چگونه Coronavirus می تواند ایجاد یک کار جدید کلاس

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در ا

توسط NEWS-SINGLE در 28 فروردین 1399
یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

Lخوردند ماه گذشته, یک عکس منتشر شده از رانندگان تحویل ازدحام در اطراف Carbone یک Michelin روستای گرینویچ رستوران, انتظار انتخاب کنید تا $32 فرنگی لوله لوله و کوتاه و آن را به افرادی که با خیال راحت پناه میبرند در آپارتمان خود را. یک افسر پلیس در تلاش برای گسترش جمعیت این گزارش گفت: "من می دانم که شما بچه ها فقط در اینجا تلاش برای ایجاد پول است. من شخصا نمی دهد گه!" فقیر کردم, اجتماعی, از, به نظر می رسد به طوری که غنی می تواند به لحاظ اجتماعی فاصله.

چند هفته گذشته را در معرض چقدر یک فرد خطر ابتلا به عفونت لولا در کلاس. هر چند مردم از تمام درآمد خود را در معرض خطر گذاشته شدن کسانی که از خانه کار می کنند حداقل کمتر به احتمال زیاد به بیمار. این کارگران کم درآمد که هنوز شغل در ضمن به احتمال زیاد گیر در محله های نزدیک با انسان دیگر است. برای مثال مواد غذایی-فروشگاه کارمندان چهره برخی از بزرگترین قرار گرفتن در معرض coronavirus گذشته از مراقبت های بهداشتی کارگران است. "ضروری" کسب و کار—فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها—در مورد مکان تنها آمریکایی ها هنوز هم مجاز به رفتن و صندوقداران ایستاده کمتر از یک طول بازو از صدها نفر از مردم در روز است.

من نخوانده را پر کرده اند تا با outcries از کارگران در جعبه بزرگ و خرده فروشان و فروشگاه های مواد غذایی و حمل و نقل غول که می گویند شرکت های خود هستند و نه حفاظت از آنها. آنها می گویند مردم در حال ارسال به کار با وجود داشتن شده است در تماس با افراد آلوده به ویروس. آنها می گویند این شرکت وعده داده شده به پرداخت خود را برای قرنطینه ترک, اما پرداخت شده است به تعویق افتاد برای هفته ها و آنها در حال اجرا از پول است. یا این شرکت را تکذیب کرد, پزشکی خود را ترک کنند چرا که آنها لازم نیست که اثبات تقریبا غیر ممکن است برای دریافت COVID-19 تست. و یا شرکت ارائه نمی دهد پرداخت های پزشکی ترک در همه آنها تعجب که چگونه آنها خواهیم پرداخت برای گاز هنگامی که آنها از بیماری بهبود می یابند.

ماسک ها در تامین کوتاه مدت در سراسر کشور و برخی از مدیران را در برابر اجازه می دهد کارگران به آنها را می پوشند ترس آن را مختل ظاهر ظاهر ، برخی از شرکت های نورد "hazard pay" برای کارکنان اما در بسیاری از موارد این مقدار به حدود 2 بیشتر از یک ساعت. آمازون کارکنان صحبت کردم تا حد زیادی با کار کمتر از 30 ساعت در هفته و شرکت نمی کند و آنها را با ارائه بیمه درمانی. یکی خارج کارمند استفاده می شود تا همه خود را در حضور "امتیاز" در حالی که بیمار با این ویروس و از کار اخراج شد پس از بازگشت به کار. (خارج نیست اظهار نظر در مورد وضعیت او برای من داستان است.) حداقل 41 مواد غذایی-فروشگاه کارگران که در حال حاضر مرده از ویروس. "من را $14.60 یک ساعت و واجد شرایط نیست, برای مراقبت های بهداشتی هنوز" یکی از مواد غذایی-فروشگاه کارمند در نیومکزیکو به من نوشت. "من freaked."

در ضمن بسیاری از کارگران یقه سفید هیچ "امتیاز" سیستم. بسیاری از این شغل ارائه به عنوان مقدار زمان پرداخت کردن به عنوان یک کارمند و مدیر او به توافق برسند به یک مفهوم بسیار فراتر از حتی سخاوتمندانه ترین سیاست ها در فروشگاه های مواد غذایی. بسیاری از متخصصان روابط عمومی, برنامه نویسان و دیگر کارگران یقه سفید در حال انجام خود را دقیق همین کار جز از راحتی از خانه خود را. برخی از آنها در معرض خطر گذاشته است. اما برای اکثر, آنها را با قرار دادن زندگی خود را در خطر جز به انتخاب است.

ثروتمند مردم نیز کمتر شرایط بهداشتی اساسی که باعث تشدید COVID-19. و آنها به احتمال زیاد به تمرین های اجتماعی فاصله به طور موثر با توجه به گلوپ. شاید دلیل این است که آنها نمی باید به ترک خانه به همان اندازه برای امرار معاش خود: گالوپ همچنین نشان داد که 71 درصد از مردم بیش از $180,000 می توانید از خانه کار می کنند در طول این بیماری همه گیر در مقایسه با 41 درصد از کسانی که در ساخت کمتر از $24,000. طبق آخرین تجزیه و تحلیل نیویورک تایمزبه خوبی خاموش ماندن ترین خانه به خصوص در طول ایام کار در هفته و آنها نیز شروع به تمرین های اجتماعی فاصله زودتر از کارگران کم درآمد انجام داد.

"خود-انزوای اقتصادی لوکس می گوید:" جاستین قیافه عمومی-استاد سیاست در دانشگاه جورج میسون و نویسنده جدید اقلیت. برای کسانی که کار در کلاس افرادی که هنوز شغل "آن احتمالا نیاز به حضور فیزیکی در جایی که در معرض آنها را به ویروس."

در همان زمان آن نیست که اگر خواروبار کارگران به سادگی می تواند به توقف در حال آمدن به محل کار. بیشتر خود وسیله می تواند مورد استفاده قرار گیرد و بیشتر تماس رایگان تحویل می شود اما کسی به Cheerios کردن کامیون و بر روی قفسه. ما از طریق این ویروس دیدن که واقعا "ضروری" کارگران هستند. آن را نه از مردم که از دریافت پرداخت برای نوشتن توییت در تمام طول روز, اما افرادی که حفظ تویتر در نخود و هاله بالا.

Epidemics و دیگر بلایای طبیعی تمایل به هر دو روشن و تقویت موجود schisms. "این بخش در جامعه ما بین آن دسته از ما که می تواند به نگه داشتن شغل ما و کار از خانه و دیگران که در حال از دست دادن شغل خود و یا مقابله با خطرات ناشی از ویروس ... من فکر می کنم وجود دارد یک شانس واقعی که می تواند شدید تر می گوید:" پیتر هال, دولت پروفسور در دانشگاه هاروارد.

برخی از کارگران خدمات گرفته اند به توییتر و پیام های خصوصی گروه به ضجه و زاری کردن این واقعیت است که در حالی که آنها در حال گرفتن سرفه با غریبه, خود, شرکت, کارفرمایان مجبور به عقب نشینی خود را در خانه در تابستان. آمازون Instacart و کل کارگران غذاهای رفته در حال حاضر در اعتصاب در اعتراض به شرایط کاری خود را. این به خودی خود نسبتا فوق العاده ای چون کارگران آمریکایی به ندرت اعتصاب. در سال 2017 وجود دارد فقط هفت عمده توقف کار. در خصوص طلاکاری شده سن پیچ و تاب و آمازون وکیل توصیف یکی از اعتصاب رهبران مسیحی Smalls به عنوان "نه هوشمند و یا بیان" در یک درز یادداشت به دست آمده توسط معاون اخبار.

برای پیدا کردن چگونه این شکاف ممکن است تشدید, من, صحبت با کارشناسان 15 در جامعه شناسی و سیاست از کلاس. زمانی که گرد و غبار حل و فصل وجود دارد البته یک فرصت است که کارگران کم درآمد ممکن است در نهایت فقط به عنوان ناتوان به عنوان آنها قبل از. اما تاریخ ارائه می دهد یک سابقه برای آفت بودن ناخواسته خوب برای کارگران است. جمعی خشم و دستمزدهای پایین و فقیر و کارگر حمایت می تواند به تولید پایدار و تغییر اجتماعی و مردم تمایل به حمایت بیشتری از منافع دولت در طول دوره بیکاری بالا است. یک مطالعه که در نگاه 15 عمده بیماری های همه گیر نشان داد که آنها افزایش دستمزد برای سه دهه پس از آن. طاعون از ژوستین در 541 منجر به کارگر درآمد دو برابر. پس از مرگ سیاه تخریب اروپا در 1300s نساجی کارگران در شمال فرانسه دریافت سه برد در یک سال است. قوانین قدیمی شد طرح میتوانست به: کارگران شروع به پوشیدن رنگ قرمز رنگ که قبلا در ارتباط با اشراف.

ایالات متحده شده است تنها holdout میان کشورهای غنی وقتی که می آید به پرداخت مرخصی استعلاجی و کار دیگر حمایت. در حال حاضر که برخی از کارگران در حال گرفتن این مزایا برای coronavirus آنها ممکن است سخت برای کسب و کار به پنجه بازگشت. اگر رئیس خود را به شما اجازه ماندن در خانه با پرداخت زمانی که شما تا به حال COVID-19 است و او واقعا می خواهم به شما را آمد در هنگامی که شما به آنفولانزا ؟ "این رفتن به یک نقطه عطف جایی که آمریکایی ها شروع به درک که ما باید دولت ما به یکدیگر نیاز دارند ما نیاز به همبستگی اجتماعی ما هستند نه همه کابوی ها که می دانست ؟" گفت: جوآن ویلیامز یک استاد حقوق در دانشگاه هیستینگز و نویسنده سفید طبقه کارگر.

بسیاری از کارشناسان گفت: به احتمال زیاد نتیجه این شیوع خواهد بود افزایش تمایلات پوپولیستی. اما آن است که هنوز روشن نیست که آیا آن خواهد بود چپ پوپولیسم در سبک سناتور برنی ساندرز و یا محافظه کار پوپولیسم در سبک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. چپ پوپولیسم به احتمال زیاد خواهد شد تاکید بر مبارزه مشترک از گذاشته شدن کم پرداخت می شود و کارگران تمسخر توسط کارفرمایان خود را به عنوان قابل استرداد می باشد. در همین حال "حق پوپولیسم را بپرسید سفید طبقه کارگر و مردم را در مسابقه همبستگی با غنی سفید آمریکایی" بتسی Leondar-Wright, یک جامعه شناس در Lasell دانشگاه گفت. آن را شاید منجر به قربانی از مردم چین و دیگر خارجی ها.

که مسیر ما پایین بستگی دارد در آنها کارگران با نام تجاری به عنوان "نخبگان". خواهد بود شرکت مدیران اجرائی که آنها را در آن موقعیت و یا طبقه متوسط حساب هماهنگ کننده که تا به حال حسود قرنطينه در مقایسه? اگر کارگران خشم است که در شرکت آنها ممکن است مجبور به تغییر سیاست های شرکت ها درآمده است. اما اگر در امریکا طبقه کارگر تصمیم می گیرد دشمن است, کلاس های حرفه ای—$50,000-یک-سال Bushwick وبلاگ نویسان—ما ممکن است بیشتر نابجا و تلخی نسبت به "نخبگان" که واقعا نیست.

چند ماه از هم اکنون مسیر ما را نیز بستگی دارد که آیا رای دهندگان در نهایت سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن به صورت همه گیر و متعاقب آن فروپاشی اقتصادی و اینکه آیا دموکرات ها قادر به ایجاد یک روایت منسجم از تماس برای بهتر کارگر حمایت. و در یک سال آن بستگی شدید مرگ و میر معلوم می شود در میان کارگران خدمات, و چگونه به خوبی آنها قادر به سازماندهی در پاسخ. اما اگر گذشته شیوع یک راهنمای کارگران برنده ممکن است در پایان.

Tدر اینجا نیز می شودالبته فکر می کنم که blue-collar زندگی نخواهد بود بهتر است پس از همه گیر به پایان می رسد. در علاوه بر این به بد بودن برای کارگران بهداشت و درمان این بیماری همه گیر به خوبی ممکن است بد برای حقوق کارگران. پس از همه راست متمایل populists یک حزب سیاسی چپ متمایل populists نیست. لیبرال دموکرات—ساندرز و الیزابت وارن—بودند مذکور را شکست در مقدماتی حزب دموکرات. مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن هنوز رئیس جمهور است.

به عنوان انتخابات تساوی در نزدیکی او می تواند شروع به شعله ور تنش با این ادعا که این بیماری همه گیر است که این گسل از خارجی ها و یا نخبگان در شهرهای بزرگ که تا کنون ضربه سخت تر توسط ویروس. خارجی ها را راحت سقوط بچه ها برای بیماری های همه گیر; سیاه و مرگ منجر به قتل عام یهودیان در سراسر اروپا است. مردم در برخی از جیب این کشور ممکن است دیدن مرگ و میر دسته جمعی از COVID-19 اما آنها هنوز هم احساس ویرانی اقتصادی—اخراج بسته کسب و کار—تشنج خود را در شهر. که می تواند تبدیل به یک منبع از خشم گفت: Amy Chua استاد در دانشکده حقوق دانشگاه ییل و نویسنده سیاسی قبایل. تمام چیزی که می تواند به نظر می رسد مانند یک جعل دمیده نسبت لیبرال سلامت wonks. اگر صرفا نهفته فرهنگی تنش آورده مغلوب ساختن پیشی جستن به قدرت فکر می کنم آنچه جوش آنهایی که می تواند انجام دهد.

جمهوری خواهان و دموکرات ها در حال حاضر می بینیم همه گیر بسیار متفاوت است. یک مرکز تحقیقات پیو نظرسنجی انجام شده در مارس 10 تا 16 در بر داشت که حدود 80 درصد از مردم که منبع اصلی توسط Fox News فکر می کردم که رسانه ها اندکی یا تا حد زیادی اغراق شده خطر ابتلا به این بیماری همه گیر. به عنوان همکار من McKay Coppins نوشت: دموکرات ها به طور کلی مصرف اجتماعی فاصله جدی تر از جمهوری خواهان با سرسخت ترین منکران ئی cozying تا به غریبه ها فقط به خود libs. به گفته های اخیر پیو گزارش دموکرات ها بیشتر از جمهوری خواهان برای دیدن coronavirus را به عنوان "قابل توجه بحران است." اخیر مشخصات جالب اینجاست که نام Wellsville, کانزاس, در واشنگتن پست نشان داد یک شهر که معتقد است این ویروس ساخته شده توسط رسانه ها به besmirch رئیس جمهور. در بخش هایی از کشور که کمتر تحت تاثیر این ویروس بیشتر مردم می تواند تبدیل به تهمت حامیان. مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز است که در بخشی به دلیل برخی از مردم فکر می کنم او در حال انجام یک کار خوب دست زدن به این بیماری همه گیر.

فقیر آمریکایی ها نمی یکنواخت حمایت بیشتر دولت از مداخله از طرف کارگران و روشن نیست که آیا این بیماری همه گیر در حال رفتن به تغییر آن سخت سیاسی خطوط گسل. در چند دهه گذشته بسیاری از کم درآمد سفیده را تبدیل به متحد با دیگر سفیده نه با دیگر مردم فقیر. "سیاه و سفید کارگران با سطوح پایین تر از آموزش و پرورش فرار کرده اند در اعداد بزرگ به حزب جمهوری خواه و به طور فزاینده ای در رای گیری خود را بر اساس قومی-ملی اعتقادات نه کلاس همبستگی" بارت Bonikowski یک دانشگاه هاروارد استاد جامعه شناسی گفت.

همیشه وجود دارد خطر که قانونگذاران پس از شاهد یک گروه از کودکان مناسب و معقول به اندازه کافی آموزش و پرورش از طریق ترکیبی از زوم جلسات خانه-ec پروژه های خسته پدر و مادر ممکن است تصمیم می گیرید که مدارس دولتی نیست کمک های مالی به ارزش همه که سخاوتمندانه. (هر چند پس از کشمکش فرزندان خود را در حالی که Skyping به جلسات آمریکایی ها همچنین ممکن است به منظور توسعه یک درک جدید برای مراقبت از کارگران و معلمان.)

در نهایت سازمان کار شده و سوخته در دهه های اخیر هر گونه پایدار کارگران-حقوق جنبش به نظر می رسد مانند یک شات. مشغول کارکنان در جعبه بزرگ خرده فروشان در سراسر کشور ندارد و متمرکز راه برای برقراری ارتباط و یا حتی زمان زیادی برای انجام این کار است. آنها همچنین باید کمی در مشترک با کارگران بهداشت و درمان درمان COVID-19 بيمار—دیگر از آن هر دو گروه هستند و در حال حاضر در راه آسیب است. "من فقط فکر می کنم آن را سخت برای آن که تبدیل به یک جنبش" کریستوفر Witko سیاسی-استاد علوم در دانشگاه ایالتی پن گفت. "آمریکایی ها همیشه می گویند این تغییرات همه چیز. اما آن را هرگز تغییر هر چیزی است."

Sتا تثبیت اعتقادات در مورد فقر و ثروت در حال حاضر در حال متزلزل کردن. زمانی آمریکایی ها احترام ثروتمند اعتقاد داشتند که آنها به دست آورده و جایگاه خود را در بالای سلسله مراتب است. این استدلال در برخی محله های, شده است که مردم باید به سادگی کار سخت تر و یا بیشتر آموزش و پرورش به فرار "dead-end" مشاغل مانند کسانی که در انبار یا فروشگاه های مواد غذایی. اما امروز کسانی که شغل مهم تر از مدیریت میانی در یقه سفید شرکت. معاون ثروتمند ممکن است رسیدن به یک اشغال در سطح زمین تب در حالی که ما یاد بگیرند که چقدر مهم فروتن جستجوگر و یا تحویل راننده واقعا است.

چنین تغییری می تواند یک بازگشت به 1950s-سبک مشاهده طبقهی کارگر در آن کم درآمد اعطا حس عزت. "شما بازدید خود را به عنوان ستون فقرات, قلب و روح از امریکا" قیافه گفت. هیچ کس ضروری تر از شخص شما آوردن مواد غذایی در پایان از طولانی ترسناک هفته.

امریکا فقیر قبلا سرزنش خود را برای خود فقر آلیسون Pugh, یک دانشگاه ویرجینیا جامعه شناس گفت. اما "it's gonna be سخت به سرزنش خود را هنگامی که مادر بزرگ خود را می میرد," او گفت:. "ناگهان همه آن را احساس نمی کند مثل گسل شوم. و میخوای نگاه کردن و مانند این است که درست نیست."

در سمت چپ متمایل پوپولیسم نیست پیروزی در سطح ملی به تازگی: جو بایدن فقط شد presumptive دموکراتیک نامزد پس از شکست دادن سناتور سندرز. اما این نوع از کارگر حمایت شده اند یک تخته از حزب دموکرات برای سال. در آینده بیشتر اجتماعی-دموکراتیک-نوع نامزد ممکن است از طریق شکستن در سراسر کشور—به خصوص Witko گفت: اگر یک جوان شاید هیسپانیک نامزد صحبت کرد که یک نوار از رای دهندگان. این بحران نشان داده است که چقدر بد کارگران خدمات آن را دارند و پس از آن مبارزه خود را ممکن است سخت به چشم پوشی است.

پدیده ای مشابه اتفاق افتاده است زمانی که وبا زده هامبورگ در سال 1892. این شهر یک بندر بزرگ در شمال آلمان شد و سپس semiautonomous و آن را کنترل می شد توسط تجار که ارزش تجارت بالاتر از همه چیز. این بازرگانان را در نظر نمی سلامت عمومی به عنوان یک سرمایه گذاری صدا. وبا منتقل شده از طریق آب آلوده اما بر خلاف بقیه از آلمان, Hamburg مقامات نیست نصب یک سیستم تصفیه در تامین آب شهری.

دولت محلی در هامبورگ در ابتدا با بازی کردن این بیماری همه گیر و در برابر اعمال قرنطینه در این شهرستان است. بسیار شبیه به رئیس جمهور تهمت در هفته های اخیر آنها به نظر می رسید به درخواست خود "که مورد علاقه ما قرار داده برای اولین بار اقتصاد یا مردم زندگی می کند ؟ " ریچارد ایوانز نویسنده از مرگ در هامبورگگفت. "در آن زمان آنها به اطراف کردم و اعتراف به آن وجود دارد, آن را خیلی دیر شده بود."

که در ماه اوت بود و غیر منتظره ای گرم و خشک در شهرستان کنلس زد پایین. این شرایط ایده آل برای ویبریوکلرا به خزش به تامین آب است. به دلیل گسترش بیماری از طریق فضولات انسانی مردم خود را با حمام و سرویس بهداشتی شد کمتر احتمال دارد به قرارداد آن است. بازماندگان به یاد می آورد داشتن بندگان مالش دادن خانه های خود را بجوشانید و آب خود را قبل از آنها آن استفاده می شود. بندگان خود را می تواند استطاعت چنین لوکس. و خیلی از شهر فقیر جمعیت مشغول به کار در نزدیکی بندر که در آن آب کثیف و پرتکاپو با وبا و باکتری است. ظرف شش هفته تا 10 ، 000 نفر فوت کرده و مرگ و میر در میان فقرا بسیار بالاتر از آن است که در میان ثروتمندان است. از طریق کار خود را فقیر قربانی بنابراین ثروتمند می تواند زنده ماندن.

که اختلاف به نظر می رسید برای آبکاری تمام شهرستان. سال بعد به سمت چپ متمایل سوسیال دموکرات ها برنده هر سه هامبورگ کرسی در مجلس ملی. بعدها گسترش حق رأی مسکن اصلاحات و در نهایت نصب یک سیستم درمان برای این شهر آب است. وبا کشته شدن هزاران نفر در هامبورگ اما در حوادث پس از آن به طبقه کارگر داده شد زندگی جدید است. در سال 2021 آمریکا طبقه کارگر ممکن است دست گرفتن لحظه ای خود را بیش از حد.


مربوط به پادکست

گوش دادن به اولگا خزان بحث در مورد معضلات اخلاقی از خرید مواد غذایی و این داستان در یک قسمت از فاصله اجتماعی, اقیانوس اطلس's پادکست در مورد زندگی از طریق یک بیماری همه گیر:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست ها و یا Spotify در (چگونه به گوش دادن)tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب