چگونه نژادپرستانه بود Flannery O'connor?

عادت تعصب بیشتر آشکار در juvenilia, همچنان در سراسر زندگی خود را.عکس © 1954; تمدید 1982. با اجازه مریم Flanner

توسط NEWS-SINGLE در 27 خرداد 1399
Flannery OConnor
عادت تعصب بیشتر آشکار در juvenilia, همچنان در سراسر زندگی خود را.عکس © 1954; تمدید 1982. با اجازه مریم Flannery o'connor خیریه اعتماد. تمامی حقوق محفوظ است / حسن نیت ارائه میدهد Flannery o'connor, مجموعه, رز کتابخانه دانشگاه اموری

در سال 1943 هجده ساله مری Flannery o'connor رفت شمال در یک سفر در تابستان. در حال رشد در گرجستان—او صرف دوران کودکی خود را در ساوانا و به مدرسه رفت در مارتینز—او را دیدم که خودش را به عنوان یک نویسنده و هنرمند در ساخت. او ایجاد کتاب مصور "بیش از حد قدیمی برای کودکان و بیش از حد جوان برای رشد یو پی اس" و خشگی عنوان یک مجموعه از اشعار او "از آثار بی بها M. F. اوکانر"; او جلب انیمیشن را مشاهده کنید و آنها را به مجلات و اشاره کرد که سرگرمی او بود "جمع آوری برگه رد."

در سفر او و دو عموزاده بازدید منهتن: Chinatown, St. patrick's Cathedral و دانشگاه کلمبیا. سپس آنها رفت و به ماساچوست و بازدید رادکلیف که در آن یک پسر عموی دانشجو بودم. اوکانر دوست نداشتند هر دو مدارس و گفت: بنابراین در نامه ها و کارت پستال به مادرش. (پدر او مرده بود دو سال پیش از آن.) بازگشت مارتینز اوکانر مورد مطالعه در دولت کالج زنان ("نهاد بالاتر larning در سراسر جاده"). در سال 1945 او ساخته شده او بعد سفر شمال, ثبت نام در آیووا نویسندگان' کارگاه آموزشی که در آن او کاهش یافته و مریم (از آن او را در ذهن "یک ایرلندی washwoman") شد و Flannery o'connor.

کمتر از دو دهه بعد او درگذشت در مارتینز از لوپوس. او سی و نه نویسنده دو رمان و یک کتاب داستان است. مختصری اگهی در بار او را به نام "یک ملت را امیدوار کننده ترین نویسندگان." برخی از خوانندگان او را رد کرد و او را به عنوان یک "منطقه ای نویسنده"; بسیاری از نمی دانم که او یک زن بود.

ما هنوز در حال یادگیری است که Flannery o'connor شد. این مواد از زندگی او داستان ظاهر شده اند به تدریج در: مقالات در سال 1969 نامه در سال 1979 یک مشروح کتابخانه آمریکا حجم در سال 1988 و کش از وسایل شخصی سپرده در دانشگاه اموری در سال 2012 که به همراه داشت "نماز مجله" jottings در ایمان و داستان از زمان خود را در آیووا. هر مرحله دارای عمیقتر پرتره از هنرمند و تقویت شهرت او را. جنوبی ها, زنان, کاتولیک, و M. F. A.-برنامه مربیان در حال حاضر رویکرد او با از خود گذشتگی. ما به او Flannery; ما او را به عنوان یکی از بزرگان حکیم ادبی سنت آماده برای وحی در یک ماشین تحریر در طبقه همکف یک خانه رعیتی در نزدیکی مارتینز به دلیل درمان لوپوس چپ او قادر به بالا رفتن از پله ها.

اوکانر در حال حاضر به عنوان استاندارد به عنوان فاکنر و ولتی. بیش از یک نویسنده بزرگ او یک فرهنگی شکل: خنده دار در کلاه نی puttering میان طاووس در عصا او را تشبیه به "پرواز buttresses." خانه رعیتی باز است برای تورهای; او چهره بر روی یک تمبر. اخیر کتاب قبلا منتشر نشده مکاتبات "چیزهای خوب از نظره" (همگرا) و مستند "Flannery: طبقه زندگی نویسنده از گرجستان" نشان می دهد تکمیل قوس قرار گرفتن او در ادبی مرکز که در آن او ممکن است همه همراه بوده است.

قوس کامل نیست اما. کسانی که نامه ها و کارت پستال او به خانه فرستاد از شمال در سال 1943 ساخته شد در دسترس محققان تنها در سال 2014 و آنها نشان می دهد اوکانر به عنوان یک متعصب و جوان است. در ماساچوست او ناراحت شد حضور یک آفریقایی-آمریکایی در او پسر عموی کلاس; در منهتن او نشسته بین دو عموزاده در مترو مبادا او را مجبور به نشستن در کنار مردم رنگ. نزد دانش آموزان سفید و سیاه و دانش آموزان در کلمبیا نشستن در کنار هم و با استفاده از همان اتاق استراحت دفع او.

این منصفانه نیست برای قضاوت یک نویسنده با juvenilia. اما او به عنوان توسعه یافته به یک کاملا خود آگاه نویسنده عادت تعصب پافشاری در نامه خود—در جوک, کلمات قصار و پی در پی استفاده از کلمه "کاکاسیاه." برای نیم قرن خاص برگزار شده است از نزدیک توسط مجریان هموار شده توسط ویراستاران و توجیه نیز به عنوان اگر برای نجات اوکانر از خودش. بر خلاف می گویند مبارزه بیش از فیلیپ لارکین که درشت مردسالارانه نامه ها در تقابل با سنگهای قیمتی و شعر آن را در مورد حفاظت از این کار از نویسنده آن را در مورد حفاظت از یک نویسنده که در حال حاضر به عنوان محبوب به عنوان داستان خود را.

این کار تا حد زیادی سزاوار عشق آن می شود. اوکانر داستان پر است از حالات که در حال حاضر احساس می کنم از اواسط قرن اسطوره: یک مبلغ موعظه انجیل کلیسای بدون مسیح در خارج از خانه فیلم; یک مادر بزرگ به ضرب گلوله توسط یک فرار مجرم در کنار جاده; کتاب مقدس فروشنده seducing یک زن "interleckshul" در hayloft و او را پای چوبی. اواخر داستان "پارکر بازگشت" از سال 1964 که در آن یک زن سابق ملوان در تلاش برای دلجویی از او خشکه مقدس با گرفتن یک زندگی به اندازه چهره مسیح جوهر بر روی پشت خود است که یک مقدار از اوکانر اثرات. وجود دارد عجیب و غریب نامگذاری (عوبدیا Elihue پارکر), بلانت خصوصیات ("پوست در چهره او بود نازک و کشیده شده به عنوان تنگ است که پوست پیاز و چشمانش به رنگ خاکستری و نوک تیز مانند امتیاز از دو icepicks") و تند گفتار ("آقای پارکر . . . شما یک پیاده روی panner-قابهای!"). وجود دارد راه عمل hurtles به پایان رسید و طنز عمیق و حس او به عنوان آن را در مقاله "که چیزی در جریان است که در اینجا می شمارد." وجود دارد جذاب-نیروی دافعه از دین به عنوان پارکر تسلیم به tattooer را سوزن به امید ساخت خود را مقدس تصویر از مسیح است. و اشتغال ذهنی با پوست انسان, پوست و رنگ آمیزی به عنوان یک منبع از جنگ است.

اوکانر تعریف شده خودش را به عنوان یک رمان نویس, اما بسیاری از خوانندگان در حال حاضر به خود را از طریق مقالات و نامه ها و هسته حقیقت به ظهور از گسترش بدن او از کار است که غیرداستانی است که به عنوان قوی و عجیب و غریب به عنوان داستان است. در سال 1969 کتاب مقاله "رمز و راز و رفتار" است که هر دو دقیق و دستی در هنر و صنعت از نوشتن و بيان احکام برای مذهبی هنرمند; 1979 کتاب نامه "عادت بودن" است بالین خواندن به عنوان حکمت و ادبیات و در یک بار companionable و خاردار contrarian بینش. که آنها کتاب بخشی از اوکانر طراحی. او ساخته شده از کربن کپی از نامه خود با انتشار در ذهن: از ترس این که لوپوس را از زندگی خود کوتاه به عنوان آن را به حال پدرش او استفاده می شود نامه ها و مقالات به شکل پس از مرگ تفسیر از داستان است.

حتی خیلی از مواد از سمت چپ از کسانی که کتاب های ترش و epigrammatic. در اینجا این است که اوکانر تازه از آیووا در چه نوشتن برنامه می توانید انجام دهید برای یک نویسنده:

آن می تواند او را در این راه از تجربه نویسندگان و منتقدان ادبی افرادی که معمولا قادر به او بگویید بعد از نه بیش از حد طولانی در یک زمان که آیا او باید در نوشتن و یا ثبت نام بلافاصله در دانشکده دندانپزشکی.

در اینجا او در زندگی در مونرو از سال 1948 نامه ای به مدیر Yaddo نویسندگان' مستعمره در شمال ایالت نیویورک:

به تازگی ما درمان شده اند به برخی از رژه توسط Ku Klux Klan. . . . گراند اژدها و بزرگ غول یا پهلوان یک چشم بودند از آتلانتا و هر دو ساخته شده بزرگ سخنرانی در دادگاه خانه مربع در حالی که صدها نفر از مردان مهر و hollered داخل ورق. آن را بیش از حد گرم برای سوزاندن آتشین صلیب به طوری که آنها را قابل حمل ساخته شده با نور لامپ الکتریکی.

در اولین برخورد او را در سال 1956 با محقق ویلیام جلسات:

او بی درنگ در 3:30, صحبت کردن, صحبت راه خود را در سراسر چمن و مراحل و به یک صندلی و ادامه داد: صحبت کردن از این موقعیت بدون مکث شکستن نفس یا قورت تا 4:50. در 4:50 او را ترک برای رفتن به توده (معراج پنجشنبه) اما اعلام کرد او را به بازگشت و پس از آن, بنابراین من و فرستاده او را دعوت به شام با ما. 5:50 به ارمغان می آورد او را هنوز هم صحبت کردن و تحمل یک گونی بستنی و کیک به غذا. او سپس صحبت کردیم تا شام اما در آن نقطه او ملاقات کمی باد سر در فرم مادر من که یک حرف مفت زن. داستان های او را بدون توقف با کیفیت, اما در هر حال حاضر و پس از آن او را مجبور به سوخت گیری و هر وقت او آمد و او رفت.

داوران از اوکانر داستان شد احسان با کاراکتر' عدم درونی. تحسین از غیرداستانی را معکوس شارژ گرفتن این ایده که واضح ترین شخصیت در کار است Flannery o'connor. فیلم جدید ماهرانه معرفی نویسنده-به عنوان شخصیت. مدیران—علامت Bosco یک کشیش یسوعیون می آموزد که البته در اوکانر در جورج تاون و الیزابت Coffman که می آموزد فیلم در دانشگاه لویولا شیکاگو—قرعه کشی در گسترش کامل از مواد آرشیوی و مستند اثر است. بازیگر Mary Steenburgen بار خوانده شده معابر از نامه; چند داستان متحرک با یک چشم به o'connor این ضرب المثل که "به شنوایی شما فریاد و تقریبا نابینا شما در قرعه کشی بزرگ و شگفت انگیز ارقام است." وجود دارد یک کلیپ از جان هیوستن را 1979 فیلم منحصر به فرد او اولین رمان "حکیم خون" که او نوشت: در Yaddo و در کانکتیکات قبل از شروع لوپوس او را مجبور به بازگشت به خانه. اریک Langkjaer یک انتشارات هرزه فروش اوکانر سقوط در عشق با توصیف خود درایو در کشور است. آلیس واکر می گوید از زندگی "در سراسر راه" از خانه رعیتی در دوران نوجوانی او نمی دانستند که یک نویسنده وجود دارد زندگی می کردند: "این یکی از برادران من که در زمان شیر از محل خود به لبنیاتی در شهر است. زمانی که ما سوار به مارتینز این گاو که ما دیدم در دامنه کوه رفتن به شهر شده اند که گاوها از O'Connors."

در ماه مه سال 1955 اوکانر به نیویورک رفت به ترویج مجموعه داستان "یک مرد خوب سخت است برای پیدا کردن" در تلویزیون. این فیلم نادر از اوکانر چراغ مستند. او نشسته بسیار هنوز هم در یک مخمل-کمرنگ لباس سیاه و سفید; لهجه اش قوی است او رفتار مطمئن باشید. "من درک می کنم شما در حال زندگی در یک مزرعه" میزبان دهید. "بله," او می گوید. "من تنها زندگی می کنند در یکی ، من نمی بینم زیادی از آن. من یک نویسنده هستم و من از صندلی rocking." او می پرسد اگر او این است که یک منطقه ای نویسنده, و او پاسخ ها:

من فکر می کنم که برای غلبه بر منطقه گرایی شما باید یک معامله بزرگ از خود دانش است. من فکر می کنم که به خودتان می دانید این است که بدانید شما منطقه, و آن را نیز به دانستن در جهان و در یک حس متناقض آن را نیز به تبعید از جهان است. به طوری که شما یک معامله بزرگ از جدا شدن.

که عمیق و دقیق تعریف نویسنده را خواستار است. آن واقع نویسنده هنر در پالایش از شخصیت او: مبارزه برای غلبه بر یک چشم انداز است که یک مانع برای خوب بیشتر از اجازه دادن به رفتن از همینطور نوه ها از خانه. و آن را به رسمیت می شناسد که جدا شدن می توانید ترک این نویسنده به تنهایی و جدا از هم.

کارتون توسط مگی لارسون

در آیووا و در کانکتیکات اوکانر را آغاز کرده بود به خواندن اروپایی داستان و فلسفه و کار, پیر-زمان در آن خاص است که از طریق ضربه با اندیشه معاصر: گابریل مارسل مسیحی existentialism, Martin Buber حس "گرفتگی خدا." او را دیدم که خودش را به عنوان "یک کاتولیک peculiarly برخوردار مدرن آگاهی" و دیدم جنوب به عنوان "مسیح-خالی از سکنه است."

این همه نشان می دهد نقاط تشابه با مارتین لوتر کینگ جونیور یکی دیگر از گرجستان بود که با تزریق قاره ایده تا شمال و سپس بازگشت جنوب به مختصری فوری تماس. به دنیا آمد و چهار سال از هم جدا آنها درک کتاب مقدس pertinence به رویدادهای جاری و دیدم دین به عنوان کراوات که سیاه پوستان و سفید پوستان—به عنوان دومین رمان "خشونت خرس آن را دور" از سال 1960 باز می شود که با یک کشاورز دادن یک واعظ مسیحی بود.... اوکانر و پادشاه به اشتراک گذاشته یک هدیه برای کنوانسیون-upending ژست همانطور که در داستان "تحمل سرما" است که در آن یک مرد سفید تلاش می کند تا به تأیید برابری با سیاه کارگران در مادر خود را در مزرعه با سیگار با آنها در انبار.

اوکانر در سخنرانی در یک دوجین متحده و اغلب رفت و به آتلانتا به دیدار پزشکان او; او را دیدم مقدار زیادی از تغییر در جنوب. که روشن از او در سال 1961 با داستان "همه چیز افزایش می یابد که باید همگرا." (به عنوان اشاره به یک پایان نامه پیشرفته توسط فرانسه یسوعیون Pierre Teilhard de شاردن که در جهان دیدم که به تدریج "divinized" توسط فعالیت های انسانی در یک نوع از مارپیچ رو به بالا.) یک مرد زندگی در خانه پس از کالج طول می کشد مادرش به "کاهش کلاس" در تازه یکپارچه شهر ، نزد یک زن آمریکایی آفریقایی تبار با پوشیدن همان سبک کلاه که مادر خود را با پوشیدن برانگیخته و او را به تأمل در همه است که آنها می پیوندد. نزد یک پسر سیاه و سفید در زن را شرکت دهید مادر خود را به پسر هدیه: یک پنی با لینکلن مشخصات بر روی آن. همه چیز تیره و تار پس از آن.

داستان منتشر شده در "Best American Short Stories" و برنده یک O. Henry جایزه در سال 1963. اوکانر اعلام کرد که در آن همه چیز او تا به حال به می گویند "که موضوع است." آن نبود. در ماه مه سال 1964 او نوشت: به دوست Maryat لی یک نمایشنامه نویس که متولد شد در تنسی زندگی در نیویورک و تند و تیز بود و برای حقوق مدنی:

در مورد سیاهان, نوع من نمی خواهم فلسفه نبوت pontificating نوع جیمز بالدوین نوع است. بسیار نادان اما هرگز خاموش. بالدوین می توانید به ما بگویید آنچه در آن احساس می کند مانند یک سیاه پوست در هارلم اما او تلاش می کند به ما بگوید هر چیز دیگری بیش از حد. M. L. King من اصلا فکر می کنم سنین بزرگ سنت اما او حداقل انجام آنچه او می تواند انجام دهد و انجام دهد. نمی دانم هر چیزی در مورد Ossie Davis جز این که شما او را می خواهم اما شما احتمالا مثل همه آنها را. سوال من این است که معمولا این فرد بود endurable اگر سفید. اگر بالدوین که هیچ کس نمی خواهد او ایستاده یک دقیقه. من ترجیح می دهم Cassius خاک رس. "اگر یک ببر حرکت را به اتاق شما می گوید:" Cassius "و شما ترک که اصلا منظور شما نفرت ببر. فقط بدان معنی است که شما می دانم که شما و او نمی تواند را. بیش از حد صحبت کردن در مورد نفرت است." Cassius بیش از حد خوب است برای مسلمانان.

که گذشت منتشر شده در "عادت بودن" تکرار یک تبصره در سال 1959 نامه همچنین به Maryat لی که تا به حال پیشنهاد شده است که بالدوین—خود را "نامه ای از جنوب" فقط در حال اجرا در حزبی نقد و بررسی—می تواند پرداخت اوکانر یک دیدار در حالی که بر روی یک بعدی گزارش سفر. اوکانر demurred:

بدون من نمی توانید ببینید جیمز بالدوین در گرجستان است. این امر باعث بزرگترین مشکل و اختلال و disunion. در نیویورک آن را به خوبی خواهد بود برای دیدار با او در اینجا آن را نمی خواهد. من رعایت سنت های جامعه من تغذیه—آن را تنها عادلانه است. همچنین ممکن است انتظار یک قاطر به پرواز به عنوان من برای دیدن جیمز بالدوین در گرجستان است. من خواندن یکی از داستان های خود را و آن یکی خوب بود.

اوکانر-عاشقان شده اند کمرنگ جلوه دادن این سخنان بوده است. اما آنها نه داغ-مایک لحظه یا شل صحبت کنید. آنها نوشته شده بود در همان میز که در آن اوکانر نوشت: او داستان و در همان lode از مکاتبات به ارمغان آورده است که در مورد افزایش در قد و قامت. این است که او قرار داده و قهرمانان در یک اتصال—تایید نامه های او به فصاحت بیانی از شخصیت او اما کنده کاری استثنا برای این تند و زننده بخش است.

در سال گذشته دانشگاه فوردهام میزبان سمپوزیوم اوکانر و مسابقه با پشتیبانی از یک کمک مالی از نویسنده و مستغلات. سازمان آنجلا Alaimo اودانل ویرایش یک سری از کتاب های نویسندگان کاتولیک بودجه و مستغلات است وارد کتاب از عبادت کشیده شده از اوکانر کار و نوشته است یک کتاب شعر که "کانال صدا" از نویسنده. در یک دوره جدید در این سری "رادیکال تردید: مسابقه در Flannery o'connor" (فوردهام) او طول می کشد تا Flannery و آن موضوع است. پیشنهاد که اوکانر کار "مسابقه-خالی از سکنه" او امر از تکنیک های سفیدی مطالعات و بحرانی مسابقه تئوری و همچنین Toni Morrison ایده "Africanist 'othering.' "O'donnell ارائه قبلا منتشر نشده عبور در مسابقه و درگیر با محققان ارائه شده زمینه برای اظهارات نژادپرستانه است. اگر چه او palpably نگران در مورد اوکانر مسابقه مشکل او باد تا reprising کسانی که زودتر استدلال در زمان های ادبی-انتقادی argot, درمان اوکانر به عنوان "رونده در نوشتن در مورد نژاد" اما مستعد به لغزش و افراط که ریشه از نیروهای اجتماعی فراتر از کنترل او.

زمینه استدلال به این. اوکانر بود یک نویسنده از مکان و زمان و محدودیت بودند کسانی که از "فرهنگ است که تا به حال تولید شده است." مجبور بیماری به بازگشت به گرجستان, او ساخته شده بود اسیر به یک "جنوبی کد منش" که نگهداری سفیده' برتری بیش از سیاه پوستان, اما, او, داستان, مطالب کد به بررسی دقیق. اگر چه او با استفاده نژادی القاب سردستی در مکاتبات او با برخورد نژاد با شجاعت در این داستان به تصویر می کشد سفید شخصیت های pitilessly و ایجاد upstanding شخصیت های سیاه که "حفظ یک تعرض مصون حریم خصوصی است." و او ستودنی leery فرهنگی تخصیص است. "من احساس نمی قادر به ورود به ذهن یک خانم بلوند," او گفت مصاحبه—بی میلی که آلیس واکر مورد تحسین قرار گرفته در یک سال 1975 مقاله.

تمام بررس تولید یک اثر بالا و پایین رفتن آن را به عنوان مختلف cordons کردن نویسنده از تاریخ بداند او یک محصول نژادپرستانه تاریخچه و پیشنهاد می کند که او را به عنوان مظلوم در آن تاریخ به عنوان هر کس دیگری بود. آن backdates اوکانر به عنوان یک نویسنده از زمانی که او در نزدیکی معاصر از نویسندگان به طور معمول دیده می شود به عنوان نویسندگان زمان ما: گابریل گارسیا مارکز (متولد 1927), مایا آنجلو (1928), Ursula K. Le Guin (1929) تام ولف (1930) و درک والکات (1930), در میان دیگران. این نشان می دهد که نژادپرستی در گرجستان شد و همه جانبه و brooked هیچ مخالفت حتی اگر (به عنوان o'donnell امتیاز) گرجستان شد و سپس تغییر به طور چشمگیری بیشتر از هر نقطه قبل و یا پس از. Patronizingly آن پیشنهاد می کند که اوکانر یک نابغه که باارزش جدا فاقد رایگان را به فکر می کنم برای خودش.

یکی دیگر از نویسنده که همگروه است Toni Morrison که متولد اوهایو در سال 1931 و شد یک کاتولیک در سن دوازده. Morrison منتشر شده "بازی در تاریکی: سفیدی و تخیل ادبی" در سال 1992. "ساخت یک Africanist شخصیت" توسط یک نویسنده او پیشنهاد شده "است reflexive: فوق العاده مراقبه در خود; قدرتمند اکتشاف از ترس ها و خواسته است که اقامت در writerly آگاهی است." استناد موریسون o'donnell استدلال می کند که اوکانر داستان اساسا یک کار را از طریق خود پرستی و متخلف سخنان در نامه "به ما بگویید . . . که اوکانر درک شیطانی در قالب نژادپرستی از داخل به عنوان کسی است که به انجام آن است."

این عقد شواهد است که "وحی" پیش نویس در اواخر سال 1963. این داستان فوق العاده شامل یاقوت Turpin—سفید جنوبی در میانسالی صاحب مزرعه های لبنی و برخورد خود را در اتاق انتظار دکتر با Wellesley تحصیل زن جوان نیز سفید است که پس از دفع توسط Turpin مدارا نسبت به مردم وجود دارد که او گریه می کند, "بروید به جهنم که در آن شما را از آمد شما پیر گراز زگیل." این تحریک Turpin به نزاع با خدا به عنوان او به بررسی یک گراز قلم از اموال او و تماس های جلو با شکوه تصویر نهایی آخرت در Turpin چشم—مردم روستایی جنوب عنوان heavenward. برخی می گویند این "چشم انداز" آمرزد نویسنده در آن موضوع است. براد Gooch, در سال 2009, بیوگرافی, تشبیه آن به رویایی که مارتین لوتر کینگ جونیور املای در ماه اوت سال 1963; o'donnell, نقاشی بر روی یک نکته در این نامه به تصویر می کشد آن را به عنوان یک "چشم انداز اوکانر شده است کشتی از خدا هر روز برای بسیاری از زندگی خود را." دیدن آن است که راه این است که یک کشش. پادشاه "من یک رویا دارم" گفتار پیش بینی سیاه پوستان و سفید پوستان نگه داشتن دست در پایان زمان; Turpin چشم انداز در مقابل یک segregationist چشم انداز که در آن مردم می روند به بهشت با نژاد و طبقه برابر اما جدا سفید مالکان مانند Turpin قبل (آخرین باید اول) توسط "باندهای سیاه niggers در لباس سفید و گردان های عجیب و دیوانه فریاد و کف زدن و جهش مانند قورباغه است."

پس از تجدید نظر "وحی" در اوایل سال 1964 اوکانر نوشت: چند نامه به Maryat لی. بسیاری از محققان معتقدند که نامه های خود را (اغلب امضا با اسم مستعار) یک طنز عملکرد با لی بازی بیش از حد بالا لیبرال و اوکانر به حفر شده در gradualist اما اوکانر مهم ترین اظهارات نژاد در نامه خود به لی به سادگی صادقانه. در مه 3, 1964—به عنوان ریچارد راسل دموکرات گرجستان به رهبری filibuster در سنا برای جلوگیری از حقوق مدنی قانون—اوکانر مجموعه ای از موقعیت خود در یک پاساژ در حال حاضر برای اولین بار منتشر شده: "شما می دانید من یک integrationist با اصل و segregationist با طعم به هر حال. من نمی خواهم سیاهان. همه آنها به من یک درد و بیشتر از آنها من کمتر و کمتر من آنها را دوست دارم. به خصوص نوع جدید." دو هفته پس از آن, او گفت لی از او گریزی به "فلسفه نبوت pontificating نوع است." ویران شده توسط لوپوس او نوشت و لی توجه داشته باشید به می گویند که او چک کردن در به بیمارستان امضای آن "خانم Turpin." او در خانه ده هفته بعد.

این سخنان نشان می دهد یک نمایش به وضوح حفظ و رشد شدید تر با گذشت زمان است. آنها اعتراض که اوکانر آنها ساخته شده است. و در عین حال—این استدلال آنها فقط اظهارات ساخته شده در وراج نامه توسط نویسنده در extremis. آنها رسا اما نه نماینده. او را "عمومی" (به عنوان محقق رالف C. چوب آن را خواند) پیچیده تر است و اهمیت آن برای ما نهفته در آن هنرمندانه مخلوط پیام برای نژاد هیچ یک از ما بدون گناه و در یک موقعیت به یک سنگ.

که استدلال اما غربيها به تاریخ و به اوکانر را از آن. این مجموعه تا غلط هم ارزی بین "segregationist با طعم" و کسانی که به طرز وحشیانه ای مظلوم با تبعیض نژادی. و آن را شسته و رفته خط بین اوکانر داستان و نوشتن های دیگر که در آن مسابقه درگیر است حتی اگر طولانی تلاش برای حرکت از حاشیه به مرکز اقدام به عنوان اگر آن خط وجود ندارد. این سخنان نمی متعلق به گذشته و یا به جنوب یا ادبی فانی. آنها متعلق به نویسنده کار آنها کمک به ما نشان می دهد که او بود.

آیندگان در ادبیات عجیب و غریب خدا—consecrating دیکینسون و ملویل به عنوان آمریکایی های کوچک, تغییر T. S. Eliot به عنوان یک انسان در اجرا از یک میسوری بچگی و بد ازدواج. آیندگان است که مورد علاقه Flannery o'connor: خوانندگان کار خود را امروز به مراتب تعداد کسانی که در طول عمر خود. پس از مرگ او را نژادپرستانه معابر شد سکندری بلوک به نسل بعدی برخورد با او و از آن ساخته شده یک نوع حس به گریز از آنها. در حال حاضر تمایل به چهره آنها مستقیما توسط خود یک مانع است که ما را نگه می دارد از نزدیک شدن به او با جدیت که یک نویسنده بزرگ سزاوار است.

وجود دارد یک راه رو به جلو ریشه در کار است. برای بیست سال مدیر کارین Coonrod صحنه نمایشی اقتباسی از اوکانر داستان. پس شرط از نویسنده و مستغلات او با استفاده از هر کلمه: روایت توضیحات dialogue تصاویر و نژادی بوسيد. اعضای چند نژادی بازیگران گردش کامل متن دهیم از بازیگر به, بازیگر, شخصیت, برای شخصیت, به طوری که نویسنده این کلمات همه آنها حلقه در صدای خود و صدای دیگر بیش از حد. ♦tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن