چگونه Coronavirus شد یک آمریکایی فاجعه

سلامت مرگ و آسیب های اقتصادی گسترده ایالات متحده می تواند اجتناب شده است—اگر تنها ما آغاز شده بود برای تست

توسط NEWS-SINGLE در 3 فروردین 1399
هانا Barczyk و Franziska Barczyk

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

چگونه بسیاری از مردم بیمار مبتلا به کروناویروس در ایالات متحده, و زمانی که آنها مریض است ؟

اینها سوالات مهم برای پاسخ به, اما آنها هرگز پاسخ داده هست. آرشیو اطلاعات از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری—نشان داده شده در نمودار زیر نشان می دهد که دولت به طور چشمگیری اشتباه از آنچه اتفاق می افتد در امریکا به عنوان شیوع آغاز شد.

در آخرین روز از ماه فوریه CDC گزارش داد که 15 آمریکایی ها تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

اطلاعات: اینترنت بایگانی کش CDC.gov

در هفته گذشته به عنوان تست کشور ظرفیت افزایش یافته است و مقامات کشف کرده اند که در بیشتر موارد. امروز بیش از 17,000 مردم باید آزمایش مثبت.

اطلاعات: این COVID پیگیری پروژه های در حال انجام تحقیقات شرکت تاسیس شده توسط اطلس در همکاری با بیش از 100 داوطلب

که ممکن است صدای مانند بسیاری. اما کارشناسان بر این باورند که ایالات متحده هنوز هم نیست تست مردم به اندازه کافی برای تشخیص شیوع واقعی گسترش یافته است. این virologist ترور بدفورد شواهد نشان داده است که coronavirus شروع به گسترش در ایالات متحده در ماه ژانویه است. آن را در حال حاضر آلوده حدود 87,000 آمریکاییاو می گوید.

در اینجا چیزی است که برآورد او از این بیماری همه گیر پس از ورود امریکا به نظر می رسد—در مقایسه با چگونه بسیاری از مردم ما فکر بیمار در زمان:

اطلاعات: ترور Bedford, اینترنت بایگانی, این COVID پیگیری پروژه

حقیقت این است: ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از آمریکایی ها مبتلا به کوروناویروس.


ایالات متحده یک کشور به زودی به تاخت و تاز کردن با افراد بیمار. به عنوان آزمون مثبت برای جدید coronavirus را علامت رو به بالا, پس به ناچار خواهد شد.

یک مطالعه منتشر شده در این هفته توسط امپریال کالج لندن پیش بینی کرد که مگر اینکه اقدام تهاجمی گرفته شده است coronavirus می تواند کشتن 2.2 میلیون آمریکایی در ماه های آینده. یک روز پس از آن مطالعه منتشر شده خود را محقق سرب توسعه سرفه های خشک و تب است. او COVID-19.

زمانی که ووهان شروع به سوختن با عفونت در ماه دسامبر دولت آمریکا در زمان تنها غیر منطقی و نامناسب اقدامات برای جلوگیری از این ویروس را گسترش: آن ممنوع خارجی از ورود از چین اما متناقض تحت نظارت آمریکایی ها از بازگشت از کشور است. رئیس جمهور خندید کردن ویروس ها و دموکرات ها' پاسخ به آن خواستار آن خود را "جدید جعل" که بلافاصله قطبی شهروندان پاسخ به احتیاطی عمومی-اطلاعات سلامت. هنگامی که جرقه این آتش سوزی, ضربه, سیاتل شعله ور بود قبل از هر کسی در CDC آغاز شده بود برای رسیدن به آب است.

COVID-19 آمریکایی است, فاجعه, یک حرکت آهسته فاجعه تنها در حال حاضر که به نظر. هنگامی که آن را درست ابعاد اندازه گیری شده است, آن را به اوایل دولت پاسخ نگاه حتی بیشتر ظالمانه تر از آن در حال حاضر به نظر می رسد. آنچه اتفاق می افتد در اینجا در این کشور قابل اجتناب بود. تقریبا هر نقص در آمریکا در پاسخ به این ویروس به یک منبع امریکا در آزمون نیست, مردم به اندازه کافی برای COVID-19.

تست باید گفت پزشکان نحوه تریاژ بیماران و بیمارستان ها زمانی که برای آماده سازی بخش خود را. باید آن را اجازه داده اند فرمانداران برای ارزیابی شدت محلی شیوع و اطلاع مقامات فدرال به آنها اختصاص داده کمیاب ماسک و هواکش. تست باید جواب تمام سوال مهم در هر بیماری همه گیر: که چگونه بسیاری از مردم بیمار هستند در حال حاضر ؟ تا به حال این ملت شناخته شده است که سیستم های که به محل قرار داده بیش از سال از بیماری همه گیر برنامه ریزی می تواند طراحی شده در محافظت از میلیون ها نفر از آمریکایی ها و حاوی این بیماری است.

به جای CDC botched خود را تست توسعه است. آن فرستاده تست کیت دولت به بهداشت عمومی آزمایشگاه با یک nonfunctioning عنصر. و سپس این ویروس در حال حاضر در حال گسترش است. این گسترش در حال حاضر به عنوان غذا و دارو برگزار شد تا آزمایشگاه های مستقل که تا به حال ساخته شده و آزمون خود را. آن پخش شد به عنوان نمونه انباشت اشیاء بدست آمده تا به عنوان برتر جهان شناسی محققان التماس برای اجازه به آنها را امتحان و به عنوان FDA رد درخواست های خود را.

ویروس پخش شد به عنوان تاخیر در کیت های آزمایش شد کمبود ملی. زمانی که جامعه انتقال در ایالات متحده آمریکا کشف شد و دولت ها و بیمارستان ها فاقد منابع برای تشخیص حتی یک بیمار خطرناکی بیمار آن پخش شد. هنگامی که یک هفته گذشت و بازار شروع به فروپاشی این کشور تا به حال به سختی مورد آزمایش قرار با 1000 نفر آن را هنوز هم در حال گسترش است. حتی به عنوان کیت شروع به چکه کردن CDC و بسیاری از مقامات دولتی چسبیده به قوانین محدود کننده است که اجازه تنها بیمارانی که در حال سفر در سطح بین المللی شده است و یا در معرض شناخته شده و مورد آزمایش می شود حتی اگر coronavirus شد و در حال حاضر به وضوح در ادارات آمریکایی, روز, مراقبت, فیلم و تئاتر. پزشکان و پرستاران با تمام علائم COVID-19 محروم بودند آزمایش به دلیل آنها نمی تواند ثابت کند قرار گرفتن در معرض. این ویروس هنوز هم در حال گسترش است.

هر شش روز است که این کشور نیست تست هر شش روز است که به آن عمل نمی کند تعدادی از آلوده آمریکایی ها دو برابر شد.

"راه هیچ کس انتظار می رود که این چگونه پاسخ خواهد شکست در ایالات متحده آمریکا است که در تست" ناهید Bhadelia پزشکی مدیر ویژه پاتوژن واحد در بوستون و دانشکده پزشکی دانشگاه به ما گفت. او یک متخصص در بیماری های عفونی و بیماری های همه گیر و نظارت پزشکی-برنامه واکنش در یکی از چند آزمایشگاه در کشور مجاز به رسیدگی عوامل بیماری زا که باعث ابولا سیاه زخم و طاعون.

"اگر شما نمی دانید که در آن بیماری است که در اوایل بیماری شما هیچ امید حاوی آن" Bhadelia گفت. "حتی در حال حاضر [تست] که پاشنه آشیل; این نرم افزار که ساخت راه خود را در سراسر کل ما پاسخ."

بدون تست وجود دارد تنها یک راه برای دانستن شدت شیوع: شمارش مرده است. در فوریه 29, واشنگتن, وزارت امور خارجه تایید کرد که یک مرد که در زندگی مرکز مراقبت در خارج از سیاتل بود درگذشت اولین مرگ در آمریکا رسما نسبت به این ویروس است. با توجه به در حال حاضر-آرشیو نسخه از سی دی, سایت, ایالات متحده تا به حال در آن مورد آزمایش قرار 472 کل مردم است.

مرگ آمد و در پایان یک ماه بود که امریکا را آخرین شانس حاوی COVID-19. اما خیلی دیر شده بود. مه گم شده است.


در آخرین روز از ماه ژانویه ترور بدفورد یک دانشمند در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان در سیاتل انتشار آمار در یک 484-کلمه, وبلاگ, پست است که باید متزلزل این کشور است.

بدفورد یکی از کشور کارشناسان در تکامل و infectiousness از ویروس ها. ویروس در ژنوم هستند مانند درخت حلقه: آنها ارائه سرنخ به جایی که یک ویروس را از آمد و چند بار آن را تصویب شده است از فرد به فرد. با وقوع حریق در ووهان بدفورد شده بود بررسی توالی ژنتیکی جدید کروناویروس که محققان چینی نوشته شده بود. ژانویه 11, شش, در, رکورد, که اجازه داده او را به بازسازی روابط بین فردی گونه است. هر چند سازمان بهداشت جهانی اصرار داشت که این کروناویروس جدید به حال "محدود انسان به انسان انتقال" ژنوم گفت بدفورد در غیر این صورت. هر چه این ویروس بود که او مشکوک به گسترش آن می تواند به راحتی در میان غریبه ها مانند سرماخوردگی یا آنفولانزا.

شش روز بعد هنگامی که یک جفت از مسافران در تایلند آمد با یک بیماری مشابه و پژوهشگران منتشر شده ژنوم ویروس است که تا به حال آلوده آنها بدفورد بدترین ترس تایید شد. یک بیماری همه گیر در حال حاضر آغاز شده است. جدید کروناویروس حال تضعیف این کمربند در ووهان شد و در جهان است.

"این برای من روشن شد من صرف هفته Jan 20, هشدار هر بهداشت عمومی رسمی من می دانم" بدفورد نوشت که در ماه است. در ژانویه 23, دولت چین که در حال صرف سال تلاش برای سرپوش گذاشتن بر ویروس چرخش به عمل است. آن را قفل پایین شهر ووهان و اواسط ماه فوریه تا به حال محدود حرکت 700 میلیون نفر است. در ژانویه 24, CDC اعلام کرد که در حال توسعه یک آزمون برای این بیماری است. FDA نمی خواهد آن را تایید کند برای یک هفته دیگر و نیم.

این لحظه ای بود که اپيدميولوژيستها در حال صرف سال هراس و پیش بینی. تقریبا در هر شهر و ایالتی در آمریکا تا به حال یک بیماری همه گیر-آمادگی طرح reams اعم از کاغذ آماده برای قرار دادن به عمل است.

پادشاه شهرستان که در سیاتل و کرکلند نشستن تا به حال یک طرح ، آخرین تجدید نظر در تاریخ اکتبر 2013, پیش بینی عواقب ناشی از یک بیماری همه گیر آنفلوآنزا در حال حاضر وهم آور, جزئیات. کشور آنها پیش بینی می شود در مواجهه با مرگ است که می تواند به میلیون ها نفر. این بیماری همه گیر "پتانسیل را دارد که به طور ناگهانی به علت بیماری در تعداد بسیار زیادی از مردم که می تواند به راحتی پایمال کردن سیستم بهداشت و درمان در سراسر کشور." هیچ واکسن در دسترس خواهد بود در ابتدا. خدمات اجتماعی می تواند شکستن. همه چیز را می تواند مختل شدن "برای چند هفته اگر نه ماه." بسیاری از مراحل است که پس از آن به نظر می رسید غیر قابل تصور برای مردم عادی بسته شدن مدارس برای سال, اجتماعی, فاصله, حکومت, و بیشتر—آنها نه تنها به فکر اما gamed ،

به جز یک چیز. این طرح در زمان به عنوان یک داده است که عملکردی دستگاه تست می گرفتن بیماری در راه و یا حداقل قبل از آتش آغاز شده و مواج. تحت "برنامه ریزی مفروضات" بخش دوم نقطه گلوله خواندن "وجود خواهد داشت یک نیاز برای افزایش, جهانی, ملی و محلی نظارت است." نظارت عمومی است-سلامت اصطلاحات برای تست و سیستم است که آن را احاطه کرده است. برنامه ریزان می دانستم که وجود خواهد داشت یک نیاز آنها به سختی در نظر گرفته که آن را نمی خواهد بود ملاقات کرد.

"اوج محلی سیستم های نظارت ... به عنوان یک سیستم هشدار دهنده به صورت بالقوه بیماری های همه گیر و یک جزء حیاتی از همه گیر پاسخ برنامه" آنها نوشت: در بخش دیگری از این گزارش. "محلی نظارت در طول یک بیماری همه گیر شیوع فراهم می کند اطلاعات مهم در مورد شدت بیماری فنی تحت تاثیر جمعیت و اثرات بر سیستم بهداشت و درمان."

برای هر احتمالی که در نظر گرفته شد و هر دشواری و مشکل در نظر گرفته شد و به پایین دست از با کیفیت بالا و اطلاعات است که جریان را از سیستم تست. بدون اطلاعات در مورد آمریکا موارد در دست, چگونه به مسئولیت رسیدگی به این ویروس را تبدیل به یک ماده از حدس و گمان و نه قضاوت.

در اواخر ماه ژانویه به عنوان بدفورد شروع به هشدار عمومی-مقامات بهداشتی وجود دارد باقی مانده است به گفته رئیس جمهور هیچ چیز به نگرانی در مورد. "ما آن را کاملا تحت کنترل" رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در داووس. "این یک نفر در آینده از چین و ما باید آن را تحت کنترل. این خواهد بود فقط خوب است."

و یا در مورد ژانویه 15, کسی که آلوده به ویروس coronavirus وارد منطقه سیاتل, بدفورد تحقیقات بعدها نشان می دهد. این ویروس شروع به سکوت گسترش در منطقه است. آن را نمی خواهد شناسایی یکی دیگر از شش هفته.


اگر یک چیز وجود دارد در مورد رمان coronavirus که شما باید درک کنید این است که یک ترقه با یک فیوز. در اینجا چیزی است که این انفجار به نظر می رسد: هر شش روز تعداد زیادی از مردم آلوده به این بیماری دو برابر, با توجه به برآورد از بدفورد و دیگر اپیدیولوژی. در شروع ماه فوریه بدفورد در حال حاضر معتقد است که ایالات متحده تا به حال چیزی شبیه به 430 عفونت; اگر آمریکا مداخله انجام داده اند هیچ چیز به سرعت این بیماری را گسترش را در محاسبات ساده نشان می دهد که بیش از 120000 نفر می تواند مبتلا به این آخر هفته. به دلیل عدم اطمینان آن را احتمالا مناسب ترین را به بدفورد محدوده: حدود 60000 به 245.000 مردم در حال حاضر آلوده با COVID-19 در ایالات متحده است.

نامرئی فیوز مجموعه این انفجار از بیماری است. اگر کسی مبتلا به کروناویروس در دوشنبه او ممکن است شروع به مسری بودن و آلوده کردن افراد دیگر توسط چهار شنبه. اما او ممکن است شروع به نشان دادن علائم تا روز جمعه—به این معنی است که او در گسترش این ویروس قبل از او حتی می دانست که او آن را به حال. و در برخی موارد آلوده مردم را از 14 روز به شروع به نشان دادن علائم.

شروع علائم شروع می شود یکی دیگر از افتضاح ساعت. بسیاری از مردم را بهبود می یابند در چند هفته. اما اگر کسی را مورد شدید است و او ممکن است برای بازیابی یک ماه. و حتی اگر کسی در مورد کشنده است, او هنوز هم ممکن است برای زنده ماندن تا سه هفته. این به این معنی است که موارد کشف شده در حال حاضر ممکن است تبدیل به مرگ و میر برای هفته دوم برخی از افرادی که می میرند در اوایل ماه آوریل تنها ممکن است شروع به نشان دادن علائم امروز.

کاهش تلاش ها باید از طریق سوزاندن همان فیوز. حتی تصمیم به قفل کردن منطقه خلیج این کشور, ثروتمندترین منطقه نمی خواهد از بین بردن فشار بر روی سیستم پزشکی برای هفته ها.

هر دو این عوامل به این معنی نیست که زمان از جوهر. این ویروس پنهان موثر و دو برابر سرعت اما آن را می کشد به آرامی و دردناکی و آن را می کشد به طور موثر هنگامی که مراقبت های پزشکی در دسترس نیست. این باعث می شود coronavirus خاص فاجعه برای آمریکا سیستم بیمارستان که پس از چند دهه از ساده کمی ظرفیت یدکی.

اگر coronavirus بود در ایالات متحده آن را به حال یافت می شود زودتر و قبل از بیش از حد بسیاری از انفجار می تواند خاموش.

Helen M. Chu های عفونی-بیماری متخصص در دانشگاه واشنگتن در فکر او تا به حال یک راه برای تشخیص COVID-19 ورود. او کارگردانی یک برنامه نظارت به نام سیاتل آنفولانزا مطالعه که مورد مطالعه گسترش آنفولانزای فصلی و نمونه های جمع آوری شده از افراد بیمار بر اساس مداوم. اگر چه برخی از این بیماران ندارد آنفولانزا در همه, اما COVID-19? در ماه ژانویه او و همکارانش شروع به پرسیدن فدرال و مقامات دولتی برای اجازه به repurpose نمونه برای تست این دیگر شبیه بیماری تنفسی به گفته نیویورک تایمز. آنها او را پس از آن -- و نگهداری آنها رد درخواست های خود را به عنوان هفته عینک. وجود دارد مشروع نگرانی های حریم خصوصی و مقامات دولتی آماده بودند به اجازه چو به نگاه.

در آخرین روز از ماه ژانویه حدود 380 نفر در حال حاضر آلوده با کروناویروس بسیاری از آنها در منطقه سیاتل با توجه به بدفورد را برآورد. (بدفورد نیز بخشی از سیاتل آنفولانزا مطالعه است.)

اما پس از آن CDC آمار فاجعه موانع آن را به عنوان شروع به ارسال کیت های آزمایش برای بهداشت عمومی آزمایشگاه در سراسر کشور است. دو آزمون را معرف خوب بودند, در اکثر موارد, اما یک سوم مواد شیمیایی در ابتدا لازم برای آزمایش به سادگی کار نمی کند. در حال حاضر هر آزمون برای COVID-19 را باید انجام شده توسط CDC.

به عنوان CDC تلاش برای پیدا کردن یک راه حل دیگر آزمایشگاه سعی خود را تست آنلاین. آنها خودشان را در بر داشت صالح توسط FDA است که هر چند آن را بارها و بارها سست قوانین نمی تواند حرکت به عنوان سریع به عنوان coronavirus.

الکس Greninger دستیار مدیر بالینی آزمایشگاه ویروس شناسی در دانشگاه واشنگتن می خواستم برای اجرای یک تست از آزمایشگاه خود را طراحی. آزمایشگاه خود را تا پایان بودن یکی از سریع ترین راه برای راه اندازی, تست و تبدیل شدن به مهم ترین منبع اولیه اطلاعات در مورد رشد شیوع. اما در ابتدا او بیش از حد در بر داشت خود را در اداری چرخ دنده ها. در فوریه 14, او با ارسال یک ایمیل نا امید به سایر آزمایشگاه های بالینی. موانع برای راه اندازی یک تست شد و باور نکردنی او نوشت: FDA درخواست شد او را به نشان می دهد نتایج آزمون برای نمونه های بیشتر از وجود تایید شد coronavirus موارد در ایالات متحده—و FDA نیست و حتی ساخت نمونه از آن موارد در دسترس او است. (FDA بلافاصله پاسخ به اقیانوس اطلس's درخواست برای نظر.)

هیچ کس در سطح فدرال در حال حرکت بود به اندازه کافی سریع به واقع مقابله با بلندی فاجعه است. "مهلک ترین اثر زمان تنظیم مقررات محیط زیست است که آن را kneecaps توانایی ما برای آمادگی باید درست اضطراری ظهور" Greninger نوشت: به آزمایشگاهی دیگر مدیران. "چرا زحمت آماده به عنوان یک آزمایشگاه بالینی اگر شما فکر می کنم که شما همیشه نمی شود مجاز به انجام هر چیزی تا ماه مه یا ژوئن؟" حتی بعد از آزمایشگاه رو تایید FDA یکی دیگر از دو تا سه هفته بگذرد قبل از آن در واقع می تواند آزمون تعداد زیادی از نمونه ها. در coronavirus زمان سه هفته است در مورد چه مدت آن طول می کشد برای 100 مورد برای تبدیل شدن به بیش از 1000. "ما شده است فوق العاده خوش شانس بود که تا چند موارد مثبت," او نوشت. "باید که تغییر در هفته های آینده این ماه شده اند خواهد شد زمانی که ما می تواند به گسترش ظرفیت ما برای تست از جمله بالینی آزمایشگاه."

اما کل آمریکا تست تلاش می کند که می تواند بسیار مهم نظارت قابلیت درک هر گونه اولیه شیوع متوقف شده بود. روز علامت; ویروس گسترش یافته است. آمریکایی بهداشت عمومی آزمایشگاه—که به طور کلی به مراتب بیشتر از ظرفیت سی دی—به اتمام بود تنها 16 تست شاید یک تعداد انگشت شماری از مردم تا اواسط فوریه. تمام راه را به فوریه 26, تنها 102 نمونه یا شاید 50 نفر تا به حال تست شده توسط کسانی که labs. به طور کلی CDC تا به حال تست شده کمتر از 500 نفر است. اگر آمریکا تا به حال تعداد کمی از موارد آن بود تنها به این دلیل که هیچ کس به دنبال آنها. "ما فقط twiddled ما thumbs به عنوان coronavirus waltzed در" ویلیام Hanage یک هاروارد, اپیدمیولوژی نوشت: در واشنگتن پست.

شاید به دلیل شدید محدود عرضه آزمون معیار برای دریافت یکی از سخت شد. شما اساسا تا به حال برای رفتن به ووهان, لیسیدن کسی و سپس توسعه ذات الریه. هیچ یک از دولت فدرال حتی سعی کردم به نگاه به جامعه انتقال در ایالات متحده است. در اواخر ماه فوریه رئیس جمهور با ابراز امیدوار است که "این شماره می رویم به تدریج بهتر است به عنوان ما به همراه."

آنها نمی خواهد. در واقع به عنوان برگ برنده صحبت ویروس رسیده بود یک خانه سالمندان در حومه سیاتل کرکلند که در آن تا کنون به کشته شدن 35 نفر. کارکنان می دانستم که یک ویروس مرموز گردش بود اما زندگی رفت و به صورت عادی. نگران بازدید کننده که رفته بود به مردی گراس, حزب, در مرکز رسیده به پادشاه عمومی کانتی سلامت لس آنجلس تایمز در گزارش و طفره.

در فوریه 26, CDC تایید آنچه باید روشن شده است بسیار زودتر: جامعه انتقال در ایالات متحده آغاز شده بود. Coronavirus بود در حال حاضر گسترش در میان آمریکایی ها که تا به حال سفر خارج از کشور و یا شناخته شده یک مورد تایید شده. حداقل 60 نفر در این کشور در حال حاضر به حال این ویروس با توجه به CDC در مجموع در آن زمان—به عنوان محققان و تحلیلگران به زودی متوجه شدم که تعداد واقعی بود و تقریبا قطعا بسیار بالاتر است.

CDC وب سایت در حال حاضر می گوید که در حال حاضر وجود دارد 268 موارد در ایالات متحده با آن تاریخ است. زمانی که ژاپن تا به حال تقریبا به عنوان بسیاری از موارد تایید شده آن بسته به هر مدرسه در کشور است. اما به دلیل تست جورجیا, ایالات متحده آمریکا باقی مانده است غافل از آن عفونت رای دادن. و رئیس جمهور را تشویق خوشحال تفکر است. به عنوان CDC مقامات هشدار داد که تعداد موارد به زودی می تواند به سرعت افزایش تهمت مخالفت کرد. "ظرف چند روز" گفت: تعداد موارد "در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر است. که یک کار خیلی خوب انجام داده ایم."

بدفورد در حال حاضر تخمین می زند که تقریبا 7,640 مردم در ایالات متحده در حال حاضر آلوده.


چو سیاتل عفونی-متخصص بیماری های تصمیم و نه صبر کردن برای مقامات دولتی دیگر هیچ. به عنوان ایالات متحده اعلام موارد برای اولین بار از جامعه انتقال او از طریق آزمایش Greninger آزمایشگاه بدون رسمی تایید کردم و مثبت است. معنای واضح و آشکار به او. "این فقط در همه جا در حال حاضر" او بعدا گفته نیویورک تایمز.

تحت فشار برای گرفتن تست از مهم ترین تعمیر که ما سازمان های ملی می تواند به سادگی اجازه می دهد labs برای شروع آزمایش مردم است. در توضیحات که در حال حاضر حذف شده است از CDC وب سایت این سازمان به آزمایشگاه دستورالعمل های ساده: آنها باید با استفاده از دو کار معرف در کیت. این دستورالعمل می تواند رفته اند هفته قبل از آنها در واقع انجام Greninger می گوید چون آنها متکی به منابع است که CDC در حال حاضر فرستاده شده است.

در ضمن بدفورد شروع بررسی جدید کروناویروس جدا شده از بيماران در واشنگتن فقط به عنوان او تا به حال شش هفته قبل از آن مورد تجزیه و تحلیل آسیایی نمونه. سیاتل-منطقه نمونه به رهبری او را به یک ویرانگر نتيجه گيری: ویروسی در ژنوم بیش از حد شبیه به وارد شده اند در ایالات متحده در زمان های مختلف از افراد مختلف اما آنها نیز بیش از حد متنوع به آن وارد شده است. تا پایان ماه فوریه این بیماری تا به حال نه تنها تاسیس خود را در ایالات متحده است. آن را به حال شده است در گردش برای نزدیک به شش هفته. سیاتل در مارس 1 در بر داشت خود را در همان موقعیت به عنوان ووهان را در تاریخ 1 ژانویه با رشد شیوع کروناویروس که در آستانه انفجار.

اگر سیاتل رفت و مسیر ووهان ملت بود سه هفته قبل از اینکه مجموعه ای در یک مسیر که در آن صدها یا حتی هزاران نفر از مردم ممکن است مرگ در ایالت واشنگتن به تنهایی. اگر یک آتش مواج در سیاتل آن را پرتاب جرقه در سراسر کشور هدف قرار دادن بسیاری از.

ساعت مورد نیاز اقدام فوری. در مارس 2, بدفورد فشرده سیاتل مقامات برای پیاده سازی اجتماعی-فاصله گرفتن از سیاست های فورا. اگر اپیدمی رشد هر بیشتر ... خوب CDC می دانستم که چه چیزی ممکن است اتفاق می افتد.

"گسترده انتقال COVID-19 در ایالات متحده را ترجمه کنید به تعداد زیادی از افراد نیاز به مراقبت های پزشکی در همان زمان" آژانس هشدار داد در یک پاساژ با عنوان "آنچه که ممکن است اتفاق می افتد" در coronavirus صفحه از وب سایت خود را. "بهداشت عمومی و سیستم بهداشت و درمان ممکن است غیرمنتظره با نرخ بالا از بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر."

یک روز پس از بدفورد منتشر شده هشدار CDC اعلام کرد که آن را متوقف به گزارش چگونه بسیاری از مردم در ایالات متحده در حال آزمایش شده برای coronavirus. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشترک دیدگاه های خود را در رادیو فردا شب بعد. "بسیاری از مردم خواهد شد که این و آن بسیار خفیف است," او گفت:. "آنها بهتر است بسیار به سرعت. آنها حتی نمی دکتر مراجعه کنید. آنها حتی نمی پزشک تماس بگیرید."


این ویروس در حال حاضر به وضوح اما CDC هنوز هم به نظر می رسید گیر در خنثی است. در مارس 10, CDC مدیر رابرت Redfield توصیف خود آژانس استراتژی به نیویورک تایمز. "آن را به دقیق تهاجمی بهداشت عمومی—آنچه من می خواهم به می گویند جلوگیری و مقابله با بلوک و مقابله با بلوک و مقابله با بلوک و مقابله با" او گفت:. "این بدان معناست که اگر شما پیدا کردن یک مورد جدید شما جدا از آن."

Redfield مشاوره را صدا مناسب پشت در یک سیاره که در آن ایالات متحده نظارت دستگاه بود شکست خورده نیست به طوری چشمگیری اما آن را تقریبا مزخرف در سیاره B که در آن همه ما در حال حاضر زندگی می کنند. تقریبا هیچ یک از گرفتن آزمایش پس چگونه می تواند هر کسی در پیدا کردن یک مورد جدید? چند روز قبل یک دولت توسط دولت بررسی شده توسط اطلس در بر داشت شواهد کمی وجود دارد که بیش از 2000 نفر تا به حال تست شده در سراسر کشور. ما نیز در بر داشت که بسیاری از ایالت ها به طور موثر بدون توانایی برای تست COVID-19 و معدود است که آیا واشنگتن و کالیفرنیا—در حال حاضر عمیق خود را به محلی شیوع است. پس از ما منتشر شده و داستان, گزارش, آب گرفتگی در سراسر کشور از مردم که تا به حال شده است را تکذیب کرد آزمون و یا پزشکان که نمی تواند برای بیمارانی که آنها معتقد بودند آنها مورد نیاز است. در برخی موارد حتی پزشکان که درمان COVID-19 بيمار قادر به تست.

همانطور که ما شنیده ام از ده ها وحشت زده و نا امید مردم در سراسر کشور رئیس جمهور تهمت به خبرنگاران گفت: "هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون است." این بود و هنوز هم درست نیست.

کمبود آزمون مقامات مجبور به جیره آنها. متحده, استان ها و بیمارستان ها اجرا قوانین سختگیرانه در مورد کسی که می تواند واجد شرایط برای آزمون. این قوانین در حالی که بر اساس CDC هدایت شدند اغلب بیش از حد محدود است و با توجه به نحوه گسترده این ویروس در حال حاضر گسترش: آنها خواست در مورد سفر خارجی و تایید قرار گرفتن در معرض COVID-19–مثبت بیمار هفته پس از آن روشن شد که این ویروس در ایالات متحده و بسیاری از موارد رفتن غیر قابل تشخیص است. حداقل 19 متحده استفاده کرده اند یک نسخه از قوانین ساخته شده است که آن را به طور موثر غیر ممکن است برای تشخیص اولین نشانه های جامعه در یک کشور یا شهر.

در چند مکان که در آن مقامات آزمایش مردم شناخته شده و بدون قرار گرفتن در معرض COVID-19 آنها را در بر داشت virus. در شهرستان سونوما, کالیفرنیا, عمومی-وزارت بهداشت خواسته در چهار بيمارستان به آزمون اول 20 بیمارانی که در درب راه می رفت هر روز با هر گونه علائم کروناویروس—حتی اگر بیمار به حال سفر خارج از کشور و یا در معرض شده دیگر مورد شناخته شده است. آنها این پروژه آغاز شده در روز جمعه. آنها در بر داشت یک مثبت شنبه. "همه ما نیاز به یک مورد می گویند: بله ما باید جامعه انتقال" جنیفر Larocque یک سخنگوی این شهرستان به ما گفت.

در جاهای دیگر معیارهای مانع ساکنان از درک میزان واقعی جامعه گسترش یافته است. نبراسکا که hewed نزدیک به قوانین اصرار داشت آن را تا به حال تنها یک مورد از جامعه گسترش حتی به عنوان موارد مشکوک پر ويژه با توجه به 35 سال از دکتر خواسته بود به نام چرا که او مجاز به صحبت با مطبوعات است. نبراسکا اعلام کرد دوم آن مورد جامعه گسترش روز چهارشنبه. دولت را آزمایش کرده است 800 نفر در مجموع برای coronavirus افسر ارشد پزشکی گفت.

دولت فدرال تکیه بر داده های CDC در مورد شدت شیوع مسدود تلاش به آن را متوقف کند. حتی پس از بدفورد هشدار دولت منتشر شده هیچ مطالعات جهش ویروسی. خالی مجبور رهبران به عمل بر اساس خطر جامد اطلاعات است. چگونه می تواند یک شهردار تعطیل کردن شهر خود را اگر آن را تا به حال تنها 10-مطمئن شوید که موارد ؟ چگونه می تواند یک مدیر عامل بگویید کارکنان به سفرهای خود را—و نه به غرب اروپا یا مرکزی چین اما به سیاتل ؟

آمریکا شهرستانها کور عدم تست داده بود کمی به عنوان مهم روز رفت. در 7 مارس به شدت محلی شیوع بیماری در حال تبدیل شدن شناخته شده است, رویدادهای بزرگ اجازه داده شد برای رفتن بر روی. بیش از 30000 نفر با حضور در Seattle Sounders بازی که شب. هیچ کس می خواست به آنچه در حال حاضر روشن شده: فوریه شانس ما برای گرفتن این حق است. ما از دست رفته است که کل ماه. و ما در حال حاضر زندگی می کنند در یک دوره جدید از توقف کار, غرق, بیمارستان مرده بزرگان و غرق اقتصاد است.

هیچ کس تا به حال جرات بگویم چه نیاز به گفت: در ماه گذشته: برای نجات ما مردم ما باید برای حفظ شهرهای ما در یک سبد و تلفات اقتصاد ما. آن را گرفته اند جرات و کامل-بویژه حمایت از هر سطح دولت و سازمان ها و همچنین به عنوان داده های انکار ناپذیر برای مقامات محلی به انجام چیزی شبیه به آن. هیچ کس به آنها گفت به داده ها وجود ندارد برای آنها برای رسیدن به این نتیجه گیری خود را.

بدون قوی فدرال رهبری به دولت در جریان بوده است و پس از آن خود و راه حل های در حال اجرا خود را نشان می دهد که اگر ساکنان آن می ماند منظمی در داخل دولت خود خط. با وجود افزایش تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان رئیس جمهور تهمت سعی در استفاده از حزبی لفظی تاکتیک برای مبارزه با ویروس و در انجام این کار تشویق آمریکایی ها به چشم پوشی مشروع هشدار دادند. در حال حاضر هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن را آغاز کرده است به بسیج در پاسخ به همه گیر پایه خود را آهسته بوده است به اذعان کرد که اقدامات احتیاطی لازم است. این خطرناک خلاص شدن از واقعیت بود که ممکن است برای بیش از حد طولانی به دلیل فقدان آمار نشان میدهد که چگونه چیزهای بد در حال حاضر بودند.

جالب اینجاست که با توجه به این که افتضاح شروع با تست آن ممکن است در نهایت نیز وجود دارد. کره جنوبی که در مارس 1, سایت بزرگترین تایید شیوع کروناویروس در خارج از چین به شدت تست شده درصد زیادی از جمعیت آن و همچنان به صفحه نمایش گسترده اعداد از مردم است. در حال حاضر فقط سه هفته بعد جدید COVID-19 موارد کاهش دارد و تنها 102 نفر فوت کرده اند که از جمعه. واشنگتن با یک هفتم جمعیت کره جنوبی در حال حاضر دارای 83 مرگ و میر. ایالات متحده caseload ballooned است و به تقریبا 20,000 بیش از دو بار کره جنوبی را در کل. بدفورد و دیگر کارشناسان بر این باورند که سبک کره ای در مقیاس گسترده از تست ضروری خواهد بود برای بازگرداندن عادی شرایط اقتصادی است. "این برنامه آپولو زمان ما," او گفت: این هفته است. "بیایید به آن را دریافت."

یک هفته پیش یک خبرنگار NBC خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی که آیا او در زمان مسئولیت مرگبار تست به تاخیر می اندازد. او پاسخ فوری بود: "هیچ. من نمی مسئولیت در همه."


فرانکی Dintino, کوین رایان یعقوب استرن و اد Yong کمک به این گزارش.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب