چگونه اعتراض باید تغییر همه گیر

پراکندگی عوامل مانند گاز اشک آور و اسپری فلفل "شما را به گریه" و "علت بینی و دهان خود را به ترشح موکوس—همه از

توسط NEWS-SINGLE در 15 خرداد 1399
A man runs from tear gas.
پراکندگی عوامل مانند گاز اشک آور و اسپری فلفل "شما را به گریه" و "علت بینی و دهان خود را به ترشح موکوس—همه از آن تشدید گسترش ویروس" یک پزشک هشدار داد.عکس توسط الیاس Nouvelage / گتی

در ماه های آخر جنگ جهانی اول پس از موج اولیه از پاندمی آنفلوانزا تا به حال مشکلاتی روبرو شد و به ایالات متحده و متحدان آن بودند نصب صد روز توهین آمیز, شهر فیلادلفیا برنامه ریزی رژه. ایالات متحده تا به حال تنها به تازگی معرفی یک مالیات بر درآمد فدرال و تلاش برای بالا بردن درآمد; مقامات محلی بودند تحت فشار به فروش جنگ اوراق قرضه شناخته شده به عنوان آزادی وام. در سراسر کشور رژه خواهد بود سالن برای هر دو میهن پرستی و صندوق جمع آوری. فیلادلفیا پزشکان نگران چشم انداز یک گردهمایی بزرگ در طول همه گیر beseeched شهر سلامت کمیسر Wilmer Krusen به انصراف از آن رژه. اما مقامات شهرستان اگر چه آنها توزیع آگهی اصرار مردم برای پوشش دهان خود را هنگام عطسه و یا سرفه اجازه آن را به ادامه.

در 28 سپتامبر سال 1918 دو صد هزار نفر تماشا و تشویق به عنوان یک مایل طولانی از صفوف نیروهای پیشاهنگی پسر و زنان کمکی ساخته شده راه خود را به پایین خیابان وسیع. جنگنده های نمایش داده شد بر روی شناور و جان فیلیپ سوزا led چشمگیر گروه از راهپیمایی باند در حالی که باند فروشندگان کار می کرد جمعیت است. رژه مطرح صدها میلیون دلار است. اما در عرض هفتاد و دو ساعت نیست یک تخت بیمارستان در فیلادلفیا باقی مانده بود. در هفته های آینده نزدیک به پنجاه هزار نفر از ساکنان خواهد تبدیل شدن به آلوده به آنفلوانزا; در ماه پس از رژه ده ها هزار نفر در آن درگذشت. در سنت لوئیس که به لغو آن رژه, کمتر از هفت صد نفر از آنفلوآنزا در طول همان دوره است.

کشتن جورج فلوید نیست هاوکینگ اوراق قرضه دولتی و coronavirus نیست آنفلوانزا است. اما تشابه باقی می ماند: تجمع جمعی حتی کسانی که برگزار می شود در خارج از منزل حتی با اقدامات بالقوه فوق العاده-پخش حوادث—فرصت برای یک ویروس به منفجر شدن از طریق یک جمعیت. در هفته گذشته ده ها هزار نفر از آمریکایی ها گرفته اند به خیابان ها در نمرات از شهرستانها در اعتراض به نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس; روز چهارشنبه بیش از نه هزار دستگیر شده بود. بسیاری از محتاط مرحله به مرحله بازگشایی برنامه های دولت تا به حال در جای خود قرار داده شده اند طرح میتوانست. به عنوان یک ماده نژادی عدالت مورد اعتراض صریح است: فلوید را کشته بود و چیز عجیب و غریب و آخرین در یک سری. از بهداشت عمومی چشم انداز وضعیت پیچیده تر است. شکننده پیشرفت به سمت حاوی coronavirus شده است تهدید می شود. در ماه گذشته ما بحث تا چه حد این ویروس می تواند سفر هنگامی که ما صحبت می کنند با صدای بلند و چه نزدیک به هم جداول در رستوران ها باید در این ماه ما ممکن است یاد بگیرند که چقدر ویروس اخراج از بینی و دهان در هنگام اسپری فلفل موجب تحریک ریه ها.

حتی قبل از تظاهرات تایید coronavirus موارد برگزاری مداوم و یا افزایش در بسیاری از نقاط کشور از جمله در شهر مینیاپولیس لس آنجلس و آتلانتا که دیدم برخی از بزرگترین تظاهرات. در هفته گذشته, مینه سوتا, ثبت بالاترین تک روز COVID-19 مرگ و میر به تاریخ. دولت کمیسیون بهداشت و درمان ژان مالکوم هشدار داد که این اعتراضات را "بسیار قابل پیش بینی سرعت بخشیدن به گسترش" از coronavirus; شهردار آتلانتا Keisha لنس کف توصیه تظاهرکنندگان که آنها "احتمالا نیاز به دریافت یک COVID آزمون این هفته است." هوارد Markel یک پزشک و پزشکی مورخ در دانشگاه میشیگان به من گفت که او دلسوز به خواسته های معترضان اما عمیقا نگران ویروسی خطر است. "به عنوان یک مورخ من ناراحت کننده پیش بینی آینده," او گفت:. "اما به عنوان یک پزشک معتقدم این اعتراضات منجر به افزایش موارد است. تنها سوال این است که چگونه بزرگ سنبله خواهد بود."

نزدیکی از معترضان ایجاد آشکار نگرانی اما از عفونی-بیماری نظر که فقط آغاز است. چه شروع می شود به عنوان یک جامعه فاصله گرفته تلاش ممکن است به سرعت محول به عنوان وقایع آشکار. تظاهرکنندگان اعمال خود را به عنوان آنها در ماه مارس فریاد و فشار در برابر موانع. "شما تماشای این اعتراضات و اغلب مردم در حال محصور همراه با sawhorses," Markel گفت. "آنها در حال داد و فریاد و البته قطرات در حال پرواز در همه جا." هر چند اکثر تظاهرات مسالمت آمیز است برخی مستلزم برخورد خشونت آمیز با اجرای قانون است. "در حال حاضر در نظر گرفتن پراکندگی تاکتیک های استفاده شده توسط پلیس: گاز اشک آور و اسپری فلفل," Markel ادامه داد. "آنها شما را به گریه آنها باعث خود بینی و دهان به ترشح موکوس—همه از آن تشدید گسترش ویروس." گاز اشک آور می تواند جمع آوری ماسک ساخت آنها غیر قابل تحمل را می پوشند. برخی از معترضان دستگیر و به زندان که در آن نرخ ویروسی انتقال نجومی هستند. دیگر صبر کنید در شلوغ اتوبوس یا مترو که در آن virus اسپرد به دوستان و همسایگان و اعضای خانواده.

زمانی که من صحبت می کرد با Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی بهداشت, موسسه, او به من گفت که او امیدوار است که به دلیل تظاهرات در خارج تاثیر خود را در coronavirus انتقال محدود خواهد شد. اما او همچنین هشدار داد که موارد می تواند افزایش, به خصوص اگر مردم نمی باید این فرصت را به شرکت در شیوه های ایمن. "من به حمایت از معترضان و آنچه که آنها در اعتراض به" جها گفت. "اما بدیهی است که ما در وسط یک بیماری همه گیر. ما باید به راه رفتن در یک خط خوب است. من مراقبت عمیقا در مورد مسائل عدالت, اما من هم مراقبت عمیقا در مورد افراد بیمار شدن." در ضمن جها گفت: تمرکز بیش از حد در تظاهرات به عنوان یک منبع عفونت می تواند به خودی خود خطرناک است. "اگر ما دیدن موارد سنبله مردم در حال رفتن به می گویند این همه معترضان," او گفت:. "من می توانید ببینید که آن عناوین در حال حاضر." این تظاهرات همزمان با بسیاری از عوامل دیگر—رستوران و محل کار reopenings, اعمال جراحی الکتیو کباب و استخر ، آن را سخت خواهد بود برای باز کردن اثرات تظاهرات از اثرات برنامه ریزی بازگشایی. هنوز جها گفت: "حتی اگر این روشن نیست که دقیقا چه چیزی باعث افزایش آن ممکن است به لحاظ سیاسی مناسب برای سرزنش از آن در تظاهرات است."

میراندا Yaver یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس که در مطالعات بهداشت عمومی تصمیم به پیوستن به تظاهرات در شهر خود با وجود شخصی و همه گیر خطرات. Yaver یک اختلال غدد درون ریز است که نیاز به درمان به طور منظم که باعث می شود او بیشتر در معرض COVID-19. هنوز هم او احساس مجبور به شرکت. "سکوت چیزی است که اجازه می دهد تا برای تداوم این نابرابری" او گفت:. "من می ترسم وجود خواهد داشت وحشتناک COVID شیوع بیماری به دلیل این اعتراضات اما من نیز می ترسم از آنچه اتفاق می افتد زمانی که ما اجازه می دهد نژادی و بی عدالتی به انتخاب نشده است."

جانباز تظاهرکننده Yaver شرکت در ده ها تن از تظاهرات ابتدا با راهپیمایی در برابر جنگ عراق و در ادامه از طریق مرگ اریک گارنر و مایکل براون. او در سراسر برنامه برای لس آنجلس تظاهرات در توییتر کشید تا یک علامت ("سیاه و سفید و سکوت = خشونت") و ساخته شده راه خود را به سالن شهر که در آن هزاران نفر جمع شده بودند. بود که اولین بار او اشک با گاز کشته شوند. "چشمان من بودند سوختن مانند دیوانه," او گفت:. "من نمی توانستم. روز بعد آنها شروع به تیراندازی گلوله های لاستیکی در جمعیت است." Yaver بازگشت به اعتراض برای چند روز آینده. در تجربه او بیشتر تظاهرکنندگان ماسک عینک, اما کافی اجتماعی فاصله غیر ممکن بود. "تجمع جمعی مانند این ها یک کابوس از بهداشت عمومی از دیدگاه," او گفت:. "من حمل واقعی احساس گناه در مورد شرکت. اما من می خواهم بیشتر احساس گناه در مورد یک ناظر منفعل. هیچ برنده یا آسان؟"

تایسون بل که زندگی در Charlottesville, Virginia است که هر دو یک عفونی-بیماری و مراقبت بحرانی پزشک—دقیقا نوعی از دکتر می خواهد که رقیب با hyper-ویروس مسری است که می فرستد و مردم را به I. C. U. پس از شروع این بیماری همه گیر او شده است مراقبت از COVID-19 بیماران و کمک به توسعه این پاسخ را در برنامه های خود در بیمارستان در دانشگاه ویرجینیا است. بل منتقل شده و با خانواده اش به Charlottesville در سال 2017, یک ماه قبل از سفید supremacists و نئو نازی ها فرود در شهرستان برای متحد کردن حق تظاهرات کردند. او به من گفت که به عنوان یک مرد سیاه و سفید او مختل شده است اما توسط هر دو تازه ترین نمونه از خشونت پلیس و نامتناسب coronavirus مرگ و میر در میان آفریقایی-آمریکایی است. (سراسر کشور به COVID-19 مرگ و میر برای آمریکایی های سیاه و سفید دو-نقطه-چهار برابر بالاتر از نرخ برای سفید پوستان است.)

تماشای جریان تظاهرات بل می خواست برای پیوستن به آنها را در همان زمان او به نگرانی در مورد چگونه آنها ممکن است به بدتر شدن این بیماری همه گیر. "سوال این است: چگونه می توانم به شما تعادل این رقابت نیاز به دفاع از زندگی خود را؟" بل گفت. "من یک مرد سیاه و یک پزشک. من نمی می توانید انتخاب کنید یک هویت بیش از دیگر نه من می خواهم به. دو رقیب عوامل نژادپرستی و COVIDآیا کشتن من و جامعه. آن را احساس می کند واقعا ناعادلانه است که من نمی توانم مبارزه هر دو در همان زمان." او و همسرش را مورد بحث این سردرگمی بسیاری از اوقات بدون حل و فصل آن است. من او را پرسید که چه او می گوید به بیماران و یا دوستانی که به او بگویید که آنها می خواهند برای شرکت در. "من به آنها بگویید که در علاوه بر این به مدت طولانی خطر خشونت پلیس اضافه وجود دارد تهدید COVID در حال حاضر," او گفت:. "من به آنها بگویید که اگر شما احساس می کنید مجبور به رفتن انجام بهترین شما می توانید: پوشیدن ماسک, ماندن, اجتماعی دور نمی اشتراک گذاشتن بلندگوهای یا آب. بدیهی است که همه در حال رفتن به بسیار سخت در این خام, احساسی, لحظه, اما ممکن است این تنها انتخاب شما است اگر شما می خواهید صدای خود را شنیده ام."

بل ساخته شده است یک مطالعه روند که توضیح نامتناسب بار بیماری که جوامع در حال تحمل دوران بیماری همه گیر. در علاوه بر این به کار در مشاغل با قرار گرفتن در معرض بیشتر به این ویروس آفریقایی-آمریکایی به نرخ بالاتر از بیماری های مزمن; آن نرخ به نوبه خود نسبت به فقر و محله های نا امن دسترسی محدود به مراقبت های پزشکی و مداوم و فراگیر تعصب. بدن در حال رشد از تحقیقات پیشنهاد کرده است که مزمن تبعیض برگ علامت آن در بدن با سخت شدن شریان ها اخلال در خواب, بالا بردن فشار خون, تبلیغ التهاب و تداخل ژنتیکی با ماشین آلات. "وجود دارد یک اتصال مستقیم بین بالا COVID بار و ساختاری نژادپرستی" بل گفت. "که ورد قدرتمند اما این مهم است که به آن تماس بگیرید ،

در روزهای اخیر به عنوان یک راه از شرکت در این تظاهرات در حالی که حفظ فاصله خود را, او شروع به اشتراک گذاری تجربیات خود با همکاران خود را. "این یک پنجره به دنیای من," او گفت:. بل برای اولین بار فرزند مرده بود; پس از مرگ او زنگ نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که در مورد نیروهای اجتماعی است که ممکن است کمک به که ویرانگر نتیجه. (سیاه و سفید نوزاد-مرگ و میر در ایالات متحده است که دو برابر میانگین ملی است.) اخیرا در حالی که در خانه یک شب او موفق به دریافت یک صفحه اطلاع رسانی او که بیمار خود را در I. C. U. گرفته بود به نوبه خود برای بدتر است. او به سرعت لباس پوشیدن و شروع به رانندگی به بیمارستان. زمانی که او متوجه شد که او به سرعت او احساس ناگهانی ترور. "من یک مرد سیاه و سفید سرعت پایین بزرگراه در 3 A. M.," او گفت:. "من شروع به فکر کردن, من یک هدف است. چه این رفتن به مانند نگاه کنید اگر من کشیده ؟ چه هستند شانس من می تواند آزار شات ؟ این چیزی است که بسیاری از دوستان و همکاران باید به فکر می کنم."

دو هفته پیش جهانی coronavirus همه گیر و آمریکا در مبارزه با نژادپرستانه پلیس شبیه جداگانه بحران. به یک اندازه آنها هنوز هم هستند. به آدرس ویروس, ما نیاز به ساخت بهداشت عمومی زیرساخت در سراسر کشور و سیاستمداران باید برای متحد کردن پشت یک تعهد به آن صندوق. آن فاجعه بار خواهد بود اگر حوادث هفته گذشته باعث شد که ما را به غفلت آن تلاش—یا اگر آنها بیشتر سیاسی یک coronavirus پاسخ است که در حال حاضر تبدیل به خطرناک و نامناسب سیاسی.

اما می تواند وجود داشته باشد شکی نیست که همپوشانی بین این دو بحران در معرض شده است و از هم اکنون آنها را در هم تنیده. اگر این اعتراضات باعث افزایش عفونت به احتمال زیاد خواهد شد محور در جوامع است که در حال حاضر خواستار آن است که زندگی خود را به ارزش به همان اندازه توسط دولت است. کسانی که در جوامع در حال حاضر رنج می برند در اپیدمیولوژیک نظر: در مینه سوتا که در آن جورج فلوید درگذشت آفریقایی-آمریکایی را تشکیل می دهند فقط هفت درصد از جمعیت اما با توجه به کمیسیون بهداشت و درمان نشان دهنده نزدیک به یک چهارم از coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان. واقعا روش موفق به ویروس باید کاهش این نابرابری. به حدی که آنها باقی بماند و یا بدتر خواهد شد که دیده می شود به درستی به عنوان یک نتیجه هدایت می شود مسابقه.

به عنوان یک دکتر که در حال مراقبت از کسانی که به طور جدی بیمار با COVID-19 من خودم از بازگشت به عبارت "من نمی توانم نفس بکشم." اریک گارنر و جورج فلوید گفت: آنها; آنها همچنین گفتند هر روز با بسیاری از COVID-19 بیماران—نامتناسب تعداد آنها مردم رنگ—در بیمارستان در سراسر کشور است. معترضان به خیابان آمده اند برای نشان دادن در برابر خشونت پلیس به طور خاص اما فلوید مرگ نیز به عنوان یک عالم صغیر از بسیاری از سمی نیروهای که ایجاد درد و رنج بی به صورت سیاه و اقلیت های آمریکایی است. پس از همه گیر شروع هر هفته نشان داده است بیشتر در مورد چگونه به محل کار و مدارس و محله خانه ها و بیمارستان ها در جوامع خود آنها را در معرض خطر بیشتری برای مرگ و بیماری است. و در عین حال ضرورت است که با آن ما در تلاش برای کاهش این بیماری همه گیر اجتماعی و اقتصادی آسیب به بازگشایی سالن به راه اندازی مجدد مدارس برای برگزاری رویدادهای ورزشی به ناهار خوردن در رستوران ها برای تسکین سرمایه گذاران برای حمایت از کسب و کار—نه الهام مشابه اجتماعی و تعهد به کاهش ما خمیازه سلامت و نابرابری. همانطور که ما برای دهه ما به سادگی اذعان سپس قبول است که برخی از جوامع خواهد بود پشت سر گذاشت. در حال حاضر و در میان همه گیر آمریکایی ها را شکسته مستند در شماره های گسترده برای اعتراض به نابرابری نژادی. اگر ما موفق به عمل در حال حاضر دانستن آنچه ما می دانیم دیدن آنچه که ما دیده ایم, تاریخ ثبت و ضبط خواهد شکست ما از بهداشت عمومی به عنوان یک پذیرش نژادی و بی عدالتی است.


بیشتر پزشکی اعزام

  • بازمانده شدید coronavirus عفونت سخت است. بنابراین دوره نقاهت است.
  • برخی از بیمارستان ها به تعویق افتاد سرطان عمل جراحی به دلیل coronavirus بحران است. چگونه پزشکان ارزیابی ضرورت در طول یک بیماری همه گیر?
  • آن را خیلی دیر نیست برای رفتن در جرم در برابر coronavirus. این پنج-بخش عمومی-برنامه درمانی ممکن است کلیدی.
  • تنهایی و همبستگی درمان coronavirus بیماران در نیویورک است.
  • برای پر کردن این خلاء توسط دولت فدرال پزشکان با تکیه بر رسمی شبکه برای دریافت اطلاعات و پشتیبانی آنها نیاز دارید.
  • تعارض و سردرگمی سلطنت در نیویورک بیمارستان بیش نحوه رسیدگی زایمان در طول بیماری همه گیر.
  • در کشورهایی که میزان عفونت را تهدید می کند به پیش افتادن از ظرفیت نظام سلامت و پزشکان در حال مقابله با اخلاقی quandaries است که هیچ چیز در آموزش خود را آماده آنها.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de