چگونه این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در ا

توسط NEWS-SINGLE در 6 فروردین 1399
یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

Three ماه پیشهیچ کس نمی دانست که SARS-CoV-2 وجود داشته است. در حال حاضر این ویروس گسترش یافته و به تقریبا در هر کشور آلوده حداقل 446,000 مردم که ما می دانیم در مورد, و بسیاری از آنها نمی کنیم. این سقوط اقتصاد و شکسته بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم های پر بیمارستان ها و تخلیه فضاهای عمومی. آن را از هم جدا کرده است مردم از محل کار خود را و دوستان خود را. آن را مختل جامعه مدرن در مقیاس است که اکثر مردم هرگز شاهد. به زودی همه بیشتر در ایالات متحده می دانید کسی که آلوده شده است. مانند جنگ جهانی دوم و یا 9/11 حملات این بیماری همه گیر در حال حاضر غریزی خود را بر ملت و روان.

جهانی و همه گیر از این مقیاس اجتناب ناپذیر بود. در سال های اخیر صدها نفر از کارشناسان بهداشت و نوشته اند و کتاب و مقالات سفید و op-eds, هشدار نسبت به امکان. بیل گیتس شده و گفتن هر کسی که گوش از جمله 18 میلیون بیننده از خود تد صحبت کنید. در سال 2018 من نوشت: یک داستان برای این اطلس این استدلال که آمریکا آماده بود برای این بیماری همه گیر که در نهایت آمده است. در ماه اکتبر جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی جنگ-gamed آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر یک کروناویروس جدید جاروب جهان است. و پس از آن یکی بود. Hypotheticals به واقعیت تبدیل شد. "چه می شود اگر ؟" شد "حالا چی؟"

بنابراین در حال حاضر چه ؟ در اواخر ساعت از چهارشنبه گذشته که در حال حاضر احساس می کند مانند گذشته های دور من صحبت کردن در مورد این بیماری همه گیر با یک دوست باردار بود که یک روز زودتر از موعد مقرر است. ما متوجه شد که فرزند او ممکن است یکی از اولین گروه جدیدی که متولد می شوند به یک جامعه عمیقا تغییر توسط COVID-19. ما تصمیم به تماس با آنها را نسل C.

به عنوان ما را ببینید Gen C زندگی را به شکل انتخاب شده در هفته های آینده و با ضرر و زیان ما رنج می برند به عنوان یک نتیجه. اما در ابتدا مختصری حساب. در جهانی بهداشت در ایران, شاخص یک کارت گزارش که نمرات هر کشور در آن همه گیر آمادگی ایالات متحده دارای یک نمره از 83.5—جهان بالاترین. غنی و قوی توسعه یافتهو آمریکا قرار است به readiest از سازمان ملل. که توهم شده است را درهم شکست. با وجود ماه از اخطار به عنوان ویروس گسترش در کشورهای دیگر زمانی که امریکا شد و در نهایت تست شده توسط COVID-19 آن شکست خورده است.

"مهم نیست که چه یک ویروس [مانند SARS-CoV-2] که قرار بود برای تست انعطاف پذیری حتی از مجهز ترین سیستم های سلامت می گوید:" ناهید Bhadelia های عفونی-بیماری های پزشک در Boston University School of Medicine. بیشتر انتقال و کشنده تر از آنفلوانزای فصلی جدید کروناویروس نیز stealthier, پخش كردن, از یک میزبان به دیگری برای چند روز قبل از تحریک علائم واضح است. شامل یک پاتوژن, سازمان ملل باید یک آزمون و استفاده از آن برای شناسایی افراد آلوده جدا از آنها و ردیابی کسانی که آنها تا به حال تماس با. این چیزی است که کره جنوبی و سنگاپور و هنگ کنگ را به اثر فوق العاده ای. این همان چیزی است که ایالات متحده نیست.

به عنوان همکاران الکسیس Madrigal و رابینسون مایر باید گزارش مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از توسعه یافته و توزیع معیوب تست در فوریه. آزمایشگاه های مستقل ایجاد شده جایگزین شد اما فرو رفته در بوروکراسی از FDA. در مهم ماه هنگامی که آمریکا caseload شات به ده ها هزار نفر تنها صدها نفر از مردم مورد آزمایش قرار گرفتند. که یک نیروگاه پزشکی مانند ایالات متحده باید تا به طور کامل موفق به ایجاد یک بسیار ساده تشخیصی تست شد و کاملا به معنای واقعی کلمه غیر قابل تصور است. "من آگاه هستم از هر گونه شبیه سازی که من و یا دیگران اجرا کرده اند که ما [در نظر گرفته شده] یک شکست تست می گوید:" الکساندرا فلن از دانشگاه جورج تاون که با این نسخهها کار بر روی مسائل حقوقی و سیاست های مربوط به بیماری های عفونی.

تست شکست مفتضحانه بود گناه اصلی آمریکا همه گیر شکست تنها عیب که تضعیف هر اقدام متقابل. اگر این کشور می تواند با دقت دنبال گسترش این ویروس در بیمارستان می تواند اعدام خود را همه گیر برنامه girding خود را با تخصیص اتاق درمان سفارش لوازم اضافی tagging در پرسنل و یا اختصاص امکانات خاص برای مقابله با COVID-19 موارد است. هیچ کدام از آن اتفاق افتاده است. در عوض یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که در حال حاضر اجرا می شود نزدیک به ظرفیت کامل بود که در حال حاضر به چالش کشیده شدید و آنفولانزا در فصل ناگهان مواجه با یک ویروس که در سمت چپ شده بود به گسترش untracked از طریق جوامع در سراسر کشور. نامعقول بیمارستان ها غرق شد. پایه تجهیزات حفاظتی مانند ماسک ، روپوش و دستکش شروع به اجرا. تخت به زودی به دنبال عنوان خواهد شد هواکش که ارائه اکسیژن به بیمارانی که ریه ها در حال محاصره توسط ویروس.

با اتاق کوچک برای افزایش طول بحران در امریکا سیستم مراقبت های بهداشتی عمل می کند با این فرض که بی ریا متحده می تواند کمک به محاصره آنهایی که در مواقع اضطراری است. که اخلاق کار به صورت موضعی بلایای طبیعی مانند طوفان یا آتش سوزی, اما نه برای یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر در تمام 50 ایالت. همکاری داده است راه را برای رقابت; برخی نگران بیمارستان را خریداری مقدار زیادی از منابع در راه است که دست پاچه مصرف کنندگان خریداری شده از کاغذ توالت.

تا حدی که به دلیل کاخ سفید است شهر ارواح از تخصص علمی. یک بیماری همه گیر-آمادگی اتاق بود که بخشی از شورای امنیت ملی منحل شد و در سال 2018 است. در ژانویه 28, Luciana Borio بود که بخشی از این تیم از دولت خواست به "قانون در حال حاضر برای جلوگیری از آمریکا اپیدمی" و به طور خاص برای کار با بخش خصوصی برای توسعه سریع و آسان تست های تشخیصی. اما با توقیف آن هشدارهای منتشر شده در وال استریت ژورنالبه جای صحبت به رئیس جمهور گوش. به جای آن از سرچشمه به اقدام امریکا بیکار نشسته.

Rudderless, blindsided بی حال و ناهماهنگ امریکا و سنن و این COVID-19 بحران به طور قابل توجهی بدتر درجه از آنچه هر متخصص بهداشت صحبت کردم با حال می ترسید. "بسیار بدتر" گفت: Ron Klain که هماهنگ ایالات متحده در پاسخ به غرب آفریقا شیوع ابولا در سال 2014. "فراتر از هر گونه انتظارات ما بود گفت:" لورن Sauer, که با این نسخهها کار بر روی حوادث در دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی است. "به عنوان یک آمریکایی من وحشت" گفت: Seth برکلی که سر Gavi, the Vaccine Alliance. "ایالات متحده ممکن است تا پایان با بدترین شیوع در جهان صنعتی است."

I. ماه آینده

داشتن پشت آن خواهد بود دشوار است اما غیر ممکن نیست—برای ایالات متحده به گرفتن. به یک اندازه کوتاه مدت آینده تنظیم شده است چرا که COVID-19 آهسته و بیماری طولانی مدت. افرادی که آلوده بودند چند روز پیش تنها شروع به نشان دادن علائم در حال حاضر حتی اگر آنها جدا شده و خود را در میان. برخی از کسانی که مردم را وارد فشرده-مراقبت های ويژه در اوایل ماه آوریل. همانطور که از آخر هفته گذشته این کشور بود 17,000 موارد تایید شده اما تعداد واقعی احتمالا جایی بین 60,000 و از 245.000. شماره در حال حاضر شروع به افزایش نمایی: از صبح روز چهارشنبه به صورت رسمی شمارش شد 54,000 و واقعی مورد تعداد ناشناخته است. مراقبت های بهداشتی کارگران در حال حاضر شاهد نشانه های نگران کننده: dwindling, تجهیزات, تعداد فزاینده ای از بیماران و پزشکان و پرستاران که خود را از تبدیل شدن به آلوده.

ایتالیا و اسپانیا پیشنهاد گریم هشدار در مورد آینده است. بیمارستان ها در حال خروج از اتاق منابع و کارمندان. قادر به درمان و یا صرفه جویی در همه پزشکان مجبور شده اند به غیر قابل تصور: سهمیه بندی مراقبت از بیمارانی که به احتمال زیاد برای زنده ماندن در حالی که اجازه دادن به دیگران می میرند. ایالات متحده کمتر تخت بیمارستان سرانه نسبت به ایتالیا. یک مطالعه منتشر شده توسط یک تیم در امپریال کالج لندن به این نتیجه رسیدند که اگر این بیماری همه گیر است که شمار کسانی که تخت را پر اواخر آوریل است. تا پایان ماه ژوئن برای هر موجود مراقبت بحرانی تخت وجود خواهد داشت تقریبا 15 COVID-19 بیماران نیاز به یک. تا پایان تابستان همه گیر خواهد شد که به طور مستقیم کشته 2.2 میلیون آمریکایی با وجود کسانی که به طور غیر مستقیم مرگ به عنوان بیمارستان ها قادر به مراقبت از معمول کشت از حملات قلبی, سکته مغزی و تصادفات است. این بدترین سناریو. برای جلوگیری از آن چهار چیز نیاز به اتفاق می افتد و به سرعت.

اولین و مهم ترین این است که به سرعت در حال تولید ماسک و دستکش و سایر تجهیزات حفاظت شخصی. اگر مراقبت های بهداشتی کارگران نمی تواند سالم بماند بقیه پاسخ سقوط خواهد کرد. در برخی از مکان های ذخایر در حال حاضر بسیار پایین است که پزشکان استفاده مجدد از ماسک بین بیماران و خواستار کمک های مالی از مردم و یا دوخت خانگی خود را جایگزین. این اتفاق به دلیل کمبود تجهیزات پزشکی در حال ساخته شده به سفارش و بستگی بیزانس بین المللی زنجیره تامین است که در حال حاضر در حال زور زدن و خوراکی است. استان هوبئی در چین, کانون همه گیر شد و همچنین یک مرکز تولید ماسک های پزشکی.

در ایالات متحده استراتژیک ملی ذخایر—ملی و فریزر تجهیزات پزشکی—این است که در حال حاضر در حال اعزام به خصوص به سخت ترین ضربه متحده است. این ذخایر است پایان ناپذیر اما آن را می توانید خرید برخی از زمان. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند با استفاده از آن زمان به استناد دفاع تولید عمل, راه اندازی یک جنگ تلاش است که در آن تولید کنندگان آمریکا تبدیل به ساخت تجهیزات پزشکی. اما پس از استناد به قانون چهارشنبه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن شکست خورده است و در واقع استفاده از آن گزارش با توجه به لابی از آمریکا اتاق بازرگانی و روسای شرکت های بزرگ.

برخی از تولید کنندگان در حال حاضر رو به افزایش به چالش اما تلاش های خود را تکه تکه و به طور یکنواخت توزیع شده است. "یک روز ما را از خواب بیدار به یک داستان از پزشکان در شهر X که عامل با bandanas و گنجه در شهرستان Y با ماسک انباشت اشیاء بدست آمده و به آن می گوید:" علی خان رئیس دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا. یک "عظیم لجستیک و زنجیره تامین عملیات [است] در حال حاضر مورد نیاز در سراسر کشور می گوید:" توماس Inglesby از Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health. است که نمی توان با مدیریت کوچک و بی تجربه تیم های پراکنده در سراسر کاخ سفید است. راه حل او می گوید: به برچسب در Defense Logistics Agency—یک 26,000 نفر که آماده ارتش آمریکا برای عملیات در خارج از کشور است و کمک کرده است در گذشته بهداشت عمومی بحران از جمله 2014 شیوع ابولا.

این آژانس همچنین می توانید هماهنگ دوم فشار دادن نیاز: یک اجرای از COVID-19 انجام شد. کسانی که تست شده اند آهسته می رسند به دلیل پنج جداگانه کمبود: از ماسک برای محافظت از مردم در اجرای آزمون ها; از نازوفارنکس سواب برای جمع آوری ویروسی نمونه; استخراج کیت برای کشیدن این ویروس را مواد ژنتیکی از نمونههای; از معرف شیمیایی است که بخشی از آن کیت; و از افراد آموزش دیده که می تواند به آزمون. بسیاری از این کمبود در حال, دوباره, با توجه به تیره و تار زنجیره تامین. ایالات متحده متکی بر سه تولید کنندگان برای استخراج مواد ارائه افزونگی در مورد هر یک از آنها نتواند—اما همه آنها نتوانستند در صورت بی سابقه ای از تقاضای جهانی است. در ضمن, لمباردی, ایتالیا, سخت ترین ضربه در اروپا جای خانه یکی از بزرگترین تولید کنندگان نازوفارنکس سواب.

کمبود برخی در حال رسیدگی. FDA در حال حاضر در حال حرکت به سرعت به تصویب آزمون طراحی و توسعه توسط آزمایشگاه خصوصی. حداقل یک می تواند در ارائه نتایج در کمتر از یک ساعت به طور بالقوه اجازه می دهد پزشکان به می دانم که اگر بیمار در مقابل آنها اتحاد COVID-19. کشور "اضافه کردن ظرفیت روزانه می گوید:" کلی Wroblewski از انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه.

در مارس 6, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که "هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون است." که بود (و هنوز هم هست) نادرست و خود را در مقامات شد و سریع برای درست او. بدون در نظر گرفتن اضطراب مردم هنوز آب گرفتگی به بیمارستان به دنبال آزمایش آن وجود نداشت. "مردم می خواستند به آزمایش می شود حتی اگر آنها نبودند علامتی و یا اگر آنها در کنار کسی نشسته با یک سرفه می گوید:" ساسکیا Popescu از دانشگاه جرج میسون که با این نسخهها کار برای آماده سازی بیمارستان برای بیماری های همه گیر. دیگران فقط به حال سرماخوردگی, اما پزشکان هنوز هم مجبور به استفاده از ماسک به بررسی آنها سوزش خود را از طریق در حال حاضر رو به کاهش منابع. "این واقعا بر سیستم مراقبت های بهداشتی," Popescu می گوید. حتی در حال حاضر به عنوان ظرفیت گسترش آزمون باید با دقت استفاده شود. اولویت اول می گوید: Marc Lipsitch از دانشگاه هاروارد است برای تست کارگران بهداشت و درمان و بستری بیماران در بیمارستان ها اجازه می دهد برای سرکوب هر حال آتش سوزی است. و تنها بعد از یک بار فوری بحران کاهش, باید آزمایش بود مستقر در یک گسترده تر در راه است. "این فقط رفتن به: بیایید این آزمون وجود دارد!" Inglesby می گوید.

این اقدامات را در طی آن همه گیر خواهد شد یا سرعت بخشیدن به فراتر از ظرفیت نظام سلامت و یا آهسته به containable سطوح. البته آن—و ملت سرنوشت—در حال حاضر بستگی به سوم نیاز است که اجتماعی فاصله. از آن فکر می کنم این راه: در حال حاضر وجود دارد تنها دو گروه از آمریکایی ها است. گروه یک شامل همه درگیر در پزشکی, پاسخ, آیا, که درمان بیماران در حال اجرا تست و یا ساخت لوازم. گروه B شامل هر کس دیگریو شغل خود است برای خرید گروه یک بیشتر است. گروه B در حال حاضر باید "صاف منحنی" توسط جسمی جدا کردن خود از سایر مردم به قطع زنجیره انتقال. با توجه به آهسته فیوز از COVID-19 برای ممانعت از آینده فروپاشی سیستم مراقبت های بهداشتی این به ظاهر مراحل شدید باید بلافاصله قبل از آنها احساس متناسب و آنها باید همچنان برای چند هفته.

قانع کردن یک کشور به طور داوطلبانه در خانه ماندن است و نه آسان و بدون دستورالعمل های روشن از کاخ سفید شهرداران ، فرمانداران و صاحبان کسب و کار مجبور شده اند تا خود را به مرحله. برخی از ایالات آمریکا ممنوع اجتماعات بزرگ و یا بسته مدارس و رستوران ها. حداقل 21 در حال حاضر برقرار نوعی اجباری قرنطینه قانع کننده مردم به ماندن در خانه. و در عین حال بسیاری از شهروندان همچنان به جمعیت را در فضاهای عمومی.

در این لحظات وقتی که خوب از همه بستگی به فداکاری های بسیاری از, روشن, هماهنگی امور—چهارم فوری نیاز دارند. اهمیت اجتماعی فاصله باید تحت تاثیر قرار بر عمومی که همچنین باید اطمینان و آگاه است. به جای تهمت بارها بازی کردن مشکل گفتن امریکا است که "ما آن را به خوبی تحت کنترل" وقتی ما نیست که موارد "رفتن به پایین به نزدیک به صفر" زمانی که آنها در حال افزایش است. در برخی موارد که با ادعای او در مورد همه جا, تست خود گمراه کننده gaffes باید تعمیق بحران است. او حتی تبلیغ اثبات نشده داروها.

دور از کاخ سفید اتاق مطبوعات تهمت ظاهرا گوش دادن به Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. Fauci توصیه کرده است هر رئیس جمهور پس از رونالد ریگان در شیوع و در حال حاضر نشسته در COVID-19 نیروی کار که در دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن تقریبا هر روز دیگر. "او سبک خود را, اجازه دهید آن را ترک که در آن" Fauci به من گفت: "اما هر نوع توصیه است که من تا کنون ساخته شده از این ماده از آن او تا به گوش همه چیز است."

اما مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به نظر می رسد سستی. در روزهای اخیر او نشان داد که او آماده است برای رد گم کردن در اجتماعی-دورى سیاست در تلاش برای محافظت از اقتصاد است. صاحب نظران و رهبران کسب و کار باید با استفاده از شبیه شعارهای این استدلال که مردم در معرض خطر مانند افراد مسن می تواند به محافظت در حالی که کاهش خطر افراد مجاز به بازگشت به کار. چنین تفکر اغوا کننده است اما ناقص است. آن را بالاتر از واقعیت توانایی ما برای ارزیابی خطر یک فرد و به نوعی دیوار خاموش 'معرض خطر' مردم را از بقیه جامعه است. آن اهمیت جلوه چه بد این ویروس می تواند آمار کم خطر' گروه و چگونه به طور کامل بیمارستان ها غرق خواهد شد اگر حتی فقط جمعیت جوان در حال سقوط بیمار است.

اخیر تجزیه و تحلیل از دانشگاه پنسیلوانیا تخمین زده است که حتی اگر اجتماعی-فاصله اقدامات می تواند به کاهش عفونت را به میزان 95 درصد 960,000 آمریکایی ها هنوز هم نیاز به مراقبت های ویژه. وجود دارد تنها در حدود 180,000 هواکش در آمریکا و بیشتر pertinently تنها کافی درمانگران تنفسی و مراقبت بحرانی کارکنان با خیال راحت به نگاه پس از 100,000 تهویه بیماران. رها اجتماعی فاصله احمق خواهد بود. ترک آن را در حال حاضر زمانی که آزمون و تجهیزات حفاظتی هنوز هم کمیاب فاجعه بار خواهد بود.

اگر تهمت باقی می ماند البته اگر آمریکایی ها پایبند به اجتماعی فاصله اگر تست را می توان نورد و اگر به اندازه کافی ماسک می توان این احتمال وجود دارد که این کشور هنوز هم می تواند به جلوگیری از بدترین پیش بینی ها در مورد COVID-19 و حداقل به طور موقت را همه گیر تحت کنترل است. هیچ کس نمی داند که چه خواهد شد اما نمی توان آن را سریع. "این می تواند در هر نقطه از چهار تا شش هفته تا سه ماه" Fauci گفت: "اما من نمی باید اعتماد به نفس زیادی در آن محدوده است."

II. آخر بازی

حتی یک پاسخ کاملی نیست این بیماری همه گیر. تا زمانی که این ویروس همچنان ادامه دارد در جاییوجود دارد شانس که یکی از آلوده مسافر را دوباره تازه جرقه در کشورهایی که در حال حاضر خاموش خود را به آتش. این در حال حاضر اتفاق می افتد در چین و سنگاپور و دیگر کشورهای آسیایی که به طور خلاصه به نظر می رسید که این ویروس را تحت کنترل است. تحت این شرایط و با وجود امکان endgames: یکی که بسیار بعید است که بسیار خطرناک است و یکی که بسیار طولانی است.

اول این است که هر ملتی موفق به طور همزمان به ارمغان بیاورد ویروس به پاشنه پا که با اصل سارس در سال 2003. با توجه به نحوه گسترده coronavirus همه گیر است و چه بد بسیاری از کشورهای در حال مراتب شانس در سراسر جهان همزمان کنترل به نظر می رسد vanishingly کوچک است.

دوم این است که این ویروس می کند آنچه در گذشته آنفولانزا بیماری های همه گیر انجام داده اند: آن را می سوزاند و در پشت برگ به اندازه کافی ایمنی بدن بازماندگان است که آن را در نهایت در تلاش برای پیدا کردن مناسب میزبان. این "گله ایمنی" سناریو را می توان سریع و در نتیجه وسوسه انگیز است. اما آن را نیز خواهد آمد در هزینه وحشتناک: SARS-CoV-2 مطلب انتقال و کشنده تر از آنفولانزا و این امر به احتمال زیاد ترک در پشت بسیاری از میلیون ها نفر از اجساد و یک دنباله از ویران سیستم های بهداشتی. انگلستان در ابتدا به نظر می رسید به در نظر گرفتن این گله-ایمنی استراتژی قبل از پس گرد که مدل نشان داد که عواقب وخیم است. ایالات متحده در حال حاضر به نظر می رسد با توجه به آن بیش از حد.

سومین سناریو این است که جهان پخش طولانی بازی ضربت سخت زدن یک مول با ویروس زنی از شیوع بیماری در اینجا وجود دارد و تا زمانی که یک واکسن تولید می شود. این بهترین گزینه است اما همچنین طولانی ترین و پیچیده ترین.

آن بستگی دارد برای شروع ساخت یک واکسن. اگر این یک آنفولانزای همه گیر است که ساده تر خواهد بود. جهان با تجربه در ساخت واکسن آنفولانزا می کند و بنابراین هر سال است. اما وجود دارد هیچ موجود واکسن برای coronaviruses—تا به حال این ویروس به نظر می رسید به علت بیماری که خفیف یا نادر—بنابراین محققان باید از ابتدا شروع می شود. اولین گام شده اند را تحت سریع. دوشنبه گذشته یک ممکن است واکسن ایجاد شده توسط مدرن و موسسه ملی بهداشت رفت و به اوایل تست بالینی. که نشانه 63-روز فاصله بین دانشمندان توالی ویروس ژنها برای اولین بار و, پزشکان, تزریق واکسن نامزد به یک فرد بازو. "این اکثریت جهان رکورد" Fauci گفت.

اما آن را نیز سریع ترین گام در میان بسیاری از پس از آن آهسته ، اولیه دادگاه را به سادگی بگویید محققان اگر این واکسن به نظر می رسد امن و اگر آن را در واقع می تواند بسیج سیستم ایمنی بدن است. محققان سپس نیاز به بررسی است که در واقع مانع از عفونت از SARS-CoV-2. آنها نیاز به انجام آزمایش های حیوانی و در مقیاس بزرگ آزمایش برای اطمینان حاصل شود که این واکسن نمی تواند باعث عوارض جانبی شدید. آنها نیاز به کار کردن چه دوز مورد نیاز است که چگونه بسیاری از عکس های مردم نیاز دارند و اگر این واکسن در افراد مسن و اگر نیاز به مواد شیمیایی دیگر برای افزایش اثربخشی آن است.

"حتی اگر آن را با این نسخهها کار آنها ندارد و یک راه آسان برای تولید آن در مقیاس عظیم" گفت: Seth برکلی از Gavi. چرا که مدرن است که با استفاده از یک رویکرد جدید به واکسیناسیون. موجود در واکسن کار توسط ارائه بدن با غیر فعال و یا تکه تکه ویروس ها اجازه می دهد که سیستم ایمنی بدن به آمادگی دفاع خود جلوتر از زمان. در مقابل مدرن را واکسن شامل بریدن از SARS-CoV-2 مواد ژنتیکی آن RNA است. ایده این است که بدن می تواند با استفاده از این sliver برای ساخت خود را ویروسی قطعاتی که سپس فرم را بر اساس سیستم ایمنی بدن را آماده سازی. این روش کار می کند در حیوانات, اما اثبات نشده است در انسان. در مقابل دانشمندان فرانسوی در حال تلاش برای تغییر موجود در واکسن سرخک با استفاده از قطعات جدید کروناویروس. "مزیت آن این است که اگر ما نیاز به صدها نفر از دوز فردا بسیاری از گیاهان در جهان می دانم که چگونه به آن را انجام دهد" برکلی گفت. مهم نیست که استراتژی سریع تر و برکلی و دیگران می زنند که آن را در 12 تا 18 ماه به منظور توسعه یک ثابت واکسن و پس از آن دیگر هنوز به آن کشتی از آن و تزریق آن را به مردم اسلحه.

این احتمال وجود دارد که این کروناویروس جدید خواهد بود طولانی بخشی از زندگی آمریکایی برای حداقل یک سال اگر نه بسیار طولانی. اگر این دور از اجتماعی-فاصله اقدامات آثار این بیماری همه گیر ممکن است فراز به اندازه کافی برای همه چیز را به بازگشت به ظاهر عادی. دفاتر می تواند پر کردن و میله می تواند شلوغی. مدارس می تواند بازگشایی و دوستان می تواند دوباره. اما به عنوان وضعیت موجود می گرداند بنابراین بیش از حد خواهد شد این ویروس. این به این معنا نیست که جامعه باید در پیوسته مستند تا 2022. اما "ما نیاز به آماده برای انجام دوره های متعدد اجتماعی فاصله می گوید:" استفان Kissler از دانشگاه هاروارد.

زیاد در مورد سال های آینده از جمله فرکانس و مدت و زمان تحولات اجتماعی بستگی به دو خواص ویروس که هر دو در حال حاضر ناشناخته است. اول: فصلی. Coronaviruses تمایل به زمستان عفونت است که افول و یا ناپدید می شوند در تابستان. که همچنین ممکن است درست باشد برای SARS-CoV-2 اما تغییرات فصلی ممکن است به اندازه کافی آهسته ویروس زمانی که آن را تا به بسیاری از immunologically خالص میزبان را آلوده. "بسیاری از جهان انتظار مشتاقانه برای دیدن چه اگر هر چیزی تابستان به انتقال در نیمکره شمالی می گوید:" مایا Majumder از دانشکده پزشکی هاروارد و بیمارستان کودکان بوستون.

دوم: مدت ایمنی. هنگامی که مردم در حال آلوده توسط خفیف تر انسان coronaviruses است که باعث علائم سرد مانند آنها باقی می ماند ایمنی بدن برای کمتر از یک سال. در مقابل چند که آلوده بودند توسط اصلی ویروس سارس است که به مراتب شدید تر ماند ایمنی بدن برای بسیاری دیگر. فرض کنید که SARS-CoV-2 نهفته است در جایی در وسط افرادی که بازیابی از برخوردهای خود را ممکن است محافظت می شود برای چند سال. برای تایید است که دانشمندان نیاز به توسعه دقیق آزمايشهاي که به دنبال آنتی بادی است که مشورت ایمنی. آنها همچنین نیاز به تایید می کنند که این آنتی بادی در واقع متوقف کردن مردم از ابتلا و یا گسترش ویروس. اگر ایمنی شهروندان می تواند بازگشت به کار برای مراقبت از افراد آسیب پذیر و لنگر اقتصاد در طول حملات اجتماعی فاصله.

دانشمندان می توانند با استفاده از دوره های بین کسانی که حملات به توسعه داروهای ضد ویروسی—اگر چه مواد مخدر به ندرت panaceas و با عوارض جانبی و خطر مقاومت است. بیمارستان می تواند ذخایر تجهیزات لازم. تست کیت را می توان به طور گسترده ای توزیع شده به گرفتن ویروس بازگشت به سرعت به عنوان امکان پذیر است. وجود دارد هیچ دلیلی که آمریکا باید اجازه SARS-CoV-2 گرفتن آن بی خبر دوباره و در نتیجه هیچ دلیلی وجود ندارد که اجتماعی-فاصله اقدامات نیاز مستقر می شود به عنوان به طور گسترده و سنگین تنهایی به عنوان آنها در حال حاضر باید. به عنوان هارون E. کارول و Ashish Jha اخیرا نوشت: "ما می توانیم نگه داشتن مدارس و کسب و کار باز تا حد امکان بسته شدن آنها را به سرعت زمانی که سرکوب نتواند سپس باز کردن آنها را به بالا و دوباره پس از آلوده شناسایی و جدا شده است. به جای بازی دفاع ما می تواند بازی بیشتر جرم."

چه از طریق جمع آوری گله ایمنی و یا مدتها در انتظار ورود یک واکسن این ویروس را پیدا خواهد کرد گسترش انفجاری بیشتر و بیشتر دشوار است. آن را بعید است که به طور کامل ناپدید می شوند. این واکسن ممکن است نیاز به به روز رسانی به عنوان ویروس تغییر و مردم ممکن است نیاز به دریافت revaccinated به طور منظم به عنوان آنها در حال حاضر برای انجام آنفولانزا. مدل نشان می دهد که این ویروس ممکن است بجوش و خروش آمدن در سراسر جهان باعث شیوع هر چند سال یا بیشتر. "اما من امیدوارم و انتظار این است که شدت کاهش می يابد و وجود خواهد داشت کمتر اجتماعی تحول" Kissler می گوید. در این آینده COVID-19 ممکن است مانند آنفولانزا امروز—تکرار معضل از زمستان است. شاید از آن خواهد شد در نهایت تبدیل شدن به طوری دنیوی است که حتی اگر یک واکسن وجود دارد بزرگ عصری Gen C نمی خواهد زحمت گرفتن آن فراموش کردن چگونه به طور چشمگیری خود را در جهان شد و تولیدات آن نبود.

III. پس

هزینه رسیدن به این نقطه با عنوان چند مرگ و میر ممکن خواهد بود. به عنوان همکار من آنی خودشان نوشت: اقتصاد در حال تجربه یک شوک ناگهانی بیشتر و شدیدتر از هر کسی زنده است و تا کنون تجربه کرده است." در حدود یک در پنج نفر در ایالات متحده از دست داده اند و ساعات کار و یا شغل. هتل ها خالی هستند. شرکت های هواپیمایی زمین پرواز. رستوران ها و دیگر کسب و کارهای کوچک در حال بسته شدن هستند. نابرابری را گسترش: افراد کم درآمد خواهد بود سخت ترین ضربه اجتماعی-فاصله اقدامات و به احتمال زیاد به شرایط بهداشتی مزمن است که افزایش خطر ابتلا به عفونت های شدید. بیماری را بی ثبات شهرستانها و جوامع بیش از چند بار "اما از آن زمان اتفاق افتاده در این کشور در یک مدت زمان بسیار طولانی و یا کاملا به حدی است که ما شاهد در حال حاضر می گوید:" النا Conis یک مورخ پزشکی در دانشگاه برکلی است. "ما به مراتب بیشتر شهری و شهری. ما بیشتر مردم سفر فواصل بزرگ و زندگی به دور از خانواده و کار است."

پس از شروع عفونت ebbing یک ثانویه بیماری همه گیر روانی-مشکلات بهداشتی را به دنبال خواهد داشت. در یک لحظه از عمیق ترس و عدم اطمینان مردم هستند که قطع از تسکین دهنده تماس انسان. آغوش handshakes و دیگر آداب و رسوم اجتماعی در حال حاضر آمیخته با خطر است. افراد مبتلا به اضطراب و یا اختلال وسواسی-جبری در حال مبارزه. افراد مسن که در حال حاضر خارج از خیلی از زندگی عمومی خواسته شده است که به دور خود و حتی بیشتر تعمیق تنهایی خود. آسیایی, مردم رنج می برند نژادپرستانه و توهین سوخت توسط یک رئیس جمهور که اصرار بر تعریف جدید کروناویروس "چینی virus." حوادث خشونت خانگی و سوء استفاده از کودکان به احتمال زیاد به سنبله به عنوان مردم مجبور به ماندن در خانه های ناامن. کودکان که بدن عمدتا در امان توسط این ویروس ممکن است تحمل ضربه روحی باقی می ماند که با آنها در بزرگسالی.

پس از همه گیر افرادی که بازیابی از COVID-19 ممکن است دوری و ننگ به عنوان بودند بازماندگان ابولا سارس و ایدز است. مراقبت های بهداشتی کارگران را هم به درمان: یک تا دو سال پس از سارس آمار تورنتو افرادی که در برخورد با شیوع بودند و هنوز هم کمتر و بیشتر احتمال دارد به تجربه فرسودگی شغلی و استرس پس از سانحه. افرادی که رفت و از طریق حملات طولانی قرنطینه انجام خواهد داد زخم از تجربه خود را. "همکاران من در ووهان توجه داشته باشید که برخی از مردم وجود دارد در حال حاضر حاضر به ترک خانه های خود را توسعه داده اند و ترس از مکانهای شلوغ می گوید:" استیون تیلور از دانشگاه بریتیش کلمبیا نوشت که روانشناسی بیماری های همه گیر.

اما "نیز وجود دارد که پتانسیل بسیار بهتر از ما از طریق این واقعه می گوید:" ریچارد دانزینگ از مرکز امنیت نوین آمریکا. در حال حاضر جوامع در حال پیدا کردن راه های جدید از با هم آمدن حتی به عنوان آنها باید از هم جدا ماندن. نگرش به سلامت نیز ممکن است تغییر برای بهتر. افزایش HIV و ایدز "به طور کامل تغییر رفتار جنسی در میان افراد جوان که به بلوغ جنسی در اوج این بیماری همه گیر" Conis می گوید. "استفاده از کاندوم نرمال شد. تست برای مقاربتی جریان اصلی تبدیل شد." به طور مشابه, شستن دست های خود را به مدت 20 ثانیه یک عادت است که در طول تاریخ شده است سخت به ساخت ضریح حتی در بیمارستان "ممکن است یکی از این رفتارها که ما تبدیل به عادت کرده اند در این دوره از شیوع این است که ما نمی فکر می کنم در مورد آنها" Conis می افزاید.

بیماری های همه گیر همچنین می توانید تسریع تغییر اجتماعی. مردم و کسب و کار و موسسات شده اند قابل ملاحظه ای سریع به اتخاذ تماس بگیرید و یا به شیوه های است که آنها ممکن است یک بار کشیده و پاشنه خود را از جمله کار از خانه کنفرانس تلفنی به جای افراد معلول مناسب مرخصی استعلاجی و انعطاف پذیر کودک-مراقبت از ترتیبات. "این اولین بار است که در طول عمر من است که من شنیده ام کسی می گویند "آه اگر شما بیمار هستید, اقامت خانه" می گوید: "Adia, Benton, یک جامعه شناس در دانشگاه نورث وسترن. شاید ملت یاد بگیرند که آمادگی نیست فقط در مورد ماسک واکسن و آزمایش, اما همچنین در مورد نمایشگاه کار و سیاست های پایدار و برابر سیستم مراقبت های بهداشتی. شاید آن را درک خواهد کرد که مراقبت های بهداشتی کارگران و بهداشت عمومی متخصصان نوشتن امریکا اجتماعی سیستم ایمنی بدن است که این سیستم شده و سرکوب شده است.

جنبه های امریکا هویت ممکن است نیاز به بازنگری بعد از COVID-19. بسیاری از این کشور ارزش به نظر می رسید به کار در برابر آن در طول بیماری همه گیر. آن فرد استثنایی و گرایش به برابر انجام هر آنچه شما می خواهید با یک عمل مقاومت بدان معنی است که هنگامی که آن زمان به صرفه جویی در زندگی و اقامت در داخل خانه های برخی از مردم flocked به کافه ها و باشگاه ها. داشتن درونی سال ضد تروریسم پیام پس از 9/11 آمریکایی ها حل و فصل شود نه در ترس زندگی می کنند. اما SARS-CoV-2 هیچ علاقه خود را ترور تنها سلول های خود را.

سال isolationist لفاظی بود و عواقب بیش از حد. شهروندان را دیدم که چین به عنوان یک دور در محل های مختلف که در آن خفاش ها خوراکی هستند و استبداد است قابل قبول موفق به در نظر گرفتن که آنها خواهد بود و یا این که نمی شود آنها آماده است. (چین در پاسخ به این بحران به حال مشکلات خاص خود را دارد اما آن را برای زمان دیگری.) "مردم معتقد بودند که شعارهای که مهار کار می کند می گوید:" وندی Parmet که مطالعات قانون و بهداشت عمومی در دانشگاه. "ما نگه داشتن آنها را خارج می کنیم و خوب. هنگامی که شما یک بدن اجتماعی که اقدام به خرید به این ایده ها از انزوا و ethnonationalism شما به خصوص آسیب پذیر که یک بیماری همه گیر بازدید."

جانبازان از گذشته شیوع به مدت طولانی هشدار داد که جامعه آمریکا است که به دام افتاده در یک چرخه از وحشت و غفلت است. پس از هر بحران—anthrax, سارس, آنفولانزا, ابولا—توجه و سرمایه گذاری ساخته شده است. اما پس از مدت کوتاه از زمان صلح و خاطرات محو و بودجه رسید. این روند فراتر از آبی و قرمز دولت است. هنگامی که یک طبیعی جدید در مجموعه های غیر طبیعی بار دیگر می شود غیر قابل تصور است. اما به دلیل وجود دارد فکر می کنم که COVID-19 ممکن است یک فاجعه است که منجر به رادیکال تر و تغییر پایدار است.

دیگر عمده شیوع از دهه های اخیر یا به سختی تحت تاثیر ایالات متحده (آمريکا MERS ابولا) بودند خفیف تر از حد انتظار (آنفلوآنزای H1N1 در سال 2009) و یا اکثرا محدود به گروه خاصی از مردم (Zika HIV). این COVID-19 همه گیر در مقابل هر کس مؤثر است به طور مستقیم در حال تغییر ماهیت از زندگی روزمره خود را. که آن را متمایز نه تنها از بیماری های دیگر بلکه از دیگر چالش های سیستمیک از زمان ما است. زمانی که یک دولت prevaricates در تغییر آب و هوا اثر نخواهد بود احساس برای سال و حتی پس از آن سخت خواهد بود به تجزیه. متفاوت است زمانی که یک رئیس جمهور می گوید که هر کس می تواند یک آزمون و یک روز بعد هر کس نمی تواند. بیماری های همه گیر در حال دموکراتیزه تجربه است. افرادی که امتیاز و قدرت به طور معمول سپر آنها را از یک بحران روبرو هستند قرنطينه تست مثبت و از دست دادن عزیزان. سناتور در حال سقوط بیمار است. عواقب defunding عمومی-سازمان بهداشت و درمان از دست دادن تخصص و کشش بیمارستان های دیگر به عنوان تجلی عصبانی به نظر تکه اما به عنوان متزلزل ریه ها.

پس از 9/11 جهان با تمرکز بر مبارزه با تروریسم. پس از COVID-19, توجه, تغییر ممکن به سلامت عمومی است. انتظار برای دیدن یک سنبله در بودجه برای ویروس شناسی و vaccinology افزایش دانش آموزان با استفاده از به بهداشت عمومی برنامه ها و بیشتر تولید داخلی تجهیزات پزشکی. انتظار می رود بیماری های همه گیر به بالا در دستور کار مجمع عمومی سازمان ملل متحد. Anthony Fauci در حال حاضر یک نام خانگی. "مردم عادی که فکر می کنم به راحتی در مورد یک پلیس و یا آتش نشانی در نهایت آنچه یک اپیدمیولوژی می کند و می گوید:" مونیکا Schoch-Spana یک انسان شناس پزشکی در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

این تغییرات را در خود ممکن است حفاظت از جهان را از آینده اجتناب ناپذیر بیماری است. "کشورهایی که تا به حال زندگی می کردند از طریق سارس تا به حال یک آگاهی عمومی در مورد این است که به آنها اجازه جهش به عمل" گفت: Ron Klain سابق ابولا تزار. "شایع ترین ادا جمله در امریکا در این لحظه است که" من هرگز چیزی شبیه به این قبل از. که نبود یک جمله هر کسی در هنگ کنگ زبان آمده است." برای ایالات متحده و برای آن فراوان viscerally روشن چه یک بیماری همه گیر می تواند انجام دهد.

درس هایی که امریکا تساوی از این تجربه سخت را پیش بینی و به خصوص در زمانی که آنلاین الگوریتم و حزبی رسانههای تنها خدمت به خبری که هم راستا با مخاطبان خود را برآمد. دینامیک چنین خواهد بود محوری در ماه های آینده می گوید: ایلان گلدنبرگ یک سیاست خارجی متخصص در مرکز امنیت نوین آمریکا. "انتقال پس از جنگ جهانی دوم و یا 9/11 نمی شد در مورد یک دسته از ایده های جدید," او می گوید. "این ایده وجود دارد اما بحث خواهد بود حاد تر بیش از چند ماه آینده به دلیل سیالیت لحظه ای و تمایل آمریکا به پذیرفتن بزرگ و تغییرات گسترده."

یکی به راحتی می تواند تصور یک جهان که در آن بسیاری از ملت معتقد است که امریکا را شکست داد COVID-19. با وجود بسیاری از او ساقط مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز اتحاد رسید. تصور کنید که او موفق به انحراف مقصر بحران به چین, ریخته گری, آن را به عنوان تبه کار و امریکا به عنوان انعطاف پذیر قهرمان. در طول دوره دوم ریاست جمهوری خود آمریکا تبدیل می شود بیشتر به سمت داخل و بیرون از ناتو و دیگر بین المللی اتحاد با ایران واقعی و مجازی و دیوار و disinvests در کشورهای دیگر. به عنوان Gen C رشد می کند تا خارجی آفت جایگزین کمونیست و تروریست ها به عنوان نسل جدید را انتخاب کنید.

یکی همچنین می تواند پیش بینی یک آینده که در آن امریکا می آموزد درس های مختلف. یک روح جمعی از قضا متولد شده از طریق اجتماعی فاصله باعث می شود مردم به نوبه خود بیرون به همسایگان داخلی و خارجی. انتخابات نوامبر سال 2020 می شود انکار از "امریکا برای اولین بار" سیاست. ملت محور به عنوان آن را پس از جنگ جهانی دوم از انزوا به همکاری های بین المللی. رو به با ثابت سرمایه گذاری و هجوم از درخشان ترین ذهن های بهداشت و درمان-مراقبت از نیروی کار موج. Gen C بچه ها نوشتن مدرسه, مقالات در مورد در حال رشد به اپیدیولوژی. بهداشت عمومی می شود محور سیاست خارجی است. ایالات متحده آگهی های جدید مشارکت جهانی متمرکز بر حل چالش ها مانند بیماری های همه گیر و تغییر آب و هوا.

در سال 2030 SARS-CoV-3 ظهور از هیچ جا و آورده است به پاشنه ظرف یک ماه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب