چگونه این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار در امریکا جمعیت

خانواده تولد و مرگ و مهاجرت نرخ همه در حال مختل و جمعیت ایالات متحده می تواند به پایین ترین نرخ رشد در 100

توسط NEWS-SINGLE در 2 مرداد 1399
شاتر / اطلس

سه متغیر تعیین نوسانات از یک کشور جمعیت: تولد مرگ و میر و مهاجرت جریان. Coronavirus همه گیر است اخلال در هر سه.

نیروهایی که شروع بازیگری در آمریکا جمعیت چشمگیر خروج از هنجار. هر سال برای 100 سال گذشته جمعیت ایالات متحده رشد کرده است. در آن زمان هر چند نرخ رشد آن کند شده است به عنوان نرخ تولد کاهش یافته است. جمعیت شناسان انتظار می رود این کاهش سرعت به ادامه طریق قرن 21: یک مطالعه اخیر منتشر شده در مجله پزشکی لانست پیش بینی شده است که جمعیت ایالات متحده را به اوج در 2062 و سپس شروع به کوچک شدن.

این بیماری همه گیر به احتمال بسیار زیاد نمی خواهد تغییر دهد که در دراز مدت جمعیت مسیر اما متنوع و اثرات مخرب آن تا به حال—و ادامه داشتن—را در همه احتمال کاهش جمعیت نرخ رشد حتی بیشتر از هل دادن آن به پایین ترین سطح خود در 100 سال گذشته. (آخرین زمان جمعیت ایالات متحده کاهش یافت شد 1918 که نیز اتفاق افتاده است به یک بیماری همه گیر در سال است.) در اینجا من بررسی همه گیر ممکن است شکل آن سه متغیر کلیدی است که تعیین رشد جمعیت.

مرگ و میر

از سه متغير مرگ و میر خواهد شد تحت تاثیر قرار ترین صریح با این بیماری همه گیر. COVID-19 وحشیانه بیماری و با توجه به اقیانوس اطلس's COVID پیگیری پروژه آن تا کنون به طور رسمی مربوط به مرگ و میر بیش از 130,000 نفر در آمریکا

این تعداد می تواند به افزایش حدود 250000 نفر تا پایان سال جاری با توجه به متوسط برآورد از یک نظرسنجی از کارشناسان انجام شده است. پاسخ دهندگان پیش بینی به طور گسترده ای متنوع, اگر چه, و پیش بینی همه گیر مرگ و میر در سال 2021 و فراتر از آن است که حتی سخت تر است. "من نمی دانم (و نمی خواهد به خصوص اعتماد) هر برآورد از [مرگ] توسط 'پایان همه گیر' هر زمان که ممکن است" نیکلاس رایش یک biostatistician در دانشگاه ماساچوست در امهرست و یکی از سازمان دهندگان این نظرسنجی نوشت: به من یک ایمیل به در.

اگر چه این بیماری همه گیر است و باعث مرگ و میر بسیاری از مردم که در غیر این صورت نمی خواهد که درگذشت این سال آن را در نظریه نیز زنده نگه داشته شود برخی از افرادی که در غیر این صورت ممکن است فوت کرده اند—اگر به طور غیر مستقیم. طی اقتصادی slowdowns مرگ و مير به طور معمول کاهش در کشورهای ثروتمند. کاهش در مرگ و میر است که تصور می شود ناشی از, در بخش, توسط یک افت در فعالیت های روزانه; تصادفات و حوادث محل کار مثلا شد مسئول مرگ و میر کمتر در طول و پس از رکود بزرگ.

که گفت: تعداد زیادی از مردم را نجات داد عدم فعالیت نسبی از این بیماری همه گیر است که به مراتب کوچکتر از این تعداد که زندگی در آن طول می کشد. "احساس من این است که اثر این [بیماری] در مرگ و میر به طور کامل مرداب کسانی که دیگر نیروهای" تام Vogl, یک اقتصاددان توسعه در UC سن دیگو به من گفت. در واقع یک مطالعه اخیر نشان داد که در مارس, آوریل, است و ممکن است تعداد مرگ و میر—از هر علت—در ایالات متحده بود در مورد 122,000 بالاتر شده اند که انتظار می رود در صورت عدم وجود یک بیماری همه گیر.

در واقع همه گیر شده است تا به طور کامل منحرف طبیعت از زندگی روزمره است که الگوهای قبلی ممکن است نگه دارید. حتی اگر اتومبیل ها کمتر شده اند در جاده ها در چند ماه گذشته این افت در ترافیک بوده است به طوری ناگهانی است که در برخی از کشورها مرگ و میر ناشی از تصادفات ماشین رفته اند تا ظاهرا از آنجا که بسیاری از مردم در حال رانندگی در سرعت بسیار بالاتر از حد معمول.

هر چه مرگ و میر به پایان می رسد تا آن را به تاثیر برخی از گروه های بیشتر از دیگران: یک تناسب تعداد کشته شدگان توسط COVID-19 مسن تر هستند آمریکایی ها و اقلیت نژادی. و عواقب ناشی از مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر فراتر از آنچه هر تعداد می توانید ضبط. به عنوان یک مطالعه اخیر نشان می دهد حدود 1.2 میلیون آمریکایی در حال حاضر به حال یک خویشاوند نزدیک مرگ از بیماری است. "برای هر [COVID-19] مرگ" امیلی اسمیت-Greenaway, یکی از نویسندگان این مطالعه و یک جامعه شناس در دانشگاه جنوب کالیفرنیا به من گفت: به طور متوسط از "نه افراد چپ خود را بدون پدر و مادر بزرگ ها و پدر و مادر و همسر و خواهر و برادر و یا فرزند." شخصی اثر این بیماری همه گیر را نمی توان اندازه گیری.

مهاجرت

فقط به عنوان همه گیر کاهش پیدا کرده است و جنبش مردم در سطح شهرها و ایالات متحده آن را نیز آهسته حرکت در سطح سازمان ملل. "ما دیده ایم تقریبا کامل تعطیل مهاجرت" جولیا Gelatt ارشد تحلیلگر سیاست در حزبی سیاست های مهاجرت, موسسه گفت. "به این دلیل که ما کنسولگری های خارج از کشور نیست مصاحبه با مردم برای ویزا; این دلیل است که ما اساسا تعطیل مرزها به پناهجویان."

در ماه مه سال گذشته به عنوان مثال وزارت امور خارجه صادر شده حدود 40,000 ویزا برای مهاجرت دائم به آمریکا اما در ماه مه سال 2020 جدید ترین ماه که داده ها در دسترس هستند در این بخش صادر شده فقط خجالتی از 700.

حتی اگر ایالات متحده به صدور روادید در آن به طور منظم نرخ این کشور خواهد بود به احتمال زیاد کمتر فریبنده مقصد بیش از حد معمول آنچه با آن uncontained COVID-19 شیوع و بحران اقتصادی. "همه که حاکی از کمتر مهاجرت به آمریکا" Vogl گفت.

به طور معمول, مهاجرت یک عامل مهم در امریکا رشد جمعیت در هر سال. سهم خود را به کاهش گذاشته است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد اما از سال 2018 2019 مثلا مهاجرت تخمین زده شده بود اضافه شده نزدیک به 600000 نفر به جمعیت کشور. کاهش مهاجرت این سال می تواند به معنای چند صد هزار کمتری از آمریکایی ها.

این گروه کوچک از افرادی که مهاجرت به ایالات متحده در همه گیر ممکن است متفاوت از کسانی که آمده اند در سال های گذشته. "چه کسی به کار افزودنیها?" مائو-مه لیو یک متخصص در UC برکلی پرسید. او انتظار دارد که در طول همه گیر چند نفر اجازه داده خواهد شد به طور نامتناسبی بود که با ترین منابع است.

زمانی که مهاجرت را به بازگشت به سطح نرمال ممکن است بستگی به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری. "اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان ادامه دارد, این بیماری همه گیر است و با توجه به آنها یک فرصت برای رسیدن به برخی از اهداف دیرینه برای کاهش مهاجرت" Gelatt به من گفت. "من فکر می کنم یک بایدن دولت را بسیار متفاوت میخ سرپهن کوچک." اما بیشتر به آینده پس از تهدید این بیماری همه گیر از بین رفته است و تهمت است که دیگر رئیس جمهور او فکر می کند که مهاجرت را تیک بزنید تا دوباره.

تولد

نرخ تولد را بسیار کاهش احتمال زیاد به دلیل بیماری همه گیر. اجماع از جمعیت شناسان و جامعه شناسان من مشورت شد که در زمان افزایش عدم اطمینان مردم کمتر به احتمال زیاد برای کودکان را به جهان است. و آینده مضاعف نامشخص در حال حاضر: پدر و مادر بالقوه به احتمال زیاد نگران هر دو مورد (زن و فرزندان خود را) سلامت آینده و آینده خود را به امور مالی.

یک بررسی اخیر توسط Guttmacher موسسه باروری-بهداشت غیر انتفاعی یافت که حدود یک سوم از زنان در ایالات متحده سنین 18 تا 49 برنامه ریزی شد برای به تعویق انداختن بارداری و یا خودداری کردن از اضافه کردن یک کودک به خانواده خود را به دلیل بیماری همه گیر. اقتصاددانان ملیسا کارنی و فیلیپ لوین برآورد کرده اند که می تواند وجود داشته باشد 300,000 تا 500,000 کمتر تولد در سال 2021 از اگر تا به حال نشده یک بیماری همه گیر.

این می تواند قرار داده 2021 نوزادان در غیر معمول و مسلما مفید و موقعیت. متولد شدن به یک گروه دارای "عواقب چگونه بسیاری از همکلاسی های آنها در مدرسه و چه در بازار کار به نظر می رسد زمانی که آنها فارغ التحصیل از دبیرستان یا کالج" Vogl گفت. شاید وارد شدن به کالج خود را انتخاب و یا تامین امنیت شغلی آنها می خواهند, خواهد بود که آسان تر است.

اما سنبله در تولد لزوما به دنبال در سال 2022 و یا بعد. "آن را به من اعتصاب به عنوان بعید است که وجود خواهد داشت یک تاریخ زمانی که همه احساس می کند مانند همه چیز به حالت عادی بازگشته که نشان میدهد که وجود ندارد برای رفتن به این موج" Vogl گفت. "آن را به مردم به تدریج heterogeneously احساس چیزهایی که به نظر می رسد به اندازه کافی پایدار در حال حاضر که شاید [آنها] می توانید در مورد فکر می کنم داشتن یک بچه دیگر. شاید که یک زمان به اندازه کافی طولانی است که ما را ببینید تولد پاییز برای چند سال."

اما پدر و مادر ممکن است به طور کامل برای کاهش تولد اضافی بچه ها پایین خط. با توجه به UCLA جامعه شناس پاتریک Heuveline پژوهش در نرخ تولد و پس از حوادث قبلی است که "بیش از حد مخلوط" برای حمایت از اعتماد به نفس پیش بینی یک افزایش شدید در حاملگی پس از همه گیر شده است. "شده اند وجود دارد نوزاد رونق در برخی موارد اما نه در دیگران," او نوشت: به من یک ایمیل به در.

اما نرخ تولد از گروه های مختلف نیز به احتمال زیاد تحت تاثیر متفاوت با این بیماری همه گیر. برای مثال کسانی که با مشاغل پایدار توانایی به کار از خانه و کارفرما-ارائه بیمه درمانی هستند در امان بودن بسیاری از precariousness است که دچار هر کس دیگری و در نتیجه ممکن است کمتر در معرض ابتلا به تجدید نظر خود را انتظار می رود والدین جدول زمانی. "هر آنچه که برنامه های خود را, آنها می خواهم که بیشتر منابع قادر به رسیدن به آن برنامه" سارا Hayford یک جامعه شناس در دانشگاه ایالتی اوهایو به من گفت.

این بار از بی ثباتی سقوط نامتناسب در برخی از گروههای نژادی. "این یک آستین ، اثر به صورت سیاه و Latinx افرادی که بیشتر احتمال دارد به در با دستمزد کم و کار ضروری است و افرادی که دارای حداقل امنیت اقتصادی به دلیل قرن ها از سیاست هایی که آنها را تکذیب کرد و این فرصت را برای ایجاد ثروت" آنو Manchikanti گومز, یک استاد در دانشگاه برکلی مدرسه رفاه اجتماعی به من گفت. "من انتظار می رود افرادی که حداقل در جامعه ما برای به تاخیر انداختن بارداری به دلیل اقتصادی و اثرات بهداشتی از COVID-19." در Guttmacher موسسه نظرسنجی 44 درصد از زنان و 48 درصد از زنان اسپانیایی گفت: آنها می خواهند به کودکان کمتر یا کودکان بعد به دلیل همه گیر در مقایسه با 28 درصد از زنان سفید پوست.

در همان زمان همه گیر شده است و آن را سخت تر برای بسیاری از زنان برای دسترسی به و یا پرداخت هزینه برای پیشگیری از بارداری و یا سقط جنین. حتی قبل از همه گیر برخی از 45 درصد از حاملگی برآورد شد به "ناخواسته" -- است که آنها تا به حال هر دو برنامه ریزی شده است به بعد اتفاق می افتد و یا به طور کامل ناخواسته—و Hayford می گوید که دین می تواند به افزایش در کوتاه مدت. این واقعیت که بسیاری از زنان مجبور به صرف زمان بیش از حد معمول با سوء استفاده و شریک در طول همه گیر نیز می تواند کمک به افزایش است.

همه گیر نیز ساخته شده است چالش هایی که کار پدر و مادر در ایالات متحده حتی روشن تر. Krystale Littlejohn, یک جامعه شناس در دانشگاه اورگان نشان می دهد که برخی از افرادی که قبلا با توجه به داشتن یک کودک ممکن است به تعویق انداختن انجام این کار پس از تبدیل شدن به "بیش از حد آگاه" این بار از "پدر و مادر به طور کلی و همه گیر پدر و مادر به طور خاص" و این که زنان به طور خاص ممکن است آگاه تر از این اثرات است که والدین می توانند در حرفه خود است.


این سه متغیر که تعیین جمعیت تغییر همه تغییر: مرگ و میر در حال افزایش مهاجرت در حال کاهش است و نرخ تولد را در تمام احتمال, شروع به انداختن در پایان سال است. "بین تولد و مرگ و میر ما در حال صحبت کردن در مورد بیش از نیم میلیون نفر از مردم از دست رفته از جمعیت ایالات متحده در سال آینده" Vogl گفت. جمعیت ایالات متحده رشد بود در حال حاضر کاهش و بعد آهسته آن بیشتر است.

فقط چقدر رشد خواهد کاستن طول همه گیر هنوز روشن نشده است. قرار دادن شماره های خاص در این روند دشوار است هر چند ساخت برآورد خشن ممکن است.

از زمان شروع این بیماری همه گیر در ایالات متحده به پایان 2021 ترکیبی از مرگ و میر بیشتر کمتر تولد و کمتر مهاجران می تواند منجر به چیزی شبیه 500,000 تا 1 میلیون کمتر مردم در جامعه—است و کسری بودجه می تواند حتی بزرگتر اگر سال آینده مرگ و میر بالا باقی می ماند و مهاجرت باقی می ماند. که خواهد بود یک قطره بزرگ و این امر احتمالا امریکا کاهش رشد جمعیت به پایین ترین سطح خود در 100 سال است. اما آن را نمی خواهد به اندازه کافی بزرگ را به توقف رشد جمعیت به طور کامل: قبل از همه گیر تعداد تولد در ایالات متحده آمریکا بیش از تعداد مرگ و میر هر سال حدود 1 میلیون نفر است. بنابراین در طول همان دوره از اوایل سال 2020 به پایان 2021 جمعیت شده اند که انتظار می رود در صورت عدم وجود یک بیماری همه گیر به رشد کاملا 2 میلیون فقط به عنوان یک نتیجه از تولد و مرگ و میر. که بدان معنی است که حتی با از دست دادن مهم از 1 میلیون نفر به دلیل این بیماری همه گیر در جمعیت هنوز هم رشد می کنند.

که گفت:, وجود دارد, قابل تصور آینده—به احتمال زیاد نیست اما غیر ممکن هم—که در آن جمعیت ایالات متحده کاهش طول دوره 2021. می گویند که برنده برنده انتخاب مجدد وضعیت شیوع کروناویروس تغییر نمی کند برای اکثر یا همه در سال آینده و مهاجرت باقی می ماند تا حد زیادی کاهش می یابد از طریق پایان 2021. که می تواند یک وضعیت که در آن آمریکا جمعیت کوچکتر است در پایان سال آینده کمتر از در آغاز—چیزی است که جمعیت شناسان انتظار نیست که اتفاق می افتد را برای چند دهه.

البته جمعیت غوطه اگر آن را به اتفاق می افتد خواهد بود به طور موقت. "من حس فوری عواقب ناشی از این بیماری همه گیر [برای مردم] است که آنها کوچک خواهد بود و در دراز مدت" Vogl گفت. حتی اگر شیوع بیماری منجر به 1 میلیون اضافی مرگ و میر و 1 میلیون محروم مانده تولد تعداد کسانی که هنوز هم کم رنگ در مقایسه با دهها میلیون نفر از آمریکایی ها که می میرند و دهها میلیون نفر که متولد خواهد شد در طول 2020s. به عبارت دیگر از دیدگاه اندازه جمعیت اثرات این بیماری همه گیر کوچک خواهد بود—حتی اگر در هر حس دیگر آنها خواهد بود.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب