چگونه Simulmatics شرکت اختراع آینده

برای کمک به انتخاب J. F. K. Simulmatics ابداع مدل های کامپیوتری از رای دهنده رفتار است.عکس توسط استن Wayman /

توسط NEWS-SINGLE در 8 مرداد 1399
J.F.K. in a crowd.
برای کمک به انتخاب J. F. K. Simulmatics ابداع مدل های کامپیوتری از رای دهنده رفتار است.عکس توسط استن Wayman / گتی

این Simulmatics شرکت باز برای کسب و کار در 18 فوریه 1959 و در یک اتاق اجاره ای توسط Edward L. Greenfield شرکت در سی و یک ساله رئیس جمهور در طبقه فوقانی یک ساختمان در گوشه ای از خیابان مدیسون و پنجاه و دوم-خیابان پنج بلوک جنوب I. B. M. s پر زرق و مرکزی جهان. Greenfield, یک اگهی گر, مشاور سیاسی و همه در اطراف چک و چانه زدن کشیده مردم در مانند "دیزنی" آهنربا. "اد گرینفیلد" او می گویند فلش Dean Martin پوزخند سیلی عقب ارائه ودکا-و-تونیک palming یک کارت کسب و کار. جدید خود را به شرکت دفاتر threadbare; جاه طلبی خود را به سختی می توانست بزرگتر شده است. "Simulmatics" یک ترکیب از "شبیه سازی" و "خودکار" بود و همان رمز و راز به عنوان یکی دیگر از نوزده-پنجاه neologism: "هوش مصنوعی". دهه ها قبل از Facebook و Google و کمبریج Analytica و هر برنامه در گوشی Simulmatics' بنیانگذاران از این همه فکر: آنها تا به حال این ایده که اگر آنها می تواند جمع آوری اطلاعات کافی در مورد مردم به اندازه کافی و نوشتن به اندازه کافی خوب کد همه چیز را در یک روز ممکن است پیش بینی—هر ذهن انسان شبیه سازی شده و سپس کارگردان هدفمند پیام به عنوان بی تردید به عنوان موشک. برای اولین ماموریت Simulmatics هدف را به نفع خود در کاخ سفید را برای حزب دموکرات است.

در سال 1960 جان اف کندی را شکست داد و ریچارد نیکسون در یک کمپین است که حمل هوایی از سرنوشت عمدتا به دلیل از یاد حساب با خبرنگار Theodore H. سفید. در "ساخت جمهور 1960" سفید ایجاد اسطوره از کندی به عنوان امری اجتناب ناپذیر رئیس جمهور—King Arthur کشیدن Excalibur از سنگ. اما کندی پیشنهاد برای نامزدی طولانی بود شات پیروزی خود را در انتخابات عمومی یکی از نزدیک ترین در تاریخ آمریکا و مبارزات انتخاباتی خود مستقر انتخابات شبیه ساز. با این حال امری عادی در حال حاضر این جدید بود و به شدت بحث برانگیز است. سفید در حالی که هرگز نامگذاری Simulmatics در زمان مشکل به انکار کردن نفوذ آن در اولین صفحه از کتاب خود را. "این طبیعت سیاست است که مردان همیشه باید عمل بر اساس نامشخص واقعیت," او نوشت. "شد و آن را در غیر این صورت ، . . سیاست خواهد بود یک علم دقیق که در آن ما اهداف و سرنوشت را می توان از چپ به بزرگ غیرشخصی رایانه است." سفید بود و نزدیک به کندی کمپین و کندی مبارزات انتخاباتی تصمیم گرفته بود به انکار علنی که از آن استفاده کرده بودند Simulmatics.

در سال 1959 دموکراتیک, حزب, با خود در جنگ بود و رانده شدن به قبر توسط segregationists. جمهوری خواهان برگزار شده بود کاخ سفید پس از آیزنهاور پیروزی در سال 1952. دو بار در ایلینوی است فرماندار Adlai E. استیونسون به حال موفق به شکست دادن او. در سال 1952 استیونسون کرده segregationist خود را به عنوان همسر در حال اجرا و در سال 1956 او گفت: عمدتا سیاه و سفید مخاطبان در لس آنجلس است که لغو تبعیض نژادی مشخص باید به "ادامه می يابد." Adam Clayton پاول جونیور یک آفریقایی-آمریکایی کنگره از نیویورک و دموکرات سر در گم خود برای آن نامردی و تایید آیزنهاور. حتی با یک جدید در حال اجرا همسر استیونسون تنها موفق به کسب متحده که ادعا شده بود توسط کنفدراسیون. با این وجود او لذت می برد و تقریبا جهانی حمایت در میان سفید روشنفکران لیبرال از جمله مورخ آرتور شلسینگر جونیور اقتصاددان John Kenneth Galbraith شاعر آرچیبالد MacLeish و نیویورکر را جان Hersey; هر چهار پیش نویس سخنرانی برای استیونسون, متبحر و ظریف است. این آیزنهاور کمپین در ضمن زد چه استیونسون حامیان به نام دانههای ذرت کمپین: آن فروخته نامزد خود را مانند مواد شوینده. "من فکر می کنم از یک مرد در غرفه رای گیری که تردید بین دو اهرم به عنوان اگر او بودند توقف بین رقابت لوله خمیر دندان در یک داروخانه" یکی از مشاوران کمپین گفت. "من می خواهم آیک" تلویزیون صدای جرنگ جرنگ زد. "آن زمان برای یک تغییر" آیزنهاور گفت: در بی معنی کپی آگهی نوشته شده توسط کسی که آمد تا با M&M را "ذوب در دهان خود را در دست خود را."

اد گرینفیلد که سیاسی-مشاور شرکت های مشغول به کار در استیونسون مبارزات انتخاباتی در سال 1956 به این نتیجه رسیدند که سخنرانی های خود را بیش از حد خوش فکر. "تاکید بر پیچیدگی باید به حداقل برسد" شرکت اجتماعی-علوم بخش توصیه می شود. اما استیونسون رد یا ساده و یا به کنار گذاشتن او کویسلینگ موقعیت در حقوق مدنی. نیکسون آیزنهاور معاون رئیس جمهور شد و توانمند نامزد و وحشی دشمن. به ضرب و شتم او در سال 1960 گرینفیلد فکر دموکرات ها نیاز به یک سلاح مخفی.

مدرن سیاست آمریکا آغاز شد که با سلاح مخفی. گرینفیلد آن را به نام پروژه arab economic news. او استخدام بهترین و درخشان ترین بسیاری از آنها آموزش داده شده بود در علم جنگ روانی. "دانشمندان از موسسه تکنولوژی ماساچوست ییل, دانشگاه هاروارد, کلمبیا و دانشگاه جانز هاپکینز" نیویورک تایمز گزارش داد. Simulmatics' 1960 انتخابات پروژه یکی از بزرگترین سیاسی-علوم تحقیقات پروژه تا کنون انجام شده است. به رهبری توسط M. I. T. دانشمند علوم سیاسی به نام Ithiel de Sola, استخر, رئیس Simulmatics' پژوهش و هیئت مدیره سبز به دانشمندان وارد یک مجموعه ای از "داده های عظیم" از انتخابات گرداند و افکار عمومی نظرسنجی رفتن به سال 1952 مرتب سازی رای دهندگان به چهار صد و هشتاد و انواع و مسائل مربوط به پنجاه و دو خوشه. سپس آنها ساخته شده چه آنها گاهی اوقات به نام یک رای گیری-رفتار ماشین یک شبیه سازی کامپیوتری از سال 1960 انتخابات که در آن آنها می تواند سناریوهای تست بر روی یک بی وقفه قابل تنظیم مجازی جمعیت: شما می توانید آن را بپرسید یک سوال در مورد هر حرکت یک نامزد ممکن است و این امر به شما بگویم که چگونه رای دهندگان خواهد پاسخ را به کوچک ترین بخش از رای دهندگان.

"فرض کنید که در طول مبارزات انتخاباتی این سوال مطرح میشود که ممکن است عواقب ناشی از ساخت قوی حقوق مدنی گفتار در ایالات جنوبی" سبز و استخر نوشت:

ما از مدل ما قادر به پیش بینی آنچه را چنین بیان معنی به هر 1000 زیر گروه از جمعیت و چگونه بسیاری از افراد متعلق به هر یک از زیر گروه وجود دارد در هر دولت است. ما خواهد بود که قادر به پیش بینی تقریبی کوچکی از یک درصد تفاوت که چنین سخنرانی را در هر دولت و در نتیجه به دقت اشاره کردن به دولت که در آن می تواند بر انتخابات رای بدهند. ما ممکن است در نتیجه توصیه می کنند برای مثال که چنین سخنرانی خواهد از دست دادن 2 تا 3 درصد از آرا در چندین ایالت های جنوبی است که ما را حمل به هر حال اما ممکن است به دست آوردن ½ از یک درصد آرا در برخی از مهم شمال کشور.

باید یک سیاستمدار قوی, سخنرانی در مورد حقوق مدنی در جنوب به دلیل آن را درست انجام دهید ؟ هیچ. یک سیاستمدار باید قوی, سخنرانی در مورد حقوق مدنی در جنوب هنگامی که و که در آن توصیه به انجام این کار توسط یک, برای سود داده ها-تجزیه و تحلیل شرکت است.

پس از استقرار در Simulmatics جدید دفاتر گرینفیلد ارسال پیشنهاد برای پروژه arab economic news به نیوتن Minow یک شریک در استیونسون شیکاگو شرکت حقوقی که تا به حال به عنوان استیونسون مشاور. Minow ارسال پیشنهاد به آرتور شلسینگر جونیور در کمبریج جایی که او زندگی می کردند دو درب را از Ithiel de Sola استخر. "بدون prejudicing خود قضاوت نظر خود من این است که چنین چیزی (یک) نمی تواند کار (b) غیر اخلاقی (c) باید غیر قانونی اعلام" Minow نوشت. "لطفا راهنمایی کنید." شلسینگر نگاه بیش از این پیشنهاد. "من خیلی احساسات خود را در مورد پروژه arab economic news," او نوشت. "من میلرزد در مفهوم عمومی رهبری از مفهوم . . . که یک مرد نباید چیزی می گویند تا زمانی که آن را پاک است با ماشین است." اما او که قرار بود برای خنثی کردن آن است. "من معتقدم در علم و نمی خواهم به عنوان یک حزب به خفگی کردن ایده های جدید است." پروژه arab economic news جلو رفتم. این خبر هنوز.

پروژه arab economic news با هدف حل مشکل Adlai E. استیونسون. سبز و استخر کلمبیا جامعه شناس ویلیام مکفی و ییل روانشناس رابرت Abelson متقاعد دموکراتیک مشورتی شورای pro-استیونسون بازوی کمیته ملی حزب دموکرات به استخدام Simulmatics به رفتار اولیه شبیه سازی. هزینه آن را در سال 2020 پول نزدیک به شش صد هزار دلار آن را مطالعه سیاه رای دادن.

اکثر سیاه پوستان در جنوب نمی تواند رای دادن. و تنها یک تکه کوچک از Simulmatics' بانک از رای دهندگان سیاه پوست بودند: شصت و پنج صد و شصت و چهار در همه آنها چهار هزار و پنجاه و شد در شمال. اما این شرکت جاه طلبی تحصیل آفریقایی-آمریکایی به عنوان یک نوع رای گیری نشان از یک تغییر عمده. جورج گالوپ تا به حال به شدت شکست خورده شامل آفریقایی-آمریکایی ها در نظرسنجی نیست حداقل به خاطر او در گرو حمایت مالی از جنوب و روزنامه ها بودند که تمایلی به چاپ نظرات آمریکایی های سیاه و سفید به خصوص در مورد روابط.

در همان زمان که Simulmatics' دانشمندان رو به کار کندی شروع wooing لیبرال ها که به مدت طولانی پشتیبانی استیونسون. در سال 1958 کندی برنده شده بود reëlection به سنا با هفتاد و سه درصد از آرا. هنوز هم به او بدهی: او یک کاتولیک ایالات متحده تا به حال هرگز قبل از انتخاب رئيس جمهور کاتولیک. او حتی ضعیف تر در حقوق مدنی از استیونسون. او جوان بود, تنها چهل و دو. او تا به حال نزدیک به جوزف مک کارتی: پدرش اهدا پول به مک کارتی در جنگهای صلیبی; خواهر او تا به حال یک بار مورخ او را و برادر او بابی بود برای او کار می کرد. و هنگامی که کنگره رای به سرزنش مک کارتی 67-22 کندی در بیمارستان تصمیم به بازیگران یک رای. لیبرالها هرگز او را ببخشند. کندی در مورد مجموعه ای که به دنبال بخشش.

"یک روز صبح در اواسط ماه جولای 1959 به عنوان من نشسته بود در خورشید در Wellfleet, کندی به نام از هیانیس پورت به دعوت مرا به شام آن شب" شلسینگر به یاد می آورد. بازدید از اسراف کندی ترکیب در کیپ کاد شلسینگر, مانند, سفید, سقوط در عشق با جکی—"زیر یک چادر دوست داشتنی inconsequence او پنهان فوق العاده ای آگاهی"و با جک که او را تحت تاثیر قرار خود را با قدرت و اراده و هوش و قاطعیت. بی سر و صدا شلسینگر روشن طرف. برای او موقعیت خود را به عنوان یک واسطه بین استیونسون و کندی عبور همراه پیام و راه اندازی جلسات تلاش برای دریافت استیونسون به پرتاب حمایت خود را پشت کندی. هیچ یک از آن کار می کرد.

در ژانویه 2, 1960, کندی را اعلام کرد پیشنهاد خود را برای نامزدی حزب دموکرات. مینه سوتا سناتور هوبرت هامفری وارد شده بود در این مسابقه بیش از حد هر چند او بعدها گفت: "من احساس به عنوان صالح به عنوان هر انسان به رئیس جمهور غیر از استیونسون." در ماه فوریه در یک سفیده فقط ناهار شمارنده در یک Woolworth را در Greensboro, چهار, سیاه دانشجویان جدید الورود از کارولینای شمالی, A. & T. حاضر به رها کردن کرسی های خود را. این تحصن در سراسر جنوب و حتی به عنوان Simulmatics' دانشمندان نوشت کد و طبقه بندی شده اند پانچ کارت تلاش برای شبیه سازی ذهن از رای دهندگان.

در مارس 8th, کندی برنده مقدماتی نیوهمپشایر. در آوریل 5th, او برنده در ویسکانسین یک شکست دردناک برای میانه هامفری که رعایت بهره وری از کندی کمپین گفت: "من احساس مستقل تاجر رقابت در برابر فروشگاه های زنجیره ای." هفته آینده کندی برنده استیونسون در ایالت ایلینوی است. در ماه مه پس از کندی برنده, غرب ویرجینیا, اولیه, Humphrey خارج از مسابقه است.

در مه 15, 1960, Simulmatics ارائه اولین گزارش "Negro رای دهندگان در شمال شهر" به دموکراتیک شورای مشورتی است. در یک سال و زمانی که دو صد و شصت و نه ممکن و پانصد و سی و هفت کالج انتخاباتی نمایندگان مورد نیاز برای برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری هشت متحده با آفریقایی-آمریکایی مشارکت در نیویورک—New York, پنسیلوانیا, کالیفرنیا, ایلینوی, اوهایو و میشیگان نیوجرسی و میسوری را با هم حساب برای دو صد و ده. آفریقایی-آمریکایی ها مدتها جمهوری خواه رای دادند اما در نوزده-سی سالگی F. D. R. کشیده بود بسیاری را به خود قرارداد جدید ائتلاف. Simulmatics گزارش داد که در نوزده-پنجاه این ائتلاف آغاز شده بود به سقوط از هم جدا: در سال 1956 و 1958 دموکراتیک نامزدها از دست داده بود سیاه رای دهندگان در شمال به خصوص طبقه متوسط سیاه و رای دهندگان به خصوص پس از آیزنهاور امضا 1957 حقوق مدنی عمل می کنند. "تغییر بود نه فقط یک نوسان به" آیک,' " Simulmatics گزارش شده است. "این قطعا یک تغییر در وفاداری" که توسط نوسان در سال 1958 midterms زمانی که آیزنهاور بود و نه در انتخابات. "چیزی که به دست آورد و آنها را بیش نبود پدر-تصویر از آیزنهاور (که نه دوست نداشتند) اما این تصویر از آنچه هر یک از طرفین انجام داده بود برای Negro مردم است." آن را به این: حزب دموکرات نمی تواند پیروزی در کاخ سفید بدون برنده به کسانی که سیاه رای دهندگان و آن را نمی تواند آنها را به نفع خود بدون در نظر گرفتن یک موقعیت قوی تری در حقوق مدنی. رسیدن به این نتیجه گیری ممکن است به نظر می رسید به یک تیم نیاز کمی رفتاری دانشمندان I. B. C. 704 و بیش از نیم میلیون دلار—واقعا شما تا به حال تنها به تماشای sit-in در تلویزیون است. اما با توجه به ناسازگاری شاید آن را انجام داد.

در حال حاضر کندی در حال حرکت. لیندون جانسون که منفور او هماهنگ یک توقف "کندی" کمپین. جدید جمهوری و ملت تایید استیونسون و التماس او را اجرا کنند. "طرح استیونسون" گروه های جوانه زده در سراسر کشور است. در مه 21, کندی بازدید استیونسون در خانه اش در لیبرتیویل. او خواسته استیونسون نه تنها به حمایت از او اما به تحویل خود را نامزد سخنرانی در کنوانسیون. "نگاه من رای برای نامزدی و اگر شما نمی به من پشتیبانی خود من به گه همه بر شما" استیونسون به یاد می آورد که گفته کندی. "من نمی خواهم به انجام این کار, اما من می توانم و من اگر من باید." استیونسون خودداری کرد.

شلسینگر در مورد تلاش برای دست کشیدن استیونسون خارج از مسابقه است. در ژوئن 5, استیونسون کمبریج ماند و در شلسینگر را فقط بیش از دروازه باغ از گالبریت ، دوباره استیونسون حاضر به حمایت از کندی. سپس شروع به نبرد از روشنفکران. در ژوئن 13, برخی از برجسته لیبرال در ایالات متحده از جمله النور روزولت, Reinhold Niebuhr آرچیبالد MacLeish جان Hersey, Carl Sandburg و John Steinbeck ارسال یک درخواست به کمیته ملی حزب دموکرات آمریکا برای استیونسون. چهار روز بعد وجود دارد به نظر می رسد ضد دادخواست با یک لیست از نام رهبری شلسینگر و Galbraith. این درخواست شامل کندی اطمینان که او حمایت و پایان دادن به تبعیض نژادی است.

شلسینگر بعد گفت که او پشیمان است که در این بیانیه آمده بود به زودی پس از استیونسون شده بود یک مهمان در خانه اش. شلسینگر همسر ماریان گفت: روزنامه ها او هنوز هم برای استیونسون. (رابرت کندی نوشت: در پست اسکریپت ناخوانا در پایین نامه ای به شلسینگر "نمی تواند خود را کنترل همسر—یا شما مثل من؟") در یک مهمانی Galbraith متهم شد که "بدترین شخصی خیانت در تاریخ آمریکا است." نه هر کس شروع به پریدن کرد و کشتی. اما Ithiel de Sola, استخر انجام داد. او با ارسال یک کپی از Simulmatics' اولین گزارش محرمانه به کندی aide, Ted Nbsp; استخر ممکن است دست به شلسینگر ، Sorensen mulled آن بیش از, اما در حال حاضر او مانند هر کس دیگری مشغول آماده شدن برای کنوانسیون ملی دموکرات ها در لس آنجلس است. در جولای 5th, لیندون جانسون وارد مسابقه به طور عمده به سر و صدا کندی. سه روز بعد در اخبار CBS استیونسون گفت که اگر پیش نویس او را اجرا کنند.

کنوانسیون شامل بسیاری از jiggery-pokery و بیش از حد غنی از مواد غذایی و بد شامپاین از اکثر مردم در طول عمر. پس از آن وجود دارد dealmaking. در اوایل ماه جولای به کندی کمپین راه اندازی ستاد در چهار اتاق و سوئیت در نگهداری. یک نویسنده جوان به نام Thomas B. مورگان یک دوست بسیار نزدیک از اد گرینفیلد (و به زودی به Simulmatics' مدیر تبلیغات) پرواز از نیویورک به لس آنجلس که در آن او در یک "طرح استیونسون" دکمه را بر روی خود را برگردان. او وجود دارد به عنوان دبیر مطبوعاتی برای کمک به ایجاد مرکزی برای مدتی استیونسون مبارزات انتخاباتی. کندی وارد لس آنجلس در شنبه, جولای 9th. بنابراین استیونسون بود که استقبال در فرودگاه توسط هزاران نفر از طرفداران. شلسینگر در مورد به هیئت مدیره هواپیما خود را نوشت در دفتر خاطرات مفتضحانه "اگر AES تا به حال هیچ شانس من احساس شادتر در لس آنجلس اگر من مشغول به کار بودند برای او و یا حداقل من فکر می کنم من می خواهم من می خواهم احساس شادتر برای خودم."

استخر و سبز پرواز به لس آنجلس بیش از حد مطمئن شوید که Simulmatics' گزارش در رای دهندگان در شمال رو به دست پلت فرم کمیته. آنها در حال حاضر با توجه به یک کپی از این گزارش به چستر بولز کمیته رئیس و دیگری به هریس Wofford یک کندی کارمند و دوست گرینفیلد است که پیش نویس این پلت فرم مدنی-حقوق تخته. ("اجازه دهید به من نشان می دهد که برخی از زمان به زودی شما سعی می کنید به صحبت کردن با یک دوست خوب من بسیار دانا روابط عمومی مرد اد Greenfield" Wofford نوشته بود به مارتین لوتر کینگ جونیور پیش از آن که در سال.) بولز منصوب کرده بود بیست و مرد پیش نویس پانل که شامل تنها چهار جنوبی. جلسه در روز یکشنبه, جولای 10th, آن را تایید یک پلت فرم به نام "حقوق انسان". آن boldest تخته بنا از لیبرال ترین موقعیت در حقوق مدنی تا کنون گرفته شده توسط هر دو حزب.

عمومی می بیند چه اتفاقی می افتد در کنوانسیون طبقه است; dealmaking می گیرد در پشت درهای بسته. گور ویدال میزبانی یک مهمانی که به عنوان شلسینگر گزارش شامل "هر کس از حداکثر لرنر به Gina Lollobrigida." صبح روز بعد از مهمانی در بورلی هیلز هتل Minow کشیده استیونسون به یک حمام خصوصی کلمه.

"فرماندار" او گفت:, "شما می توانید گوش دادن به آنچه که شما می شنوید از این افراد یا به من. ایلینوی است caucusing در پانزده دقیقه و آن را تقریبا صد در صد برای کندی."

"واقعا؟" استیونسون پرسید. "چه چیزی شما را نشان می دهد؟"

"امکانات از آنچه می تواند به اشتباه وجود دارد تاکید از من است."
کارتون توسط امی Hwang

"من پیشنهاد می کنم شما به بیرون رفتن از اینجا را شکست داد پسر در تلاش برای رسیدن نامزد سومین بار" Minow گفت. "من پیشنهاد می کنم شما بیا برای کندی بود با شناسایی نامزدی خود را و متحد حزب است."

استیونسون dithered. در صبح روز دوشنبه, جولای 11th, در کندی سوئیت در Biltmore بابی کندی برگزار شد جلسه هیات. او خود را در زمان خاموش کت و کراوات خود را شل و صعود بر روی یک صندلی. "من می خواهم برای گفتن چند کلمه در مورد حقوق مدنی," او گفت:. "ما بهترین مدنی-حقوق تخته حزب دموکرات تا کنون داشته است. من می خواهم شما همراهان به آن را حذف به هیئت که کندی نیروهای صراحت در حمایت از این تخته." شلسینگر در بر داشت و آن را یکی از قابل توجه ترین سخنرانی از کنوانسیون.

خارج از عرصه هزاران استیونسون هواداران شعار و حمل و آگهی ها. ("یک تفکر مرد انتخاب—استیونسون!" "رویارویی با چالش اخلاقی—استیونسون.") حتی سفید اعتراف کرد "این بیش از یک تظاهرات آن یک انفجار بود." سه شنبه تعداد استیونسون حامیان خارج از میدان جنگ به نظر می رسید که دو برابر شد. آن شب استیونسون وارد سالن کنوانسیون نه به عنوان یک نامزد بلکه به عنوان یک نماینده برای, ایلینوی به هفده دقیقه از تشویق است. روز شنبه روزنامه زد عناوین: "کندی جزر و مد اببس."

مینه سوتا سناتور یوجین مک کارتی نامزد استیونسون. چهارشنبه شب McCarthy رز به خود بیان. "آیا ترک این پیامبر بدون افتخار در خود حزب" او التماس کرد. "آیا رد این مرد است." توسط مورگان تعداد تشویق به طول انجامید بیست و هفت دقیقه. و وجود بی پایان شعار "ما می خواهیم استیونسون!" مورگان توصیف "یک غول کاغذ مچاله 'گلوله'—ساخته شده از دادخواست تحمل بیش از یک میلیون امضا در تماس کنوانسیون به 'پیش نویس استیونسون' " شناور تا از منبر. کسی فریاد زد: "نگاه کنید این Sputnik!"

به عنوان گالری به نظر می رسید به افزایش و بیداد از نمایندگان در طبقه بودند به طرز عجیبی سکوت. مک کارتی از آنها خواست تا خود را به مجموعه ای رایگان از هر آنچه که تعهد آنها بدون توجه به قفقاز و مقدماتی. اما اکثر نمایندگان در نظر گرفته خود را محدود حداقل در اولین رای گیری توسط دستورالعمل های خود را از رای دهندگان. "این نمایندگان می دانستند; اما نه گالری" سفید نوشت. استیونسون در هر صورت در حال حاضر از دست داده است. پیش از آن روز او تلاش برای متقاعد کردن شیکاگو شهردار ریچارد دیلی به ارائه ایلینوی هیئت به او و دیلی رد کرده بود. مبارزات انتخاباتی خود را به پایان رسید قبل از آن آغاز شده بود.

کندی متقاعد شد به پیشنهاد معاونت به لیندون جانسون به عنوان وسیله ای برای اطمینان که به عنوان رئیس جمهور او را پشتیبانی کامل از جانسون به عنوان رهبر اکثریت سنا. هیچ کس انتظار می رود جانسون به قبول. "شما فقط نمی خواهد باور آن" کندی گفت: وقتی او آمد از جلسه با جانسون. "او آن را می خواهد!"

سرانجام در روز جمعه, جولای 15th, یک خسته کندی تحویل یک سخنرانی بنابراین بدون زرق و برق است که آن را به نیکسون اعتماد به نفس است که او می توانست بدون مشکل دست زدن به کندی در یک بحث تلویزیونی. شلسینگر تماشا با یک درد شدید و ناگهانی. "من معتقدم که او به عنوان یک لیبرال" او نوشت در دفتر خاطرات خود را. "من همچنین اعتقاد دارند او را به طور غیر مستقیم و در صورت لزوم یک مرد ظالم." بعد به دنبال آن مرد ظالم, استخر نوشت: به کندی-برای-رئیس ستاد مرکزی به طور رسمی ارائه خدمات Simulmatics شرکت.

Minow فکر پروژه arab economic news غیر اخلاقی بود و باید غیر قانونی است. شلسینگر فکر آن را فقط ممکن است کار می کنند. در آگوست 11th, Simulmatics شروع به تدوین گزارش سه برای کندی مبارزه است. دو هفته بعد شرکت ارائه یافته های آن به بابی کندی و بالا کمپین کارکنان در یک جلسه برگزار شد و در R. F. K. ،

واقعا وجود دارد هیچ راهی برای اندازه گیری تاثیر Simulmatics گزارش کندی مبارزه است. پس از این جلسه این کمپین به دنبال Simulmatics' مشاوره در مورد آنچه که کندی باید انجام دهید. سوال این است که آیا کندی مبارزات انتخاباتی را انجام داده اند این چیزها به هر حال.

متعارف به نظر سنجی و تحلیل سیاسی Simulmatics اضافه شده شبیه سازی های کامپیوتری, نه بر خلاف گفتن, شبیه سازی مورد استفاده توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به پیش بینی تعداد COVID-19 موارد داده سناریوهای مختلف. شبیه سازی برنامه با این نسخهها کار توسط راه بی پایان اگر/پس از اظهارات: اگر این کار پس از آن که. اگر/پس از آن بود که به نحو Simulmatics' گزارش. آنها شروع با این وضعیت بازی: کندی بود پشت نیکسون در انتخابات اما نزدیک به یک چهارم از رای دهندگان هنوز تصمیم گیری ساخته شده است. "Negro رای دهندگان یک نقطه خطر برای کندی کمپین" به Simulmatics تیم مشاهده و یهودی برای حمایت از کندی بود نسبتا ضعیف نشان می دهد که "ساده حمله تعصب تجدید نظر به این اقلیت از آنها ایدئولوژیک تمایل به مخالفت با چنین تعصبات." چه کندی به عنوان یک مسئولیت ممکن است تبدیل به یک قدرت. "مسئله ضد کلیسای کاتولیک و مذهبی تعصب می تواند تبدیل به بسیار برجسته در رای دهندگان ذهن. اگر که اتفاق می افتد, چه اتفاقی خواهد افتاد؟" این تیم تا به حال اجرا یک کامپیوتر شبیه سازی و تحلیل اثر بیشتر بحث دین در هر یک از چهار صد و هشتاد رای دهندگان انواع مربوط به "(1) آن گذشته رکورد رای گیری; (2) آن مشارکت مردم در انتخابات; و (3) نگرش خود را نسبت به یک کاتولیک نامزد." به عنوان یک نتیجه از این تحلیل Simulmatics توصیه می شود که کندی مقابله با مسئله مذهبی با هدف جلوگیری از انتقاد اما از تحریک آن: "این شبیه سازی نشان می دهد که کندی تا به امروز از دست داده و بخش عمده ای از آرای او را از دست خواهد داد اگر انتخابات بود به تلخ با موضوع ضد مذهب کاتولیک. شبکه بدترین انجام شده است." اگر کندی بودند به بحث بیشتر و بیشتر آشکارا خود را در مورد کلیسای کاتولیک پس از آن او خواهد بود حمله به آن است. و اگر او مورد حمله قرار گرفتند که افزایش حمایت جایی که او مورد نیاز است.

Simulmatics ساخته شده این مورد در اوت 25. کندی شروع به مقابله با این موضوع از خود مذهب کاتولیک سر در اوایل ماه سپتامبر. به جای منحرف ضد کاتولیک مخالفت با این کمپین جلب توجه به آن به دنبال فرصت هایی برای نامزد برای پاسخ توسط decrying مذهبی تعصب. صحبت کردن قبل از پروتستان وزرای هوستون بیشتر وزرا انجمن در سپتامبر 12th, کندی مستقیما عدم تحمل مذهبی را محکوم کرد. "من ممکن است قربانی اما فردا ممکن است شما را," او گفت:. و او هشدار داد: "من نمی کاتولیک نامزد برای رئیس جمهور. من از حزب دموکرات نامزد برای رئیس جمهور که اتفاق می افتد نیز به عنوان یک کاتولیک. من صحبت نمی کنم برای من کلیسا در امور عمومی و کلیسا نه برای من صحبت می کنند."

کندی بود که انتهایی نیکسون در انتخابات تمام تابستان را به دست آورد او پس از روز کارگر به دلیل فرانک بحث در مورد دین به دلیل جدید خود را در زمینه حقوق شهروندی و به دلیل عملکرد خود در مناظره های تلویزیونی با نیکسون. در هر یک از این موارد رویکرد او بوده و توصیه می شود توسط Simulmatics. Simulmatics بود خواست یک موضع قوی تر در حقوق مدنی در اولین گزارش خود را ارائه شده به D. N. C. در ماه مه ارسال شده توسط استخر به کندی کمپین در ماه ژوئن و به دست رئیس پلت فرم کمیته توسط گرینفیلد پیش از کنوانسیون. بلافاصله پس از کنوانسیون, کندی, که, با توجه به سفید بود نامزد حزب دموکرات حداقل جذاب به آفریقایی-آمریکایی در تنظیم حقوق مدنی "تقسیم" به رهبری هریس Wofford از اد سبز است که تا به حال پیش نویس حقوق مدنی تخته از پلت فرم. در ماه اکتبر کندی به طور چشمگیری بهبود جایگاه خود را با رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی که (خواست Wofford) به نام او Coretta اسکات کینگ پس از شوهرش دستگیر شد و در یک نشستن در آتلانتا. یکی از Simulmatics گزارش با توجه به کندی به طور خاص خطاب آینده بحث توصیف آنها به عنوان یک خطر برای Nixon: "خطر به نیکسون است که کندی می توانید با استفاده از خود را بیشتر با شخصیت و صفات—از جمله طیف وسیعی از احساسات مانند شور و طنز, دوستی و معنویت فراتر از انتظار جدیت و خشم."

کندی صرف شب انتخابات نوامبر 8th, در خانواده اش ترکیب در هیانیس پورت که در آن یک صورتی و سفید اتاق خواب کودکان در طبقه دوم از رابرت کندی خانه تبدیل شده بود به یک داده ها-تجزیه و تحلیل مرکز. تمام شب کندی راه می رفت به عقب و جلو در سراسر چمن از خانه خود که در آن جکی هشت ماهه باردار بود و تلاش برای استراحت به بابی را که در آن تله تایپ کلیدهای شد clattering. اما آمریکایی ها عادی بود و داده های خود را تجزیه و تحلیل مراکز خود را در اتاق نشیمن یا آشپزخانه خود را و یا هر کجا که آنها به تماشای تلویزیون است. انتخابات سال 1960 بود که سریع ترین-گزارش یکی در تاریخ آمریکا است. در استودیو 65 و سلامت انتخابات ستاد I. B. M. 7090 ساخته شده اولیه پیش بینی در 7:26 P. M.زمانی که به سختی هر نظرسنجی بسته شده بود و با کمتر از یک درصد از تمام حوزه گزارش. فردا با احتیاط پیش بینی پیروزی نیکسون. خلق و خوی در کندی ترکیب تبدیل غم انگیز. اما در 8:12 P. M., با چهار درصد از حوزه گزارش 7090 جدید ارائه پیش بینی: کندی برنده خواهد بود با پنجاه و یک درصد از آرای مردمی; دو دقیقه بعد CBS پخش این پیش بینی وجود ندارد و هر نکته.

I. B. M. پیش بینی برگزار می شود. کندی انتخاباتی حاشیه پیروزی و سه صد و سه به دو صد و نوزده گسترده بود. اما حاشیه خود در آرای مردمی—49.7 درصد به 49.6 درصد—بود نزدیک پس از سال 1888 به اندازه کافی نزدیک به رهبری به دو بازشماری تلاش های رهبری کمیته ملی حزب جمهوری خواه و نه تایید شده توسط نیکسون گفت که یک شرح حال که او می خواست به فراغت کشور "عذاب بحران قانون اساسی." و به عنوان Simulmatics پیش بینی کرده بود, "Negro رای دهندگان در شمال شهر" معلوم شد بسیار مهم برای دموکرات ها پیروزی. کندی برنده شش نفر از هشت متحده در این گزارش ذکر شده.

"آنچه که ما نشان داده است که چگونه داده ها از گذشته شرایط را می توان مورد استفاده برای شبیه سازی آینده وضعیت" دانشمندان Simulmatics تا به حال افتخار. آنها flimflam ؟ یا تا به حال آنها ابداع سیاست آمریکا?

Simulmatics راه اندازی تبلیغات حمله رعد اسا. پنج روز پس از انتخابات بوستون گلوب فرار یک قطعه در مورد چگونه Simulmatics گفته بود کندی "چرا و آنچه که او باید انجام دهید" و اعتبار داده شرکت با دو پیروزی خود را در بحث و موقعیت خود را در حقوق مدنی. "ما می دانیم که برادران کندی ما را بخوانید به گزارش روز آنها را به آنها کردم و می دانستم که چه شد در آنها سه روز بعد" استخر گفت: خبرنگار. "آنها در حال خوانندگان بزرگ."

حتی قبل از انتخابات کلمه حال کردم که سفید بود نوشتن یک کتاب در مورد مبارزات انتخاباتی. استخر تصمیم به نوشتن کتاب خود را در مورد ساخت جمهور داستان چگونه یک "starry-eyed مفهوم در مرزهای علم یک واقعیت تبدیل شد." در ضمن مورگان تن به تن یک مقاله به هارپر. داستان خود را "مردم ماشین" به نظر می رسد در ژانویه سال 1961 موضوع که آمار دکه های روزنامه فروشی هفته قبل از کریسمس و در آنجا ماند و تقریبا تا زمانی که کندی افتتاح.

بسیاری از کمبریج Analytica دوران پرسش ها و نگرانی های مطرح در دهه های اولیه قرن بیست و یکم در مورد کامپیوتر و, سیاست شد و برای اولین بار مطرح شده توسط مورگان مقاله هارپر درنزدیک به شش دهه پیش: "اگر در یک جامعه آزاد اطلاعات قدرت است, چگونه ما جلوگیری از دستکاری با داده های ارائه شده توسط این ماشین ؟ . . . به عنوان ما به دنبال داده های بیشتر و بیشتر برای ماشین آلات می تواند به ما در حفظ سنت های ما از حریم خصوصی وجود دارد؟" داستان برداشت شد تا در سراسر کشور است. نیویورک هرالد تریبیون گزارش داد که "یک بزرگ هیولا به نام "Simulmatics' " بوده است کندی "سلاح مخفی." یک اورگان روزنامه editorialized که کندی کمپین کاهش داده بود "رای دهندگان—شما خانم جونز بعدی درب و پروفسور اسمیت در دانشگاه . . . به سوراخ کوچک در پانچ کارت" یادآوری میکند که ظلم و ستم از مردم ماشین ساخته شده "این استبداد از هیتلر و استالین و forebears نگاه مانند بی منطق بی مهارت از یک روستا قلدر." "دهان بیشتر یا کمتر agape و نفس بیشتر و یا کمتر bated ما شده اند با خواندن چگونه توسط 'simulmatics" این شگفت انگیزی contrivance به جوان آقای رابرت کندی 'پیشبرد dope' در مشکلات به عنوان مات به عنوان مذهبی موضوع" سردبیران St. Louis Post-Dispatch نوشت برانگیزی. "Hinkle-pinkle! اگر آقای کندی در زمان جدی سهام در ماشین—'یک مدل از مردم آمریکا' بهتر از اصلی پس از آن می دانستم که آنچه مردم را حتی قبل از آنها مطمئن شوید که به اندازه کافی خواهد بود برای توضیح دهید که چگونه او آمد تا نزدیک به از دست دادن انتخابات است." فاصله بین سپس و در حال حاضر اندازه گیری که چگونه به طور کامل آمریکا رای گیری عمومی در حال حاضر طول می کشد تا این نوع سیاسی shenanigan برای اعطا. "دهان agape" است که چگونه آمریکایی ها نمایش عادی تعهدات از هزاران نفر از داده ها-تجزیه و تحلیل شرکت هایی که آمده اند به توصیه ما مبارزات سیاسی.

به طور مستقیم بعد از آن موضوع هارپر ضربه دکه های روزنامه فروشی, پیر سالینجر کندی وزیر مطبوعات صادر عمومی انکار است. "ما با استفاده از دستگاه" سالینجر گفت. "نه بوده و مطالعات ماشین ساخته شده برای ما." این توبیخ زد در مقالات در سراسر کشور تحت عناوین مانند "کندی اردوگاه را تکذیب کرد استفاده از الکترونیکی 'مغز است.' "اما انکار تنها دامن زده شعله های آتش. "این واقعیت باقی می ماند," سردبیران Cincinnati Enquirer اظهار داشت: "این دستگاه می دانستم حقیقت آن صحبت کرد." محافظه کار مقاله نویس ویکتور نگار مواجه سالینجر با شواهد. "پییر را خاطره بود تا حدودی تجدید" نگار بعدها نوشت: "پس از آن فاش شد که بابی کندی تا به حال کمک های مالی مردم ماشین . . . و گزارش بر اساس یافته های آن رفت و به طور مستقیم به بابی." (Simulmatics' گزارش را می توان امروز در بایگانی در کتابخانه کندی.) در "J. F. K.: مرد و اسطوره" شدید و حزبی کتاب منتشر شده در سپتامبر سال 1963 نگار بود اما استدلال می کنند که با استفاده از یک شبیه سازی کامپیوتری کندی به سرقت رفته بود در انتخابات از نیکسون. اما پس از کندی ترور شد نگار را ناشران متوقف چاپ. "من لغو همه چیز" نگار گفت: پس از رئیس جمهور شدند. "تا آنجا که من نگران کندی است و دیگر موضوع را به نقد بخشی از من است."

هنوز انتقاد را تحمل کردند. دانشگاه کالیفرنیا نظریه پرداز سیاسی یوجین Burdick کار کرده بود برای گرینفیلد در سال 1956 اما تصمیم خود را برای پیوستن به Simulmatics. او نوشت: یک رمان در مورد آن. در "480" یک تریلر سیاسی منتشر شده در سال 1964 به سختی مبدل "شبیه سازی شرکت" meddles با انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. "این ممکن است یا ممکن است در نتیجه بد" Burdick هشدار داد. "قطعا آن خواهد شد در پایان از سیاست به عنوان آمریکایی شناخته شده آن است." همان سال در "Simulacron-3" یک رمان علمی تخیلی در سال 2034 متخصصان در زمینه "simulectronics" ساخت یک مردم ماشین—"کل محیط شبیه ساز"—تنها به کشف که آنها خود وجود ندارد و در عوض صرفا اثیری, Escherian اختراعات در عین حال یکی دیگر از مردم ماشین. پس از آن Simulmatics زندگی در داستان و فیلم ناشناس آواتار. در سال 1973 آلمانی فیلمساز Rainer Werner Fassbinder اقتباس "Simulacron-3" را به "جهان در یک سیم" یک پیشرو از سال 1999 در فیلم "ماتریکس" است که در آن تمام بشریت در زندگی, شبیه سازی, دام فریب خورده و dehumanized.

اولین آرایه ای از ماتریس ساخته شد و در سال 1959. پس از انتخابات سال 1960 به Simulmatics شرکت جرأت به تقریبا هر عرصه از زندگی آمریکایی. در سال 1961 آن را معرفی کامپیوتر شبیه سازی به صنعت تبلیغات. در سال 1962 این اولین اطلاعات شرکت به ارائه زمان واقعی محاسبات به یک روزنامه آمریکایی—این بار—به منظور تجزیه و تحلیل نتایج انتخابات. در سال 1963 از آن شبیه سازی شده و کل اقتصاد یک کشور در حال توسعه و ونزوئلا با یک چشم به سمت خنثی کردن انقلاب کمونیستی. ابتدا در سال 1965 Simulmatics انجام پژوهشهای روانشناختی در ویتنام به عنوان بخشی از یک پروژه بزرگتر از راه انداختن یک جنگ از طریق کامپیوتر-اجرا و تجزیه و تحلیل داده ها و مدل سازی. در سال 1967 و 1968 در خانه Simulmatics اقدام به ساخت یک مسابقه-riot-پیش بینی ماشین. در سال 1969 پس از تظاهرکنندگان ضد جنگ به نام استخر جنایتکار جنگی مردم ماشین سقوط کرد; در سال 1970 این شرکت برای ورشکستگی زمینه. (بسیاری از پرونده تخریب شد; من تصادفا در سراسر آنچه باقی مانده در استخر مقالات در M. I. T.)

Simulmatics یک یادگاری از آن زمان مصنوع از آیزنهاور-کندی-نیکسون جنگ سرد; یک محصول از خیابان مدیسون از M&M و خمیردندان تبلیغات; مصدوم از اواسط قرن آمریکایی لیبرالیسم. شبیه سازی شرکت از "480" مگا-شرکت و "simulectronics" متخصصان "Simulacron-3" ویژگی های نابغه است. واقعی Simulmatics شرکت کوچک بود, تلاش شرکت. آن گفته شد به "بمب از علوم اجتماعی است." اما مانند یک معدن خاک سپرده شد, آن را در زمان چند دهه به منفجر. مردم ماشین بود hobbled آن زمان توسط فن آوری محدودیت نوزده-دهه شصت. اطلاعات کمیاب شد. مدل ضعیف بودند. کامپیوتر آهسته. مردانی که ساخته شده دستگاه نمی تواند آن را تعمیر: شرکت رفتاری دانشمندان تا به حال کمی حس کسب و کار خود را رئیس ریاضیدان مخالفت با جنون خود را دانشمند کامپیوتر کاهش یافت و در پشت آخرین تحقیقات رئيس جمهور آن نوشید بیش از حد و تقریبا همه ازدواج ها در حال سقوط از هم جدا. دستگاه پراکنده جرقه پرواز دود و زمین را متوقف کند.

Simulmatics شکست خورده است. و در عین حال آن را به حال ساخته شده است یک نسخه اولیه از این ماشین که در آن بشریت را در پیدا کردن خود را به دام افتاده در اوایل قرن بیست و یکم یک ماشین است که شامل علم جنگ روانی به امور عادی زندگی یک ماشین است که به دخالت در, نظر, سوء استفاده, توجه, commodifies اطلاعات تقسیم رای دهندگان atomizes جوامع بیگانه می سازد افراد و تضعیف دموکراسی است. Facebook, Palantir کمبریج Analytica, آمازون, اینترنت, آژانس تحقیقاتی گوگل: این, هر, یکی, فرزندان Simulmatics.

"شرکت پیشنهاد تعامل اصولا در برآورد احتمالی رفتار انسان با استفاده از تکنولوژی کامپیوتر" سبز وعده داده شده به سرمایه گذاران در Simulmatics اولیه سهام ارائه شده است. در زمان انتخابات 2016 ماموریت Simulmatics تبدیل شده بود این ماموریت تقریبا هر شرکت. جمع آوری اطلاعات. نوشتن کد: IF/THEN/دیگری. تشخیص الگوهای. پیش بینی رفتار است. اقدام مستقیم. تشویق مصرف. نفوذ در انتخابات. اگر Simulmatics نه آغاز شده بود این کار و سپس آن امر شده اند انجام می شود توسط شخص دیگری. اما اگر شخص دیگری آن را انجام داده بود, سپس آن را ممکن است انجام داده اند متفاوت است. ♦tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب