پر هرج و مرج وضعیت جدید. به عنوان تیموتی مک لافلین و من نوشت: هفته گذشته در آن طول می کشد تنها یک ماده از هفته دور از مدرسه برای دانش آموزان به سقوط فاجعه پشت برنامه در یادگیری خود را. و در واقع آن را احتمالا تنها چند ساعت دور از مدرسه برای آنها بر پدر و مادر خود را' بهره وری. بنابراین در مکان های سراسر کشور که در آن از راه دور یادگیری دشوار خواهد بود غیر ممکن است و یا با تاخیر صورت پدر و مادر یک چالش: چگونه به نگه داشتن بچه ها خود را از قوی کردن دیوار یا ذوب به حباب در مقابل صفحه نمایش درخشان در حالی که همچنین اجتناب از backslide و یادگیری از دست دادن.

پدر و مادر می تواند انجام تعدادی از فعالیت ها در کنار کودکان خود را که تسهیل فعال مشغول یادگیری است. برای مهد کودک سن بچه ها و کودکان زیر, لباس بلند McCabe استاد روانشناسی در دانشگاه ماساچوست در لوول که متخصص در زبان کودکان, توسعه, توصیه پدر و مادر برای پیدا کردن زمان در طول روز برای خواندن کتاب با بچه های خود را. "خواندن تعاملی با (فقط در at) کودکان بسیار مفید برای زبان و سواد آموزی آموزش," او نوشت: به من یک ایمیل به در. "والدین باید کودکان خود را تشویق به صحبت در مورد تصاویر, پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی در داستان و چه شخصیت های احساس." او همچنین توصیه می کند مصرف پیاده روی در خارج (به هر میزان امکان پذیر است) و صحبت کردن در مورد هر چیزی که جلب توجه فرزندان به عنوان یک ورزش در مهارت های زبان. "نام شی و این را چند بار تکرار. توصیف شی. از کودک بخواهید که آنچه [او] فکر می کند در مورد شی. شما به دنبال یک پروانه! که یک پروانه زیبا نیست ؟ آیا شما مانند پروانه ؟ که پروانه زرد است. و نگاه بیش از وجود دارد یکی دیگر وجود دارد—آیا می دانید چه به آن تماس بگیرید ؟ "

همچنین والدین می توانند با استفاده از آنها به تازگی فراوان با littler بچه ها به بحث در مورد تجارب گذشته شاید با استفاده از عکس ها به عنوان کمک های بصری. "بپرسید ببینید در اینجا یک عکس از—بله مادر بزرگ. آیا شما به یاد داشته باشید آنچه که ما آخرین بار ما بازدید مادربزرگ?'" McCabe نوشت. "پدر و مادر باید در حالی که ماندن در یک موضوع ... گرفتن کودک خود را به استادانه درست شده و در چه زمانی چگونه و چرا چیزی اتفاق افتاده است و چگونه کودک احساس در مورد آن." تکرار عمل "مشروح reminiscing" او اشاره شده است و نشان داده شده است به نفع حافظه سرگذشتی و توانایی روایت.

برای بزرگتر (و مسئول) بچه ها انواع خاصی از بازی مستقل می تواند جایگزین مناسبی برای ساختار مدرسه یادگیری است. میشل مارتین, یک استاد دانشگاه واشنگتن اطلاعات مدرسه و بنیانگذار یک تابستان در برنامه های سواد آموزی برای کودکان نشان می دهد فرستادن بچه ها که در حال یادگیری مبانی ریاضی در یک ماموریت در اطراف خانه و یا ساختمان به تعداد تمام ویندوز به عنوان مثال—و سپس درخواست از آنها متوسط تعداد پنجره ها در هر اتاق و یا آپارتمان. به چالش کشیدن کودکان به زمین یک چادر و یا در صورت عدم وجود یک چادر ایجاد یک بازی fort—در حیاط و یا در پارک می تواند به بچه ها در نوآوری و ابتکار. در خرج کردن مارتین می گوید آن را همیشه سرگرم کننده برای بچه ها به نوشتن املای کلمات یا انجام مسائل ریاضی در ویندوز با استفاده از dry-erase استفاده از نشانگر. ("آن را تقریبا مانند نوشتن بر روی دیوار, اما شما مجاز به انجام آن است.")

البته لغو و از دست دادن هشت-ish ساعت مراقبت از کودکان را فراهم می کند هر روز هفته باعث می شود پدر و مادر در تمام طول روز هر روز کار در بالا از پدر و مادر در زندگی روزمره. و کسانی که پدر و مادر کار از خانه نیز با چالش نگه داشتن بچه های خود را به طور مستقل به طوری که آنها خود را کار می کنند. برای وظایف روزانه است که به اتفاق می افتد به هر حال مانند پخت و پز, Martin توصیه می کند بهره گرفتن (کمی بزرگتر) کودکان و نوجوانان کمک کند. آشپزی, یادداشت های او می تواند یک درس علوم (اجازه دهید بحث در مورد چگونه مخمر کار می کند) یک درس ریاضی (چه یک فنجان نیم به علاوه یک چهارم فنجان?), یا خواندن درس (این برچسب می گویند "جوش شیرین" و یا "بکینگ پودر"?)—و آن را فراهم می کند فرصت برای بچه ها برای یادگیری در مورد تغذیه و همچنین غذاها و طعم از سراسر جهان است. زمانی که مارتین خود را دختر کوچک بود دو نفر از آنها را شکل شکلات ذوب شده را به حروف و اعداد با استفاده از موقت کیسه لوله کشی. آنها را شکل کلمات با خوانا آنهایی که زمانی که آنها سخت او به یاد می آورد "و ما می تواند خوردن اشتباهات ما."

نگه داشتن بچه ها مشغول در طول روز کاری در راه است که نمی خواهد نیاز به نظارت آسان تر است مسن تر هستند. "برای کودکان"—کسانی که کمتر از 3 سال—"بازی مستقل دشوار است. آنها واقعا نیاز به تعامل اجتماعی" McCabe به من نوشت. "پدر و مادر خواهد بود وسوسه به دست بیش از یک آی فون یا آی پد و یا مانند آن. این قابل درک است اما پدر و مادر نیز باید بدانند که جوان کودک بدتر این است که برای خود زبان و رشد شناختی." به عنوان جایگزین است که ممکن است نگه داشتن بچه ها نشستن هنوز هم در حالی که مادر و یا پدر و انواع دور در خود صفحه نمایش او نشان می دهد تنظیمات بچه ها با خمیر بازی, هنر, منابع کتاب های صوتی و یا حتی در خانه ضبط شده از پدر و مادر خود را به خواندن کتاب های مورد علاقه خود را.

مارتین همچنین با شوق و ذوق توصیه می کند کتاب های صوتی به عنوان یک راه به طور همزمان نگه داشتن بچه ها در یادگیری و خارج از بزرگسالان مو; Audible, یادداشت های او, آمازون کتاب صوتی فرعی است به خصوص قوی انتخاب کودکان و نوجوانان-بزرگسالان ادبیات. ("جیم دیل خواندن کتاب های هری پاتر—که می تواند شما را مشغول نگه دارید برای مدت زمان طولانی واقعا" او به من گفت. "او تمام صداها!")

مارتین مثل McCabe, اذعان کرد که وجود دارد قابل فهم درخواست تجدید نظر به توزیع بچه های صفحه نمایش برای نگه داشتن کف خود را در صندلی خود را برای چند دقیقه از صلح آمیز و بدون وقفه در زمان کار. اما به خصوص برای کودکان دبستانی او توصیه می کند با اضافه کردن یک پیچ و تاب. "راه دیگر برای تشویق تفکر انتقادی خود را بسیار خوب, ما در حال رفتن به سازمان دیده بان این فیلم اما ما در حال رفتن به سازمان دیده بان آن را در روز پنج شنبه. بین در حال حاضر و پس از آن من می خواهم شما را به خواندن کتاب'," او گفت:. که راه "شما می توانید تجزیه و تحلیل مقایسه ای بین کتاب و فیلم:" چه تغییرات ؟ که یکی از شما فکر می کنم بهتر است ؟ چه چیز آنها را مجبور به ترک کردن چون در غیر این صورت این فیلم شده اند که چهار ساعت طولانی است؟"

مارتین همچنین توصیه محلی-کتابخانه وب سایت ها به عنوان منابع غنی برای پدر و مادر امیدوار به نگه داشتن بچه های خود را' مغز فعال است. "چشم پوشی نیست این واقعیت است که کتابخانه خود را هر کجا که کتابخانه خود را با جهان از منابع آنلاین است که شما ممکن است هرگز نگاه کرد. بچه ها شما می توانید بازی بازی های" از طریق برخی از کتابخانه ها' وب سایت گفت و اشاره کرد که برخی از کتابخانه ها و حتی میزبانی مجازی یا زندگی جریان خواندن حوادث. "کتابخانه است تعداد زیادی از منابع" او گفت:. "بسیاری از ما استفاده می شود به رفتن و فقط چک کردن کتاب—که بسیار کوچکی از آنچه در کتابخانه ها انجام دهید در حال حاضر."

مارتین زمانی که من با او صحبت کرد در شنبه برنامه ریزی شده بود ویژه آنلاین داستان زمان برای برخی از همکاران کودکانی که مدارس تعطیل هستند. او توصیه می کند تصویری playdates یا مجازی داستان بار به عنوان اقدامات پدر و مادر می تواند با خود بچه ها هم شاید در اوایل صبح و یا در طول ساعت ناهار—نه فقط به عنوان یک راه برای نگه داشتن آنها را در یادگیری اما به عنوان یک راه برای ارائه پیام های امیدوار و آنها را احساس متصل به مدرسه یا مهد دوستان است.

"فقط سعی کنید به نگه داشتن به عنوان بسیاری از که در حالت عادی برای بچه ها به عنوان شما می توانید. چرا که اگر ما را تشویق یکدیگر به اشتراک گذاشتن منابع در بسیاری از اوقات شما پیدا کردن ثروت در آن جامعه سازی. این کمک می کند تا بچه ها احساس می کنم مثل این دنیا نیست و در حال سقوط از هم جدا در حال حاضر" مارتین گفت. "این واقعا آسان برای بچه ها به احساس افسردگی در مورد چه چیز بد هستند: من هرگز از رفتن به رفتن به مدرسه. من هرگز از رفتن به دیدن دوستان من دوباره. بنابراین من فکر می کنم ما نیاز به آگاه چقدر که آنها در حال جذب و سعی کنید به جای این که با برخی از چیزهایی که مثبت هستند."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب