چگونه به موهای خود

سیاست پس از سالها تمرین این مهارت من هرگز اجازه رفتن. اقیانوس اطلس Magic اصلاح پودر مانند بوی گوگرد

توسط NEWS-SINGLE در 17 فروردین 1399
اقیانوس اطلس

Magic اصلاح پودر مانند بوی گوگرد یک fetid عطر. آنها آن را سحر و جادو, چرا که آن را نگه می دارد و ضربه های تیغ دور. مردان سیاه و سفید استفاده کرده اند آن را برای بیش از یک قرن به نگه داشتن مو درشت jutting از چهره خود را از پیچش یا حلقه زنی را به پوست خود را. شما آن را به کف در یک فنجان بیش از اندازه آن را در صورت خود را و آن را پاک و تمیز با یک چاقو کره.

من در پاریس با استفاده از سحر و جادو است که می آید در قرمز و سفید می تواند با قدرت فوق العاده. او زندگی می کردند در یک تک داستان در مرتع پرورش احشام-سبک تفنگ ساچمهای در خانه, Montgomery, Alabama. حتی در حال حاضر من می توانید ببینید من 8 ساله خود ایستاده به تنهایی در مقابل آینه در پشت او ، تابستان است. من برگزاری خود کلیپرز. مادر من برش مو در همه زمان ها; به نظر می رسید به اندازه کافی آسان است. همه شما باید انجام دهید این است نگه داشتن دست خود را ثابتمن خودم قبل از متصل کردن کلیپرز در. پاپآنها در. من سر خوردن دست من به سوی من خط. تیغه دوره ها بیش از آن سوی پشت سر. Bzzp. یک پچ از مو سقوط به طبقه.

چه من فقط انجام دهید ؟ من پنهان کردن مو خندق کلیپرز و قدم زدن به بیرون از حمام به سمت من عموزاده بزرگسالان و پاریس. آنها تا به حال به خنده شده است چرا که زمانی که من از مادرم در مورد آن در حال حاضر او را در کنار خودش. کسی به من کمک کرد رفع این پچ بر سر من مناسب است ؟

"نه" او می خندد.


این روزها ایالت اقامت در خانه سفارشات و موقت بسته شدن غیر ضروری از کسب و کار مجبور هستند تمام انواع از مردم به نوبه خود به حمام خود را به آرایشگری—با نتایج مختلط. سناتور Sherrod قهوه ای نشسته "تا حدودی هنوز هم" در حالی که با همسر خود کانی Shultz برش مو خود را; سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ کردم "آماده" را به عنوان به خوبی, به tweeting, عکس روز چهارشنبه از باتری های قابل شارژ کلیپرز. در اوایل این هفته همکاران من متوجه چیزی متفاوت در تماس های تصویری: آیا شما در معرض خطر آن همه برای کوتاه کردن مو ؟ من خندید.

من در دبیرستان بود که من شروع به یادگیری این هنر و صنعت است. پدر من نبود نیروبخش برای یک بیماری همه گیر اولین بار او سعی کرد به من یاد می دهد چگونه به انجام آن در سن آنتونیو. من حدس می زنم که او را دیدم thatches مو پراکنده در کنار من غرور بر روی کف گاراژ و تصمیم به مرحله.

آن شب من می خواهم عقب نشینی طبقه بالا در نا امیدی قبل از بازگشت به اتاق نشیمن و گفتن من مادر من می خواهم به قطع مو ، من یک angsty 11th, گریدر. چه بود من تا دیوانه در مورد ؟ من هیچ نظری ندارم. من می خواهم اخذ شده است موهایشان در دانیل و جیسون فروشگاه برای چند ماه گذشته اما چیزی در من گفت: من نمی توانستم صبر کنید دیگر هیچ. "خوب آن را انجام دهد" او به من گفت: "اما شما نمی توانید آن را در خانه."

من رفتم به گاراژ و وصل کلیپرز. پاپ. من کشیده تیغه در سراسر پوست سر رو به عقب و رو به جلو است. من برگزار شد آینه با دست چپ من. (چرا تا به حال من شده است با انجام این کار تمام وقت؟) من تا به حال ببر راه راه بیش از همه. عرق تزیینات روی پیشانی من و من سعی کردم برای به دست آوردن خونسردی به چهره مادر و خواهر من پشت در خانه.

در اینجا بود دوباره می خندد. "آدری" من پرسید: خواهر من "شما می خواهید برای کاهش؟" من نمیفهمد آن را نمی تواند بدتر. بازگشت به گاراژ رفتیم. او تا به حال حس بیشتر از من. با دانه. اما دانش او از الگوهای گسترش نمی کند به ظهر. پدر و مادر من در آمد به پایان کار. نتیجه نهایی به عنوان نزدیک به طاس به عنوان من تا کنون بوده است. هنگامی که من به مدرسه رفتم من عمل مانند آن را بر روی هدف است. "طاس با chinstrap است, موج جدید," من می خواهم بگویم با اشاره به کلش بر روی صورت من است که من به نام یک ریش. گاهی اوقات شما فقط باید برای رفتن با آن.

Clippers برس du-دستمال. خاکستری Houston Astros تخت-لایحه کلاه برای پنهان کردن شواهد در مورد من میکشید تا دوباره. من 17. آن را دو روز بعد از کریسمس—کلیپرز اولین مجموعه ای بودند هدیه ای از پدر و مادرم. من پدر و ارائه دو قطعه از مشاوره: استفاده از گارد و با دانه. گارد نگه می دارد تیغه فقط در فاصله مناسب از پوست سر خود را. من از عقب به جلو در بالا; زاویه پایین به طرف پایین در پشت; و با دانه تاج. کامل نیست, اما آن را به اندازه کافی خوب. او به من کمک می کند تا با خط من. او اولیه کوتاه و دقیق سکته مغزی تیغه سپس با دست آن را به من. من مراقب باشید که بیش از حد سریع. من در آینه نگاه کنید و اجرا دست من بر سر من. برای اولین بار من را کاهش موهای من هستم و نه خجالت.

پدر و مادر من احتمالا می خواستم مطمئن شوید که زمانی که من به دانشگاه رفت و من نمی خواهد مبارزه برای به دست آوردن یک قابل قبول کوتاه کردن مو. آن کار می کرد. من برش مو خود من برای یک دهه. در هر حال حاضر و پس از آن در کالج من می خواهم به کمک یک دوست و برش مو خود را. من با استفاده از استاندارد Wahl کلیپرز و Andis T-Outliners. آنها کار انجام می شود.

هر هفته یا دو من رفتن به حمام و روشن کردن برخی از موسیقی—معمولا یک Spotify در ایستگاه بر اساس پدر و مادر من' عروسی آهنگ: زمین باد و آتش است "ما در حال زندگی در زمان خود ما." من برسد در کابینه گرفتن من کیسه و بیرون من کلیپرز. من آنها را به برق وصل و تلنگر آنها را در. آن را به من طول می کشد بازگشت به حمام در پدربزرگم خانه, گاراژ در سن آنتونیو و آخرین خانه من در زندگی با خانواده ام. فکر کردن در مورد خانه مسهل زمانی که شما قرار نیست به همه جا بروم.

چهارشنبه گذشته بعد که می داند چگونه بسیاری از اجتماعی فاصله موهای من بود ناهموار شکل من تا به حال رشد مستطیلی و من احساس اضطراب—یک نامقدس ترکیبی از کابین تب و خستگی و از دست رفته پدر و مادر من. اضطراب شایع تر است این روزها. پس از من دختر به خواب رفت, من به سرقت برده دور به حمام به خودم کوتاه کردن مو. من نمی توانید کنترل زیادی در حال حاضر, اما حداقل من می تواند اهلی ، من برداشت من کلیپرز و وصل آنها را در. پاپ.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب