چگونه خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت های فشار بیماران بیمارستان برای سود

این چهل تکه ساختار بهداشت و درمان صنعت ایجاد یک فرصت برای تبلیغات خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت به پول اغلب در ب

توسط NEWS-SINGLE در 21 فروردین 1399
The patchwork structure of the healthcare industry creates an opportunity for privateequity firms to make money often at...
این چهل تکه ساختار بهداشت و درمان صنعت ایجاد یک فرصت برای تبلیغات خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت به پول اغلب در بیماران هزینه می شود.عکس توسط Jon لویناشتاین / نور / Redux

در اواخر بیست-ده ها رسانه های خبری محلی در سراسر کشور آغاز شد و گزارش موارد تعجب حسابداری و مدیریت پزشکی: بیمارانی که درمان شده در بیمارستان که مورد قبول بیمه خود را بعد از دریافت مقدار بزرگتر صورتحساب از آنها انتظار داشتند. در یک مثال چهل و چهار ساله و یک معلم در Austin, تگزاس بستری شد به یک بیمارستان پس از یک حمله قلبی مطمئن خود را بیمه پذیرفته شد و پس از دریافت صورتحساب بیمارستان برای $108,951. زمانی که بیماران مبتلا به شکایت آنها گفته شد که یکی یا بیشتر از پزشکان که درمان آنها در بیمارستان—یک متخصص بیهوشی می گویند و یا یک رادیولوژیست—نمی شد در واقع در شرکت بیمه خود را به شبکه. در شرایط اضطراری که در آن بیمار شد و با عجله به E. R. توسط آمبولانس وجود دارد هیچ فرصتی برای افشای این و یا رضایت. اما برخی از بیماران گفت که حتی در موارد عمل جراحی انتخابی آنها داده بودند یک فرصت برای پیدا کردن یک دکتر بود که خود را تحت پوشش برنامه درمانی. فرکانس و شدت عمل به نظر می رسید به افزایش است.

خشم بیش از تعجب حسابداری فراتر حزبی خطوط. یک نظرسنجی انجام شده توسط بنیاد خانواده کایزر, نشان داد که بیش از هفتاد و پنج درصد از مردم خواست دولت را به انجام کاری برای جلوگیری از آن. اعضای کنگره شروع شنوایی شکایت از موکلین خود. در اوایل ماه مه سال 2019 حتی رئیس جمهور تهمت ابراز تمایل به آدرس تمرین کرد و گفت در طول یک سخنرانی "ما مصمم به پایان دادن به تعجب حسابداری و مدیریت پزشکی." که در ماه جولای دموکرات ها و جمهوری خواهان در کمیسیون انرژی مجلس و کارگروه برای معرفی یک لایحه به نام هیچ شگفتی عمل که نیاز به ارائه دهندگان خدمات پزشکی به بیماران بیست و چهار ساعت' توجه کنید اگر قرار بود که درمان توسط پزشکی که در خارج بیمه خود را به شبکه و ایجاد یک معیار برای محدود کردن تا چه حد بالاتر از متوسط قیمت خارج از شبکه ارائه دهندگان می تواند شارژ. در ماه ژوئن سناتورها به حال معرفی یک لایحه مشابه به نام کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی عمل می کنند که شامل یک داوری ارائه کمک خواهد کرد که مدیریت اختلافات بیش چقدر از ارائه دهندگان شبکه مجاز خواهد بود به اتهام. یکی از این لایحه را حامیان لامار الکساندر جمهوری خواه از تنسی بوده است تماس, توسط یک پدر در ناکسویل که او را گرفته بود و پسر را به اتاق اورژانس پس از یک تصادف دوچرخه ، پدر و پرداخت یک صد و پنجاه دلار co-پرداخت اما بعد از دریافت لایحه برای هجده صد دلار از دکتر که خارج از شبکه.

این قانون به نظر می رسید مطمئن شوید که به تصویب. اما به زودی پس از نسخه مجلس سنا معرفی شد, یک مجموعه تلویزیونی, تبلیغات در انتقاد از لوایح به نظر می رسد در سراسر کشور است. تبلیغات بودند slickly تولید و شوم صدایی; آنها به شرح صورتحساب به عنوان "دولت رای-تنظیم" بود که به احتمال زیاد به شاتر بیمارستان ها و به مخاطره می اندازد ، در یک جفت از پاسخ اضطراری عجله خونین شانزده ساله بسته به gurney از طریق درب بیمارستان تنها برای پیدا کردن که در آن بسته شده است. برخی از برجسته سود است که شرکت های بیمه در سال 2018 در میلیاردها دلار و پیشنهاد کرد که این شرکت شد مسئول تعجب اسکناس و که آنها باید از آنهایی که به صورت افزایش قوانین و مقررات. در همان زمان mailers فرستاده شدند و به خانه های مردم و صدها هزار دلار ارزش ads به نظر می رسد در Facebook. تبلیغات تمام خواست مردم به نمایندگان خود در کنگره به رای در برابر صورتحساب. کمپین برای پرداخت شد توسط یک سازمان به نام دکتر با بیمار وحدت بود که طبقه بندی شده به عنوان یک تیره-پول و فاش نمی کند کارکنان خود و یا که در آن پول خود را.

آیلین Appelbaum یک اقتصاددان شده بود پس از حماسه و فکر او می دانست که ممکن است در پشت این تبلیغات است. Appelbaum است هازل چشم صحبت می کند و با شور و شوق در مورد پیچیدگیهای مهندسی مالی. او سالها در دانشگاه راتگرز است و در حال حاضر شرکت مدیر مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست های واشنگتن اقتصادی-سیاست فکر می کنم تانک. خیلی از تحقیقات متمرکز بر راه هایی که خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت های سرمایه گذاری که خرید شرکت کنید و سعی کنید برای افزایش سودآوری خود را—تغییر شکل کسب و کار است که آنها را خرید. Appelbaum و مکرر او همکار, رزماری, Batt مدیریت و نیروی کار-کارشناس روابط در دانشگاه کرنل در میان یک پروژه تحقیقاتی به دنبال نقش های سهام خصوصی در مراقبت های بهداشتی. آنها می دانستند که دو تا از بزرگترین شرکت های خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت استون و K. K. R. متعلق به تصور بهداشت و درمان و TeamHealth بزرگ گروه پزشک که کارکنان بیمارستان در سراسر کشور با پزشکان; آنها دریافتند که صورتحساب از پزشکان در آن گروه بودند مسئول بسیاری از افزایش ناگهانی در صورتحساب های پزشکی. (یک سخنگو از TeamHealth گفت که این شرکت ارسال خارج از شبکه اتهامات به طور مستقیم به بیماران اما litigates آنها را با شرکت های بیمه. یک سخنگو از تصور بهداشت و درمان کاهش یافته است به نظر.) "ما در حال حاضر می دانستم که بسیاری در مورد P. E. خرید پزشکان شیوه های" Appelbaum به من گفت که به تازگی. "در حال حاضر تعجب صورتحساب های پزشکی به دور از چشم. که مدل کسب و کار خود." Appelbaum مشکوک که P. E. شرکت های مورد عمل و همچنین در پشت مبارزات انتخاباتی آگهی برای متوقف کردن این قانون است.

Appelbaum رشد در فیلادلفیا که در آن پدرش در یک فروشگاه لوازم خانگی. نه از پدر و مادر او رفته بود به دانشگاه; Appelbaum به دست آورده کارشناسی ارشد در ریاضیات و دکترا در اقتصاد از دانشگاه پنسیلوانیا است. او پژوهش محور در رابطه بین کارگران و مدیریت شرکت. زمانی که Appelbaum آغاز شده از دیدگاه غالب این بود که شرکت می تواند خود را سازنده تر با سرمایه گذاری در خود کارگران است. در نوزده-نود او و Batt عهده یک مطالعه نشان داد که, برای مثال, به کارگران بیشتر قدرت تصمیم گیری بیش از چگونه کار رو انجام می شود منجر به افزایش سود شرکت.

این کتاب که آنها تولید شده از این تحقیقات "جدید آمریکا محل کار" منتشر شد در سال 1993. اما در سال های پس از تفکر در دنیای کسب و کار منتقل شده است. به تازگی غالب فلسفه کسب و کار به نام "ارزش سهام تئوری" برگزار شد که شرکت ها وجود داشته باشد در درجه اول برای ارائه سود به سهامداران خود است و مدیران باید با افزایش درآمد و کاهش هزینه ها با توجه به اثرات طولانی مدت. Appelbaum و Batt دیدم این بازی را در دنیای واقعی است. در بسیاری از موارد شرکت ها ارسال شد کار به کشورهای دیگر که در آن هزینه های نیروی کار کمتر بود. در دیگران آنها تمرین "داخلی و برون سپاری": subcontracting از بخش هایی از کسب و کار خود را به دیگر ایالات متحده مبتنی بر شرکت ها برای اجرای خود را در بخش حسابداری شرکت ها سالن های غذاخوری و یا خدمات مربوط به فراشی در میان دیگران به جای به کارگیری آن دسته از کارگران به طور مستقیم. "آنها نقل مکان کرد و دور از این ایده از ما چگونه ما زمان نیروی کار بیشتر سازنده است ؟ و به ما چگونه حرکت کارگران ما حقوق و دستمزد و بر روی یک قرارداد شرکت ؟ و سپس آنها می توانند هر چه می خواهند با کارگران" Appelbaum گفت. "و اگر شما یک قرارداد, شرکت, شما چطور قرارداد ؟ بودن بالاترین پیشنهاد. شما در پایین سنگ ارائه فقط به سختی به اندازه کافی برای جذب هر گونه کارگران در همه."

Appelbaum و Batt یافت که فشار برای این شیوه به نظر می رسید که از وال استریت تحلیلگران و سهامداران. "افراد بسیار پیر نظر از آنچه شرکت به عنوان یک نوع مستقل عموم معامله نهاد رایگان را به تصمیم گیری خود را در" Batt به من گفت. "ما درک جهانی شدن زدایی و بازار کار, اما ما را درک نمی کنند بازار سرمایه. وجود این سوراخ بزرگ در تحقیقات دانشگاهی." بحران مالی 2008 ساخته شده و این موضوع به نظر می رسد حتی بیشتر با فشار دادن و آنها تصمیم به تمرکز تحقیقات خود را در خصوصی-صندوق های سهام. "شما نیاز به نگاه در افراطی ترین مثال اگر شما می خواستم به درک این ایده" او گفت:. آنها در تلاش برای نوشتن یک کتاب در مورد سهام خصوصی با هدف افرادی که در برخورد با مسائل کار از جمله رهبران اتحادیه که اغلب درک نمی کنند که زمانی که آنها در مذاکره با شرکت بیش از قراردادها و شرایط کاری مدیران خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت واقع شدند کشیدن رشته ها.

خصوصی-صندوق های سهام به طور معمول سعی در فروش این شرکت آنها را در سه تا پنج سال یا به عموم از طریق ارائه عمومی اولیه و یا به شرکت دیگری. وظیفه آنها این است که برای ایجاد نمونه کارها خود را به شرکت ها جذاب تر به خریداران دیگر در یک زمان نسبتا کوتاه; در حالت ایده آل, این انجام شده است با ساخت و بهبود کسب و کار از جمله با آوردن مدیران با استعداد و ساخت شرکت های خلاقانه تر و کارآمد. اما در سال 2009 وجود دارد نسبتا کمی شناخته شده در مورد چگونگی این فرایند در واقع کار می کرد. "این بسیار سخت بود برای ما برای به دست آوردن دسترسی به خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت های" Batt به من گفت. "ما نمی باید بیش از حد بسیاری از مصاحبه. ما مقدار زیادی از خواندن." آنها در مصاحبه های که آنها می توانند و مطالعه اسناد و مدارک حقوقی و براده. بیشتر آنها حفر شده در کمتر ساده این صنعت به نظر می رسد; گاهی خصوصی-صندوق های سهام به نظر می رسید پول را حتی زمانی که یک شرکت را گرفته بود overstruggled یا ورشکست شدند.

Appelbaum و Batt یافت که خصوصی-حقوق صاحبان سهام اغلب شرکت های درگیر در مانور مالی است که آنها را به ارمغان آورد اما سود خود را تضعیف هدف شرکت. شرکت ها معمولا قرض گرفته شده به شدت به سرمایه گذاری تصاحب; جدید بدهی قرار گرفت در این کتاب از هر شرکت بود که خریداری شده و این شرکت مسئول ساخت پرداخت بهره. این شرکت گاهی اوقات با استفاده از یک استراتژی به نام "سود سهام کمکهای" است که در آن هدف شرکت قرض پول و حتی بیشتر و استفاده از آن برای پرداخت "سود سهام" به بخش خصوصی-حقوق صاحبان سهام صاحبان. هدف شرکت نیز اغلب با ساخته شده به پرداخت هزینه برای آن خصوصی-حقوق صاحبان سهام صاحبان برای مشاوره و دیگر خدمات است. این استراتژی به این معنی است که سرمایه گذاران ساخته شده حق دور گرداند اما آنها افزایش بار بدهی در شرکت های بودند که اغلب در حال حاضر به شدت در بدهی. در سال 2005 به عنوان مثال اسباب بازی R با ما گرفته شد توسط K. K. R., Bain Capital و Vornado Realty Trust که قرار پنج میلیارد دلار از بدهی های این شرکت ها برای تامین مالی تصاحب. در سال 2017, شرکت ارسال شده یازده میلیارد دلار در فروش, اما بسیاری از آن تا به حال برای رفتن به سمت پرداخت بهره در وام. در سپتامبر آن سال, اسباب بازی R با ما برای ثبت ورشکستگی رفت و به انحلال بسته صدها نفر از فروشگاه ها و گذاشته شدن سی و سه هزار نفر از کارگران.

Appelbaum و Batt سعی کردم به اذعان زمانی که آنها احساس کردند که سهام خصوصی نقش مثبت—برای مثال زمانی که P. E. شرکت در زمان بیش از شرکت های کوچک است که نمی دسترسی به بیشتر های سنتی کسب و کار وام و کمک به آنها را رشد. بیش از همه آنها به این نتیجه رسیدند که شرکت های تشویق تفکر کوتاه مدت که آسیب دیده صنایع. آنها دریافتند که این روش است که این شرکت مورد استفاده قرار گیرد به گزارش بازده خود را نیز ساخته و آنها را صدا بهتر از آنها واقع شد. این شرکت سپس با استفاده از باد پیش بینی به زمین خود را به صندوق های بازنشستگی که سرمایه گذاری پول برای کارگران است. معلمان افسران پلیس و آتش نشانان همه به پایان رسید تا تامین سرمایه به بودجه که در اجرای اخراج و یا ارسال مشاغل خارج از کشور.

در طول فشار نهایی برای تکمیل کتاب جهان شد, مبتلا به لنفوم یک شکل از سرطان و نمی دانم که آیا او می خواهد برای زنده ماندن. او پنج ماه در بیمارستان, در یک لوله تغذیه و پس از صرف چند ماه دوره نقاهت در خانه, کار در این کتاب است. "این نوع از مرا زنده نگه داشت, فکر, من خدا ما رو برای دریافت این کتاب انجام می شود" Batt به من گفت. نهایی مطالعه "سهام خصوصی در محل کار: هنگامی که وال استریت موفق اصلی خیابان" منتشر شد در ماه مه 2014. جرالد اپستاین یک اقتصاددان در دانشگاه ماساچوست امهرست نوشت که در آن Appelbaum و Batt "کشش پشت پرده در جهان سایه از سهام خصوصی و نقش آن در مدیریت و سوء مدیریت اقتصاد ما است."

در 2018, Appelbaum و Batt شروع به کار در یک گزارش برای این موسسه جدید تفکر اقتصادی یک مخزن فکر می کنم در مورد خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت خرید شرکت در مراقبت های بهداشتی میباشد. "این در حال انجام بوده است بهره ما از آنجا که ما احساس کردند که این بدترین بخش خصوصی حقوق صاحبان سهام می تواند درگیر در" Batt گفت. مخاطرات بيشتر و در اسباب خرده فروشی: مراقبت های بهداشتی پیچیده بود و به شدت تنظیم صنعت و شدید کاهش هزینه پتانسیل مردم را تحت تاثیر قرار ایمنی.

زمانی که آنها به آن نگاه کرد آنها دریافتند که آمیخته ساختار بهداشت و درمان صنعت ایجاد کرده بود یک فرصت برای P. E. شرکت. پزشک-نیروی انسانی شرکت می تواند انتخاب کنید به انتخاب کردن قرارداد با شرکت های بیمه حتی اگر این بیمارستان که در آن پزشکان مشغول به کار بود که قرارداد با آن شرکت است. این چپ نیروی انسانی شرکت رایگان برای ارسال بسیار بالاتر قبض به بیماران تحت درمان وجود دارد; بيماران اسیر مشتریان با هیچ فرصتی به اطراف مغازه برای پزشکان بیشتر با هزینه های معقول و منطقی. (همان چیزی که اتفاق می افتد با هوا-آمبولانس حمل و نقل شرکت های که تا به حال خریداری شده توسط P. E. شرکت.) "ما فکر می کنم از آن به عنوان یک بازار شکست" سخنگوی سناتور الکساندر به من گفت. "این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که بیماران زیادی ندارد و انتخاب بین ارائه دهندگان که آیا در روش اورژانس یا الکتیو روش."

در سال 2019 به بحث در مورد تعجب حسابداری شروع به فیلتر کردن به اخبار و لوایح شدند فرموله شده در کنگره Appelbaum نوشت: یک قطعه کوتاه برای روی تپه ایبه نام "سهام خصوصی است که یک نیروی غیر مستقیم تعجب صدور صورت حساب." در آن او بود که برای اولین بار به عموم ایجاد ارتباط بین EmCare (یک بخش از تصور بهداشت و درمان) و TeamHealth و خود را در وال استریت ، به زودی پس از آن لورا و جان آرنولد بنیاد به Appelbaum و Batt کمک مالی به طوری که آنها می تواند علاوه بر انتشار تحقیقات خود را در مورد این موضوع. در ماه سپتامبر آنها به چاپ یک مقاله دیگر در آمریکا چشم اندازکه نشان داد بیشتر قطعی است که این شرکت شدند, تعجب, شیوه های حسابداری و مدیریت و این باورند که آنها نیز منجر به تلاش برای از خط خارج شد. چند روز بعد بار منتشر شده یک تحقیق به تاریکی-پول لابی های انتخاباتی تایید که تصور بهداشت و درمان و TeamHealth شد بودجه "دکتر بیمار وحدت است." "آنها در حال صرف نزدیک به سی میلیون دلار در تبلیغات" Appelbaum گفت. "ما جنگیدند و آنها را تقریبا به یک قرعه کشی با ما هفتاد و پنج هزار نفر است."

در ماه دسامبر گذشته سنا و مجلس کمیته های همراه صورت حساب خود را به یک نسخه که هر کس می تواند توافق بر آنها در نظر گرفته شده و سعی کنید به آن عبور کند که در ماه است. سپس حدود یک هفته قبل از رای گیری اعضای خانه راه و وسیله کمیته ناگهان معرفی نسخه خود را از یک لایحه که به طور موثر متوقف روند و همه را مجبور به بازگشت به ابتدا به تلاش برای آشتی دادن صورتحساب. Appelbaum و Batt سوال انگیزه های قانون جدید داده شده که آن را خیلی دیر در روند; آنها اشاره کرد که کنگره ریچارد نیل یک دموکرات از ماساچوست و صندلی خانه راه و وسیله کمیته گزارش بیست و نه هزار دلار کمک مالی از استون در طول سه ماه قبل از خود را به کمیته معرفی لایحه جدید. "هدف آن بود برای قرار دادن یک میمون آچار در کار است که آن را انجام داد" Appelbaum به من گفت. (یک سخنگو از نیل دفتر گفت که کنگره مشغول به کار بود برای یک سال برای پیدا کردن بهترین راه برای مقابله با تعجب حسابداری و مدیریت پزشکی و که "مبارزات انتخاباتی خود کمک های مالی تحت تاثیر قرار نمی سیاستگذاری خود را در هر گونه مسائل است.") سخنگوی سناتور الکساندر گفت: "dark-پول گروه ها و لابی حمله رعد اسا در این مسئله به ما نشان میدهد چگونه سودآور بهره برداری از این مشکل می شود." (گرگ بلر نماینده, دکتر, بیمار وحدت استدلال که این قانون را ایجاد یک "ثروت باد آورده مالی برای صنعت بیمه" در هزینه از پزشکان و بیمارستان ها.) در حال حاضر این قانون است که یخ زده به عنوان کنگره ومیزان در پرداختن به بحران اقتصادی در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

زمانی که من تماس Appelbaum به تازگی او گفت که این بیماری همه گیر ساخته شده بود موضوع تعجب حسابداری و مدیریت و حتی بیشتر مهم است. کنگره اخیرا به تصویب یک لایحه به نام خانواده ها برای اولین بار Coronavirus پاسخ قانون فراهم می کند که رایگان تست برای COVID-19 اما نه درمان رایگان. علائم بیماری می تواند به سرعت آیند اعزام بیماران به E. R. بدون حد هشدار است. این Appelbaum هشدار داد دقیقا شرایطی که تحت آن تعجب صورتحساب های پزشکی اتفاق می افتد اغلب. و با بسیاری از مردم سیل بیمارستان به نظر می رسید تنها یک ماده از زمان قبل از صدور صورت حساب از داستان های ترسناک شروع به نظر می رسد. (در ماه مارس, تصور, بهداشت و درمان, یکی از گروه پزشک متعهد که آن را نمی خواهد ارسال تعجب صورتحساب مربوط به غربالگری و درمان COVID-19 اگر چه وعده ها الزام آور نیست.) Appelbaum از دولت خواست برای رسیدگی به این سرعت عمل. "به عنوان بیمار مردم به بیمارستان E. R. s و آنها به عنوان بستری در بیمارستان ها می توان انتظار داشت که تعداد زیادی از مردم گرفتن تعجب صورتحساب های پزشکی به منفجر," او گفت:. "ما نمایندگان در کنگره واقعا نیاز به عمل خود را با هم."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن