روسیه چگونه ممکن است بازی به آینده هاکی زنان در آمریکای شمالی

ونکوور—در اوایل بازی 4 سال 2020 هاکی زنان رقابت های سری, تیم, ایالات متحده آمریکا مگان Bozek skated جن پایین ی

توسط NEWS-SINGLE در 21 بهمن 1398

ونکوور—در اوایل بازی 4 سال 2020 هاکی زنان رقابت های سری, تیم, ایالات متحده آمریکا مگان Bozek skated جن پایین یخ. به عنوان او وارد تهاجمی منطقه سر او چوب به صورت افقی و حفر آن را به محافظ قفس ارین Ambrose کانادا مدافع چه کسانی بوده است مسدود کردن مسیر خود را به سمت net.

پس از از دست دادن بازی 3 در وقت اضافه دو شب زودتر Bozek شد ارسال این پیام است که آمریکا تیم خواهد بود بدون در نظر گرفتن زندانیان.

Bodychecking ممکن است غیر قانونی در زنان, هاکی, اما شدید فیزیکی بازی هنجار است هر زمان که جهان را دو بالا هاکی سازمان ملل مربع کردن حتی زمانی که وجود دارد هیچ چیز بیشتر از غرور و افتخار در خط.

"به آن استفاده می شود. بله. چیزی متفاوت تر از ما قبل از دیده نمی شود" گفت: ایالات متحده کاپیتان کندال Coyne Schofield بعد از او تیم را 3-1 پیروزی در یک مسابقه که در آن Bozek را بررسی متقابل جزئی یکی از 11 مجموع مجازات های به نام در شب.

در به اصطلاح "فاصله سال" زمان بین کانادا هاکی زنان لیگ تاشو در بهار سال 2019 به حال شده است وجود دارد هیچ آمریکای شمالی لیگ حرفه ای در دسترس برای این ورزش بازیکنان بالا است. Bozek و او هم تیمی الکس نجار بوده است بازی در روسیه Zhenskaya لیگ هاکی به کار بر روی بازی های خود را به آنها یک پا تا در بسیاری از المپیک و دیگر بازیکنان نخبه در ادامه به تحریم های ملی هاکی زنان لیگ. اما داستان های خود را نیز نشان می دهد که چگونه آن را هنوز هم به رفتن به زندگی به عنوان یک زن حرفه ای بازیکن هاکی.

"فیزیکی بسیار مفید بوده است," نجار گفت. "این تیم فقط هرگز و آنها همیشه, بنابراین من فکر می کنم بازی در مقابل رقابت خواهم که بسیار ماهر بازیکنان است که قطعا مفید است."

ایالات متحده سر مربی باب Corkum دوست داشت که آنچه که او را دیدم از نجار هنگامی که او وارد شدند برای اولین بار در رقابت های سری اردوگاه های آموزشی و نمایشگاه ها در منطقه پیتسبورگ در ماه نوامبر گذشته. او شده است از آنجایی که نام بازیکن از بازی برای به ثمر رساند بازی-هدف برد در بازی دوم از سری زده و دوباره در وقت اضافه — در سهشنبه شب آخر در آناهایم.

"من مطمئن هستم که آنچه به او داده شده, استفاده, اما در تمام این سال او بوده است چراغ" گفت: Corkum. "او شده است یکی از سازگار ترین بازیکنان است."

مرگ CWHL منجر به شکل گیری زنان حرفه ای بازیکنان هاکی انجمن یک گروه از بیش از 200 بازیکنان که متعهد به بازی در آمریکای شمالی به لیگ برتر در این فصل به دلیل نگرانی در مورد عملیات و دستمزد کم است. بالاترین اعلام کرد حقوق و دستمزد در NWHL پنج-تیم ساز و برگ در حال حاضر در آن فصل پنجم است $15,000 (ایالات متحده).

این PWHPA شده بدون استخوان را در مورد تمایل خود را به همکاری با NHL برای راه اندازی یک لیگ دهید پس از رابطه بین NBA و WNBA. ارتباط بین روسیه برتر مردان لیگ و لیگ زنان ممکن است به ارائه یکی دیگر از قالب.

"من فکر می کنم این امر می تواند بزرگ به نگاهی که لیگ گفت:" نجار. "منظورم این است که چیزهایی که ما می تواند بهتر انجام دهید وجود دارد چیزهایی که در حال حاضر, اما من فکر می کنم فقط یک نگاه که به طور کلی با توجه به پشتوانه با KHL من فکر می کنم خواهد بود واقعا شروع خوبی برای ما در حال حرکت رو به جلو است."

پس از بازی اول خود نرم افزار فصل 2016-17 با NWHL را در بوستون, غرور, نجار رهبری برای چین پس از او قطع شد و از سال 2018 تیم المپیک است که در ادامه به برنده مدال طلا بیش کانادا در Pyeongchang.

پدرش سابق نیویورک رنجر بابی نجار بود و مربیگری مردان Kunlun تیم ستاره سرخ در روسیه Kontinental لیگ هاکی و پیشنهاد او می آیند و پیوستن به زنان طرف یکی از دو تیم های مستقر در شنژن و وابسته به CWHL.

نجار بازگشت به چین برای 2018-19 فصل زمانی که ستاره سرخ و Vanke اشعه با هم ادغام شدند به یک تیم. این فصل Vanke اشعه پیوست تا با WHL است که حمایت KHL پس از 2015 به نجار یک شانس برای ماندن در چین برای سال سوم — و به یک حس چگونه زنان لیگ برتر که وابسته به روسیه را برتر مردان لیگ عمل می کند.

"ما نمی دانم چه به انتظار رفتن به آن" نجار گفت. "ما از CWHL و ما می خواهم جستن به عقب و جلو بین چین و آمریکای شمالی برای یک ماه و نیم در یک زمان."

بازی در همان عرصه به عنوان مردان یا قبل از بازی خود را و یا پس از آمد و با قدرت پردازش. "ما حوله, ما یک اتاق قفل یک هفته قبل اگر ما به آن نیاز دارید" نجار گفت. "ما مربیان' اتاق. چیزهای کوچک مانند آن است که شما نمی فکر می کنم یک چیز بزرگ. اما آنها واقعا تفاوت بزرگ در سفر خود را."

NHL کمیسر گری Bettman بارها و بارها اعلام کرده که خود را در لیگ تمایلی به درگیر شدن در حالی که وجود یک موجود زنان لیگ در عمل. به جای بالا, زنان بازیکنان بدست ویترین بود و در ماه گذشته all-star weekend که برای اولین بار شامل یک سه در سه بازی بین ایالات متحده آمریکا و کانادا است.

در علاوه بر این به دیگر نقد های ارائه شده توسط PWHPA جاری رویای شکاف تور پنج-بازی رقابت های سری در سال دوم خود را ارائه فرصت برای رقابت واقعی قرار داده و به ویژه در زنان است بازی. تمام پنج بازی در این سال پخش شد در تلویزیون ملی در آمریکا

آمریکایی ها در زمان سری چهار بازی به یکی از برقراری حقوق لاف زدن با اقتدار در شنبه شب 4-3 پیروزی قبل از اینکه جمعیت از 13,320 در هوندا سنتر — بزرگترین تا کنون به تماشای زنان بازی تیم ملی در ایالات متحده است.

نجار سفر به شمال امریکا برای رقابت با سری بازی در پایان با چهار امتیاز در پنج بازی — و همه ستاره آخر هفته خواهد شد و برای مسابقات قهرمانی جهان اما می گوید او خوشحال شده اند در یک بازی سنتی لیگ وضعیت این سال, که در آن او را پیشرو WHL مسابقه به ثمر رساند. "این خوب است که محیط رقابتی است. که در آن شما در نهایت کار با یک تیم برای یک هدف نهایی" او گفت:. "من فکر می کنم که کمک می کند تا من خودم حمل که به اینجا که دانستن زمانی که آن را 'رفتن زمان در طول بازی ها کار من بوده ام که در تمام طول سال."

این تصمیم ممکن است او را در یک موقعیت به نفع وقتی که آن زمان به نام تیم ایالات متحده آمریکا فهرستی برای المپیک زمستانی 2022 در پکن.

"این امر می تواند بسیار سرد می شود قادر به رفتن می شود و در آنجا با برخی از چینی من تیمی که در حال تلاش برای ایجاد تیم خود است."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

اگر هنوز هم وجود دارد هیچ جدید لیگ برتر در آمریکای شمالی در فصل آینده نجار گفت: او را دوست دارم برای دیدن بیشتر PWHPA بازیکنان پیوستن به او در WHL. پس از شنبه شب بازی نجار و Bozek برنامه ریزی برای بازگشت به روسیه به پایان خود در فصل به طور منظم و شروع به پلی آف و سپس بازگشت در اواخر ماه آینده برای مسابقات قهرمانی جهان است.

با تمام مسافرت های بین المللی, نجار, پاسپورت گرفتن کامل است.

"در آن است. من نیاز به یک جدید به زودی."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن