"چگونه برای ساخت یک زندگی"—ستون جدید توسط آرتور بروکس

منتشر شده در مطبوعات اشاره خود را به سوی خوشبختی—حتی در میان جهانی از همه گیر. امروز اقیانوس اطلس آغ

توسط NEWS-SINGLE در 21 فروردین 1399

امروز اقیانوس اطلس آغاز می شود "چگونه برای ساخت یک زندگی" با کمک نویسنده و استاد Arthur C. بروکس یک ستون به طور منظم در مورد ابزار مورد نیاز برای ساخت یک زندگی است که احساس می کند تمام و معنی دار است. هر چند ایجاد شده در پاسخ به بحران کنونی و تحول از زندگی آمریکایی ستون به وضوح صحبت می کند به نیازهای این لحظه. زمان محدود است. اولویت تغییر این دوره از زندگی و مردم همیشه اشاره خود را به سمت شادی.

به عنوان بروکس است که یک استاد در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه و عضو ارشد در دانشکده کسب و کار هاروارد, تشریح در اولین قسط امروز: "ما گیر در خانه; زندگی ما در COVID زمان را آهسته به نزدیکی متوقف شد. این باعث ایجاد انواع آشکار ناراحتی ، اما در غیر ارادی آرام بسیاری از ما نیز حس یک فرصت به فکر می کنم کمی عمیق تر در مورد زندگی است. ما در go-go را به جهان ما به ندرت فرصتی برای متوقف کردن و در نظر گرفتن رانندگان بزرگ از شادی ما و احساس ما از هدف است."

"چگونه برای ساخت یک زندگی" یک ستون در مورد چگونه برای پیدا کردن آنچه مهم و چگونه به نگه داشتن بر روی آن—در هر سنی است. آن را در مورد چگونه به تعادل در رقابت مطالبات در زمان ما و ایجاد یک زندگی است که احساس می کند در تمام. آنچه می تواند ما را هر روز برای افزایش رضایت ما و لذت بردن از زندگی ؟ آن را در علوم اجتماعی, فلسفه, تاریخ و هنر به تدبیر استراتژی برای مردم چگونه می تواند فراتر از "به اندازه کافی خوب" و ساخت یک زندگی است که آنها واقعا می خواهید.

بروکس ستون اول ترکیب پژوهش در شادی به آمده تا با سه معادلات برای غنی سازی زندگی ما: ما بهزيستی ذهنی (ژن + شرایط + عادات); عادات (ما روابط انسانی سازنده و متعالی عناصر زندگی); و ما رضایت (محاسبه آنچه شما باید تقسیم آنچه شما می خواهید).

"فکر می کنم از این سه معادلات به عنوان اولین کلاس در مکانیک ساخت یک زندگی" او می نویسد. "اما وجود دارد خیلی بیشتر که در آن همه که می آید از. از این رو این ستون جدید. در ماه های آینده من را از جلو و پشت پرده در هنر و علم از شادی نشان می دهد که چگونه از درخشان ترین ایده ها می تواند روشن کردن راه حل های جدید برای ما عادی چالش است."

پیدا کردن "چگونه برای ساخت یک زندگی" هر دو هفته در خانواده بخش است.

Arthur C. بروکس است که استاد از عمل از رهبری در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه و Arthur C. پترسون هیات علمی همکار در دانشکده کسب و کار هاروارد. قبل از پیوستن به دانشگاه هاروارد دانشکده در ماه ژوئیه سال 2019 او خدمت به مدت ده سال به عنوان رئیس جمهور American Enterprise Institute (AEI). او نویسنده 11 کتاب و میزبان پادکست "هنر خوشبختی با آرتور بروکس."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب