چگونه به فاسد وزارت دادگستری

ایده های دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ترک کرده است جانشینان او یک راهکار. گتی / اطلس بنابراین ش

توسط NEWS-SINGLE در 24 تیر 1399
گتی / اطلس

بنابراین شما می خواهید به فاسد وزارت دادگستری.

این یک پروژه ارزش برای قدرت گرسنه سیاستمدار. این قطبی بار. سمت چپ به تنهایی در این بخش می تواند weaponized در برابر شما, به خصوص اگر و فقط شما می دانید که آیا این درست است—وجود دارد اسکلت در گنجه خود را. بخش زیادی از مردم با اسلحه و حکم قدرت زیادی تحقیقی و این می تواند قفل کردن دوستان خود—و حتی شما—اگر شما دقیق نیست. گرفتن آن تحت کنترل است یک چیز واقعا خوب اگر شما می توانید آن را نوسان است.

اما آن را سخت. بسیاری از افرادی که کار می کنند وجود دارد متاسفانه به صورت جدی. آنها بر این باورند در کل این قانون از قانون است که برخی از آنها حتی بر این باورند که در برابر عدالت و قانون. آنها نمی فکر می کنم از خود را به عنوان صرفا در خدمت قدرتمند است. بنابراین اگر شما می خواهید برای محافظت از خود و مردم خود را از یک مجتمع تحقیقات شما فقط نمی تواند اعلام کند که شما بالاتر از قانون و در نتیجه این تحقیقات نیاز به جلوگیری از. که فقط تخم مرغ آنها را در. شما رو به ادامه دقت کنید. شما رو به کار سیستم. شما رو به صحبت می کنند زبان خود را.

خوشبختانه برای شما, شما باید یک راهکار مناسب برای این پروژه است. Donald J. Trump نبود موفق جمهور. او ریاست یک شدت botched پاسخ به یک بیماری همه گیر که در سمت چپ بیش از 130,000 آمریکایی مرده و اقتصاد در ژنده پوش.

اما تهمت بود بی نظیر استاد در نهادی فساد است. و تا زمانی که سیاستمداران در قدرت ترس حقوقی مسئوليت آنها را مطالعه رویکرد خود را به خم وزارت دادگستری به خود را به دنبال تعامل—به عنوان Clausewitz ممکن است قرار داده و آن را در lawyering وسیله دیگر.

در اینجا شش مرحله در مغلوب ساختن پیشی جستن راهکار:

برای اولین بار شما رو به حق دادستان کل. داشتن کسی است که ایدئولوژیک دلسوز به شما خوب نیست به اندازه کافی—پس از همه, اگر شما از آن ساخته شده ایم این مراتب نگرانی اصلی شما باید وفاداری نه ایدئولوژیک قوام. حتی داشتن کسی که کورکورانه به پرستش شما خوب نیست به اندازه کافی. چنین شخصی بعد از همه, هنوز هم ممکن است recuse خود را. او ممکن است یک معامله بزرگ از نهادی پیچیدگی در مورد گروه ها و چگونه کار می کند. او ممکن است moxie به انجام کارهایی است که باید انجام شود. او ممکن است چیزهایی را عملیاتی در دست برخی از معاون که در واقع در مورد مراقبت از شهرت او اگر تنها کمی که به طور مداوم به دنبال بیش از شانه خود را نگران آنچه حرفه ای مردمی از او فکر می کنم.

شما نیاز به کسی که نیاز ندارد به همه چیز به همه مردم—که مانند یک گورکن عسل فقط مهم نیست اگر جامعه حقوقی disapproves از او و یا اگر مطبوعات است وحشت زده و یا اگر اعضای کنگره تماس خود را برای استیضاح. شما می خواهید کسی که می داند که راه خود را در اطراف بخش می داند که چه اهرم به جلو و خواهد شد که کاملا بی باک در مورد کشیدن آنها.

و این نکته بسیار مهم است: خود را دست راست مرد (یا زن) در این تلاش نیاز به کسی که مایل به رسیدن به سطح فردی تعقیب به دست آوردن راه خود را. چون scuttling بررسی بالا نیست سطح سیاست وظیفه. آن نیاز به گرفتن کثیف. اگر پسر شما مایل به انجام است که او جدی نیست.

اگر شما این فرد از ابتدا شما طلایی رنگ هستید. وجود خواهد داشت یک بررسی برای شروع با—از آنجا که شما باید له آن. این است ایده آل نتیجه.

بخش سخت مطرح می شود اگر شما پیچ در ابتدا شروع با کسی که نیست تا وظیفه خود را به دلال نمی آید تا زمانی که عمده تحقیقات به خوبی در راه است شاید حتی انجام شود.

این ما به ارمغان می آورد به گام دوم: پس از بررسی نتیجه گیری مطمئن شوید که خود را دادستان کل قیچی کردن هر گونه باقی مانده موضوعات سست. شما نمی خواهید به ترک حلق آویز احتمال این که دوستان خود را—و یا شما خودتان را—می تواند به صورت اتهامات جنایی زمانی که شما در نهایت ترک قدرت است. بنابراین خود را تشویق دادستان کل برای ایجاد یک بیانیه عمومی که شواهد موجود ایجاد نمی کند که هر بیشتر جرایم—مانند گفتن انسداد دادگستری—صورت گرفت. این نیست مطلق سپر در برابر آینده دادستان به این دلیل که وزارت دادگستری به لحاظ نظری می تواند بازگشایی مسائل که بسته شده اند. اما در اینجا است که واقعا حیله گر اپراتور می تواند به نوبه خود وزارت دادگستری سنت در برابر آن. وجود دارد بسیار قوی هنجار در برابر انجام این کار بدون شواهد جدید که بدان معنی است که از آن خواهد شد به طور قابل توجهی بیشتر بحث برانگیز برای برخی از دولت آینده به دنبال اتهامات عنوان شده علیه شما با این رکورد در جدول. و اگر یک دولت آینده تصمیم می گیرد برای رفتن به هر حال شما قادر خواهید بود به نقطه ای که خلاف رکورد در شکایت که شما رو از لحاظ سیاسی با انگیزه آزار و اذیت.

سوم, شما می خواهید برای شروع یک دادگستری به بررسی این تحقیقات که باعث شده شما چنین مشکل در سفارش به بازیگران شک در تمامیت یافته های منفی در برابر شما و دوستان شما. این ترک تا به شما وفادار دادستان کل به جای کارگردانی آن را به خودتان—شما می خواهید آن را به یک شین از جدیت و مشروعیت. بر این اساس شما می خواهید مطمئن شوید که دادستان در شارژ دارای اعتبار برای سوزاندن و نیست و بدیهی است که یک حزبی هک.

وقتی که می آید به نتایج حاصل از meta-بررسی نگران نباشید در مورد ثبات است. داشتن یک فوتی و فوری جایگزین داستان در مورد آنچه اتفاق افتاده است که اهمیت آن کمتر از قادر بودن به برخی از صداهای مبهم در مورد نامشخص تخلف توسط افرادی که به نگاه شما. دومی به مراتب بیشتر از همه کاره—اگر هیچ کس کاملا می داند چه استدلال خود را این است که شما می توانید استقرار آن را در برابر هر گونه ممکن است ضد.

فریاد مقدار زیادی کمک خواهد کرد.

و نگران نباشید در مورد بسته بندی همه چیز به سرعت. دیگر تحقیقات خود را از محققان می رود در بیشتر سایه شوم و آن را به نظر می رسد. پس از همه, اگر شما دادستان پروب جریان بوده است برای مدت زمان طولانی او باید حفر شود دندان های خود را به چیزی واقعا بد است. اگر شما در میانه مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد خود دادستان کل ممکن است در نظر انداختن به طور فزاینده ای وخیم تذکرات در مورد آنچه دادستان پیدا کرده است فقط به چیزهایی ادویه تا. و آیا نمی شود خجالتی در مورد duplicative تحقیقات یا. هنگامی که یک انجام شده است, شروع دیگر است. ثابت نگه داشتن پایین وزوز رفتن در مورد در مورد توطئه گر ماهیت اصلی بررسی است.

بخش سخت است برای رفتن به این موارد است که در حال حاضر تولید کیفرخواست. این در حال رفتن به کثیف. در این موارد پس از همه, وزارت دادگستری در حال حاضر قرار بر ثبت آن ادعا می کنند که متهمین در ارتکاب جرم. ممکن است حتی ثابت کرد که در دادگاه یا متهمان ممکن است به آن اعتراف. و هیچ چیز بدتر از اعتقادات یا گناه درخواست به اعتبار محل شما در حال تلاش به شک و تردید خود را با meta-تحقیقات.

دست زدن به آنها است که همیشه رفتن به یک مورد رقص اما مغلوب ساختن پیشی جستن راهکار ارائه می دهد چند مرحله کلیدی. یکی است—و در این مرحله چهار که شما با استفاده از خود متا-بررسی برای بی اعتبار کردن همه اعتقادات. حتی اگر شواهد در پشت آنها غالب و روشن اگر شما می توانید مردم را به این باور است که تحقیقات خود را فاسد آن به شرح زیر است که چیزی است که وجود دارد کمبود در مورد نتایج آن است.

شما می خواهید به حمله همه این موارد در حال بررسی—در هر مرحله آنها اتفاق می افتد به. اگر کسی در انتظار صدور حکم شما در آمده است و استدلال می کنند برای حکم سبک تر. وکیل خود را به طور کلی ممکن است برای رسیدن به خط و سطح و ابطال حرفه مردمی به آن را انجام دهد اما خوب است. انجام آن به هر حال. اگر شما به شرطی میدان جنگ توسط بی اعتبار محققان بیش از یک دوره طولانی از زمان را در واقع به نظر می رسد مانند عدالت به تعداد زیادی از مردم است. حتی اگر یکی از کسانی که حرفه ای دادستان شهادت قبل از کنگره در مورد فاسد دخالت در مورد سر و صدا را منتقل می کند.

پنجم اگر شما درگیر قبل از صدور حکم وکیل خود را به طور کلی می توانید به سادگی در مورد رد. این را بسیاری از مردم با تعجب و آن را توهین به بسیاری از آنها. اما این تنها یک مشکل اگر شما و عسل-گورکن دادستان کل مراقبت. این است که مسلما تهاجمی و اگر شما در حال رفتن به آن را برخی از کار های مقدماتی است که احتمالا در. آن را یک ایده خوب به وکیل ایالات متحده بررسی این مورد به طور خاص و توصیه خود را اخراج. و شما باید آماده برای defections توسط حرفه ای مقامات. اما در نهایت اخراج یک پیکان در تیردان خود را و آن را یک دادگاه خواهد شد و به احتمال زیاد اصرار دارند که شما به تنهایی به ساقه

در نهایت وجود یک ششم ابزار برای زمانی که همه چیز دیگری نتواند—برای این مورد است که در آن شواهد ثابت می کند گناه فراتر از شک معقول داوران حکومت و قضاوت را تصویب کرده است حکم. این یک ابزار عبارت دیگر زمانی که همه چیز در حال از وزارت دادگستری دست. شما هنوز هم باید قدرت بخشش.

گاهی اوقات اگر شما واقعا می خواهید چیزی انجام می شود, شما فقط باید به انجام آن خودتان.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب