چگونه باید بایدن رسیدگی چین ؟

ایده های نگاه به اروپا برای درس. قطره نور / Shutterstock / پل Spella / اطلس در اخیر مبارزات انتخاب

توسط NEWS-SINGLE در 3 خرداد 1399
قطره نور / Shutterstock / پل Spella / اطلس

در اخیر مبارزات انتخاباتی آگهی, جو بایدن, متهم جمهور بودن بیش از حد نرم و در چین بیش از COVID-19. این تصمیم به انتقاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چین و پس از آن سیگنال است که بایدن را به سختی با رویکرد پکن را ساخته اند برخی از ترقی خواهان عصبی است.

نوشتن در اقیانوس اطلس, پیتر Beinart به نام بایدن آگهی "یک jingoistic فانتزی" است که ممکن است قرار دادن آمریکایی های آسیایی تبار در تیررس حملات نژادپرستانه, "شتاب یک رویارویی ژئوپلیتیکی است که تهدید مترقی اهداف است." در نیویورک تایمزبه کوئینسی موسسه مسئول Statecraft دانشمندان راشل Esplin Odell و استفان ورتهایم آم ماین هشدار بایدن در مورد تهمت به یک جنگ سرد جدید با چین و استدلال کرد که ایالات متحده باید به دنبال کار با پکن بر چالشهای مشترک از جمله بیماری های همه گیر و تغییر آب و هوا.

منتقدان بایدن به چین سیاست در حال ارائه گسترده آمریکا و چین همکاری که رئیس جمهور چین های اخیر دیپلماتیک رکورد نشان می دهد که chimerical در بهترین حالت. بله ایالات متحده باید یک ارتباط دو جانبه با چین و دو کشور باید همکاری بر اساس منافع مشترک از جمله بیماری های همه گیر اما این گزاره است که یک تعاونی جهان نهفته است فراتر از افق اگر تنها ایالات متحده بودند که می خواهید آن را به اندازه کافی نیست و از عهده شواهد. و هر مترقی سیاست خارجی باید بر اساس یک ارزیابی واقع بینانه از چین رکورد.

فقط درخواست اروپایی ها. تجربه نشان میدهد که چنین همکاری واقعی محدودیت و چین که به طور مداوم به دنبال بهره برداری هر درک ضعف و یا بخش. اتحادیه اروپا هیچ معنی توانایی برای مقابله با چین قدرت نظامی. آن است که دیپلماتیک محتاط و متصل به حمایت از نامزدی با پکن است. استراتژیک خود ارزیابی رفتن از راه خود را به طور متنوع و متعادل است. در سال گذشته یک کلید اتحادیه اروپا سند گفت:

چین است که به طور همزمان در مناطق سیاست های مختلف یک شریک همکاری با آنها به اتحادیه اروپا نزدیک تراز وسط قرار دارد و اهداف یک شریک مذاکره با آنها در اتحادیه اروپا نیاز به پیدا کردن یک تعادل منافع اقتصادی رقیب در تعقیب رهبری تکنولوژیکی و سیستمیک رقیب ترویج جایگزین مدل از حکومت.

اگر چه این ممکن است صدا به عنوان اگر اتحادیه اروپا در تلاش است تا آن را تمام راه با چین این جمله بندی بود که به طور گسترده ای به عنوان یک سفت اروپا موقعیت.

حتی به عنوان اتحادیه اروپا سعی در تدوین یک رویکرد آمریکا برای محافظت در برابر فشار از پکن به دنبال آن به تشخیص خود از ایالات متحده با بلند پروازانه و عملی سیاست در دستور کار برای همکاری با چین است. در این سال قرار بود برای دیدن اولین اجلاس در شهر لایپزیگ آلمان در میان سران دولت از تمامی 27 عضو اتحادیه اروپا و رئیس جمهور یازدهم با مذاکرات جامع اتحادیه اروپا-چین قرارداد سرمایه گذاری در قلب آن. زمانی که coronavirus آمار در ماه ژانویه اتحادیه اروپا بی سر و صدا کمک چین و خودداری از هر گونه انتقاد از رژیم امیدوار است که انجام این کار خواهد حسن نیت ساخت.

به عبارت دیگر رسمی اتحادیه اروپا استقرار و بلوک عملی سیاست به سمت چین و حتی آن را به عنوان سخت به مراتب نرمتر و خوش خیم تر از هر تصور آمریکا رویکرد است. دولت های اروپایی به رفتن به طول های بزرگ برای دیدن اگر نامزدی عملکرد سطح جدیدی از همکاری مشترک در چالش های, اما آنها به طور مداوم و بشدت نا امید کرد.

قبل از COVID-19 بحران دولت های اتحادیه اروپا در حال رشد بیشتر و بیشتر نگران چین رفتار است. آنها متوجه شدم که در حالی که دولتی چین حمایت از شرکت ها و بودجه به شدت افزایش حضور خود در اروپا و چین نمی خواهد انجام ساختاری اصلاحات اقتصادی به باز کردن به اروپا است. پکن به دنبال تقسیم اتحادیه اروپا به توسعه روابط با اروپای مرکزی و شرقی در حالی که فشار دریافت کنندگان چینی سرمایه گذاری مانند یونان و مجارستان برای جلوگیری و یا مانع اتحادیه اروپا اقدامات پکن از سایتهای بشر-حقوق و یا سرمایه گذاری کنترل. چین نیز شروع به انعطاف پذیری عضلات خود را به قطع هر گونه انتقاد از رژیم توسط دولت ها و شرکت ها یا افراد است. مثلا چینی ها پخش دوربین مدار بسته حاضر به درجه یک لیگ برتر فوتبال پس از آرسنال, بازیکن, Mesut Özil, صحبت کردن در برابر اردوگاه های بازداشت در سین کیانگ. زمانی که سوئد قلم اعطا آزادی-از-سخنرانی جایزه به چینی متولد و هنگ کنگ مبتنی بر شهروند سوئدی Gui Minhai چینی سفارت در استکهلم به شدت محکوم کرد و آن را و هشدار داد که سوئد خواهد "عواقب رنج می برند." این نمی شد حوادث جدا و آنها به تدریج شروع به تغییر اروپایی نگرش است.

به عنوان اندرو کوچک یک محقق با آلمانی مارشال صندوق و شورای اروپا در روابط خارجی را نشان می دهد در یک مقاله جدید در اتحادیه اروپا و چین روابط پکن بیشتر تشدید بهره برداری از این تلاش ها هنگامی که چین می تواند به نوبه خود توجه خود را به دور از coronavirus. چین به دنبال گرفتن مزیت اقتصادی در اروپا آسیب پذیری در طول همه گیر با تلاش اروپا برای خرید شرکت های فن آوری. چینی سفیران—با نام مستعار Wolf Warrior دیپلمات پس از ناسیونالیستی فیلم اکشن—رفت و در حمله متهم دولت فرانسه اجازه آن شهروندان مسن مرگ در خانه سالمندان و از گسترش باطل است که ارتش ایالات متحده آورده بود ویروس به چین است. مقامات آلمانی شکایت کرده است که چین بود و اصرار دارد در اعلامیه های حمایت در ازای آن کمک. وزارت خارجه چین خواستار آن است که متعلق به دولت چین روزانه حذف یک جمله در ریشه های کروناویروس در یک op-ed توسط اتحادیه اروپا سفرای چین است. پکن همچنین تحت فشار بروکسل برای تغییر یک گزارش دروغ آن را به کمتر انتقادی از چین است.

چین نمی strongarm فقط اروپا. دولت استرالیا اخیرا پیشنهاد یک بی طرف بین المللی رسیدگی به ریشه های کروناویروس برای مقابله با غلط روایات نشأت گرفته از چین و ایالات متحده است. پکن انتقام تهدید عظیم تعرفه های استرالیا جو و ممنوعیت واردات گوشت گاو. کانادا وزیر خارجه ظاهرا خیلی با احتیاط از antagonizing پکن است که او تمایلی به ذکر تایوان که چین به رسمیت نمی شناسد به عنوان یک کشور با نام وقتی فشرده توسط یک نماینده مجلس برای تشکر از تایوان برای حمل و نقل ماسک به کانادا در طی این بیماری همه گیر.

به عنوان کوچک, یادداشت ها, اروپایی ها در حال حاضر نگرانی واقعی است که ادغام بیشتر با اقتصاد چین جدید را ایجاد آسیب پذیری که پکن خواهد exploit. به عنوان یک نتیجه, اتحادیه اروپا در حال حاضر با اکراه اتخاذ یک مقدار سخت تر با رویکرد چین دیپلماتیک و اقتصادی است. دولت های اروپایی در حال محکم کردن سرمایه گذاری کنترل برای جلوگیری دولت چین از دستیابی به دارایی های مضطرب در طول رکود اقتصادی است. آنها نیز آگاه تر از همیشه قبل از نیاز به ماندن در ایران برای جلوگیری از چین از دنبال کردن یک divide-and-conquer استراتژی است.

اروپایی ها به تدریج درک چالش مستقیم چین به شمار خود را به ارزش های لیبرال. تحت Xi چین سیستم از دولت تبدیل شده است بیشتر دیکتاتوری و توتالیتر. جرم آن سرکوب اویغوری جمعیت در سین کیانگ است که بزرگترین توقیف یک گروه قومی یا مذهبی اقلیت پس از جنگ جهانی دوم است. آن را شکسته و آن را "یک کشور دو سیستم" تعهد به مردم هنگ کنگ است. آن است که پیشگام فن آوری های جدید است که تقویت autocrats در سراسر جهان است. آن کمربند و جاده ابتکار عمل را تضعیف کرده است استانداردهای بین المللی در جلوگیری از فساد است و به طور فعال در تلاش برای تضعیف جهانی قوانین و هنجارهای حقوق بشر است.

سوال این است که بایدن را مترقی منتقدان باید پاسخ این است که آنچه که در اروپا انجام می شود اشتباه است ؟ به همین دلیل است که اتحادیه اروپا تمایل به شرکت نشده است متقابلا? پس از همه این را باید یک فرصت طلایی برای کشور چین برای منزوی کردن ایالات متحده با همکاری با اتحادیه اروپا برای بی اعتبار ساختن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استدلال است. تنها جواب قابل قبول است که چین است یا نه مایل و یا قادر به ارائه این نوع از همکاری های اتحادیه اروپا پیشنهاد و بایدن منتقدان می گویند آنها می خواهند.

بسیاری از ترقی خواهان این را می دانند. در واقع بایدن منتقدان فقط ممکن است در یک اقلیت در مترقی سیاست خارجی جامعه است. به یاد داشته باشید که الیزابت وارن و برنی ساندرز قرار داده و مبارزه با استبداد جهانی و فساد در قلب خود را به سیاست خارجی. آنها شک و تردید در افزایش امنیت رقابت با پکن, اما آنها قطعا دیدم چین به عنوان یک تهدید سیاسی, اقتصادی, و ارزش های دموکراسی و حقوق بشر است. وارن مشاور سیاست گانش Sitaraman یکی از نویسندگان پیشرو در, پیشرو در سیاست خارجی نوشته است در مورد چین چالش به عنوان یکی از "ملی الیگارشی." ترقی خواهان "گفت:" "به طور جدی خطرات آمده است که از ادغام اقتصادی با" چنین قدرت.

وارن Sanders و بسیاری از مشاوران خود را نیز ساخته شده است یک نقطه تاکید بر حمایت خود را از آمریکا داشتند و در آسیا است. این است یکی دیگر از نقطه تفاوت با مترقی منتقدان که می خواهید به جلو و عقب از این اتحاد برای تضمین همکاری از پکن است.

Beinart برای مثال قبلا نوشته شده مورد نیاز برای ایالات متحده به قبول پیشرفته چینی در حوزه نفوذ در آسیا که شامل هل دادن تایوان به وحدت با جمهوری خلق چین است. ورتهایم آم ماین است استدلال کرد که ایالات متحده باید از خروج اکثر نیروهای خود را از آسیا و رها تقدم در سطح جهان است. آن را قطعا ممکن است که چین را واقعی امتیازات به ایالات متحده در ازای یک جغرافیای سیاسی تسلیم این قدر اما آن را بسیار بی ثبات پیامدهای—به احتمال زیاد whetting چین اشتها در آسیا و تضعیف آمریکا و متحدان.

منتقدان را باید یک نقطه معتبر است. بایدن می تواند انجام یک کار بهتر از افتراق بین دولت چین و مردم چین است. او باید صحبت در مورد حزب کمونیست چین رژیم و رئیس جمهور یازدهم به جای چینی. برای لیبرال ها و ترقی خواهان افزایش چین مشکل نیست; ماهیت آن رژیم است.

بالاتر از همه, اگر چه دموکراتها سیاست به سمت چین نباید فقط در مورد ایالات متحده و آنچه اتفاق می افتد در داخل واشنگتن است. باید آن را رانده و هدف واقع بینانه ارزیابی از دولت چین در رفتار بین المللی. به همین دلیل اروپا مثال مهم است. در این هفته به ارمغان آورد دیگر نگران کننده و قابل توجه تصویر Xi. بنابراين ، پکن هل دادن برای امنیتی جدید در هنگ کنگ است که به طور موثر به پایان "یک کشور دو سیستم" مدل و حذف خاک باقی مانده و آزادی و استقلال. در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به Xi چراغ سبز به عنوان او خواست در هنگ کنگ قبل از نیمه معکوس خود را تحت فشار. البته بایدن باید از تماس تهمت به این و نگاه در راه های, پاسخ, از جمله اعمال تحریم های هدفمند و یا حتی بازبینی در هنگ کنگ وضعیت خاص تحت قانون ایالات متحده. که "خارج هاوکینگ مغلوب ساختن پیشی جستن" است; اشاره به تفاوت واقعی بین دو نفر از نامزدها و ایستاده برای قوانین بین المللی و حقوق بشر است.

بایدن را بهترین فرصت برای تامین امنیت همکاری با چین است نه سازش آمریکا منافع و ارزش های, اما برای کار با همفکر دموکراسی برای مذاکره در مجموع با پکن از موضع قدرت. این تاکتیک بدون شک دشوار خواهد بود اما Xi اقدامات به معنای آن است که در حال رشد مهم تر است و با گذشت هر ماه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب