چگونه به از دست دادن یک چرخش دولت

سیاست آریزونا در حال حرکت است به سمت چپ. اما دولت اوباما صندلی Kelli بخش است دو برابر را در Trumpism.

توسط NEWS-SINGLE در 4 مرداد 1399
رالف Freso / گتی / اطلس

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز آریزونا در کنار او در ماه نوامبر. از دست دادن دولت و 11 رای کالج انتخاباتی را حداقل به معنای شدت باریک مسیر بازگشت به کاخ سفید است. نگه داشتن آریزونا قرمز نباید یک چالش دولت شده است یک جمهوری خواه دژ. اما آریزونا است که به سرعت در حال تغییر و در حال حاضر پیش بینی برای عربستان تیره و تار به نظر می رسد: در 2018, Kyrsten Sinema شد اولین دموکرات برای پیروزی در سنا نژاد در دولت پس از سال 1980 و جو بایدن بوده است پیشرو در انتخابات ریاست جمهوری وجود دارد برای هفته. در این سال مجلس سنا نژاد فضانورد تبدیل نامزد حزب دموکرات مارک کلی است که پیش از وقت جمهوری خواه مارتا McSally توسط یک راحت حاشیه. و پس از دولت بازگشایی شد آن توسط فرماندار جمهوری خواه این تجربه عظیم افزایش COVID-19 عفونت.

یکی ممکن است فکر می کنم که در آن لحظه از خطر آریزونا ایران را تلاش برای برنده شدن بیش از میانه. در عین حال این فرد به اتهام چوپانی حزب برای پیروزی در این مهم ترین لحظه است که دولت اوباما رئیس Kelli Ward, نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن zealot با یک نقطه نرم برای تئوری های توطئه یک زن که معروف ترین برای او شکست خورده چالش اصلی برای حزب جمهوری خواه و سناتور جان مک کین در سال 2016. همانطور که نظرسنجی ها نشان می دهد Arizonans—به خصوص کسانی که در حومه شهر—ی کشور در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حزب اتحاد نوسان به شدت به سمت راست.

با وجود تاریخچه آن به عنوان خانه Barry Goldwater محافظه کاری گراند کانیون ایالت شناخته شده است در سال های اخیر برای انتخاب مهربان استقرار انواع مانند مک کین, Jeff پوسته پوسته شدن و جان Kyl. 51 ساله در بخش های مختلف مرتب کردن بر اساس از حزب جمهوری خواه. در طول زمان او را به عنوان سناتور ایالت به نمایندگی از بخش هایی از فوق العاده قرمز لاپاز و Mohave شهرستان در شمال غربی آریزونا بخش پرداخت مراجعه به Cliven باندی نوادا در مرتع پرورش احشام در همبستگی با گله دار بست در مقابل دفتر مدیریت زمین; پیشنهاد کرد که قانون مراقبت مقرون به صرفه بود و بخشی از گسترده تر طرح به فشار روستایی آمریکایی به مناطق شهری و سرگرم تشکیل دهنده نگرانی در مورد chemtrail تئوری توطئه این ایده که دولت با استفاده از هواپیما به سم شهروندان آمریکایی است. در سال 2016 در حزب چای به سبک چالش به مک کین بخش دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به سناتور تجربه به عنوان یک زندانی از جنگ. بعد از پیشنهاد اولیه در برابر McSally بخش ساخته شده سرفصل های ملی نشان می دهد که خانواده مک کین تا به حال به عمد بهنگام یک اطلاعیه در مورد سناتور سرطان مغز آسیب مبارزات انتخاباتی خود را. (او از دست هر دو اولیه انتخابات—بد.)

اما به عنوان خواهان در سراسر کشور آغاز شد و به آغوش Trumpism بخش نقل مکان کرد و از حاشیه به مرکز آن است. او انتخاب شد دولت صندلی در سال 2019 است و پس از استفاده او قرار گرفتن در درجه اول برای کمک به دستمزد رئیس جمهور جنگ. اخیرا بخش است که یک پزشک خانواده با مدرک کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی, سرفصل های ساخته شده برای تشویق معترضان در حال برنامه ریزی برای نشان دادن در برابر محلی stay-at-home سفارشات به مانند مراقبت های بهداشتی کارگران است. او و شوهرش مایک یک دکتر ER, به نظر می رسد به طور منظم در Facebook Live به بحث در مورد "خبر جعلی" و ظلم و ستم از ماسک قوانین در حالی که sipping قهوه از نور قرمز تهمت لیوان. در ماه گذشته تنها بخش توییتی هشدار در مورد خطر "antifa," در مقایسه با نیویورک تایمز به شیطان و به اشتراک گذاشته شده فیلم های متعدد از نوجوانان سیاه جنگ و غارت فروشگاه ها.

اما در حال حاضر که آریزونا سیاسی شن و ماسه در حال تغییر بخش رهبری مضر است خواه علت منتقدان او در حزب به من گفت. به عنوان نامزد ریاست جمهوری جمهوری خواهان مک کین و میت رامنی برنده هر دولت و نه درصد; ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن هیلاری کلینتون در سال 2016 تنها چهار امتیاز است. برای چند ماه گذشته بایدن منجر شده است رئیس جمهور در این نظر سنجی اینجا و کارش آریزونا رای دهندگان که به طور معمول نوسان راست, در حال شدت حمایت کلی خود را در مسابقه در برابر تهمت و تایید McSally با توجه به مایک شریف رئیس تحقیقات در آه اخباری بینش آریزونا بر اساس حزبی شرکت تحقیقاتی.

این تا حدودی به دلیل وضعیت را تغییر جمعیتی: لاتین جمعیت که باعث می شود تا بخشی از دموکراتها پایه در آریزونا رشد کرده و بیشتر به سمت چپ متمایل افراد جوان در حال حل و فصل در قرمز متحده است. اما مهم ترین تغییر شده است و چپ حرکت حومه رای دهندگان. Maricopa شهرستان را پوشش می دهد که منطقه ققنوس و حساب برای 60 درصد از آرا در دولت شده است به سرعت روند دور از مذاکرات در چند سال گذشته است. باراک اوباما از دست رفته در اینجا با 11 امتیاز در سال 2012 اما چهار سال بعد تهمت کلینتون را شکست داد و تنها سه امتیاز است. در سال 2018 Sinema برنده Maricopa County 51 به 47 درصد است.

این چپ شیفت شروع سال پیش اما رئیس جمهور شعارهای اتحاد تسریع آن است. شما نمی توانید برنده شوید یک ایالت نژاد در آریزونا بدون نگه داشتن دست در مرفه جمهوری خواهان ایران و کارش رای دهندگان که حدود یک سوم از رای دهندگان گفت: آریزونا بر اساس استراتژیست جمهوری خواه چاک کولین—و کسانی هستند که دقیق رای دهندگان چه کسی رئیس جمهور و خانواده او بیگانه اند. "مغلوب ساختن پیشی جستن همه چیز تغییر کرده است," Grant Woods, سابق آریزونا دادستان به من گفت. جنگل مادام العمر جمهوری خواه که پس از خدمت به عنوان مک کین رئیس ستاد اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن, انتخابات, جنگل reregistered به عنوان یک دموکرات است. او مشاهده شکاف رو به رشد میان رای دهندگان جمهوری خواه و مقامات منتخب خود را در حزب و معتقد است که شکاف کشیده شده است بیشتر با مردم مانند بخش است. اگر جمهوری خواهان "می خواهم به دو و سه را در Trumpism سپس او کامل" جنگل گفت. اما "او دقیقا همان اشتباه فرد به حزب رئیس برای جمهوری خواهان اگر آنها می خواهند به آینده در ایالت آریزونا است." (بخش پاسخ نمی دهند به درخواست های متعدد برای اظهار نظر برای این داستان.)

پوسته پوسته شدن جف سابق آریزونا سناتور که بازنشسته شد در سال 2019 تکرار جنگل نگرانی. آن را "فوق العاده مخرب" برای میانه رو و مستقل برای دیدن "تقریبا هر جمهوریخواه officeholder در صحنه با رئیس جمهور خنده در لطیفه های خود را در کفش های خود را در حالی که او demeans همکاران خود" او به من گفت. و جذب علاقه محلی حزب دشوار است که تنها مسائل مورد بحث در حوزه جلسات "عمیق دولت و یا مهاجرت و یا آخرین تئوری توطئه."

Coronavirus همه گیر شده و وضعیت بد بسیار بدتر برای جمهوری خواهان. رای دهندگان در نظرسنجی پس از نظرسنجی شده اند unimpressed مغلوب ساختن پیشی جستن و مدیریت بحران و واکنش در آریزونا مشابه مواجه شده اند بررسی: موارد ابتلا به ویروس رسید پس از فرماندار mlb در زمان اولیه اقدام به بازگشایی دولت در اواسط ماه مه. در ماه ژوئن آریزونا بيشترين ميزان عفونت در کشور است. این سنبله در مورد مکاتبه با 13 درصد افزایش در Arizonans گزارش داد که دولت قرار بود در جهت اشتباه با توجه به آه اخباری بینش. در عین حال در حالی که همه بخش مانند تهمت بوده و تشویق مخالفان به اقامت در خانه سفارشات و رد ماسک پوشیدن به عنوان "فضیلت سیگنالینگ" در روزانه livestream. این بوده است که عمده کردن به بخش مهمی از رای دهندگان جمهوری خواه پوسته پوسته شدن گفت. "حومه زنان Millennials شده اند و راه رفتن به دور از پارتی در حالی که برای. در بسیاری از آنها در یک مرده با حداکثر سرعت دویدن در حال حاضر."

برخی در سمت راست, اما, اختلاف میانه رو' تشخيص حزب خود مشکلات. این جمهوری خواهان—به عنوان بهترین نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن populists—بر این باورند که دولت اوباما در آغوش نه رئیس جمهور به اندازه کافی. استیو Slaton که اجرا می شود یک فروشگاه در نمایش کم فروش تهمت مضمون کالا احساس می کند که بخش در ظرفیت خود را به عنوان رئیس شده است بیش از حد حمایت از McSally در اولیه خود یک مزیت ناعادلانه بیش از دانیل مک کارتی او بیشتر پوپولیستی حریف. بخش "رو به کل McCainite-کنترل حزب دستگاه" Slaton به من گفت. جنیفر اسپوزیتو دولت سابق-عضو کمیته از Mohave County, مبارزه برای بخش پشت در 2019. "ما فکر کردیم که به عنوان رئیس او خواهد بود مایل به رفتن در برابر استقرار" اسپوزیتو گفت. "او به نظر می رسد در حال حاضر به یک sellout."

بخش کار به عبارت دیگر در برخی از راه های تبدیل شدن به یک غیر ممکن است. معلوم نیست در این نقطه که آیا وجود دارد هر چیزی که او می تواند انجام دهد متفاوت به تغییر حزب خود را در مسیر. آن را ممکن است—حتی به احتمال زیاد—که آمده نوامبر آریزونا را به نوبه خود آبی. این نوع از تغییر اتفاق افتاده است قبل از. در سال 2000 جمهوریخواهان کنترل ویرجینیا دولت; آنها برگزار شد و هر دو دولت را در مجلس سنا صندلی و آنها فقط می خواهم به آن انتخابات رای به یک جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری. اما دموکرات ها ساخته شده است دستاوردهای عظیمی در حومه امور خارجه ایران نقل مکان کرد و به سمت راست به جای تعدیل و توسط 2019 دموکرات ها تبدیل کرده جداول به طور کامل. "مگر چیزی تغییرات بزرگ در حال حاضر و اواسط ماه اکتبر" این اتفاق خواهد افتاد در آریزونا بیش از حد گفت: لری Sabato, مدیر دانشگاه ویرجینیا مرکز سیاست است.

اگر آن را ندارد, جنگل, دادستان سابق عمومی و مادام العمر جمهوری گفت: من او را رها می شود. "من می خواهم اونا همه رفتن," او گفت:. "من امیدوارم که حزب جمهوری خواه regroups و شروع به بیش از."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن