چگونه به منظور جلب یک کودک

در یک ویدئو جدید the New Yorker کاریکاتوریست امیلی پوسته پوسته شدن سهام اسرار نقاشی قانع کننده جوانان که نمی خ

توسط NEWS-SINGLE در 20 تیر 1399

در یک ویدئو جدید the New Yorker کاریکاتوریست امیلی پوسته پوسته شدن سهام اسرار نقاشی قانع کننده جوانان که نمی خواهم نگاه خود را بزرگ-عمو کارل.

اولین بار من آویزان با امیلی ذرات بود, در مدت کوتاهی پس از من را بر عهده داشتند و نقش کارتون سردبیر نیویورکریک دلهره آور عنوان دلایل بسیاری برای یکی از افراد احساس می کنم به شدت در مورد کارتون, عنوان مسابقه و به همین دلیل آنها نمی برد بلکه به این دلیل من چهارمین فرد برای همیشه نگه دارید این عنوان پس از سال 1925 و اولین زن. امیلی و من نوشید آه بنابراین بسیاری از نوشیدنی و من در نهایت در جام, آغاز بازجویی از او در مورد مادر—چرا که او ملکه کارتون در مورد پدر و مادر—و حتی بیشتر به طور خاص در مورد تحمل و پرورش کودکان ما عجیب و غریب-به-جهنم زیستگاه بروکلین. باور نکردنی, کتاب, "مادر, سعی," به من آموخت به مراتب بیشتر از من بود و شاید آماده به دانستن در مورد تدارکات تیراندازی یک بچه از شما whatsit و حتی بیشتر در مورد آنچه در آن به معنی رفتن از یک "بالغ" به عنوان یک "پدر و مادر" برای کسانی که (من گمان می کنم اکثر انسان ها) که احساس می کنم همه این است که متفاوت از خود grungy, نوجوانان خودشان با وجود گذشت زمان و توسعه بهتر, مهمانی, عادات و جامع تر بهداشت.

بنابراین زمانی که نیویورکر تصمیم به سعی کنید به برخی از فیلم ها در مورد چگونه به منظور جلب یک _ _ _ _ آن طبیعی به نظر می رسید به تماس امیلی برای توصیف چگونه به منظور جلب یک کودک است. به نظر می رسد به کار به اندازه کافی آسان—اگر شما می توانید در قرعه کشی یک فرد و سپس شما نمی توانید در قرعه کشی یک فرد کوچکتر برابر با سهولت ؟ اما به عنوان کسی که تا gazed پس از رنسانس نقاشی از یک کودک وحشت زده عیسی که به نظر می رسد مثل شما بزرگ-عمو کارل می داند جواب این است: روح ، برای وضوح بیشتر در مورد چگونه به قرعه کشی خود را کمی so-and-so, Junior, من توصیه می کنند که شما این ویدئو را تماشا کنید. از همه عذر خواهی بزرگ-عمو Carls که رفتن به جلو را در حال حاضر به مراتب کمتر توصیفاتی از آنها را در ملاقات و در کمیک ها همه با تشکر از این راهنمایی از درخشان مادر و پوسته پوسته شدن.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de