چگونه این بیماری همه گیر کوروناویروس سوخت مغلوب ساختن پیشی جستن استبدادی غرایز

بزرگترین هدیه coronavirus همه گیر ممکن است به مغلوب ساختن پیشی جستن است از این فرصت برای پاکت همیشه تعداد بیشت

توسط NEWS-SINGLE در 24 اسفند 1398
Donald Trump addresses the Nation on COVID19.
بزرگترین هدیه coronavirus همه گیر ممکن است به مغلوب ساختن پیشی جستن است از این فرصت برای پاکت همیشه تعداد بیشتری از مردم را در خود واقعیت است.عکس یوری Gripas / Abaca / Sipa ایالات متحده آمریکا / AP

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک رپرتوار محدود. وقتی که می آید به حاکم کند و او را پنج چیز است: انجام حرکات بزرگ obfuscate و دروغ در تعامل خود ستایش استوک ترس و موضوع تهدید. اول چهار نفر از این افراد بر روی صفحه نمایش در رئیس جمهور یکشنبه شب در آدرس coronavirus بحران است. حرکت بزرگ او بود اعلام کرد که او ممنوع مسافران در آینده از اروپا است. به مبهم و تاریک کردن و دروغ گفتن آمد زمانی که او با افتخار از "پاسخ با سرعت عالی و حرفه ای" و قول داد که گسترده تر, تست موثر ضد ویروسی درمان و شرکت های بیمه خواهد چشم پوشیدن از همه شرکت پرداخت برای درمان. این وعده مخلوط یکپارچه با خود ستایش که شامل تماس با آمریکا تلاش های "تهاجمی ترین و جامع" ادعا به کار گرفته اند coronavirus بهتر از کشورهای اروپایی و اطمینان مخاطبان خود که ایالات متحده به خوبی آماده شده است. هیچ یک از این درست است. در نهایت این ترس از زمانی به دست آمد که نسبت ناروا به نام COVID-19 یک "خارجی ویروس" اشاره انگشت در اروپا است. قابل توجه تهمت نمی این فرصت را به تهدید دموکرات ها و یا رسانه ها یا سرزنش آنها را برای همه گیر اما او قبل و مطمئنا انجام این کار دوباره.

مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا خواندن از یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته در شب چهارشنبه. پس از هفته اخراج تهدید یک بیماری همه گیر و مداوم به عقده روحی در مورد شخصی خود نارضایتی او در نهایت صدا قبر. این بود که به عبارت دیگر یکی از کسانی که بار زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن صدا ریاست جمهوری به برخی از مردم چون او را صدا نمی کند کاملا آشفته. سابق جمهوری خواه فرماندار اوهایو جان Kasich برای مثال در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در سی ان ان گفت که "او خوب است" در بخشی به این دلیل که رئیس جمهور از خواندن یک اسکریپت. اما دقیقا به این خاطر تهمت بود نه در بدترین حالت خود—فقط عادی خود دروغ می گوید و خود aggrandizing خود در وضعیت فوق العاده ای از یک بیماری همه گیر چه ما شاهد است که اوج مغلوب ساختن پیشی جستن.

نوشتن در اقیانوس اطلسمحافظه کار مفسر David Frum برشمرده چیزهایی تهمت موفق به انجام این کار در سخنرانی خود. او ارائه شده هیچ راهنمایی برای مقامات محلی در مورد مسائل مانند رویدادهای عمومی و تعطیلی مدارس. او به هیچ حسابداری چه چیزی را اشتباه رفته با فدرال پاسخ تا کنون. او به هیچ جزئیات برنامه های دولت برای کمک به مردم که قطعا در صورت شدید مشکلات مالی به عنوان یک نتیجه از این بحران است. به عبارت دیگر تنها ویژگی رهبری سیاسی قابل رؤیت در روز چهارشنبه بود مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی خواندن از یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته. در ضمن ما عدم واقعی عملکرد رئیس جمهور است آهسته محلی پاسخ. مغلوب ساختن پیشی جستن عادت obfuscating ترجمه کرده است به طبقه بندی اطلاعات ضروری که همچنین معلولیت این کشور توانایی مقابله با این ویروس. و البته خود حرکت بزرگ از بسته شدن مسافرت هوایی اروپا فرستاده بازارهای غلت تشدید چه خواهد شد مطمئنا فاجعه بار اقتصادی و عواقب ناشی از کوروناویروس.

عواقب فوری اوج Trumpism در حوزه عمومی هستند به همان اندازه قابل پیش بینی و برجسته و قابل مشاهده: اطلاعات کافی اطلاعات نادرست و مبهم اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر. فاکس نیوز تا حد زیادی تکرار تهمت توییتر پیام کم اهمیت جلوه دادن جدیت COVID-19 تهدید. نوع مختلف از اطلاعات غلط پخش شده در فرم از حروف و اجتماعی-رسانه, پست های نوشته شده توسط pseudoscientists از جمله یکی از بی فایده مشاوره نسبت دروغ به کسی که در دانشگاه استنفورد. (من نیز دیده می شود این نامه در روسیه نسبت به عفونی-بیماری های دکتر.) پس از آن وجود دارد که اطلاعات نادرست گسترش تهمت خود و seconded توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس رفت در سی ان ان به ادامه muddying آب که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به سمت چپ خاموش. در نهایت وجود دارد مبهم است که اطلاعات حاصل از تیز مهار پوشش مانند است که تمرین این بارکه ایجاد نادرست equivalencies بین تهمت و دروغ و حقایق علمی. این تیتر: "مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق ترین سفر از اروپا به تلاش برای محدود کردن Virus." که نزدیک است-به اندازه کافی paraphrasing از آنچه ناروا گفت. اما آیا تهمت واقعا بر این باورند که این چیزی است که او در حال انجام است ؟ آیا این بار بر این باورند که او معتقد است آن ؟ اگر نه پس چرا رونویسی اظهارات خود را به عنوان واقعیت ؟ ("هیچ کس فکر می کند که این سیاست تا به چیزی برای انجام با بهداشت عمومی" گرگ Gonsalves, این, اپیدمیولوژی دانشگاه ییل استاد و مک آرتور همکار نوشت: در Facebook در همه کلاه.)

این Trumpian پاسخ به COVID-19 شده است در مقایسه با اتحاد جماهیر شوروی دولت در واکنش به این حادثه در چرنوبیل نیروگاه در سال 1986. برای یک بار این مقایسه است و نه دور از ذهن است. این افراد بیشتر در معرض خطر هستند لازم است به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی اطلاعات; دولت خرس مسئولیت عدم اطلاع رسانی به مردم و به صورت فعالانه در سرکوب اطلاعات وجود دارد شایعه و ترس از یک طرف و خطرناک فراموشی ، تا مطمئن شوید که آمریکایی ها در سال 2020 بسیار بیشتر دسترسی به اطلاعات از شهروندان شوروی در سال 1986. اما برگ برنده دولت سهام دو ویژگی های کلیدی با دولت شوروی: بی اعتنایی مطلق برای زندگی انسان و monomaniacal تمرکز بر روی خشنود رهبر خود که بخواهد تنها به نگاه خوب و قدرتمند است. این از ویژگی های توتالیتر رهبری است. ما به مدت طولانی شناخته شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن است توتالیتر غرایز است که او می خواهم برای ایجاد کنترل کل بیش از یک بسیج جامعه اگر تنها چنین گزینه ای در دسترس بود به او. ما خوشبختانه در حال ضعیف موسسات آمریکایی را تبدیل به ما شده است یک راه طولانی از امکان توتالیتاریسم. اما coronavirus به ارمغان آورده است ما یک گام نزدیک تر است.

در "ریشه های توتالیتاریسم," هانا آرنت شناسایی یک پیش شرط کلیدی: "تنها جایی که بزرگ توده ها بیهوده هستند و یا می توان در امان ماند و بدون نتایج فاجعه آمیز از کاهش جمعیتی است که حکومت توتالیتر به عنوان برجسته از یک جنبش توتالیتر در همه ممکن است," او نوشت. او صحبت کردن در مورد ترور دولت که ممکن است تنها زمانی که یک رژیم حاضر به فدا کردن میلیون ها نفر از مردم خود. اما یک بیماری همه گیر نیز اعمال ترور. ترور موثر است که هر فرد در جامعه معتبر ترس از درد و رنج و مرگ. البته COVID-19 است که به هر طریقی توسط دولت تحت پوشش ایدئولوژی و این تمایز قابل توجهی. هر بدترین سناریو است که در اینجا آن را قرن بیستم توتالیتاریسم. اما یک جمعیت گریبانگیر ترور ایجاد فرصت های فوق العاده ای برای این رئیس جمهور است که اتوبوس راه خود را به حکومت های خودکامه.

بزرگترین هدیه ای همه گیر ممکن است به مغلوب ساختن پیشی جستن است از این فرصت برای پاکت همیشه تعداد بیشتری از مردم را در خود واقعیت است. در سه سال گذشته ما زندگی می کردند در یک محل دو شاخه شدن امریکا که در آن بخشی از جمعیت معتقد است هر چه تهمت می گوید حتی زمانی که او نهفته است در مورد آب و هوا و بخش دیگر زندگی در تنش بین قابل رؤیت حقایق و مغلوب ساختن پیشی جستن نهفته است. سالم ماندن در این تقسیم صفحه نمایش واقعیت به اندازه کافی سخت است بدون اضطراب وجودی ناشی از یک بیماری همه گیر. اضطراب همیشه مطلق است ، زندگی در مه که در آن یک یا نمی دانم چه کسی به این باور می یابد و یا این واقعیت مبتنی بر واقعیت وحشتناک, بیشتر و بیشتر مردم ممکن است توجه شیپور از conman-in-chief.

دوستان دیگر از مستبد, counterintuitively یک تانک اقتصاد و کمبود محیط زیست است. ناتوانی در برنامه ریزی به یقین قادر به تغذیه یک خانواده امروز و فردا به تولید بیشتر اضطراب و ترس از تغییر است. آرنت نوشت: در مورد راه هایی که در آن توتالیتر instrumentalize بی ثباتی در حالی که در همان زمان آویزان وعده ثبات است. بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد مغلوب ساختن پیشی جستن را ادامه خواهد داد به ادعا می کنند که اقتصاد ما قوی است و ما بهترین هستند آماده شده و حفاظت شده کشور است. خود را دموکراتیک حریف مطمئنا بیشتر واقع بینانه و از این رو کمتر خوش بینانه ادعا می کند و این ممکن است به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن. در هر صورت عقل متعارف که بد اقتصاد را تضعیف می کند مغلوب ساختن پیشی جستن شانس برای reëlection ممکن است نگه دارید.

پس ما چه کنیم ؟ ما نیاز به انجام خیلی بیشتر از شستن دست ما و جلوگیری از جمعیت زیادی. ما باید درک کنند که این بیماری همه گیر مانند هر دیگر است یک مشکل سیاسی و سیاسی یک فرصت است. این زمان برای صحبت کردن در مورد چگونه ما با هم زندگی می کنند در این کشور است که یک چیز سخت برای آمریکایی ها انجام دهید. فرهنگ ما جوایز فردی عمل و امتیازات بقای فرد است. روزنامه نگاران و سیاستمداران به طور یکسان به طور پیش فرض به یک خبر-you-can-استفاده از فرمت گفتن مردم چه باید بکنند شخصا به نگه داشتن امن و شهروندان مسئول: خانه بمانند اگر شما بیمار هستید ، سوال واقعی این است: آیا ما در رسیدگی به این به عنوان یک جامعه به جوامع است ؟ چه فرصت هایی برای کمک های متقابل و مراقبت های, حتی در میان تماس های اجتماعی فاصله? چه واکنش هایی که ایجاد می کند در طرف دیگر از این بیماری همه گیر نیست و مجموعه ای از مؤثری افرادی که جان سالم به در برد طاعون اما یک سیاست که اعضای آن به کمک یک دیگر زندگی می کنند ؟ رهبران سیاسی که می تواند الهام بخش و اطلاع رسانی به چنین مکالمه—و چنین پاسخ—نیز آنهایی که می تواند ما را از Trumpism.


راهنمای Coronavirus

آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب